- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Nyilvános wc-k.....még mindig hiánypótló...
- Meggyi001: Anya, tudsz segíteni a matekban?....Nem érek rá kisfiam, majd segít a ChatGPT...
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- KRTLPC: Ki és hogyan élt túl? Volt ám fennakadás
- Rap, Hip-hop 90'
- Gurulunk, WAZE?!
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
vakablak93
őstag
válasz
Sirandrish #8899 üzenetére
Nem, dehogyis
-
Sirandrish
legenda
válasz
vakablak93 #8898 üzenetére
Miattam ne válts angolra
Egyébként is csak viccnek szántam...remélem nem bántottalak meg -
vakablak93
őstag
Neked is kössz
, akkor átmenetileg dobok rá egy olyat, aztán a jonnyjoker01 fórumtárs álltal említettek közül majd teszek rá egyet ahogy látom az egyik most simán meg is vehető
Nem tudom mi az oka, de se fegyverbannerből, se másikból nem kaptam még lándzsát 3* felett, kardot/íjjat bezzeg többet isez is csak az egyik küldetésből van.
#8895 Sirandish: "mordori nyelven íródott"
bocs a nyelv miatt, ha legközelebb van valami akkor átváltok addig angolra hogy ne legyen gond
-
F34R
nagyúr
válasz
Sirandrish #8895 üzenetére
Nem, nyilvan angol helyett nemetet preferalja.
Szerintem a legminimumabb fegyver, ha tenyleg nincs masodd az a White Tassel. Szerintem abbol mar mindenkinek van R5. [link]
Az a fegyver ami neked van fizikai bonuszt ad, es raadasul inkabb cyro karakterre illik (Rosaria).
Craftolhato nem igazan van neki erdemleges.
-
Sirandrish
legenda
válasz
vakablak93 #8894 üzenetére
Elromlott a játékod...hogy egy bölcs "öreget" idézzek..
"ez mordori nyelven íródott" -
vakablak93
őstag
válasz
jonnyjoker01 #8890 üzenetére
Hali, kössz szépen a tippeket!
Igen, feltűnt hogy a többi karakteremhez képest Hu Tao egy daráló.
Akkor leteszek arról ami úgy sem lesz meg és rámegyek hogy ezek közül valamelyiket megszerezzem valahogy a számára, jelenleg csak ez van neki adva, nincs más 4 csillagos dárdám amit adhatnék neki.
Ehhez Diona segít be neki és Beidou. -
jonnyjoker01
veterán
Hmm én Kazuhával azt vettem észre hogy a Mirror Maiden spawnolásának pillanatában van egy 1-2 másodperces lehetőség a CC-re, utána válik mozdíthatatlanná. E-jével "fel tudom dobni" a levegőbe és esik egy szépet. Nem tudom hogy venti E-je hogy működik de gondolom hasonlóan Kazuháéhoz. Lehet megér egy próbát hogy ulti előtt E-zel azonnal ahogy spawnol , lehet úgy beszívná a feketelyukba.
A cryo cicin rohadt idegesítő, van hogy működik rá a CC ha nincs pajzs, van hogy úgy áll mint a beton. De maga a pajzs is egy bugos fos, úgy kéne elvileg működnie hogy addig van pajzsa amíg élnek az állatkái, de egy csomószor csak úgy beragad a pajzsa és nem spawnol állatkákat. Meg egy csomószor ha leszedted a pajzsot instant felrak magára egy újat.
Gyűlölöm.
Ja meg esetleg overloadot vagy electrocharged-et próbálnám ki, azok univerzálisan staggerelnek lehet úgy is össze lehet valamit hozni.
-
xeon forever
addikt
válasz
jonnyjoker01 #8891 üzenetére
-
jonnyjoker01
veterán
válasz
xeon forever #8889 üzenetére
Te hallod ellopod előlünk a dolgokat
Örülök hogy így bejött neked minden, a Gatcha ellenszere a szerencse
-
jonnyjoker01
veterán
válasz
vakablak93 #8884 üzenetére
Nem fontos, Hu Tao önmagában annyira erős hogy szerintem felesleges pluszba a Homa. Persze jó a nagy számokat látni, én is azért próbáltam megszerezni, de pl nekem Dragonsbane-el 57k a Charged Attack (vaporize) ami már bőven jó.
