Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12851) :-I válasza Tomics (#12849) üzenetére


:-I
tag

Az oké, hogy jelenleg ők a legjobbak, de hogy eddig a futamokon mindig volt velük valami... :DDD

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#12852) MPowerPH válasza :-I (#12851) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem jött ki nekik a lépés.... Webbernek szurkolok, hogy kicsit kiegyenlítődjön a rangsor a csapaton belül.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12853) wildrain válasza MPowerPH (#12852) üzenetére


wildrain
addikt

Webbernek komoly előrelépés lenne, ha a pole-átok, ami rajta ül, végre eloszlana, és meg tudná tartani a futam végéig a helyet. :D

(#12854) shteer válasza wildrain (#12853) üzenetére


shteer
titán

gyanítom most se fog :)

..szerintem jónak tűnik

(#12855) Jarod1


Jarod1
addikt

lehet megint a gombosra kéne fogadni?

(#12856) P00By


P00By
nagyúr

Megy az RB rendesen! :D
Kobayashi-t jó volt Q3-ban látni.

Várom az első kanyart! ;]

(#12857) joshua7 válasza MPowerPH (#12817) üzenetére


joshua7
veterán

Ez hol volt így? Mert én a Eurosport-on néztem anno (angolon), de nem hívták úgy őket. :) Csapatnév is Rothmans Williams Renault volt.

Holnap remélem esni fog, mert különben a két RB elhúz a messzi távolba. :(

Semper Fi

(#12858) MPowerPH válasza joshua7 (#12857) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pfú, azt már meg nem mondom Neked milyen adókon néztem anno, nagyon fiatal voltam, éppen csak felfogtam mi történik a pályán. Aztán kaziról néztem meg sok futamot, ott tűnt fel nekem.

Don't Tread On Me

(#12859) puttputt válasza P00By (#12856) üzenetére


puttputt
őstag

Banzaaai. ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12860) Nowhereman válasza MPowerPH (#12782) üzenetére


Nowhereman
őstag

Figyu, te láttál a 80-as években futamot, hogy a Benettont csóró kukázóknak minősíted? Mikor 83-ban Toleman néven futottak, már gyors autókat csináltak - csak megbízhatatlanokat - megjegyzem marhaság Senna olyasmi dicsőítése is, hogy mit ért el egy semmi autóval. Lehetett vele jó eredményeket elérni, csak szerencse kellett hozzá, hogy a célig egyben maradjon. Csak idő kérdése volt, hogy győznek, és bizony Fabi is összehozhatta volna azt az elsőt még Berger elött. Sumi elött egy percig se voltak masszív középcsapat szint alatt, amely rendszeresen hozott dobogókat, nyert Bergerrel, Nanninivel, Piquet-vel. A jelenlegi top 4 mögötti csapatok, repkednének a boldogságtól, ha úgy hozhatnák meg a sumi elötti Benetton szinvonalát. Az meg egyenesen röhely, hogy szerinted egy divatmulticégnek nincs pénze öltöztetni a pilótáit...

Részemről istenítheted Sumit, de ne fikázd a Benettont!

Utánam a kondenzcsik!

(#12861) Nowhereman válasza wildrain (#12853) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nagyon rá férne, mert valszeg nem Webber-Vettel felállás lesz jövőre. Ezt nem a kimis pletykákból mondom, de szerintem kezd kettőjük közt elmérgesedni a helyzet. A múlt versenyen Vettel fedén állt a rajtra(ez briósnál már alapból egy dühroham lenne), most a Q2-ben meg fölöslegesen licitáltak egymásra.
A Massa lufit pedig Lonzi kipukkasztotta. A lecsúszott alkesz mellet jónak tűnt, de most... A kérdés csak az, hogy Kubica vagy valaki más(esetleg Vettel?) foglalja el a helyét az oroszlánketrecben...
Lajoska - Gombos. Lajoska átok jó - de eszetlen. Gombos meg okosabban csinálja, és képes lennék venni egy lottószelvényt(nálam az pedig szamáradó), ha vele tölthetném ki.
Ha nem egymás közt megy a harc késhegyre, akkor itt jövőre sem lesz pilótacsere.

