Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2856) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

Nekem Pa1538 van, tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
Amit adatlapokból esetleg nem tudtok kihámozni:

A Geforce 7400-al teljesen meg vagyok elégedve 2100 körüli eredményt hozott a 3dmark05.
Játékok tekintetében ez a következőt jelenti:
-NFS Most Wantid minden fullon 1024x768 teljesen akadásmentes
-NFS Carbon 1024x768 fullon (Maximum-ra állítva), külső nézetnél akad (egy ismerősöm szerint teljesen élvezhető, szerintem zavaró...) High-ra állítva számomra is élvezhető (gyak. nem szaggat semennyire)
-Tomb Raider Legend 1024x768 fullon megy.


A proci feszültsége az rmclock nevű ügyes progival könnyen csökkenthető, így jóval kevesebbet fogyaszt a masina (coreduo ill. core2duo esetében nem csökkenthető a legalacsonyabb szorzó feszültsége). Nekem most 3:03 percet ment netezéssel, office-al.
(a fesz csökkentés előtt ez kb 2h30 perc volt)

A videókártyán könnyen húzható a gpu és a ram is (kb 2 fokos hőmérsékletnövekedést okoz nálam, hogy 450mhz helyett 550mhz-n megy a gpu )

A proci az everest szerint k. gyors. A 2000mhz-es coreduo-val kb azonos eredményeket hoz az összes fpu és cpu tesztben. (Gyakorlati összehasonlítási alapom nincsen, mert nincs a közelben coreduos-gép, így csak az everest által mért eredményekre tudok alapozni.

A memória szintén nagyon gyors az everest szerint. Ha valakit érdekel, akkor tudok konkrét számadatokkal szolgálni.


Párszor befigyelt egy-egy kékhalál. Hardver problémára gyanakodtam, később kiderült, hogy az outpost firewall okozta... (a honlapjuk fórumán van is egy topic, miszerint az outpost rosszban van a 2magos procikkal...) Miután leszedtem az outpostot megszűntek a fagyások, és atomstabil lett a rendszer.

Ami esetleg zavaró lehet:
A felhasznált műanyagok elég gagyi benyomást keltenek. Az ezüst szín szerintem idővel kopni fog.

Nagyjából ennyi jutott hirtelen az eszembe. Kérdés jöhet nyugodtan!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.