Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Andie válasza HackR (#2650) üzenetére


Andie
őstag

Norton és Avast ügyben úgylátom egyre jár az agyunk! :C

Ezekután a tanácsodra megnézem ezt a keriót, és az 5 rongy igazán nem pénz érte, ha télleg frankó.
Köszi a tippeket! :R

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2652) HackR válasza Andie (#2651) üzenetére


HackR
tag

:) Szívesen :)

Xar játék az élet, de qwa jó a grafikája.

(#2653) marvin_BP


marvin_BP
tag

kerio 2.14es ingyenes, és teljesen jól működik

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#2654) Teff


Teff
csendes tag

Sziasztok. Egy kis segítségre lenne szükségem. Szeretnék venni egy notebookot, és kinéztem egy amilo pa 1538-ast. 240e, ért. Ha van valakinek ilyen , kérem osza meg velem a véleményét, vagy ha tudtok jobbat, esetleg hasonló árban akkor megköszönném.

Előre is köszi az infot.

(#2655) marvin_BP válasza Teff (#2654) üzenetére


marvin_BP
tag

olvass vissza párat, épp friss a téma

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#2656) Andie válasza Teff (#2654) üzenetére


Andie
őstag

Még akár ki is próbálhatod, ha akarod :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2657) spezyal_


spezyal_
tag

helloh!
uton van hozzám egy amilo l 7300 nevezetü csoda, s mellé van egy ilyen procim a szekrényben :
Pentium M 770 2.13 Ghz 533 MHz 2MB L2...
sztetek a gépezetbe bele lehet tenni ezt a procit???
üdv

18 éve a hardveraprón!

(#2658) spezyal_ válasza spezyal_ (#2657) üzenetére


spezyal_
tag

meg akkor már még 1-2 kérdés, mert első notim lesz, s nem igazán vagyok tájékozott etéren...
vga cserét lehet benne végrehalytani?
meg kb mekkora a max viny amit felismer?

18 éve a hardveraprón!

(#2659) _Gyula_ válasza csiramokus (#2612) üzenetére


_Gyula_
csendes tag

csiramokus,

hol vetted ezt a Fusi amilo pa1538-ast?
És úgy egyébként hol érdemes notebook-ot nézni? A notobook.hu-n kinéztem a FUSI pi 1505-öst, mert nekem nem fontos a vidkari... de azért nem bánnám... :)

b

(#2660) _Gyula_ válasza _Gyula_ (#2659) üzenetére


_Gyula_
csendes tag

Még egy kérdés:

Mennyivel lassabb a Turion TL50-es az Intel Core 2 Duo T5500-nál? Érzékelhető a különbség? Mert ha nem, akkor tényleg a PA1538-as a nyerő (GF Go 7400 miatt). Azon még Vistát is tudok majd futtatni Aero-val...

b

(#2661) Tomessz


Tomessz
csendes tag

Sziasztok !!
A mostani t-mobilos akcióban lévő Fujitsu Siemens Amilo Pro V3505 notebookról írnátok egy két három szót ? Vagy ha már valakinek van ilyen notija akkor megtisztelne azzal hogy megírná mennyire van v. mennyire nincs vele megelégedve ?
Előre is THX !! :) Egy ilyen konstrukció gondolkodtatott el nagyon és a döntésem előtt kérném a Ti segítségeteket !!

Üdv. :R

(#2662) _XXXXX_ válasza HackR (#2646) üzenetére


_XXXXX_
tag

Szeva
Egy ilyet használok nyár vége óta. Szerintem nem melegszik, anyagminősége hát...nemtudom másnak milyen, de nekem a tetején megkopott a festék. Nem néz ki túl szépen így:S Elég sokat hurcolom az ország egyik végéből a másikba(főiskola), lehet hogy én ártottam neki nemtudom, de máshol nem kopott meg. Így a teteje kivételével szerintem jó az anyagminősége. Szerintem nem csal a kijelzője színben. Játékra nem való(azért a mohaa,cs megy rajta :D), mert gyenge a videokártya benne. Összeségében megvagyok elégedve vele. Szerintem munkára tökéletes.

