Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12801) Oliverda válasza TESCO-Zsömle (#12800) üzenetére


Oliverda
félisten

Állt a víz a kerékvetőn és azon csúsztak el mindketten.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12802) D@ni88


D@ni88
addikt

most emgy Suminak szépen a szekér :)
reméljük nem csak a többiek altatása...

(#12803) hossszú


hossszú
őstag

A két Sauber is megtáltosodott. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#12804) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Red Bull-ok kemény keveréken oktatják a mezőnyt...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12805) tope


tope
addikt

Buemi, Kobayashi mit keres ott elől ?

Cipészmester meg ment 1-t :D

[ Szerkesztve ]

(#12806) tope válasza tope (#12805) üzenetére


tope
addikt

Sutilnak csak az index hiányzott a tökéletes parkoláshoz

MOD: 1 unalmas futam lesz ez, ha így mennek a Red Bull-ok

[ Szerkesztve ]

(#12807) MPowerPH válasza Oliverda (#12785) üzenetére


MPowerPH
félisten

Webber és Barrichello se tudott még semmit se felmutatni. Alonso és Schumi már megmutatta mit tud, VB címeket szereztek, sok futamot nyertek. Alonso is a semmiből építette fel Briattoreval a Renaultot, ezt se felejtsd el. Nem én voltam a rosszmájú, hanem Te a Schumis kritikáiddal. Az évszám meg már mind1, neki már kellett nem egyszer alkalmazkodnia.
És igenis olyanok voltak, nézd meg Verstappen mit csinált, aki egy elég jó pilóta hírében állt. Kört kapott Schumitól. Nem beszélve a Rothmans-okról, amik fényévekkel jobb autók voltak, de még Senna se tudta vele megfogni Schumit, béke poraira. :R
Asszem a Schumi imádatnak van oka, kiérdemelte, ezért is volt gerinctelen dolog, hogy mindenki, még a Német sajtó is támadta, nem beszélve az Olaszról, akik 3 éve még a seggét nyalták és siratták. Meg a régi kiöregedett pilóták, akik egy semmilyen középszerű versenyzők voltak, hogy jönnek ahhoz hogy kritikával illessék?! Ez a szánalom. Ő többet lerakott az asztalra, mint az egész mezőny együttvéve, és valaki kritizálni meri?!

Az RBR -ek megfoghatatlanok. Bejött az a 0.3s amit mondtak, de lehet még több is.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12808) JJános


JJános
addikt

Vettel szokás szerint még egyet dob. Egyhuszfél.

2007-05-06 óta itt!

(#12809) tibi666 válasza MPowerPH (#12807) üzenetére


tibi666
senior tag

mester, a rothmans egy cigarettamárka.

(#12810) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Tipp időmérőre:

1. Vettel
2. Webber
3. Button
4. Hamilton
5. Schumacher
6. Alonso

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12811) [CS]Blade2 válasza tope (#12806) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Nem hiszem, hogy a többiek kitették az összes kártyát. Tavaly Massa és Kimi ment ilyenkor 1:20.5-öt, és akkor is 20°C körül volt a levegő. Bari az időmérőn bement 1:20 alá. Idén meg jobbak az autók, mint tavaly ilyenkor.

(#12812) Oliverda válasza MPowerPH (#12807) üzenetére


Oliverda
félisten

"Nem én voltam a rosszmájú, hanem Te a Schumis kritikáiddal."

Ez nem kritika hanem tény. A kettő nem ugyanaz csak te annak értelmezed mert némileg elfogult vagy.

Igazán szép kis F1-es történelemórát sikerült összehoznod csak éppen értelme nem volt mert a jelenlegi szituáción vajmi keveset változtat. Szerintem MS is jót mosolyogna azon a magyarázkodáson és ködösítésen amit nagy hirtelen itt összehoztál.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#12813) Peat;) válasza #70869248 (#12786) üzenetére


Peat;)
veterán

[link] Schumi annyi pontot gyűjtött mint Sutil és tőle 30-al többet gyűjtött Kubica és 40-el Rosberg. Ezek hasonló teljesítményű autók, illetve valamennyire a merci azért jobb, meg most még jobb lett.

A többit meg onnan írtam amit nyilatkozott a mercedes csapat. Nem ítéltem, közvetítettem amit olvastam. A remek döntésekre fogni a dolgokat egy 41-es 7x-es vb pilóta esetében meg nem igazán tükrözi a realitás legcsekélyebb mértékét sem. De ezzel vége, szerintem fent is kiemeltem hogy nem vele van bajom. A csapat unszimpatikus és kész, ezt kifejtettem.

Ami igazán csalódás számomra az inkább a virgin, a kellemes meglepetés a lotus fejlesztése.

