Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-11 01:06:09

LOGOUT.hu

Microsoft Flight Simulator (MSFS vagy FS) és Prepar3D (vagyP3D) összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12901) wolruf


wolruf
őstag

Népek! Akkor holnapra lesz valami? :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12902) Đusty válasza wolruf (#12901) üzenetére


Đusty
addikt

Gondolom, Cypresss nem mondta, hogy ne menjünk :)

(#12903) cintula187 válasza Cypresss (#12900) üzenetére


cintula187
addikt

- Mi volt ezen a small?
- Hol volt ez? Rio de Janeiro Santos Dumont?
És kinek van A380-a FSX re? Derögtön idevele

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#12904) BenkoG válasza aviator (#12885) üzenetére


BenkoG
csendes tag

Kedves Ádám! Kedves Fórumtársak!

Szerintem nem vagyok egyedül, hogy olvastam a mű eredetijét. Gondolom azzal sem, hogy Ádám véleményét támogatom a szerző stílusáról. Mivel van szerencsém informatikusnak nevezni magam, illetve van egy kis múltam már az FSX használatában is, úgy érzem, vehetem a bátorságot kijelenteni a következőeket: azoknak szóló írás, akik ismerkednek vele vagy kicsit már elmélyültek az FSX használatában és sok olyan dologról is beszél, amit tényleg érdemes megfontolni annak, aki gondolkodik a szimulátoron vagy cserélné a hardverét. Azt is figyelembe kell venni, hogy a mű eredeti szerzője egy olyan világrészen él (vagy olyan anyagi helyzetben van), hogy nem kell azon gondolkodnia, hogy i5 vagy i7 CPU-t vegyen.
Összefoglalva: akinek nem inge, annak nem gatyája :) Nekem adott egynémely kijelentésével gondolkodni valót...

Jó repülést mindenkinek!

HA-BEN

(#12905) BenkoG


BenkoG
csendes tag

Cintula apukának gratula, a fiatalembernek pedig sok boldog repült órát kívánok a magam nevében!

Lenne egy fogós-ravasz kérdésem, hátha találkoztatok már a jelenséggel (az a baj, hogy sehol nem találtam választ erre e kérdésre). Nagyon nagyra becsülöm az LHSimulations csapat munkáját, csodálatosak a sceneryjeik. Csak nem az én gépemen. Hozzá kell tegyem, másik FSX verzióval és másik gépen is pontosan ugyanerre az eredményre jutottam, sőt, többször le is töltöttem a telepítőkészleteket, kikapcsolt vírusvédelem mellett is.
A jelenség: felteszem az LHS Base Packet (1208), arra a Hungary Landmarks csomagot, minden OK. Abban a pillanatban, hogy felteszem a megvásárolt LHPR csomagomat, abban már nem lesznek jók az objektumok. Konkrétan a magas fű a taxiway szélén, az épületek oldalfalai helyett feketeség, a bokrok helyén fekete négyszögek, a szélkerekek feketék, a TV-toronyból, Pannonhalmából eltűnnek szintek, ami megmarad, az is fekete. Tudom, hogy BGL fájlok szintján van a gond, mert az FSX megzavarodik és nem tudja megjeleníteni. Nem akarom a csomagok sok-sok BGL file-ját megmozgatni, mivel tenger idő, kísérletezés és nem utolsó sorban a szerzők jogait is hátha megsértem vele (egykoron fejlesztőként kezdtem a pályát - azt hiszem, ezt nem kell tovább ragoznom).
Ami érdekelne: találkoztatok-e már a jelenséggel, illetve az FSX-ben van-e bármi olyan jellegű beállítás, ami segíthet a problémán? Előre is köszönöm.