[Szerkesztve]

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#2663) HackR válasza _XXXXX_ (#2662) üzenetére


HackR
tag

Köszönöm szépen! :) :R
Akksija mit bír? 256mega memóval sem lassú?

Xar játék az élet, de qwa jó a grafikája.

(#2664) finest válasza garfield-r (#2504) üzenetére


finest
őstag

Nekem médiamarktos XI 1526-om van. C2D procc@1.6Ghz, 1GB Ram, 120GB HDD, 7600GO 256MB, 17''-os kijelző. 2.15 percet bír töltés nélkül, de arra vettem, h kiváltsa az asztali gépet. Szerintem ennyiért sulinetben megérte. A melegedéssel nem foglalkoztam eddig, nem érdekel, nem tuningoltam rajta semmit. A 7600Go-val lényegesen gyorsabb mint az asztali gépemben az x800xt pe, egy 3000+-os AMD proci mellett - lehet a processzor is közrejátszik. Mindenesetre meg vagyok vele elégedve.
van távirányító hozzá, működik is. Semmiylen kompatibilitási probléma nem volt eddig sem hardveresen, sem programokkal.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2665) marvin_BP válasza finest (#2664) üzenetére


marvin_BP
tag

mennyi is volt az a nem sok??

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#2666) finest válasza marvin_BP (#2665) üzenetére


finest
őstag

359.000 - 60.000 a sulinet miatt. Szal 300.000.

Valami Sis chipes lap van benn, a Core2Duo proci miatt és a nagy kijelzőt, valamint a 7600Go VGA-t, 120GB-os vinyót és a 2x512MB memet figyelembe véve én ezt elfogadhatónak tartom.

[Szerkesztve]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#2667) Nite


Nite
őstag

gyerkek, van rá mód hogy a hálózati töltő nélkül beindítsak valahogy egy FuSi M7405-t?
valami PC táppal kacsolatos megoldásra gondolok...

az akksi lemerült, és a töltő sajnos elérhetetlen... :(

Paid my dues!

(#2668) HackR válasza Nite (#2667) üzenetére


HackR
tag

Jujujj PC-s táppal kine próbáld! Elfüstölhet! 450-600W-os 1 PC-s táp a notidé meg 44-65W körül mozog.

Xar játék az élet, de qwa jó a grafikája.

(#2669) Slax válasza HackR (#2668) üzenetére


Slax
senior tag

Ezt most nem értem. :F

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2670) HackR


HackR
tag

Most találtam [link] ezt. :) Jó kis gép nem?
És olcsóóóó. Inkább ez mint az Acer.
Slax izé...más az áramfelvételük, és más a leadásuk. Nem kéne kockáztatni.

[Szerkesztve]

Xar játék az élet, de qwa jó a grafikája.

(#2671) Slax válasza HackR (#2670) üzenetére


Slax
senior tag

Ez hülyeség. Egy 600w-os táp nem 600w-ot tol bele, hanem maximum annyit tud folyamatosan leadni (elvileg). Itt az a kérdés, hogy a noti milyen téren mennyit vesz fel (12 V 70W, vagy 24 V 60W, egyen vagy váltóáram, mennyi ampert, vagy bármi más). Ha 12 voltot és mondjuk 8 ampert igényel, akkor elvileg, talán, esetleg, netelántán, lehet, hogy egy atx táp ki tudja szolgálni időlegesen.

[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2672) _XXXXX_ válasza HackR (#2663) üzenetére


_XXXXX_
tag

Nekem 512MB-s van. Aksija? hát nekem kicsivel többet bír mint 1 óra...elég kicsi aksi van az enyémben. Nemtudom hogy árulnak-e nagyobbal. Venni biztos lehet bele, kérdés megéri-e venni bele. Én szinte mindig hálózatról használom, így nekem nem hátrány.