Lithic Spear, Deathmatch, Dragonsbane, Blackcliff, ezek mind fasza 4 csillagosok Hu Tao-ra. Lithic Spearhez kellenek Liyue karakterek a partiba, Dragonsbane pedig csak vaporize-ra jó igazán, de arra nagyon. Deathmatch univerzálisan jó fegyver, Blackcliff már picit gyengébb de full ingyen meg lehet szerezni és annyira azért nem rossz.
-
xeon forever
addikt
Kezdek félni.
Insane luckom van.
Charakter Banner és megint 22. Single húzás, csakúgy mint tegnap weapon banner....Hu Tao C2 4. 50/50 megnyerve. -
Shiro
senior tag
Azt hittem, hogy az Abyss 12-2 is meglesz 3 csillagra. A Pyro Agentre és az Electro Cicin Mage-re hat venti Bustje. a Cryo Cicin Mage-re és a Mirror Maidenre meg nem.
Bár az utóbbi még úgy ahogy érthető. -
xeon forever
addikt
válasz
jonnyjoker01 #8883 üzenetére
THX.
Egyesével néha lődöztem a weaponbanneren. Hu Tao fegyverére feebruár óta várok.FEAR kollégával coopoztunk, és inventory matatás közben kiszúrtam, hogy van egy standard wishem. Ellőttem, adott egy Dionát C-ezer, bevátottam egy Lila wishre amit instant ellőttem fegyverbanneren. Ez lett belőle.
#Vakablak93:
Óvatosan, a leggecibb dolog a weaponbanner. -
vakablak93
őstag
válasz
Sirandrish #8885 üzenetére
Túl késő már elkezdtem játszani, valószínűbb az ellenkezője fog történni és 3 napig játszom alvás nélkül.
Közben meg itt motoszkál a fejemben hogy nem tudtam értelmes fegyvert adni szegénynek, nagyon hamar lett kis kedvenc ez a karakter, még az asztalom is vele fogom díszíteni
-
Sirandrish
legenda
válasz
vakablak93 #8884 üzenetére
Feküdj le..aludj 3 napot, és pikkpakk vége a bannernek
-
vakablak93
őstag
válasz
jonnyjoker01 #8883 üzenetére
Akkor valahogy ki kéne szenvedni amíg lehet?
A fenébe ehhez nekem már bankkártya kellene. -
jonnyjoker01
veterán
válasz
xeon forever #8881 üzenetére
Úristen gratula
Én még nem tudom hogy beleöljem-e a maradék kevés primómat, de az ilyen screenshotok miatt megjön a kedvem hozzá
Vakablak: tulajdonképpen szinte mindegyik polearm karakterre jó, annyira OP fegyver hogy ezt bárkin használod, nagyot fog ütni
-
vakablak93
őstag
válasz
xeon forever #8880 üzenetére
Ez Hu-Tao fegyvere ugye? Gratula hozzá, én örülök hogy legalább ő maga megvan.
-
xeon forever
addikt
Egyenlőre itt tartok . Artikat vadászok.
Illetve lesz még Kazuha is, meg Kokomi. Idén talán lesz B csapat az Abyssba -
fpatrik17
senior tag
Ez a Beidou valami kegyetlen.
-
F34R
nagyúr
válasz
Sirandrish #8867 üzenetére
-
Shiro
senior tag
válasz
Sirandrish #8859 üzenetére
A muskátli termesztő event, vagy a ködsziget?
Szeretem halogatni a dolgokat, mert hátha megint nem lesz semmi.#8860 FEAR
Persze a veteményezés nem gond csak nincs mit elvetni.Még esetleg annyit, hogy vállalná e valamelyikőtök, hogy köldök neki 12 random muskátlit, és ő is küldene cserébe ugyanennyit?