BenkoG

HA-BEN

(#12906) aviator válasza BenkoG (#12904) üzenetére


aviator
tag

Igen, ezt próbáltam érzékeltetni a bevezetőben, csak gondolom akkor az a része nem jött át kellőképpen, hogy azért ezt én nem nevezném Bibliának olyan értelemben, hogy ezt, és csakis ezt lehet követni annak érdekében, hogy egy használható FSX-et kapjunk. Frappánsak az eredetiben a Bibliára hasonlító tartalmak, én ezt nem éreztem annyira magaménak és jogosnak sem, hogy beleírjam a fordításba. A tartalmát, szakmaiságát, igazságtartalmát tekintve már egy kicsit azért közelebb áll ahhoz, hogy Biblia legyen. De gondolom, hogy azért mindenki meg tudja ítélni azt, hogy mit engedhet meg magának anyagilag a leírtakból. Ez ugyanúgy egy nézet, egy javaslat, mint itt bárki másé aki posztol ide a fórumba, csak éppen egy informatikában erősen jártas illetőtől származik (erősen megkérdőjelezhető stílusban), ami abszolút nem jelenti azt, hogy bárki számára erősen ajánlott legyen a szó szerinti követése. Itt most elsősorban persze a hardveres részre gondolok. A szoftveres részéről én is most olvastam először, éppen ezért írtam bele, hogy nem tudok a leírtakért felelősséget vállalni, meglátjuk mit hoz a konyhára, remélem még idén lesz lehetőségem kipróbálni.

A babázásról lemaradtam, akkor így utólag gratulálok és sok boldogságot kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#12907) Cypresss válasza wolruf (#12901) üzenetére


Cypresss
senior tag

Perszehogy. Öt órától be van folglalva a busz. Hányan is jöttök? Rudi, Te és Lwhite?

(#12903) cintula187: válaszok a videó elején. :)

(#12905) BenkoG: Használsz FS Globalt?

[ Szerkesztve ]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#12908) wolruf válasza Cypresss (#12907) üzenetére


wolruf
őstag

Sirály, én szokás szerint kések (5-kor indulok 13-ból, így a répa se tudja, mikorra érek oda :( ), de jövök! :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12909) LWhite válasza wolruf (#12908) üzenetére


LWhite
tag

Akkor Rudival addig repülünk egy próbakört! :)
Viszont én lehet, hogy csak 7-ig tudok maradni!

(#12910) wolruf válasza LWhite (#12909) üzenetére


wolruf
őstag

Dec. 7-ig? :D

Lehet majd egy cold and darkot? Már elfelejtettem hogy kell, de biztosan rájövök... asszem a slusszkulcs fordítással megy ez is... :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12911) LWhite válasza wolruf (#12910) üzenetére


LWhite
tag

Ha csak 3-an leszünk akkor mindenképpen legyen cold&dark!
Közben meg sajnálom is, hogy 'csak' 3-an megyünk és a múltkori társaság nem jön újra össze!

Én is a slusszkulcsra emlékszem wolruf, de lehet, hogy az Airbus ismereteim nem teljesen jók! :)

(#12912) wolruf válasza LWhite (#12911) üzenetére


wolruf
őstag

Ha már ketten emlékszünk rá így, akkor biztosan így is van. El is megyek igazi pilótának. Végülis futóművet tudok kiengedni (úgy tudom, ez még a rutinosaknak sem mindig megy... :D ).

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12913) Cypresss


Cypresss
senior tag

Éreztem, hogy ezt az infót nem lett volna szabad elmondanom... :D

Szerintem ne várjunk egymásra, nyugodtan menjetek fel, keressétek Jánost, és repüljetek. Én is érkezem majd, csak előbb leküzdöm a pénteki dugó+autós tüntetés+Bem-rakpart lezárás brutál kombót. :U

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#12914) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Néhány év kihagyás után ismételten vissza szeretnék térni az FSX világába heti néhány óra erejéig (szóval nem hardcore szinten :) ). Amikor még korábban felhagytam vele volt néhány jól bevált kiegészítő, amit használtam. Repterek tekintetében Aerosoft Budapest, Innsbruck, LHSimulations LHPR, LHSM volt használtban. Gépek tekintetében olyan nagyon nagy vassal nem repülgettem komolyan, a legnagyobb gép a 737 volt (ezen még az útvonalrepülés ment). 737-ből a PMDG félét használtam, kisgépekből Carenado gépei fordultak elő leginkább, illetve még a Flight One PC-12-vel repültem sokat.
A kérdésem a következő lenne. Jelenleg milyen kiegészítőket ajánlotok (repterek, domborzat, landscape, gépek (kisgépek, turboprop, turbojet)), milyen ajánlott újdonságok jelentek meg az utóbbi időben? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#12915) Đusty válasza Cypresss (#12913) üzenetére


Đusty
addikt

Köszönjük a lehetőséget, jó volt.