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#2673) csiramokus válasza _Gyula_ (#2660) üzenetére


csiramokus
csendes tag

lényegesen lassabb a tl50 mint egy core2 t5500 de nemtudom használsz e olyan alkalmazást ami igazán processzorigényes. én nagyon meg vagyok vele elégedve, a laptop.hunál vettem, marvin barátom meg electroworldben.
ha nem akarsz játszani és fontos a processzor akkor core2 ha mégis bejátszik egy kis game akkor ez.

Free your mind...

(#2674) UHHH


UHHH
senior tag

Vettem egy Pa1510-et,es az a bajom vele, hogy hiaba futtatom 800mhz-en a procit, meg 100mhz-en az ATIt, megis felkuszik a homerseklet 62 fokra, aztan venti felhorog, aztan lenyomja hofokot 56 fokig... Venti megall, de szepen felkuszik ismet 62 fokra /amikor semmit se csinalok, akkor is/, s ismet felhorog a venti... Ah! Ahelyett hogy mondjuk lassan forogna,amig nem eri el a 62 fokot /ha lassan forogna, nem zavarna engem mondjuk/...

Van valami fan allito erre a tipusra, illetve masnal is igy mukodik a ventije?
Ez az egy zavaro dolog van csak a gepben, amugy jo nagyon!

Mas fusi-k nem horognek ennyire, ha epp semmit sem csinalok rajtuk...

A silent gomb sem segit, akkor is bekapcsol a venti es nagyonhangosan! :S
Mondjuk azt megfigyeltem, hogy nem 2x villog a silentmode ledje, ha megnyomom a gombot, csak siman vilagit...

Barmilyen epito kommentet szivesen veszek...



Egy zajartalmat szenvedett ember :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#2675) spezyal_


spezyal_
tag

pls!
valaki mondja meg hogy ebbe : [link]
belemenne e ez a proci : Pentium M 770 2.13 Ghz 533 MHz 2 MB L2
nagyon fontos volna!
thx!
üdv

18 éve a hardveraprón!

(#2676) _Gyula_ válasza csiramokus (#2673) üzenetére


_Gyula_
csendes tag

Kösz a választ, közben már eldöntöttem, hogy a Turionos gépet veszem meg, a laptop.hu-nál elő is jegyeztettem. Nem kell bődületes számítási teljesítmény, átlagos munkára kell a laptop, néha egy kis játék. De akkor sem FPS, csak esetleg autóverseny.
Az asztali gépem 3200+ Athlon 64, a proc sebessége bőven megfelelő, ennél meg nem hiszem, hogy lassabb a kétmagos Turion.
Még két kérdés:
Nekem is mondták (és most itt is írja valaki), hogy a FUSI-knak túl hangos a ventillátoruk - amikor bekapcsol -; a Pa 1538-on ez nem jelentkezik? Mert ez elég kényelmetlen lenne...
A második kérdésem, hogy az ATI Mobility Radeon X1100-as ugye nem erősebb, mint a Go 7400?? :)

[Szerkesztve]

(#2677) marvin_BP válasza _Gyula_ (#2676) üzenetére


marvin_BP
tag

a Pa1538 kifejezetten halk sztem, nem lehet hallani szinte a bekapcsolást leszámítva. adatom ugyan nincs róla, de sztem az x1100 gyengébb

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#2678) senorga


senorga
csendes tag

Sziasztok,

engem is meggyőzött a pa1538, és még sikerült is az utolsó darabot megvennem az elektroworldben. Egy problémám van vele: a wi-fi kapcsolat pár perc után megszakad, utána pedig az a furcsaság van, hogyha kézzel kapcsolódni próbálok, hosszas próbálkozás után azt mondja sikertelen kapcsolat, és a tálca icon is azt mutatja, de mégis van kapcsolat mukodik a net stb. Olyan mintha a router nem jelentene vissza, hogy minden ok. Nekem ez a router amugy mukodott más wifi kártyával. Nem tudjátok milyen beállitásokkal érdemes probálkozni, a routeren van egy csomó opció amit nem igazán értek:
mode: ''AP'',''Station-Ad Hoc'',''Station-Infrastructure'',''AP Bridge-Point to Point'',''AP Bridge-Point to Multi-Point'',''AP Bridge-WDS'',''Universal Repeater''
channel number 1-13, Fragment Threshold ,RTS Threshold ,Beacon Interval : ,DTIM ,Period : ,Data Rate : ,Transmit Rate : ,Preamble Type : ,Preamble Type : ,Broadcast ESSID : ,Operating Rates Mode : ,CTS Protection : ,Transmit Burst ,Mode,IAPP : ,802.11g Protection

