Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) BöBe. válasza Wolvi (#2886) üzenetére


BöBe.
csendes tag

Gergőkeenek nagyon igaza volt, én meg nagyon elnéztem valamit...Korábban magam is jártam az amd download oldalán,de csak dashboard meg ilyen vacak diagnosztizélő programokat szedtem le,a lényeg az amd optimizer kétmagos procikhoz elkerülte a figyelmem.Most viszont feltelepítettem és láss csodát Most Wanted 1024x768-ban sem szaggat már(és még a videokarin nem is húztam...) :D

(#2902) Wolvi válasza Gergőkee (#2893) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Kössz szépen a segítséget!
Vszínűleg majd jövő 7en nyúzni foglak a kérdéseimmel ha sikerül kapnom egy 1538-ast, ha nem akkor beérem egy 1510-essel - ha az se lesz felkötöm magam, és reménykedek h kapnak még a notebook.hu -nál 1667-est :(
Ez lesz az első notim, uh nem bátorítom azzal magam, ha az a kis ''asztali'' tudásom elegendő lesz egy notebook optimalizálásához/tuningolásához. Annyit már leszűrtem a fórumokból, h ehhez a fajtához /már a notikhoz/ teljesen máshogy kell hozzáállni, és fel vagyok készülve a legrosszabbakra :F

Amúgy sok rosszat hallottam a FuSi gépekről, de néhány dolgot kihagynak a számításból:
- ár/teljesítmény arányában nagyon jó, ezért sok is fogy belőle /akár csak más olcsó típusok esetén/ ebből következik h több kerül szervízbe is
- sokan csak a negatív véleményeket jegyzik meg, mert azon paráznak, h minnél kevésbé meghibásodó gépet nézzenek /a magyar ember eleve ilyen pesszimista :)) / és itt megint bejön a nagy számok törvénye
- ráadásul sok vájtfülű maximalista fújja a jól ismert szöveget ''ami olcsó az nem lehet jó'' /a kezdő demagógok meg átveszik/
- és ugye vannak akik egy driver-t sem tudnak feltelepíteni, leszedni v ellenőrizni és hát ők is minden apróságon anyáznak /az ilyenek használjanak sztem abakuszt :DDD / és soxor rekord idő alatt hazavágják a gépüket

Félreértés ne essék, nem akarom egy szintre ajnározni a FuSi és egyéb hasonló típusokat az ''elittel''! Igen is arányaiban is több a meghibásodás és az esztétikai hiba, mint a márkásabb típusoknál, de azért ezek sem szemétre valóak /főleg ezért az árért/, ahogy sokan hangoztaják.

Egyébként csak, hogy egy példát említsek, /már nem emléxem pontosan hol és mikor/, asszem év elején v tavaj volt, h a Dell bemutatta legújabb gépét /talán épp a CEBIT-en/ és az ott a porondon kigyulladt :Y . Igen bezony nem leállt, v el kezdett olvadni, hanem lángra kapott. És hallottam már HP-ról, IBM/Lenovo-ról és ASUS-ról is elég sok csúnya dolgot.
Uh nem kell mindjárt fejszét fogni, ha egy FuSi-ról van szó.

(#2903) Wolvi válasza kekegsm (#2897) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Esetleg vmi tanács ha hasonló helyzetbe kerülnék /mert persze h azért megpróbálom én is egy kicsit tuningolni/ - pl. elosztó lekapcs? ;]

(#2904) Vajar válasza Alvin_ti4200 (#2898) üzenetére


Vajar
csendes tag

Metroban nekem azt mondták, hogy adnak bármilyen fusi-t sulinetben. Mondjuk ez kb 3 hónapja volt. Amit én vettem az se sulinetes cucc volt, de mondta a srác, hogy abban is tudja adni annak ellenére, hogy nem volt benne a sulinetes listában. Nemtom hogy van ez. meg az se biztos, hogy minden metróban ilyen jófejek....