(#12916) Cypresss válasza BigBlackDog (#12914) üzenetére


Cypresss
senior tag

A kérdésem a következő lenne. Jelenleg milyen kiegészítőket ajánlotok (repterek, domborzat, landscape, gépek (kisgépek, turboprop, turbojet)

Repterek: FlyTampa (a legjobb), Taxi2Gate, ORBX és DRZEWIECKI DESIGN munkái kifejezetten igényesek

Domborzat: FS Global, ORBX és FranceVFR

Kisgépek: A2A SIMULATIONS (ez mondjuk hardcore fanoknak való, de ha ezt a szintet keresed, akkor nincs náluk jobb), RealAir, esetleg a LionHeart, de azt nem ismerem különösebben jól.

Realair-t nagyon szeretem, a Lancair az egyik legjobb gép FSX-hez. [link] Nagyon ritkán repülök VFR-t, de akkor csak ezzel. ;)

#12915) Rudi50 : Sajnálom hogy nem találkoztunk, tegnapi napom borzasztó volt, kb fél órával utánatok értem vissza. Amíg lehet, csak motorral fogok közlekedni a városban. Autóval sima öngyilok. :O :O :O

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#12917) Cypresss válasza wolruf (#12851) üzenetére


Cypresss
senior tag

Új képek a Cessnáról:

Itt pedig egy rövid videó a G1000-ről működés közben: [link]

Az is eldőlt, hogy az utastérben 5.1-es hangrendszer lesz.

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#12918) BigBlackDog válasza Cypresss (#12916) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Köszönöm a kimerítő elemzést! :R Lisztferihegyre (és egyéb főváros környéki repterekre) az Aerosoft, vagy inkább az LHSimulations verzióját ajánlod (ha jól látom, utóbbi csak LHBP-t tartalmazza)? Esetleg a kettő együtt hajlandó működni (LHSimulations féle LHBP és Aerosoft Budapestje)?

[ Szerkesztve ]

(#12919) LWhite válasza Cypresss (#12916) üzenetére


LWhite
tag

Pedig vártunk, hogy egy nem várt hajtóműleállás történjen leszállás előtt, de végülis sikerült megoldani valahogy azt is (ráadásul +1 fővel a kapitány ülésben)! :)

Köszönjük a lehetőséget! :R

(#12920) Cypresss válasza BigBlackDog (#12918) üzenetére


Cypresss
senior tag

LH Sim mindenben sokkal jobb. Igen, működik együtt a kettő. Én is így használom. :)

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#12921) BigBlackDog válasza Cypresss (#12920) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R Akkor valószínűleg benevezek erre az LHSim-féle LisztFerihegyre.

(#12922) wolruf válasza LWhite (#12919) üzenetére


wolruf
őstag

Mi is köszönjük ismét, Manó is nagyon évezte addig, míg rá nem jött, hogy a Cessna valójában nem csúszda :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#12923) LWhite válasza Cypresss (#12883) üzenetére


LWhite
tag

Az anyahajós képhez folytatás, induláskor is ért egy meglepetés! :U

+1 hajnali hangulatkép!

Most már elég hosszú út után, amit a VFR túrán teljesítettem egyre jobban kezd érdekelni, hogy mikor készül el a kis Cessna! :) Kicsit más a hangulata ennek a repülésnek, a tájból egy hangyányival többet fedezek fel! :)
És (legalább így) olyan helyekre jutok el, ahová a való életben sajnos kevés eséllyel. Jól szét is nézek! :)

(#12924) BenkoG válasza Cypresss (#12907) üzenetére


BenkoG
csendes tag

Szia Cypress,

nem használok FS Globalt. Csináltam gy tuti üres, új telepítést, ráadásul egy másik gépen és ott is ugyanez volt a jelenség. :W :O :W :W :W :W

HA-BEN

(#12925) Korcsii válasza LWhite (#12923) üzenetére


Korcsii
őstag

Utolsó kép elég hangulatos. :)

Cypresss: ez is elég komoly darab lesz a képek alapján! :K

Sajna mostanában nincs sok időm se repülni, se a topikot olvasni, de remélhetőleg a hosszú téli estéken majd visszarázódom a rendes kerékvágásba.