(#2679) muzsikpeti válasza _Gyula_ (#2676) üzenetére


muzsikpeti
aktív tag

Nagyon jól döntöttél!
A Core2 5500-as a legkisebbe ebből a szériából és max 10% lehet a külömbség az Amd TL50 és e között teljesítményben!
Attól függően milyen alkalmazáson, mert egyiken az egyik a másikon a másik lesz gyorsabb!
Az Ati X1100 egy nagyon gyenge alaplapi vga megosztott rammal!
Míg a Nvidia 7400 egy alsó középkategóriás kártya saját 128mb ramjával!

Így a legjobb válsaztás a 1538-as!

Nem is értem ennyire jó gépet,hogy adhatnak ilyen olcsón!!!

(#2680) WolfSK


WolfSK
csendes tag

Hali! Én a héten vettem egy V3205-os szubnotit. Nagyon kafa, csak van egy banális problémám. Nem lehet valahogy a tapipadot beállítani, hogy ha a jobb szélét húzom fuggoleges irányban, akkor scrollozzon az oldal fel-le. Eddig mindegyik notimon úgy mukodott, és most nagyon hiányzik...

(#2681) Gergőkee válasza UHHH (#2674) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe az RmClock nevű hasznos kis programot.
A proci hőmérsékletét jelentősen tudod vele csökkenteni úgy, ha a feszültségeket alacsonyabbra állítod.
Pa1538-am van ( TL-50 proci)

Nekem 4x FID mellett 0,725V 8xFID mellett 0,9V -on megy stabilan a proci (a gyári alapértékek: 0,8 és 1,125 V).
Így lényegesen kevesebbet fogyaszt (800mhz-re levéve a frekit: netezéssel, office, zenehallgatás 3 óra 9 percet megy most a gép. Alapállapotban 2, 2-5 órát bírt)
A proci 1,6 ghz-n, max terhelés mellett sem megy 58-59 fok fölé!
(A gyári feszkón volt, hogy 70 fokos volt)

Az energiagazdálkodási sémát is lehet ''finomhangolni'' az rmclock-al. Nekem eddig vagy 1,6 ghz-n vagy 800 mhz-en futott. Most 5 lépcsős stepping van :)

A programot innen lehet leszedni:
http://cpu.rightmark.org/products/rmclock.shtml

Érdemes a legfrissebb bétaverziót használni, az kezeli megfelelően a TL-50-es processzort
( http://forum.rightmark.org/topic.cgi?id=6:801 )

(#2682) _Gyula_ válasza muzsikpeti (#2679) üzenetére


_Gyula_
csendes tag

Kösz, remélem tényleg jó notebook lesz, csak érkezzen már meg. Viszont azt én is szeretném megtudni, hogy vajon ennek a PA 1538-asnak a tapipadján van-e csuszka, mert az jó lenne.

(#2683) UHHH válasza Gergőkee (#2681) üzenetére


UHHH
senior tag

Szia! Koszi a tippet, letoltottem, nemsoka'ra kiproba, s beszamolok, mi lesz....
A te ventid akkor egyaltalan nem porog fel, ha 800mhz es 0.725V ? :)
Hisz ha 58-59 fok fole nem megy, akkor nincs venti sem, nemdebar?


Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#2684) Perzsa


Perzsa
tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek az Amilo Si 1520-ról?

[link]

Fontos hogy konnyű legyen! A FS-nek milyen mostanában a megbizhatósága?

Köszi!

It isn't expression

(#2685) Gábor_abc


Gábor_abc
csendes tag

Sziasztok!

Ma vettem egy Amilo Pa 1510-es gépet, nagyon tetszik!