-
Shiro
senior tag
válasz
jonnyjoker01 #8857 üzenetére
Köszi, eddig az NC-vel próbáltam nem túl nagy sikerrel, de akkor majd gyakorlom az NNC-t. Cryo support meg akad.
------
Úgy érzem ez az ikebana event duplán próbál szivatni.
Először is hétvégére hagytam, mert hát akkor van rá időm ...
Ennek köszönhetően már nem tudom az összes feladatot megcsinálni.Erre itt a következő:
Nem baj meló közben megcsinálom
-
jonnyjoker01
veterán
Most végeztem melóban, ránéztem. Statok tökre rendben vannak, a videódat megnéztem az itt a probléma hogy nem charged attackolsz. Amit én csinálok a videóban az 2 normal attack + 1 charged + dodge (anim cancel). Mivel neked C0 ezért a charged után ugrással kéne megszakítanod az animációt. Sima püföléssel nem nagyon jönne össze az az 57k, meg elemental reakciók nélkül se.
Viszont látom te a Deathmatch-et használod, annak még jobb lenne a melt, ha vannak cryo supportjaid.
-
F34R
nagyúr
válasz
jonnyjoker01 #8854 üzenetére
Mar elotte nezegettem mielott meglett, de nekem valami akkor sem gombolu
-
jonnyjoker01
veterán
Csak nézzétek meg a guide-ot amit linkeltem. Minden (is) le van fedve ami Hu Tao-val kapcsolatos.
-
Shiro
senior tag
Talentek tekintetében nincs is akkora különbség.
1st Hit: 63,59% x2
2nd Hit: 121,99%
3rd Hit: 158,59%
4th Hit: 82,82% x2
5th Hit: 188,87%
Full Combo: 762,27%
DPS 238,21%Hu Tao (T10)
1st Hit: 83,65%
2nd Hit: 86,09%
3rd Hit: 108,92%
4th Hit:117,11%
5th Hit: 59,36%+62,8%
6th Hit: 162,15%
Full Combo: 680,08%
DPS 212,525%Hu Tao (T8)
1st Hit: 74,06%
2nd Hit: 76,22%
3rd Hit: 96,43%
4th Hit:103,68%
5th Hit: 52,56%+55,6%
6th Hit: 135,78%
Full Combo: 594,32%
DPS 185,725%Hu Tao talentből származó sebzése egy kicsit kissebb, de azt a HP-ból elvileg pótolja.
A probléma szerintam inkább onnan ered, hogy Mogyi számára nincs úgymond jóféle 4 csillagos fegyver, mint pl Yoimiyának a Rust, vagy Noellenek a Whiteblind.
Éppen ezért Damage Calculátorral generáltam pár fiktív 4 csillagos fegyvert számára, a már létezőek alapján.Red Tassel/Redblind (Whiteblind)Base ATK 510Sub 41,3% HP (ATK -> HP)On hit, Normal or Charged Attacks increase ATK and HP by 6~12% for 6s. Max 4 stacks (24~48% total). Can only occur once every 0.5s.DPS 16.801The Scorched (The Rust)Base ATK 510Sub 41,3% HP (ATK -> HP)Increases Normal Attack DMG by 40~80% but decreases Charged Attack DMG by 10%.DPS 18.580Wand of Homa (Staff of Homa 4* version)Base ATK 510Sub 55,1% Crit DMGHP increased by 15~30%. Additionally, provides an ATK Bonus based on 0.5~1% of the wielder's Max HPDPS 17.580Összehasonlítási alapnak:DeathmatchDPS 15.510White Tassel (3*)DPS 14 887Felejtsd el a fentieket, megtaláltam a tökéletes verziót. a Deathmatch-hez
(50%-os substat aránynál a jó substatok kb igy nézzenek ki.)HP% 34-35%
Ha a Circlet CritDMG
45-50% Crit Rate
45-50% Crit DMGHa a Circlet CritRate
20-25% Crit Rate
90-95% Crit DMG
Mindkét esetben kb 17.600 DPS
Persze ezen kívűl a maradék 50%-ba (20-23 substat szint)
Még jöhet jó substat, ha szenencsés vagy, de arra figyelni kell, hogy a Hu Tao HP-ja ne menjen Skill lvl 10 esetén 35.700, vagy Skill lvl 9 esetén 37,500 fölé.Oké. most esik le, hogy Substtból akarok 50% Crit Rate-et összehozni.