Utánam a kondenzcsik!

(#12862) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

14:00 (Sun) - Heavy Rain Shower :C

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#12863) Csabee. válasza Motion_Blur (#12862) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Helyes :DD Várom

Üdv: Csabee.

(#12864) joshua7 válasza Motion_Blur (#12862) üzenetére


joshua7
veterán

Igeeen! :))

Semper Fi

(#12865) AMD Power válasza Motion_Blur (#12862) üzenetére


AMD Power
titán

Nah az kemény lesz... :DDD

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#12866) Viktor77 válasza Motion_Blur (#12862) üzenetére


Viktor77
titán

Már csak light rain-t írnak.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12867) Tomics válasza Motion_Blur (#12862) üzenetére


Tomics
addikt

muhahahahha. akkor most se lesz RB 1-2 :))
schumi, végre mutasd meg az esőmenő tudásod! ;]

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#12868) Misi 007 válasza Tomics (#12867) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Honnan tudod hogy nem lesz?
Vettel mintha nem tudna menni esőbe...

(#12869) wildrain válasza Motion_Blur (#12862) üzenetére


wildrain
addikt

(#12870) venember83 válasza wildrain (#12869) üzenetére


venember83
nagyúr

Már hatvan.

(#12871) AMD Power válasza Viktor77 (#12866) üzenetére


AMD Power
titán

Az is okozhat egy kis felfordulást.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#12872) kételkedem


kételkedem
addikt

Elképesztő ez a levegőcsatornás artistáskodás. Kár, hogy csak 2 kéz és 2 láb jut a versenyzőknek. Kíváncsi vagyok, mikor fogják betiltani a levegőcsatornát.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12873) venember83 válasza kételkedem (#12872) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem jó, kell valami újítás, valamivel le kell foglalni a pilótákat minél jobban, hogy megnőjön a hibázás lehetősége, ami izgalmasabbá teszi a versenyeket, mert a vonatozást a nézők nem élvezik.

(#12874) D@ni88


D@ni88
addikt

Lehet hogy én vagyok a hülye, meg értetlen, de hogy van az, hogy a Mclarent nem büntették meg Hamilton boxutcás manőveréért. Most Alonso időmérőm (szval nem pozícióért ment), egyből kapta a Ferrari a csekket.
Hamiltont szinte minden futamon lehetne valamiért díjazni, erre őt sosem. Értem én hogy ő az első xy pilóta, de akkor így se legyen már megkülönböztetve a többiektől. Sztem.

(#12875) shteer válasza D@ni88 (#12874) üzenetére


shteer
titán

mert az faji megkülönböztetésnek minősülne ;]

..szerintem jónak tűnik

(#12876) hunnylander válasza D@ni88 (#12874) üzenetére


hunnylander
őstag

Unsafe release = pénzbírság. Szabályban foglaltatik. (Különben is mi 20 'l€pedő' a Ferrarinak; lepkepuki.)

Kínában nem követett el 'unsafe release'-t, sem a McLaren, sem a Red Bull, mert tökéletesen egyszerre engedték ki a versenyzőiket, egymás mellett 'táborozó' csapatokról lévén szó.

Alonso nem kapott megrovást, sem pénzbírságot.

Olvastál róla, hogy Charlie Whiting fejmosást adott (versenyzői eligazításon) Vettelnek azóta? Ő volt a hunyó. A BBC közvetítésben elmondták, hogy Hamilton szabályosan közlekedett ott, ahol ment, a szervízutat lehet használni, sőt éppen hogy a szerelőktől van eltiltva, ők ott nem tartózkodhatnak, mikor versenyesemény zajlik.

Ha valaki érdemelt volna komolyabb büntetést, az Vettel, a kétszeri leszorító kormányzásért.

Nevetséges, hogy még mindig Hamiltonra böfögtök.

