Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#19451) thebigK válasza Zimmi91 (#19450) üzenetére


thebigK
addikt

én eladnám

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19452) Kristof_94 válasza Woodslave (#19427) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez hogy működik?

(#19453) Woodslave válasza Kristof_94 (#19452) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mármint? Bármilyen fut game mód. Friendly haverral rugsz gólt kilép

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19454) Zimmi91 válasza thebigK (#19451) üzenetére


Zimmi91
addikt

Már 1,5 így nem adom el, megvárom míg out of pack lesz hátha visszakúszik 1,8 körülre :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#19455) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Ha jól látom oda adták a kompenzációt, 2meccs kell, 1500xp, prime gold player pakk.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19456) EA's hit válasza Mrdevil (#19455) üzenetére


EA's hit
őstag

Amiből majd jön kb. egy Kramaric, hát nem semmi kompenzáció :D

(#19457) bodnar123 válasza Woodslave (#19449) üzenetére


bodnar123
senior tag

Amúgy a seasons játékmód teljesen jól működik. Van egészséges kihívás, tudás alapú fejlődés, kihívás, hogy minél feljebb juss... Talán a rossz része a matchmaking. Egy psg és united erőssége közt nagy a különbség, és egy szint felett senki sem szivatja magát. De ha belegondolunk miért jó az UT?mindenki tudja, hogy szar, de legalább addiktív. Mint a drog. Viszont kompetitív részre főleg idén szar. Van egy haverom, aki egyedül vagy coopban játszik seasonst és seasons top100asakat is megver. Neki elég a napi pár meccs, nem akar tifokat gyűjteni, se peléket, viszont egy fair játékot akar. Tény, arra hogy nap 5-6 órát játsz, arra alkalmatlan a seasons.de család, munka mellett amúgy nettó időelcseszés. Persze legalább ha jó lenne a játék. De jelenleg azt érzem erős csapat mellet, hogy ha lenne egy Pelém se lenne jobb. Idén elérték, hogy egy szint felett mindegy kivel vagy, de ezt úgy érték el, hogy annyira szar a játékmenet, annyira az ai irányít mindent, hogy tényleg lényegtelen. Egy végtelenül butított játékmód, hogy a 10 évesnek is menjen valamennyire. Szerintem ennyi a különbség a két mód mellett. Egyik nem üt korbáccsal, nem ad több órás hülye feladatot, és nem annyira rossz mint a másik. De valahol mi itt ezt mind szeretjük. Szeretjük az abúzust... A sok elgyilkolt órát. Csak vajon nem fogjuke egyszer sajnálni. A sok fasza sb meccset, vagy friendliest. A kötelező 8 wint, még ha fáj is.

(#19458) toxicjew


toxicjew
addikt

Végül meglett a 11 win, pickek Diaby és Neuer, packok meg egy Bruno Fernandest adtak. Semmi értelme ezt a fost tolni.

(#19459) Woodslave válasza bodnar123 (#19457) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem bánok semmit ;] :D

Ja amúgy tényleg úgy van ahogy írod. Lehet ránézek.

Na ps4 3 pl kupa 3 win... Ennyi a különbség. Ps5-on szenvedve ha egyet nyertem már örültem. Mondjuk lehet pl tots week alatt nehezebb volt itt is

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19460) Woodslave válasza toxicjew (#19458) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mert ha Bellinghamet pickelsz lett volna? :U az a baj amúgy hogy fordítva ülünk a lovon. Lehet nem a mi hibánk. De ha pénteken azt mondják megkapod a 11 wines rewardot játszottál volna?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19461) Woodslave válasza Woodslave (#19459) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát mondjuk a Bundesliga már nem ilyen jól megy :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19462) Digestive válasza Zimmi91 (#19454) üzenetére


Digestive
addikt

Amúgy kész vicc ahogy a piac beáraz lapokat. Nkunku kontra Bellingham... Gyorsabb, jobb a lövés, jobb a passz, jobb a dribbling! A H/H az M/M-hez képest nehogy már érjen 2 millát! :C 1,7 vs 3,6 misi. :F

(#19463) raven84 válasza Digestive (#19462) üzenetére


raven84
senior tag

Ráadásul francia, én se értem.

(#19464) Kristof_94 válasza Digestive (#19462) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hype.
Nem adnék értük annyit. Mondom úgy, hogy 2,5-ért vettem egy Salaht. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19465) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Kíváncsi leszek, hogy a tots rest of the worldbe hány PL játékos lesz.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19466) Woodslave válasza Mrdevil (#19465) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19467) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na jó ennyi volt már itt se tudok nyerni :C :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19468) taylorp válasza Woodslave (#19459) üzenetére


taylorp
senior tag

A pl kupában ma kaptam egy free wint. Megköszöntem, kérdeztem miért? Írta, hogy megvan neki a 14 win, ez kb olyan ritka, mint a fehér holló.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19469) toxicjew válasza Woodslave (#19460) üzenetére


toxicjew
addikt

Igen? :U Akkor ülnénk fordítva, ha időnként adogatna is a játék, de továbbra is elégedetlenkednénk. De én pl még soha nem pickeltem top játékost. Sztem nem kérek lehetetlent. Mind1.