-
F34R
nagyúr
válasz
jonnyjoker01 #8851 üzenetére
Meg talan meg egy mistake... hogy nem a Crimosn Witch artifact van rajta hanem a Shimenawa.. es abbol viszont tenyleg szarok vannak. + Akkor talan ervenyet veszti a Dragons Bane is.
-
F34R
nagyúr
válasz
jonnyjoker01 #8849 üzenetére
Koszi... nincs eleg critem.. egyebkent majdnem kb ezt tudja. van mikor nagy a dmg de altalaban lofaccc.
-
jonnyjoker01
veterán
-
F34R
nagyúr
válasz
jonnyjoker01 #8843 üzenetére
Egy Raw, Hydro apply nelkuli sebzest tudnal nekem mutatni? mondjuk Cyro Floweren..
-
F34R
nagyúr
válasz
xeon forever #8846 üzenetére
Kifejtettem: Emblem Domain, a 3rd crown meg waste of resources.
-
Shiro
senior tag
válasz
jonnyjoker01 #8843 üzenetére
Ráraktam az adatlapomra, ha gondolod nézd meg mi lehet a hiba, de nálam valahogy messze nem így működik.
-
jonnyjoker01
veterán
Pedig van benne potenciál bőven, .
És még milyen lenne Homával Dragonsbane helyett és jobb artifactekkel
Oké, nem sikerült egy ciklussal megölnöm, de ettől függetlenül nagyon keményen oda tud csapni. Ha minden krittel, akkor ~50k+20k+8k sebzés egy N2C kombóban (2 normal attack +1 charged). A kombókat érdemes gyakorolni és a charged attack animáció megszakítást.[link] - nagyon részletes guide Hu Taohoz.
-
Shiro
senior tag
Kövezettek meg, de Mogyi kissé gyenge.
Hétvégén sikerült feltornázni lvl 80-ig és kapott egy viszonylag jó Artifact szettet, de talán ha fele annyit sebez, mint Yoimiya.Oké persze ég hátra van egy ascend, meg 1-2 szint a talentekre, de tényleg azt hittem, hogy itt már azért mutatkozni fog valami az erejéből.
más példával élve Kokomi esetében szintén hátra van egy ascend, alacsonyabb talent szintekkel rendelkezik (lvl6 Attack és lvl7 Burst) valamint az Artifactjai is rosszabbak, de út mégis tudom hasznosítani Abyss 12- szintjén mint Sub DPS. -
jonnyjoker01
veterán
válasz
xeon forever #8838 üzenetére
Áh az is benne lehet igen. Mondjuk lehet a lag miatt egyszerre kaptad be az összes sebzését
-
F34R
nagyúr
válasz
xeon forever #8839 üzenetére
Jah, igen... ilyen a whaling... ha ki vagy fogyva mert nincs resined Ley lineozni.. akkor ott a Paimon shop.
-
xeon forever
addikt
Kerestem mora farming videot:
https://youtu.be/7Ebm2gF4n3s
Most kicsit kikapcsolom a Genshint... -
xeon forever
addikt
válasz
jonnyjoker01 #8833 üzenetére
-
slimG
tag
válasz
xeon forever #8822 üzenetére
-
F34R
nagyúr
válasz
jonnyjoker01 #8833 üzenetére
Igen, ugyan igy jartam pl Fischl madaraval is.. kivedte oket.
szerintem a legjobban ugy lehet megtanulni ha solozod meg openworld-be.. akkor ra vagy kenyszerulve.. Annyi hogy Abyss-ban mar ugye 100-as es tobb a HP-ja.
-
jonnyjoker01
veterán
válasz
xeon forever #8830 üzenetére
Lejárt a szerk, találtam egy fasza videót, amiben az összes támadásán végigmegy hogyan kell iframelni.