[Szerkesztve]

(#2905) Meiser


Meiser
tag

Hamár itt a játékokál tartunk,akkor vki meg tudná mondani, hogy a COD2 fut-e normális a PA1538-on (Geforce Go 7400).Köszi!

(#2906) topee válasza Meiser (#2905) üzenetére


topee
tag

Egyébként ez kicsit off, de ez tényleg komoly hogy a FuSiknak kb 2-3 hónapon belül lekopik az ezüst festéke? Mert én már láttam régebbi fusit annak semmi ilyen baja nem volt.
Vagy ez megint csak ilyen sznob, azértis drágábbat veszek dolog. Nincs valakinek erről valami használati tapasztalata? mostanában szándékozok beruházni egy PA1538-ra. Eddig nálam a noti = Toshiba ;)

A szakáll nem szúr, csak a megfelelő oldalára kell születni

(#2907) Shadowfax válasza Wolvi (#2902) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egyébként csak, hogy egy példát említsek, /már nem emléxem pontosan hol és mikor/, asszem év elején v tavaj volt, h a Dell bemutatta legújabb gépét /talán épp a CEBIT-en/ és az ott a porondon kigyulladt . Igen bezony nem leállt, v el kezdett olvadni, hanem lángra kapott.

Így terjednek a legendák... Nos, nem tavaly volt, hanem idén, nem a CEBIT-en volt, hanem egy japán konferencián, nem DELL laptop bemutató volt, hanem az egyik résztvevő akksiról üzemelő DELL-je gyulladt ki a SONY akkumulátor hibája miatt... S emiatt már legalább 9 millió akkumulátort hívtak vissza (többek közt Fusi Lifebookokét is).

(#2908) G-lader


G-lader
tag

A Pa1510 és 1538 tulajoktól kérdezném hogy máluk a SuperPI-mennyit mutat, mert többen is írtátok hogy veri az intelt, de az alábbi Bench mást mutat:

[link]

Más kérdés Pa1538-okon megy a wifi karitok, mert ha jól tudom azzal tényleg voltak gondok.(bár csak 10-15 nap után szokott előjönni)

(#2909) yankoo


yankoo
tag

re
van benne fizikailag wifi de egyik driverrel sem jo akarhonnan probalom leszedni akarhogy probalom telepiteni :S

viszont rajottem arra (lehet hulyeseg) hogy van egy SM bus Controller ami nincs telepitve ami elvileg.. egy chip ami lehet hogy a wifit vezerli persze mondom lehet hulyeseg de ahoz sincs driver;)

[Szerkesztve]

(#2910) Dare2Live válasza G-lader (#2908) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Hát tl50en superpi 1.5 54sec.

ritkaszar.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2911) marvin_BP válasza yankoo (#2909) üzenetére


marvin_BP
tag

nekem is csiramokusnak is tökéletesen működik a wifi minden driver install nélkül. Odysseyt le kell szedni, aztán kipipálni, h a win felügylje a wifit, és máris minden ok.

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#2912) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

olyat tapasztal vki pa1510nél, hogy jellemzően amikor felpörög a venti megáll 1-2secre a gép majd minden további nélkül megy tovább?

Mindha lemerevedne aztán már megy is tovább.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2913) yankoo válasza marvin_BP (#2911) üzenetére


yankoo
tag

ha logikusan gondolkodsz ennek semmi ertelme milyen kartyat kezeljen az odyssey ha nincs kartya telepitve alapbol a win adatbazisba :S

(#2914) Wolvi válasza Shadowfax (#2907) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Köszi a helyre igazítást :R /mint az idézetedből is látszik, pont ezért jegyeztem meg több helyen zárójelben h nem biztos h itt v ott, így v úgy/, de a lényeg a lényeg:
tutinak kikiáltott márkák is besz**hatnak néha /nem is kicsit - azért az gáz mikor már szalonnát sütögethetsz a notid felett :)) /, néha azokat is szerelhetik szahara alkatrészekkel, és köztük is vannak jobb-rosszabb szériák.
Persze tudom, az árányok a lényegesek... :U

(#2915) Wolvi válasza marvin_BP (#2911) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Az az Odyssey dolog azért engem is érdekelne!
Honnan is szerezhetem be?