[ Szerkesztve ]

(#12926) Cypresss válasza aviator (#12906) üzenetére


Cypresss
senior tag

Szia,

Ezt az anyagot most hétvégén fogom átolvasni. Utána reagálok rá, már amennyiben érdekel a véleményem. ;]

(#12922) wolruf: Igen, hallottam róla. :D

(#12923) LWhite A Cessna elvileg nov végére volt terv szerint belőve, de két hetet biztosan csúszni fogunk, tehát azt mondanám, hogy dec 15-ig.

Ez egy Beechcraft gép amivel repülsz?

#12924) BenkoG:: A scenery virágbolti változat, vagy official?

(#12925) Korcsii : Igyekszünk. :B Az is eldőlt, hogy kb 220-230 fokos lesz a vetítés. Erre a VFR-nél biztosan szükség lesz, mert az ember sokat tekintget hátrafelé. Sceneryk: néhány kivételtől eltekintve csak ORBX lesz. :C Lehet be kell költöznöm két napra az irodába. Balázs (az IT-s legalábbis ezt javasolta). :DDD

Ha még nem mondtam volna, a PMDG 747V2 Alfa-tesztjei elindultak. Amennyiben valakit érdekel, lesz külső bétateszt is (kb fél év múlva), lehet rá majd jelentkezni. Az is elképzelhető, hogy ha a Pilots nagyon sok időmet elviszi, akkor átadnám valakinek a PMDG-nél nehezen össze grundolt bétateszteri státuszom (ez persze részben még a jövő zenéje), akit esetleg ez érdekel az keressen meg pls magánban.

Elmentem aludni...

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#12927) aviator válasza Cypresss (#12926) üzenetére


aviator
tag

"Szia,
Ezt az anyagot most hétvégén fogom átolvasni. Utána reagálok rá, már amennyiben érdekel a véleményem."

Persze, mindenképpen, kíváncsi vagyok mit látsz benne, meg igazából ha gondolod kiegészítheted a friss tapasztalataiddal, már amennyit a szimulátor építésből át lehet emelni az asztali PC-n való FSX-ezésbe.

(#12928) BenkoG válasza Cypresss (#12926) üzenetére


BenkoG
csendes tag

Szia Cypress, sziasztok Többiek! :)

Az LHSIM sceneryből Pér szigorúan official, a többi free.

Off topic:
Én - mint ex-szoftverfejlesztő - ügyelek arra, hogy "közvetlen kollégáim"- ha pénzért adják az általuk megalkotott szoftvert, akkor ne okozzak nekik kárt. Ez nem mindig egyszerű, de hajlamos vagyok "önsanyargatni" ha nem fussa rá.
Nevezzetek hülyének vagy képmutatónak, de volt már velem, hogy találkoztam máshol az általam fejlesztett szoftverrel, ahol "nem kellett volna" és eléggé fájt, ez anno asztalborítással járt nálam.Innét nézve egyenes a dolog.

On topic:
Tehát az FSX jogtiszta, a Twin Otterem ajándék volt, Pér jogtiszta, a többi free. Nagyon sok free scenery van, pl. Görögország majdnem teljes egészében, ráadásul fotó-alapon. Ezek a mostani új telepítésemben nincsenek beintegrálva, szándékosan, mert az LHSIM dolgot akarom első körben rendbe tenni. Tehát a mostani állapot: FSX Acceleration, LHSIM Library Pack, Landmarks, LHPR-LHBY, LHDC, LHPP, LHSM, TwOtter.

Görögország nekem mindig nyaralás, kikapcsolódás, csoda, imádom, de Magyarország az otthonom és az itteni reptereken szeretek leszállni, elsősorban. Utána kalandozom a világban.

BenkoG

P.S.: Ha kéritek, csatolok képeket.

HA-BEN

(#12929) aviator


aviator
tag

Nem tudom ki ismeri, használja, illetve milyen rendszerességgel, milyen mélyen, milyen célokra a flightradar24.com weboldalt. Biztos észrevettétek már, hogy az elmúlt napokban kijött az oldalnak valami új verziója, ami az én véleményem szerint meglehetősen ocsmányra sikerült azzal, hogy lecserélték azt a viszonylag kulturált bal oldali sávot a jelenlegire. De ez hagyján.
Úgy vettem észre, hogy az eddig (komoly méreténél és információtartalmánál fogva) egészen kiválóan használható adatbázist lényegében eltüntették, és lett helyette egy olyan amiben, ha egy adott járatszámra rákeresek, akkor csak az adott napot megelőző 7 napról találok adatokat a járattal kapcsolatban. Korábban akár 2 hónapra visszamenőleg meg tudtam nézni egy adott járat history-ját.
Nem tudom kinek tűnt ez még fel rajtam kívül, de akinek igen, az erősítse már meg légyszi, hogy ez tényleg így van és nem nézek be semmit és nincs egy rejtett gomb valahol amivel el tudom érni a régi history-t.