-
jonnyjoker01
veterán
válasz
xeon forever #8826 üzenetére
Magu bácsi elég nagyokat üt, de nem nehéz megtanulni dodgeolni minden attackját. Elég lassan támad. Hogy miért nem tudod sebezni? Elején van egy pár másodperc amíg feláll és "előjön" a HP-ja. Többször nincs ilyen fázisa. Van hogy elteleportál amíg egy illúziója ottmarad. Az illúziója is jó nagyokat üt
Továbbá van egy pajzsa ami minden támadást kivéd, ha túl messze vagy tőle. Pl. ha lerakod mellé Guobát majd elsétálsz akkor viccesen kivédi l mindig a tűzcsóvákat, miközben téged néz
-
F34R
nagyúr
válasz
xeon forever #8830 üzenetére
kilep, game ujraindit.. majd megprobal ujra. azert ez nem szokvanyos.
-
Urzu_7
aktív tag
Elég sok minden el van törve a játékban kezdve a shieldektől egészen az íjászok autócélzásáig. CS válasza persze már több hónapja is csak "tudjuk, dolgozunk rajta" érdemi előrelépés nem történik
-
F34R
nagyúr
válasz
xeon forever #8828 üzenetére
hogyne lenne.... Hu Tao, Noelle, Diona, Thoma, Xinyan.. kesobb Goro ... nyilvan Geo Daddy a legerosebb, tartosabb shielder.
-
F34R
nagyúr
válasz
xeon forever #8826 üzenetére
Az nem bug, feature.
Mogyinak eleg ha a slime raugrik, vagy egy hydro mimic. milyen shield egyseged van? -
xeon forever
addikt
Van még rajtam kívül aki tapasztalt némi bugot a mostani Abyssban?
Megunál volt olyan, hogy 20 mp ig ütöttem mindennel amim van és semmi életerőt nem vesztett, majd egy ütéssel kiütötte a 40000HP-val rendelkező Hu taot(1400DEF ponttal) utána meg Kazuak ugyanez az ütésre csak 200HP-t vett le(900DEF pontal)
Szerver válaszidőm 20-22ms -
Shiro
senior tag
Néha elgondolkozom, hogy az adott elemmel rendelkező karaktereket mi kötheti össze, hogy mi az ami miatt az adott elem vizióját kapták.
S bár előre bocsájtom, hogy némiképp felületesek a lore-al kapcsolatos ismereteim, de van egy olyan érzésem, hogy a Cryo karakterek esetében ez a dolog az ellent mondás lehet.Diona megveti az alkoholt, feltett szándéka, hogy tönkreteszi az iparágat, de mégis természetfeletti tehetsége van az alkoholos italok készítésében. Plusz poén hogy a bór istenéről nevezték el.
Chongyun egy rendkivüli tehetséges ördögűző, mégis túlzott ereje miatt egyszer sem sikerült még ördögi teremtménnyel szembenéznie
Qiqi aki egy élő halott
Rosaria az "ateista" apáca.
stb...A másik elem aminél kissé kapisgálom az összefüggést az az Electro.
Ez esetben a karakterhez egy "másik" világ kapcsolódik. (Bár ez többnyire filozófiai értelmű)Ei bezárkózott egy másik dimenzióba.
Fischl a chuuninbyou szindrómájával egy fantasy világban él.
Razor a vadon gyermeke
akit a farkasok neveltek.
Beidou a kalóz akinek a tenger az otthona.
...
Azért még egyszer megjegyzem, hogy a meghatározás Electro esetében kevésbé pontos. -
Shiro
senior tag
válasz
jonnyjoker01 #8823 üzenetére
Szerintem itt is csak 6 hónapot őriz meg. Az annál régebbi adatok csak azért vannak bent, mert a felhasználók még nem frissítették azokat.
#8819 jonnyjoker01
A jég tulajdonképpen egy monomineralitikus kristályszerkezettel rendelkező kőzet, ergo a Cryo csupán egy variációja a Geo-nak.