(#2916) marvin_BP válasza Wolvi (#2915) üzenetére


marvin_BP
tag

bocsi ha félreérthető voltam: az Odyssey nem jó. :) de hogy a kérdésedre válaszoljak, alapl telepítve volt a notira, amikor átvettem. tegnap egy régebbi darab FuSival jöttek oda hozzzám, h nem megy a wifi, kiderült, h ott is leszedték az Odysseyt, mert nem volt jó semmire, csak elfelejették kipipálni azt, h a win kezelje a wifit. amint ez megtörtént, ment is a közgázos net, ami pedig aki ismeri mind tudja, h különösen vacak.

szal, h 1 mondatban megfogalmazzam: ne akarj O-t beszerezni!

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#2917) kekegsm válasza Wolvi (#2915) üzenetére


kekegsm
őstag

Szerintem rajt van a drivercd-n

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#2918) Wolvi válasza marvin_BP (#2916) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Ok! Köszi értem!
/a félreértés a ''leszedni'' szó kétértelműségéből adódott :DDD /

Vszínúleg úgy is nekiállok saját rendszert telepíteni, nem hozzácsapottat /Linux-hoz hogy áll ez a gép, no meg a drive-erek??? :U /

Hol kell majd pipálgatnom /és azt az Odyssey-t honnan kell majd kipurgálni - vagy ez külön felrakható és egyszerűen nem kell telepíteni és kész/?

Bocsi h ilyen hülyeségeket kérdezek, de látlatlanban beszélek - csak jövő 7 elején veszek gépet. De nem akarok tök hülyén csücsülni egy működésképtelen noti előtt ha már ott lesz - mert akkor ugyebár no net, no forum segítség :F

Előre is köfike! :R

[Szerkesztve]

(#2919) kekegsm válasza Wolvi (#2918) üzenetére


kekegsm
őstag

Szerintem rajta lesz a drivercd-n, vagy az alabbi linken le tudod tolteni:
[link]

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#2920) marvin_BP válasza Wolvi (#2918) üzenetére


marvin_BP
tag

ha fel van installva - bár ezt a boltja válogatja-, akkor programok hozzáadása/eltávolítása. aztán a hálózati kapcsolatok közül megnézed a wifi adapter propertijeit (nem jut eszembe magyarul :) ), és ott lesz az egyik fül tetején 1 olyan mondat, hogy a wifit a windows felügyeli. na az elé kell a pipa, sajnos nincs mindig ott. pontosabban most nem tudok fogalmazni, mert nincs nálam a noti, ezen a gépen meg nincs wifi, de nem tudod eltéveszteni (főleg ha alaposan/sokáig keresgélsz :D )

[Szerkesztve]

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#2921) yankoo válasza marvin_BP (#2920) üzenetére


yankoo
tag

marvin sok helyen kerestem hogy a ''win felügyelje a wifit'' persze nem igy ;) de nem talaltam sehol a progiban minden menut atneztem ami letezik de egyik sem utal arra egyertelmuen hogy melyik lenne az amugy az ezkozkezeloben van hogy ''halozati vezerlo az egyéb sárgakérdőjeles menupontban szal alapbol nem tudom telepiteni mert nincs driver hozza az xp (sp2) pedig nem ad neki illesztoprogramot

(#2922) marvin_BP válasza yankoo (#2921) üzenetére


marvin_BP
tag

driver gondon biztos nem tudok segíteni, én is csak a FuSi honlapján találtam, de nem kellett szerencsére. azt a win felügyel dolgot meg megnézem, amint a kezem közé kaparintom megint a notit, de hogy az mikor lesz, nem tudnám megmondani, sry

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#2923) Wolvi válasza marvin_BP (#2920) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Ja! Így én sem találok ilyesmiket a Winfos-ban /i like windows... end doors... :DDD /!
Na de majd ha jövő 7 közepére nálam lesz a vas, addig ütöm-vágom, amíg meg nem eszi a wlan-t. Van pár ötletem még így látatlanban is h erőszakoljam meg. ;]

Aztán ha megvagyok megírom odüsszeiámat a forumnak - ha nem akkor nem, mer nem lesz netem :DD

Persze addig is várom a további hozzászólásokat, tapasztalatokat!