Monjduk bekapcsolás után amikor jobb alul az Ati ikonra kattintottam, akkor 2x egymás után kék halállal elszállt, de azóta jó... nem tudom mi volt abban a 2 inditásban.

A procihűtő nálam is néha felhörög és lecsöndesedik, de annyira nem zavaró.

Viszont az természetes, hogy a sajátgép -> vezérlőpult -> rendszer-nél 798 Mhz-et ír ki a procinak? Illetve az Everest proginál a CPU órajel 797 Mhz?

Gábor

(#2686) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

Sziasztok!
Hogy lehet azt beállítani, hogy a képernyő ne kapcsoljon energiatakarékos üzemmódba, hogyha akksiról megy (fényereje alig van :( )
Viszont ha ráteszem hálózatra, azonnal lesz fényerő :)
Erre valaki?
Más notebooknál ilyet még nem tapasztaltam :(

[Szerkesztve]

...

(#2687) muzsikpeti válasza Gábor_abc (#2685) üzenetére


muzsikpeti
aktív tag

Igen ez normális, mert az energia gazdálkodás veszi lejjebb a mhz-et!!!

A vezérlőpult / enegiagazdálkodásnál állítsd át Hordozható/laptopról, Otthoni/aszatlira.
Ezek után nézd meg az everestben, ott a túljatásnál egyfolytában írja mennyin megy a proci!

(#2688) muzsikpeti válasza SEMTEX (#2686) üzenetére


muzsikpeti
aktív tag

Szevasz, azért veszi le a fényerőt mert nem használod a billentyűt csak az egeret, ekkor életbe lép az energiagazdálkodás!
Ha leveszi akkor tedd vissza az FN+F7-el!

(#2689) Gus válasza SEMTEX (#2686) üzenetére


Gus
aktív tag

Egyszerűen állítsd följebb a fényerőt az akkus üzemmódnál is.( Fn+F10) A kétféle üzemmód beállításait külön tárolja a noti. Alapból az akkus üzemmód halványabbra van állítva. Az energiagazdálkodási sémát nem javaslom átállítani, mert akkor az akkuidő rövidebb lesz.

(#2690) SEMTEX válasza Gus (#2689) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Sikerült...Fn+F9 :) Köszi :R

...

(#2691) SEMTEX válasza muzsikpeti (#2688) üzenetére


SEMTEX
senior tag

Te pedig ezekszerint nem értetted....Használok mindnet, csak nem hálózatról..Mögötted szóló értette...de azért neked is kösz...Mondjuk se nem f7,se nem f10 nem jött be :)
De amúgy mi az istenért nem írjál le a felh kézikönyvba...Minden szar benne van (ne edd meg az akksit, ne törd szét a cd-t...)
D ez nincs... :(
Na mindegy :D

...

(#2692) Gábor_abc válasza muzsikpeti (#2687) üzenetére


Gábor_abc
csendes tag

Ez valóban megoldotta a problémát, köszi!

Feltettem a gyárilag adott Norton Antivirus progit, de nagyon belasstotta a rendszert. Bootolasnal az ikonok alig akarnak megjelenni...

És azt nem tudjátok mi lehetett, hogy tegnap amikor a jobb alsó sarokban lévő ATI jelre kattintottam, akkor kék halállal (és valami fizikai memüria megtellt felirattal) újraindult a gép? 2x eljátszotta, azóta nem...

És meg egy furcsaság, ami miatt már az áruházat is felhvtam: a gép alján elhelyzezkedő windows hologramos cimke meg van serulve... a kozepen van egy kapart lyuk, de a fem csikok nincsenek elszakadva, pedig keresztül mennek a lyukon. Azt mondták ez nem számit, ne foglalkozzak vele.

Gábor

(#2693) ssage válasza Gábor_abc (#2692) üzenetére


ssage
csendes tag

Hali!