(#12930) cintula187 válasza aviator (#12929) üzenetére


cintula187
addikt

Basszus most látom ez tényleg csúnya lett amikor egy gép sincs kiválasztva.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#12931) aviator válasza cintula187 (#12930) üzenetére


aviator
tag

Őrület...mindenesetre a history problémát a felrobbanás határán egyensúlyozva megoldottam. Itt egy egyszerű regisztráció után a bal oldali sáv airline flight tracker részébe beírva az adatokat megkapható a számomra szükséges adatbázis. Ha valakit még érdekel. :)

(#12932) Gudi


Gudi
tag

Sziasztok!
Ismét egy kis segítséget kérnék tőletek, elsősorban Cypress barátunktól, de aki tud segítsen kérlek benneteket.
Arról van szó, hogy lett nekem egy PMDG 738 NGX gépem az FSX- hez. Na mármost az egyik problémám, hogy nelókem még 5:4 -es monitorom van (jobban is szeretem egyébként), de a repcsi 2D panelje tozítva, hosszában nyújtott formában jelenik meg, ami nem csak azért zavar, hogy nem túl esztétikus, hanem mert a plusz rész a kilátás legalább 50 százalékát elveszi. Lehet mondani, hogy használjak 3D nézetet.. igaz lenne ez, ha az én régi nem túl erős gépem 3D nézetben nem 8-10 fps-t produkálna, ami ugyebár élvezhetetlen. 2D nézetben, ha nincs mondjuk kiegészítő scenery, és nem túl bonyolult a táj, fel tud menni akár 20 fps-re is, ami már mondjuk elfogadható.
Valahol olvastam illetve mondták is nekem, hogy ezen a gond az SP1. telepítése segíthet. Tekintve, hogy igen gyér angol tudásom van (inkább konvergál a 0-hoz) egyedül sehogy sem tudom kibogarászni, hogy segít-e ez a problémán, illetve jól értem-e, hogy lehet-e egyáltalán segíteni ezen. a másik, hogy ez a repülőgép SP1-e? A kérdés feltevéséből kiolvasható, hogy nem sokat értek a szimulátor belső világából...
Ha van valami ötletek, segítsetek kérlek benneteket, hogy élvezhessem az FSX tájait megtoldva FTX -el...
Köszi előre is

(#12933) wd.taz válasza Gudi (#12932) üzenetére


wd.taz
aktív tag

Szia Gudi!

PMDG 737-800/900 van meg?

Annak 3 SP-je van (legalább is nekem): a,b,c. szép sorban fel szoktam rakni őket. Azt nem tudom, hogy a 2D-n segít-e, én 3D-ben használom.

A PMDG oldalán csak SP1c látok?

Lehet, hogy ez is elég, tartalmazza az előzőeket is?

Tazi

Well, á sün apró Enimel.../ „if it’s not a Boeing, I am not going" /

(#12934) Gudi válasza wd.taz (#12933) üzenetére


Gudi
tag

Szia wd.tazi!
Igen, a 737 NGX 8900 van meg, és láttam azt az oldalt, ahol az SP1-eket kínálja.
SP'c.exe van, meg SP1.exe van. mi lehet a különbség a kettő között? és ezek a fájlok külön külön is telepíthetőek, vagy csak egészben a többivel a 1,2 Gb?

(#12935) wd.taz válasza Gudi (#12934) üzenetére


wd.taz
aktív tag

Az FS2004 lesz. Balról a második kell neked 138MB.

Well, á sün apró Enimel.../ „if it’s not a Boeing, I am not going" /

(#12936) Cypresss válasza BenkoG (#12928) üzenetére


Cypresss
senior tag

Szia,

Az off topic témához:

:R :R :R

Kevesek között vagy akik látják a lényeget.

