Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13042) Gudi


Gudi
tag

sziasztok!
A STEAM FSX -el kapcsolatban az alábbi érdekességek vannak, legalábbis nálam a kiegészítökkel kapcsolatban.
A WILCO B777 símán felment, gyönyörűen működik(dobozos), A Madeira scenery szintén dobozos kiegészítő is felment és működik. A PMDG 747 és 737 gépeknél meg sem próbál telepíteni, hanem az első lépésnél azt írja ki, hogy "fsx.exe version number not found, Unable to install". Lehet hogy a PMDG-t nem csípi a Steam?
Amit Korcsii írt, hogy cseréljem le ideiglenesen az FSX.exe-t azt nem értem hogy kéne, de különben is már az eredeti fsx-et letöröltem...
Egyébként a 777 -el Madeirán az FPS kb 70%-ra felhúzott csúszkáknál 20-25, ami az én gépemnél már csúcs!..-)) Ilyen beállításnál az eredeti fsx-nél kb 7-8 lett volna az FPS. Úgyhogy bizton állítható, hogy sokkal jobban tudja használni a gyenge kis erőforrásaimat. A betöltés is megvan 20 mp alatt, míg a régi pontosan másfél perc alatt kínlódta be a programot.
Szóval úgy néz ki, hogy bizonyos gyártók kiegészítőit befogadja, bizonyosokét meg nem, és mindig az fsx.exe verzióra hivatkozik.
Ja és az ORBX globalra is ezt írta ki.
Írjatok ti is , hogy mik a tapasztalatok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.