Lehetsz éretlen is, ahogy gondolod, de ebben tudatlan voltál. Nem kell rasszizmust pedzegetni, Kínában Wurz volt a stewardok versenyzői tanácsadója és Malajzia utáni nyilatkozatából kiderült, hogy cseppet sem csípheti Hamitont, de mégsem vasalhatott rá súlyosabb büntetés. Sőt, lehet, hogy őmiatta kapott megrovást Hamilton is, holott nem érdemelt azonos mértékű büntetést Vettelhez képest.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#12877) [CS]Blade2 válasza D@ni88 (#12874) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az a vicc, hogy nem büntetik, ezért azt hiszi, hogy amit csinál, az fair, szabályos.
Én tegnap azon csodálkoztam, hogy nem szakadt rá a plafon, mikor ez hangzott el tőle:
"Én inkább szenvedélyes vagyok, mint agresszív. Nem vagyok agresszív, amikor más autók mellett haladok. Nem mutatok feléjük agressziót. Amikor előzök, nagyon ritkán legyezek rájuk, vagy szorítom le őket a fűre. Vagy talán soha. Én nem ilyen vagyok."
Itt az egész cikk: Hamilton elítélte Alonso Massa elleni előzését

(#12878) wildrain válasza [CS]Blade2 (#12877) üzenetére


wildrain
addikt

Keresem a hibát abban, amit mondott, de én tudok belekötni. Nem emlékszem olyanra, hogy rálegyezett volna valakire. Fűre leszorítás az volt, Glock ellen, de ő nem azt állította, hogy soha nem volt ilyen, hanem, hogy nagyon ritkán. És valóban, ahhoz képest, hogy mennyit előzött már, csak ezt az egy esetet tudom felidézni, amikor húzós volt, amit csinált. Petrov ellen ha mondjuk sportszerűtlen is volt, amit csinált, nem volt veszélyes.
Te meg tudod cáfolni konkrét példával azt, amit állított?

(#12879) hunnylander válasza [CS]Blade2 (#12877) üzenetére


hunnylander
őstag

Ha van is valós eredete, akkor sem valószínű, hogy pontosan ilyet mondott. Ez a nyilatkozat nincs meg az Autosport.com-on, bulvárportálról származik, A5 és más magyar portálok meg tovább bulvárosították.

De az eredeti angol bulvárcikk kontextusában az a téma, hogy ő nem szorította le a csapattársait az útról. Erről kérdezték állítólag, meg arról, hogy Alonso jósolgatja neki a büntetést. Erre szúrhatott vissza Alonsonak. Én nem tudok róla, hogy Hamilton leküldte Buttont a fűre, sóderágyba a boxbehajtónál. Minimum a csapattársaihoz figyelmes, de legyezgetni nem szokott senkire.

De mondjad már, hogy kit szorított le utoljára? Már vagy két éve senkit, Glock Monza 2008, azt nyilatkozta, hogy nem lehetett látni a visszapillantó tükörben.

De az nem volt súlyosabb, mint amit ő kapott Schumachertől Kínában legutóbb. Ennyi belefér. Mégsem MS-ről csámcsogtok.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#12880) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nah hamarosan jön a futam..:)

Üdv: Csabee.

(#12881) Tomics válasza Misi 007 (#12868) üzenetére


Tomics
addikt

majd meglátjuk ;] gyanítom legalább az egyik kiesik, a másik meg valahol a középmezőnyben fog végezni :P

PH! addikt since 2004

(#12882) Integra válasza kételkedem (#12872) üzenetére


Integra
titán

elég balesetveszélyesnek gondolom.
egyszer lesz egy baleset belőle, azonnal befogják tiltani.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12883) P00By válasza Integra (#12882) üzenetére


P00By
nagyúr

Csak Alonsónál figyelhető ez meg?

A Mclarennél megoldották, gondolok itt arra, h eddig ez a kormányelengedés nem merult fel!