És még egyszer: Linux for Pa1538??? :U

a műtét sikerült... :P
de a beteg nem élte túl


[Szerkesztve]

(#2924) kekegsm válasza yankoo (#2921) üzenetére


kekegsm
őstag

Te geped milyen tipus pontosan?

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#2925) kekegsm válasza Wolvi (#2923) üzenetére


kekegsm
őstag

Melyik Linux?

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#2926) Wolvi válasza kekegsm (#2925) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Na, ez érdekel engem is, h melyiket ajánljátok!
Van itt választék ne aggódj! Az érdekel h melyikkel próbálta már vki.
Meg h hol találok a géphez a Linuxnak megfelelő drive-reket, h működjön is az a Pa1538-as.

(#2927) yankoo válasza kekegsm (#2924) üzenetére


yankoo
tag

amilo 1630
3200+; 9700; 512 ram stb

mongyuk poen az egesz :S:S iet nem lattam meg kb 500 géped szedtem mar szet raktam ossze moddolok is stb meg suliban tanar tolem kerdez es kifog rajtam 1 wifi kartya meg 1 noti :S:S ami a sajatom:S:S

[Szerkesztve]

(#2928) kekegsm válasza Wolvi (#2926) üzenetére


kekegsm
őstag

En regebben Mandrake es RedHat hivo voltam, de az uj Suse 10 Desktop Enterprise nagyon bejon. Nekem a regi Gericomomon es Dellemen is csont nelkul ment, FSen meg nem probaltam.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#2929) kekegsm válasza yankoo (#2927) üzenetére


kekegsm
őstag

Ha minden igaz, Ralink kartya van benne, csak nem tudom, pontosan melyik tipus. Szerintem a masodik lesz, ugy tunik nagyon.De esetleg itt: [link] vannak a driverek, nekem a Gericomon volt ilyen problema, ott a Ralink driver segitett, gyarival nem ment.

[Szerkesztve]

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#2930) Meiser


Meiser
tag

Az lenne a kérdésem, hogy a Fuji Pa1538-ban van bluetooth?

(#2931) yankoo


yankoo
tag

szetszedtem a gepet kivetem a kartyat elinditottam eltunt a halokartya a kerdeses hardverek kozul fura ez amugy a kartyan semmi nem volt ami alapjan tudnam hogy mi a pontos neve vagy vmi szam vagy jel semmi :S

(#2932) yankoo válasza kekegsm (#2929) üzenetére


yankoo
tag

hogy keressek ra a driverre? mert itt csak linkek vannak ami kulon oldalt ad be es az mar nem ralink amugy a kartyara nem volt irva hogy ralink :S sehova

hopp hopp talaltam kepet rola [link]
megprobalok drivert is remelem menni fog

[Szerkesztve]

(#2933) yankoo


yankoo
tag

WL-850FJ

WLAN 802.11g Mini PCI Module Conexant / Intersil Prism Javelin
ehez a kartyahoz kene driver ez van bent a gepben!!

(#2934) Wolvi válasza Meiser (#2930) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Tudtommal nincs, de opcionálisan lehet azzal együtt is kapni /ez a 240k-s biztos h Bt nélküli/.
Nehogymá a magyar embert ellássák minden jóval, amivel a németeket /meg úgy ált a nyugatiakat/ is. Nekünk jó a minimális felszereltséggel is - ua árért persze, hála a magyar államnak és a szabdversenyes kannibalizmusnak. :((

Amúgy a 1538-as gyári adatlapja az egyik leghiányosabb. A Bt kérdés engem még nem is izgat annyira /ott az szerepel h ''opcionálisan lehet benne''/, de pl a DDR2-es RAM h milyen arról mélyen halgatnak... :(