[ Szerkesztve ]

(#12814) venember83 válasza tibi666 (#12809) üzenetére


venember83
nagyúr

Williams Renaultra gondolhatott.

(#12815) tibi666 válasza venember83 (#12814) üzenetére


tibi666
senior tag

én is gondoltam, hogy a williamsről beszél, de jobbnak láttam szólni. :)

(#12816) #70869248 válasza Peat;) (#12813) üzenetére


#70869248
törölt tag

Kubica detto az akinek jól jött ki az esős versenyek sorozata. A Renault sincs elől nyers tempóban, viszont esős és átmeneti körülmények között meglepően jó.
Schumacher pedig teljesen paffon áll az új interekkel, éls a gumikkal hiszen neki kimaradtak az elmúlt évek a gumimelegítési, és szemcsésedési problémákkal, ellenben nyakába szakadt a agyontankolt verda esete tóth marival.
Ezt is lenyilatkozta a csapat csak ez valahogy kimaradt, hiába akárhányszoros bajnok, ezt feldughatja ha megváltoztak a körülmények, ahogy te is kidobhatod az összes felhalmozott Bridge' beállítási adatokat és taktikákat ha bejön a Michelin...mert nem lesznek alkalmasak és nyerők..
:)
Nincs Rosberg ellenesség, és nem is lehet...ekkora pontkülönbséggel nem lehet átszabni az autót a lemaradott előnyére hátha most jobb lesz....ilyen nem létezik egy gyárnál akinek kellenek az eredmények.

Egyszerűen az autó nem jó...de ez csak az első futamon volt látványos, mert a többi esős és nem számítható körülmények között futott futamon ez elkendőződött, pláne hogy jól jött ki a lépés.

A Lotus az sztem is példamutatóan halad.

(#12817) MPowerPH válasza tibi666 (#12809) üzenetére


MPowerPH
félisten

Anno ha nézted a futamokat, akkor a két Renaultot Rothmans versenygépeknek becézték. :) A csapat pontos neve F1 Williams Rothmans Renault. Úgy ahogy a Ferrari Marlboro volt. És a külföldi riporterek gyakran használták a "the two Rothmans car..." kifejezést. És bennem is ez maradt meg, a Rothmans F1 versenygépek. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12818) 7Heads Drago válasza MPowerPH (#12807) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Imádat? Hogyne lenne.
Magyarázkodás? Az mindig van. Pl: Hami vs Schumi előzés. Egy lényegesen gyengébb autóval körökön keresztül szívatta. Vagy miért csak ennyi pontja van Schuminak? Vagy miért Button vezeti a VB-t? ......

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12819) MPowerPH válasza 7Heads Drago (#12818) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért azt meg kell jegyezni, hogy előzések terén Hamilton a benne rejlő agressziónak(kis sportszerűtlenséggel vegyítve) köszönhetően talán a legjobban tud előzési pozícióba kerülni, és azt sikeresen abszolválni. Ehhez nagyon ért, nincs párja a mezőnyben.

Don't Tread On Me

(#12820) tibi666 válasza MPowerPH (#12817) üzenetére


tibi666
senior tag

ilyenekre nem emlékszem én.:) akkoriban csak néha-néha néztem, nem izgatott különösebben.

[ Szerkesztve ]

(#12821) 7Heads Drago válasza MPowerPH (#12819) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Lehet.
De múltkor tetszett, ahogy Schumit kóstolgatta. :B
Hami egy kicsit olyan nekem, mintha Schumi és Sato közös gyerekük lenne. :D Nekem is tetszenek az előzései, csak néha többet kockáztat mint kellene. Persze ha bottal vagy járókerettel menne akkor meg az nem tetszene. :Y
Szerencsére ez se rajtunk múlik.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12822) tibi666 válasza 7Heads Drago (#12821) üzenetére


tibi666
senior tag

én régen nem szerettem hamiltont, de egyre szimpatikusabb. nekem tetszik a bevállalós stílusa.

(#12823) MPowerPH válasza 7Heads Drago (#12821) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, kb. :D Ilyen téren nagyon toppon van Hami, Schumi meg szépen megfogta, azt lehetett is látni, hogy rá külön figyelt, mert utána a többiek simán elhagyták. Volt vagy 3s sebességkülönbség.
És ha uncsi a futam, Hamit csak hátra kell sorolni, és jön a show. :DDD

mod: Én most se szeretem, de nem semmi az, ahogy néha végiggázol a mezőnyön. De a sportszerűtlenség nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12824) 7Heads Drago válasza MPowerPH (#12823) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Gonosz vagy. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12825) Immy


Immy
őstag

Üdv

Egyelőre van egy működő stream:
[link]

Tudtok másikat is, ha véletlenül megszakad ez?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#12826) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nah de rég jártam itt, remélem Schumi jobb lesz mint eddig.