Ja de tényleg egyre szaporodnak a 2 vagy több elemet használni képes karakterek. Ha jól számolom már 6+1-en lehetnek. Nem lenne rossz, ha ezt a játékban is ki lehetne használni, mégha csak valamilyen event keretében is. -
jonnyjoker01
veterán
válasz
Sirandrish #8821 üzenetére
De 3 havonta max fel kell tölteni hozzá a statisztikákat mindig hogy megmaradjon.
Szerk.: Nem sikerült a link elsőre
-
F34R
nagyúr
válasz
jonnyjoker01 #8819 üzenetére
Eula masodjara cseszik ki velem. Hat persze hogy az elso Banneren jon. Ittora talan ra kellene probalnom, de olyan terrible pity-m van hogy szerintem nem lesz eleg a megmaradt primogem.. foleg ugy hogy most egy standard 5* jon
Albedo helyett, talan beimplentalom a Geo Travellert, azt csak 50-rol kell felhuznom. Nem ugyanaz de talan helyettesiti az erzest.. Ezt az Eulat nem tudom feldogozni sehogy sem.
C6 Xinyan-al kellene valamit kezdenem phyisicalba meg talan megallja a helyet a kozepmezonyben. -
jonnyjoker01
veterán
Bocsi, én is kínálok és nem keresek
Livestream, újdonságok, hírekhez:
Itto-t nem terveztem kihúzni, azért költöttem el mindent (is) Hu Tao-ra. Viszont ez a trailer hű de kicseszett jó lett. Nagyon menő karakter. Gorou-ra több esély van, majd ráhúzok egy párszor, jó lenne full geo teambe csak úgy szórakozásból. Rerunok *szerencsére* nem érdekelnek. Talán C6 Albedo, de azt soha nem fogom megszerezni
Tartalom szempontjából elég szűkös lesz ez az update, de legalább érdekesnek néz ki. Beidou Hangout nagyon várós volt már, sztori téren Albedo is nagyon érdekel hogy mi a f@sz volt ez amit a trailerben láttunk
De úgy kb ennyi, emellett újrahasznosított eventeket kapunk. Mindenesetre örülök hogy visszatérünk Dragonspine-ra (hóemberekkel
), dob a téli hangulaton.
-
F34R
nagyúr
Valakit nem erdekel maj, vagy vese esetleg tudo?
-
slimG
tag
Eula C1 nagy dmg boost, kell. De nem most számítottam az újrázására, pedig Itto nagyon b@szógépnek tűnik, és még a fegyvere is értelmesnek látszik.
-
Sordoran
Topikgazda
válasz
Sordoran #8812 üzenetére
Na a banner kérdésre meg is találtam választ: ha jól értem lesz event wish-nél néha a re-run-oknak egy második banner, vagyis párhuzamosan fut majd két event banner. Ezek között pedig nyugodt szívvel lehet dönteni melyik kell, mivel osztott a pity.
Példa:
Legyen 1-es és 2-es banner. Amennyiben nulláról indulva eltolunk 50 wish-t az 1-es banneren, után pedig 2-es bannerre áttérünk, ott 40 wish-en belül garantált egy 5*-os. Ugyanez az elv 4*-osoknál is, vagyis ha 2-es banneren tolsz 9 wish-t, akkor a következő wish 1-esre visszatérve már garantáltan 4*-os. Banner(ek) lejárta után pedig ugyanaz a pity megy tovább. (remélem érthető)
Díjazom a dolgot amúgy, hiszen re-run esetén azért azok akik már rendelkeznek adott 5*-os karakterrel nem szívesen wish-elnek. Így viszont lehet választani majd. Gyanítom 2.3-ban előbb Itto jön Garou-val, majd utána párhuzamosan Albedo és Eula bannerek lesznek.Shiro #8813: Lassabb voltam, de alaposabb.
-
Shiro
senior tag
válasz
fpatrik17 #8811 üzenetére
Egyszerre lesz majd Eula és Albedo banner.
Külön-külön lehet rájuk wishselni, a pittyük pedig közös lesz.#8812 Sordoran.