A 1510-esből kiindulva azt reméltem h ebben is izmos 667-es van, de vki azt mondta, h a tesztje szerint csak 533-as reszel benne.
Ezért megkérnék minden FuSi Pa1538 tulajt, ha tudja ossza meg velünk a gép részletes műszaki adatait /esetleg tesztértékeit/, különs tekintettel a fent említettekre! :))

Tanksz! :R

(#2935) Meiser válasza Wolvi (#2934) üzenetére


Meiser
tag

No hát igen,sejtettem.Láttam én is az opcionális dolgot,de gondoltam megkérdezem.Nem lepődtem meg.Sajnos a magyaroknak jó az tényleg anélkül.Köszi a választ!

(#2936) BöBe. válasza Wolvi (#2934) üzenetére


BöBe.
csendes tag

Bluetooth az sajna nincs, a ram pedig nálam is csak 533-on fut, legalábbis az everest szerint.
Ja meg korábban írtam hogy az enyémben hyunday van Gergőkee-nek pedig samsung...
én a videokártyát sem tudtam addig húzni mint Gergőkee, ő 450ről 550re állította az órajelt és 800ról 1000re a frekit...igy jött ki nála 3dmark05-ben 2100 körüli pont...nálam az órajel 450ről 540ig jó,a frekv meg csak 800-ról 850-ig húzható,ennek ellenére nálam is kijön 2086pont...
A látványos javulást az amd-s progi a dual core optimizer hozta a need for speedben (más játékkal még nem próbáltam) ezt viszont le kell tölteni...
Nem is értem miért nem adják a gép mellé,vagy írnak róla hogy tanácsos leszedni...

(#2937) _BOZONT_


_BOZONT_
tag

Üdv!

Most tervezek venni egy amilo pa 1510 modelt.
Azért érdeklodnék hogy 3D,grafikára,film vágásra mennyire hazsnálhato?
Linux-hoz hogy áll ez a gép, no meg a drive-erekel?

(#2938) Wolvi válasza BöBe. (#2936) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Kössz!
Esetleg linket tudsz megadni az Optimizer-he?
Vagy símán fenn van az ATI-AMD honlapon?

(#2939) Wolvi válasza _BOZONT_ (#2937) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Kb abban a cipőben jársz mint én. :U
Ezért tervezem inkább egy Pa1538-as vásáárlását - persze annak a vga-ja sem egy atomreaktor :DDD

Egy integrálttól mit vársz /bár azok közt most elég jó/, de az alap rendszer nagyon szimpi, és ugye az X1100-as 667es RAM-al van megkínálva, az 1 GB-ból pedig nyugodtan kajolhat.

Pici 3d, pici filmszerkesztés, többet ettől ne is várj! Ha komolyabb munkákat akarsz csinálni, jobb ha normál és nem integrált vga-ban gondolkodol! :))


Ja és a linuxos driverekhez én is szívesen vennék 1-2 linket ! :DD
/valaki amúgy már említette, h több linuxot is próbált a 1667G-jén, és gond nélkül ment a dolog/!

(#2940) _BOZONT_ válasza Wolvi (#2939) üzenetére


_BOZONT_
tag

Hát pont ilyen notit kerestem de sehol sem találtam AMD+Nvidiasat csak amd+ati vagy intel+Nvidia. THX
Valoszinu ilyet veszek.
Komolyabb vágást vagy grafikázást/texturázást az Asztali gépen csinálom.