Üdv: Csabee.

(#12827) blazsey2


blazsey2
senior tag

Kíváncsi vagyok hogy a Ferrarik mire lesznek képesek.

PSN ID:blazseydr

(#12828) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Eddig nincs meglepetés..

Üdv: Csabee.

(#12829) A_ScHuLcZ válasza Immy (#12825) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Nekem már most sem tölti be..

Olyan stream nem szokott lenni, amin az rtl-es magyar közvetítés látható? Holnapra kellene, mert nem biztos, hogy fogom tudni nézni a futamot..

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#12830) Immy válasza A_ScHuLcZ (#12829) üzenetére


Immy
őstag

Nekem bejön. Kattints a retek-klub képre.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#12831) A_ScHuLcZ válasza Immy (#12830) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Jahogy... :B

Ez most nagyon szőkenős volt..! :D :C

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#12832) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Remélem a Q2 jobb lesz.
Massa meg tiszta rozsda.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12833) #70869248 válasza 7Heads Drago (#12832) üzenetére


#70869248
törölt tag

valszeg nem hatott rá ösztönzőleg hogy jövőre Kubica ülhet a helyére..

(#12834) 7Heads Drago válasza #70869248 (#12833) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És hova megy? :B
Kimi-nek navigátor úgyis kell... ;]

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12835) Csabee. válasza 7Heads Drago (#12832) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az időmérőket nem érdemes nézni szerintem..

Üdv: Csabee.

(#12836) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Na most Schumi odatette magát.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12837) AMD Power


AMD Power
titán

Ezek az RB! Nagyon mennek. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#12838) 7Heads Drago válasza AMD Power (#12837) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem csoda. Rá vannak cuppanva az aszfaltra.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12839) #70869248 válasza 7Heads Drago (#12834) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ahova Liuzzi...uaz a probléma, csak Liuzzi-t év közben fogják váltani, úgy saccolom hogy két futam óta tudja mi lesz, és hamarosan meg is történik.
Massa is sejti már egy ideje, Kubica-t nagyon akarják az olaszok, messze-messze ALonso-t és Kubica-t szavazták be a Ferrari-ba még tavaly nyáron.

(#12840) Zoza24 válasza 7Heads Drago (#12838) üzenetére


Zoza24
senior tag

én nézegettem a felvételeket,nagyon rövidek a red bullok féktávjai...a célegyenes végén jóval később fékeztek,bár ezt szabad szemmel nézve mondom,de mintha így volna...

Forza Italy!

(#12841) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

A Mercik nem az első szektorra vannak belőve.
Hát ha tippeltem volna a Hami, Alonso, Button biztos talált volna.
Zoza24: A többiek hol vannak az RB-hez képest?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12842) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Túl jók a RedBull-ok... bár a versenyeken nem igazán mutattak eddig túl sokat.

Üdv: Csabee.

(#12843) MPowerPH


MPowerPH
félisten

RB brutális volt, nem semmi azt amit csináltak. Massa hozta a szokásos bénázását, de legalább most futamon nem tudja feltartani Alonso-t. MSC-nek meg grat, szép volt. :C

Don't Tread On Me

(#12844) tibi666 válasza MPowerPH (#12843) üzenetére


tibi666
senior tag

massa király, nem tudom miről beszélsz. :D

(#12845) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Időmérő végeredmény:

Massa rendesen kikapott. A "nyugdíjas" meg nem elégszik meg a nyugdíjjal. És szerintem jelenleg a Merci és az RB fejlődött talán a legtöbbet. A Ferrarinál pedig nem mennek semmire se a nagy végsebességgel. És követhetnék a Meki példáját, hogy inkább nagyobb leszorító erőt használnának a nagy végseb. helyett.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12846) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Remélem holnap esős futam lesz :))

Üdv: Csabee.

(#12847) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Schumi végre verte Rosberget! :C

(#12848) :-I


:-I
tag

A Red Bull-ok nagyon mennek, csak kérdés, hogy miért? :F

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#12849) Tomics válasza :-I (#12848) üzenetére


Tomics
addikt

:DDD
mert jók?

hajrá MSC :))

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#12850) bdav válasza :-I (#12848) üzenetére


bdav
őstag

időmérőn eddig is sokkal jobbak voltak mindenki másnál, asszem a másfajta felfüggesztésük miatt. Full tankkal a mekik elég közel szoktak lenni (eddig) sebességben az RB-khez. Mondjuk a 8 tized ígyis durva. Ha az első kanyarban nem sikerül elkapni őket && nem esik akkor RB 1-2

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.