On topikhoz:

Megnéznék néhány képet, de sceneryben én csak kezdő vagyok, szóval lehet, hogy nem tudok segíteni. :B

(#12932) Gudi:

Szia Gudi,

Amennyiben a gép hivatalos forrásból van, és mostanában vásároltad, akkor az tartalmazza a korábbi szervizcsomagok javítását, nem kell semmit telepítened. A gép pontos verziószáma könnyedén kideríthető. Az FMC-ben Menu/PMDG setup/About. Az SP1c egyébként az előző javításokat is tartalmazza.

A PMDG két dimenziós paneljei bármikor tetszés szerinti méretre húzhatók, és persze semmi közük a javítócsomaghoz. :N Ehhez először a hívd be a kívánt panelt, tartsd lenyomva a bal egérgombot közben pedig mozgasd lefelé a panelt, ezután látni fogod a panel szélét. Most már csak annyi a dolgod, hogy a panel valamelyik szélére kell mutatnod az egérmutatóval (ekkor egy jobbra-balra vagy fel-le mutató jelzés tűnik fel) vagy a sarkira, utóbbi esetben méretarányosan változik minden a panelen ahogy kisebbre vagy nagyobbra állítod.

Fontos még, hogy ezt az "átméretezést" a gép minden indítása során meg kell csinálnod. Ha ezt nem szeretnéd, akkor bele kell nyúlni a panel.cfg be, de azt inkább ne egyedül csináld. :N :N :N

[ Szerkesztve ]

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#12937) Cypresss


Cypresss
senior tag

Megjelent az iFly747: [link]

Képek alapján szép és részletes a cockpit is.

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#12938) Korcsii válasza Cypresss (#12937) üzenetére


Korcsii
őstag

Most mondjam azt, hogy az iFly ezt is megoldotta a PMDG előtt? De nem mondom, mert utóbbi biztos megint ütősebb lesz... Úgyhogy marad a v1 addig.

[ Szerkesztve ]

(#12939) cintula187


cintula187
addikt

[link]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#12940) JokerMaffia


JokerMaffia
tag

Sziasztok!

Nem vagyok nagy játékos, ámbár a repülőkkel kapcsolatos szimulátor játékok tetszenek. Engem igazából egy Top Gun -hoz hasonló, azt az érzést kiváltó érdekelne. Létezik egyáltalán ilyen fajta szimulációs játék? Ha igen mi a neve, nevük? Köszönöm.

J.M.

(#12941) pcnet válasza JokerMaffia (#12940) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

HawX
HawX 2
Combat Pilots
Lock On
IL-2 Sturmovik

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#12942) RCH663


RCH663
aktív tag

flight simulation lvl99

[link]

(#12943) RCH663 válasza JokerMaffia (#12940) üzenetére


RCH663
aktív tag

Ha igazán komolyat akarsz, akkor egy kicsit kendácsolni kell. F-14 Fleet Defender Gold edition, egy ősgyík dosbox kell hozzá, 20 éves játék, de egy próbát megér ha van egy kis kaland vágyad... :)

hahaaa... kerestem a linket, ÉS VAN STEAMEN!!

[link]

megyek letölteni

(#12944) JokerMaffia


JokerMaffia
tag

Köszönöm szépen a segítségeteket! :)

(#12945) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

ORBX termékekkel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Létezik FTX-Global, FTX-Global Vector, illetve FTX-Global openLC Europe nevű kieg. Ezek pontosan miben különböznek? A global esetleg tartalmazna mindent?

(#12946) Korcsii válasza BigBlackDog (#12945) üzenetére


Korcsii
őstag

Az FSX rétegei:

És hogy illeszkedik ebbe az FTX és FS Global:

(#12947) BigBlackDog válasza Korcsii (#12946) üzenetére


BigBlackDog
veterán

:R Na, ez aztán magyarázat! :DDD Ezek szerint AllInOne csomag nincs.

(#12948) Cypresss


Cypresss
senior tag

Nem is tudtam, hogy ezt elviszik az országból. :((( :((( :(((

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#12949) cintula187 válasza Cypresss (#12948) üzenetére


cintula187
addikt

Biztos valaki szimulátort csinál belőle. :DD

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#12950) wolruf válasza Cypresss (#12948) üzenetére


wolruf
őstag

Nem is tudtam, hogy MOST csak ezt viszik el az országból :-/ :(
Amúgy elajándékoztuk, mert az jó :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.