Úgy számoltam, hogy Albedo Skillje az ingyenes kardal és az új artifact szettel (+geo rezonancia) 2 másodpercenként fog átlagosan kb 17000-et sebezni. -
Sordoran
Topikgazda
Nem tudtam nézni streamet, csak rövid videót néztem meg. Akkor most 3 banner lesz?
Utoljára ilyen februárban volt, mikor Hu Tao-t utolsó pillanatig titkolták, és akkor Xiao, Keqing majd Hu Tao volt 2-2-2 hétig.
A re-run bannerek amúgy mehetnének 2 hetekkel, így sűrűbben jönnének, több férne bele.
A három 5*-os közül egyedül Itto érdekel valamennyire, Eula megvan, Albedo pedig továbbra se jön be, nem látom erősségét. (valaki leírhatná, lusta vagyok rákeresni) Geo supportnak ott van Zhongli, verhetetlen.
-
Shiro
senior tag
Remeklekvár kódok:
KB6DKDNM7H49
BSNDJC747Z7D
AS7CJDP4NG7H
Kelleni fog annyi szent.
Jön Albedo, Elua, Itto... a Mastercard meg sír a sarokban.
Kapsz egy ingyen kardot, ami tulajdonképpen csak Albedónak lesz jó. "Marketing" -
F34R
nagyúr
válasz
jonnyjoker01 #8808 üzenetére
ott van a honeyhunteren hetek ota, artifactja, fegyvere is. gyujtottem par fasza def piecet de ugye az uj arti domainjet meg nem nyittak meg.
-
jonnyjoker01
veterán
Akkor nem értelek. Lehet azt is számolni, általában megjelenés előtt pár nappal már ott virítanak az új karakterek (vagyis hogy még mindig ezt csinálják-e, azt nem tudom, csak Eulával kalkulálgattam megjelenés előtt). Én Eulára azért húztam pl, mert kiszámoltattam az optimizerrel, hogy mennyit sebezne az ultija saját fegyvereimmel/artifactjaimmal bizonyos enemyk ellen még megjelenése előtt zhonglival és superconducttal, anélkül stb. Elveszítettem a 50/50-t de nem baj így lett meg Kazuha garantáltan
-
F34R
nagyúr
válasz
jonnyjoker01 #8806 üzenetére
upcoming karakterre.
-
F34R
nagyúr
válasz
xeon forever #8802 üzenetére
Akkor koveted el azt a hibat, hogy nem megfelelo artifactot raksz ra. En meg gamer sosem leszek
attol hogy ezt a gatcha gamet tolom.
#8804 jonnyjoker01
Most mar mind1de igazabol ez build optimalizaciora van nem annyira raw dmg szamolgatasra.
-
jonnyjoker01
veterán
válasz
xeon forever #8802 üzenetére
Számomra ez szimpla idő megtakarítás. Nem játszok már annyit, mint régen, nincs időm arra hogy tesztelgessem a különböző artifactokat/szetteket.
@F34R: ez elég menő. Én viszont mobilos vagyok, ahogy nézem csak a cocogoat-ot tudnám használni talán. De már amúgy is mindegy, mert minden artifactem benne van és csak szökőévente adok hozzá egy-egy újat.
-
F34R
nagyúr
válasz
jonnyjoker01 #8800 üzenetére
Új hozzászólás Aktív témák
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/1TB NVIDIA A3000 6GB FHD
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- Lian Li HydroShift 360 LCD /3x120mm RGB FAN/ HSLCD36RB (593933)
- Lian Li Hydroshift 360 LCD /FANLESS/ HSLCD36NB (593932)
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 1600X / GTX 1080 8GB / 32GB DDR4 / 256SSD + 2TB HDD
- Telefon felvásárlás!! Honor Magic6 Lite, Honor Magic6 Pro, Honor Magic7 Lite, Honor Magic7 Pro
- LG 34WQ75X-B - 34" Ívelt IPS Panel - 3440x1440 2K QHD - 60Hz 5ms - FreeSync - USB Type-C 90W
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Újszerű Asus ROG Strix G16 G614 -16" WUXGA 165Hz - i5-13450HX - 16GB - 512GB -RTX 4050 -1,5 év gari