[Szerkesztve]

(#2941) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

feszt csökkenteni, hogylehet? rmclock fentvan de csaknemjön össze.

ha felpörög a venti egy pillanatra emgáll olyat senki nemtapasztalt eddig?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#2942) TTomax


TTomax
nagyúr

Sziasztok
Ma vettem egy F&S Amilo PA 1538-as notit.
Jellemzök:
AMD Turion64 X2 LT50
Nvidia7400 128 shared 512
120G 7400rpm SATA HDD
15,4'' WXGA 1280X800 Crystal View
2X512 RAM,/cellás 4400-as akku,DVD iró-olvasó
Wifi,S-video,szokásos portok 1év gari ami 90 napon belül bövithetö még egy évvel 20000-ért,stbstbstb...
A dizájnról és a külalakról nem nagyon tudok áradozni mert nincs miröl :) Viszont a gép belsö tartalma igencsak meglett,föleg az AMD-Nvidia páros,a Proci Everest Ultimate Edition v3.01652 szerint irásban-olvasásban veri a Core DuoT2500-t,söt még az ATHLON64 3200+-t is elég rendesen.(az csak csendben jegyzem meg hogy ez a verzio a lapkakészletemröl egy gramm infót se tudott adni).Lefutatattam egy 3DMark2001SE-t 1024X768 32bit (no AAC,alapon) erös 12000 pötty.Gyorsan Fel is raktam a Quake4-et,ami 1024X768-on médiumon vigan szaladt röccenés nélkül :)Az eddigi gépem egy Acer TM2413volt 1G RAM-al 3600 pontot csinált (1.5 CeleronM),játszani COD felett nem nagyon kellett.Szóval tartalmilag nagyon meg vagyok elégedve,már csak azon szurkolok hogy hogy ne legyen semmi baja mert a márkától azért picit tartok(tam).
És végül az ár.... az egészért 242ezret szurkoltam le,azt ugye mondanom sem kell,hogy ugyanezt más márkában igencsak 50-80-al több lett volna :) a többit majd az idö és a használat dönti el :)

[Szerkesztve]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2943) TTomax válasza Wolvi (#2934) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most nézem a RAMokat hát ezek Everest szerint Hyundai-ok, és bizony tényleg sajna csak 533-on mennek csináltam egy gyors Everest Riprtot akit érdek a téma :) [link] :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2944) Gergőkee válasza TTomax (#2942) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Sokaknak okoznál örömet, ha elárulnád, hogy hol sikerült megvenni a gépet
(mert elvileg sehol sincs...)

Olvass picit vissza, éppen most beszélgetünk a pa1538 finomhangolásáról, pár százalék teljesítményt meg vagy fél óra akku-időt könnyen ki lehet csikarni még plusszban.

(#2945) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

esetleg ebben [link] tud valaki segíteni? Lefordíttattam angolra a google-el, de nem nagyon értem. A vidkari új forceware drivert sikerült felrakni (inf-jobbegér-telepít), de az új nforce driver nem akar feltelepülni nekem...

Előre is köszi!




(#2946) kekegsm válasza yankoo (#2933) üzenetére


kekegsm
őstag

Ugy nez ki, hogy a drivercd-n a Gemtek drivert hasznald:
[link]

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

(#2947) TTomax válasza Gergőkee (#2944) üzenetére


TTomax
nagyúr

Elnézést,én Szegeden vettem a Laptop.hu-nál,elvileg Pesten van még,mert itt ez volt az utolsó :U Az oldalukon utánna lehet néznia gépnek :)estleg rendelni is lehet [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#2948) Wolvi válasza TTomax (#2947) üzenetére


Wolvi
csendes tag

Amúgy te szegedi vagy?
Csak mert én is itt akarok venni a jövő 7en, ha még lesz - ui csak pestről hoznak le sulinetes készletet itt nincs raktáron :F uh ha ott elfogy akkor gevasz van /noti meg nincs/..
Csak azért mert ha meg szoktál fordúlni szegeden néha és sikerül beszereznem egy ilyen példányt, esetleg hosszasabb tapasztalatcserékbe is belemerülhetnék, az optimalizálás végett - nekem ez lesz az első notim :))
... ha lesz :DDD

(#2949) yankoo válasza kekegsm (#2946) üzenetére


yankoo
tag

reggel epp azt szedtem le de nem jo a driver :S:S

(#2950) kekegsm válasza yankoo (#2949) üzenetére


kekegsm
őstag

Esetleg meg itt nezd meg:
[link]

nekem a Gericomban volt Gemtek, ezzel mukodott.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.