(#12884) hunnylander


hunnylander
őstag

Az RB6 titka

A barcelonai újdonságokról értekezés előtt először írtam egy 'tanulmányt' az RB6-ról. :)

www.HunnyF1.com

(#12885) Tomics válasza P00By (#12883) üzenetére


Tomics
addikt

MSC-nél is mutatták.

PH! addikt since 2004

(#12886) P00By válasza Tomics (#12885) üzenetére


P00By
nagyúr

Ó, azt hittem nekik még mindig passzív a rendszerük. Legalábbis valahol ezt olvastam!

(#12887) hunnylander válasza P00By (#12886) üzenetére


hunnylander
őstag

Mert passzív is.

www.HunnyF1.com

(#12888) P00By válasza hunnylander (#12887) üzenetére


P00By
nagyúr

Akkor Tomics a fékerő állítgatásra gondolhat!

(#12889) hunnylander válasza P00By (#12888) üzenetére


hunnylander
őstag

Vagy a rádiót tekergetik. :D

Lehet, hogy Nico most nem talált Britney számot az időmérőn, ezért volt gyengébb a teljesítmény. :P

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#12890) P00By válasza hunnylander (#12889) üzenetére


P00By
nagyúr

:D :D

(#12891) válasza hunnylander (#12889) üzenetére



addikt

Bakker ha ezen múlik szereljünk be neki egy cd játszót.
VAgy a csapatrádión keresztül nyomathatnák neki a baby one more time-t. :D

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#12892) Integra válasza P00By (#12883) üzenetére


Integra
titán

nem tudom, annyira nem foglalkozom vele, csak ezt a felvételt láttam és ez igenis balesetveszélyes. hogy ha baj lesz, nem hiszem, hogy szarozni fognak, betiltják az összes ilyet.
ezt a felvételt látva, én már most megtenném..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12893) Nowhereman válasza hunnylander (#12879) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nos, a sárgazászló figyelmenkivül hagyását és a boxutcai legyezgetést nem hogy figyelmeztetéssel, hanem egy kiállítással kéne büntetni. A pályán történő keménykedéseknél az autót törhetik össze leginkább, de csak egyszer szabaduljanak nagytempóval a szerelők vagy pályamunkások közé - no ott arathat a halál... De szerintem amíg valamelyik elmebeteg ki nem írt egy kissebb brigádot, addig nem lesz változás...

Utánam a kondenzcsik!

(#12894) hunnylander válasza Nowhereman (#12893) üzenetére


hunnylander
őstag

A kékre mázolt Allianz reklám szervízúton nem lehet szerelő, viszont az autó mehet rajta. Lewis nem ütött el senkit, a csavarkulcsokat is egyértelműen figyelhette, a szerelők meg nagyobbak, mint egy csavarkulcs, de ott se lehettek volna előtte.

www.HunnyF1.com

(#12895) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

időjárásról van friss info?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#12896) válasza Integra (#12892) üzenetére



addikt

Tényleg nagyon béna a Ferrari megoldása én is betiltanám, nem is tudom hogy gondolták.
A meki pilótáknak nem kell ilyen látványosan tornázniuk, hogy működtessék, szal nem lehetetlen normálisan megcsinálni.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#12897) :-I válasza Integra (#12892) üzenetére


:-I
tag

Képzelj el egy előzést az egyenesben, ha netalántán összeérnek, vagy valami...
Lesznek itt még balesetek, az biztos.

"A férfiak, érthető okokból, nem akarják nézni a hüvelygomba-krém, nedvszívó szárnyasbetét, változókori inkontinencia és hüvelyszárazság reklámokat." by Csemike

(#12898) tibi666 válasza :-I (#12897) üzenetére


tibi666
senior tag

sato is félkézzel vezetett, nem tudom min vagytok kiakadva.

(#12899) [CS]Blade2 válasza (#12896) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

A kasztni és az alváz homologizált, így ahhoz nem nyúlhatnak. A Mclaren ezzel együtt építette az autót, így bárhova tehették. A többieknek marad az egykezes vezetés erre az idényre.

(#12900) venember83


venember83
nagyúr

Stream-et kérhetek? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.