A Nortontól ne várj túl sokat, a leg sz..abb vírusírtó amit csak választhatsz. A windows címkén található kapart juk pedig tényleg nem gáz. Alapból van ilyen a címkén, legalábbis a mellettem levő gépen ugyan ez a ahelyzet.:)

HPnx6125 / AMD Turion64ML32 1.8ghz / 512DDR / X300 / 80GBHDD / 15'' SXGA+

(#2694) Vajar


Vajar
csendes tag

Helló Mindenki!

Gábor_abc hsz-ához kapcsolódva leírnék még néhány számomra ''érdekes'' és értelmetlen dolgot. Egy FS XI1546-os gépem van, kb 2 hónapos. A múlt hét elejéig tök jól működött. Maj egyszer csak a windows nem indult el többször. Próbáltam javítást, meg ilyenek, de nem használt. Hibás fájlnak találta a VIA raid vezérlőt. Ez azért lepett meg, mert amúgy intel chipset van benne. Minek raktak rá VIA raid vezérlőt? Gondolom az intelnek is van ilyen megoldása. Minek keverik a kettőt? Nem értek annyira ezekhez a dolgokhoz, de nekem ez fura. Szal Wininstall lett. Nem volt gond, de a telepítés után a via raidvezérlő megint ott volt. Ha leszedem megint nem megy a gép. Egy darab vinyó van benne. Miért van az a raid vezérlőn? Vagy nem értem. A másik: ati radeon x1800-as kari van benne. Az ati oldaláról leszedett driver szerint nincs benne semilyen hardver eszköz, ami ati lenne. :F Fura. Szal marad a gyári fusi catalyst, ami nemtom miféle. És azzal én is tapasztaltam, hogy kékhalált dob, meg mindenféle egyéb hibákat. És még a vinyóhoz egy gondolat: néha elveszti a windows a vincsit is. Vagyis lehet nem a windows, hanem csak a totalcomander. Ez is elég furi. De mindezek a hibák csak azóta vannak, mióta újra raktam a win-t. Pedig mindent a gyári cucokkal raktam fel (mással nem is nagyon ment).
Huh. Hát ez elég hosszú hsz lett, pedig még van néhány érdekes dolog, de nem akarok mégtöbb helyet elvenni a fórumból. Várom a reakciókat.
Vaj

(#2695) Vajar válasza ssage (#2693) üzenetére


Vajar
csendes tag

Csatlakozom! A NORTON egy sz@r. Lassú, és szerintem semmivel se jobb (megkockáztatom, hogy roszabb), mint egyéb vírusirtó/tűzfal. És mellesleg elég drágácska is. Nekem a kerio+nod bejött eddig. De persze ez csak az én véleményem.
Az előző hsz-emhez visszakanyarodva: lehet az egy vírus műve, amit leírtam? Futtattam vírusírtót, de nem talált semmit.

Vaj

(#2696) marvin_BP válasza Vajar (#2695) üzenetére


marvin_BP
tag

A win amit újraraktál szintén FUSI féle? merthogy nekik abból is van saját...

http://www.chucknorrisfacts.com/

(#2697) Vajar válasza marvin_BP (#2696) üzenetére


Vajar
csendes tag

igen. Most minden ami rajta van a hozzákapott cucc. Windows, drivers, stb

(#2698) senorga válasza senorga (#2678) üzenetére


senorga
csendes tag

Ha valakit érdekel, megoldódott a probléma, windows helyett odyssey-t használok, azóta nyema problema a wifivel.
Viszont van egy másik gondom: Készenléti állapotba helyezésnél lefagy a gép. Sorstársak? Tippek?

Koszi, senorga (pa1538)

(#2699) csiramokus válasza senorga (#2698) üzenetére


csiramokus
csendes tag

To all PA1538 mates:

Nekem is megvan a készenléti problem. a megoldás gyári OS. ezt mondták a helpdesknél. ha van licenszed adnak telepítőcdt bármelyik márkaszervizben.

tapipadon meg nincs csuszka illusztrálva de progiba be lehet állítani a funkciót.

Free your mind...

(#2700) WolfSK válasza csiramokus (#2699) üzenetére


WolfSK
csendes tag

Ezt a csuszka funkciót sehol nem találom... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.