(#19470) Woodslave válasza toxicjew (#19469) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja nem úgy értettem :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19471) Woodslave válasza Woodslave (#19470) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Úgy értem ez a játék annyira xar hogyha nem kapunk jutalmat már nem is lehet élvezni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19472) Woodslave válasza bodnar123 (#19457) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na kipróbáltam két meccs nyertem is mondjuk psgvel. Semmi érdemi különbséget nem tudok felfedezni. Kick off glitch rebound van itt is minden. Nyilván mivel div 10-ben vagyok legalább nyerek :U

De rivals div10 is kb ilyen volt

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19473) |AP| válasza Woodslave (#19461) üzenetére


|AP|
veterán

a PL cup-ban simán tudtam hozni napi 2-3 wint. A bundásban két nap alatt egyet sem nyertem... Ki érti ezt.

(#19474) Woodslave válasza |AP| (#19473) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mondjuk én értem mert a bundas meg a pl csapatom köszönő viszonyban sincs :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19475) raven84 válasza |AP| (#19473) üzenetére


raven84
senior tag

Olyan Bundás csapatok jönnek szembe, hogy nem is értem. Szopatnak engem is, a pl sima liba volt.

(#19476) Woodslave válasza bodnar123 (#19457) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na 3 meccset lenyomtam ezt azért nehéz abbahagyni mert csak nyersz. De szerintem ezért gondolod hogy jobban működik mert gyenge ellenfelek ellen játszol. Lehet div 1-ben már ugyanolyan érzés mint a fut rivals. Mondom a masik accounton én is azt éreztem mennyire jól működik a játék amikor 30 meccsből 28-at nyertem. Tegnap a prev gen is király volt ma meg nyerni nem tudtam rivalsban :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19477) miro. válasza Woodslave (#19476) üzenetére


miro.
senior tag

Persze,ez kozel sem a jatekrol szol,hanem hogy lemesz a szintednel sokkal gyengebbekkel jatszani.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#19478) toxicjew


toxicjew
addikt

Amúgy most nézem, hogy én sztem a PL picket fogom kivenni a Tots swapból, úgyis bónusz az egész, a többi meg nem vonz. Icon swapból meg a fodder packok maradnak nálam a 2. részre, azt meg majd ultimate alatt elnyitom és beváltom vmi iconra.

(#19479) Kristof_94 válasza toxicjew (#19478) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem én is vagy pedig a 25*84+ csomagot. Van most 14 tokenem, túlzásba sem szeretném vinni. A pick lutri, a csomaggal viszont várni kellene mert sem a Bundes, sem a La Liga nem igazán érdekel a játékosok szempontjából.

(#19480) Mrdevil válasza Woodslave (#19466) üzenetére


Mrdevil
addikt

Az ultimate tots előtt lesz egy rest of the world tots nem?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19481) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Mbappe POTM. Mennyi lesz 3milka?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19482) Dzsoki92 válasza Mrdevil (#19481) üzenetére


Dzsoki92
aktív tag

szerintem olyan 2 körül lesz

(#19483) Woodslave válasza Mrdevil (#19480) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja de abban miért lenne már pl játékos? olyan ligás játékosok vannak benne akik nem voltak. Skót, ausztrál esp 2 stb.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19484) Woodslave


Woodslave
nagyúr

elég viccesek ezek a bundesliga heti upgrade sbc-k. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19485) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

75+x10 et megcsinálta valaki ? :D :DDD

(#19486) Woodslave válasza Kristof_94 (#19479) üzenetére


Woodslave
nagyúr

16-ból (ha aktuális amit néztem) 9 db van meg. Van amit már nem is tudok megcsinálni és van amit nem is akarok :D Szóval kizárásos alapon nekem is a 84+ pack fog maradni.

Ez a Süle longshot meg bundes 3 win-t bevállalom. Tangabanga ojjektív lesz még biztos sbc-s szóval a 15 reális de a 19 sztem már nem.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19487) Woodslave


Woodslave
nagyúr

De egyébként kicsit visszacsatolva a tegnapi "fordítva ülünk a lovon" megjegyzésemhez nem arra gondoltam hogy nem lenne elvárható hogy kapjunk valami normális rewardot, csak kár hogy magát a játékot szinte csak ezért játszuk. Minden megpróbálunk megcsinálni még akkor is ha az nem feltétlenül jelent szórakozást.

Lásd ez a bundesliga kupa. Van egy xar csapatom 5 spec kártya van abból kettő még silver 3 meg tots (két pick). Bár nem tart sokáig csak 3 meccs miért ne.

Lásd Süle. Ok "ingyen" fodder 50k az értéke mivel fő csapatban soha nem fogom használni Kérdés megér-e ez 2-3-5 vagy ki tudja mennyi óra kínódást. Persze lenne egy olyan bundes csapatom mint a pl akkor azt mondanám még szórakoztató is de így qrvára nem.

Vagy mondjuk sb. Aki nem találja szórakoztatónak.

De egy tokenért biztos nem fogok 12 meccset 11 olasz játékossal lekínlódni squad battlesben :D

Vagy wl. Mert olyat riktán olvasok itt is, hogy remek jól szórakoztam tök jó volt a wl. Aztán persze a reward is 99%-ban csalódás. Hiába pickelünk 2 tots lapot ami elvileg a játék jelenleg legjobb lapjai csapatunkba már nem fér be. De egyébként is ha beférne mondjuk tudjuk jól, hogy semmit nem jelent. Játszottam én már tots Bellingham ellen kikapott simán, játszottam moments R9 ellen szintén. Vertek is meg vele nyilván meg kaptam ki gold Mbappe vagy Ronaldo ellen.

De eszembe jutott az is hogy ez a játék része miért ne lehetne ezekért "küzdeni" annak sincs több értelme hogy a fő csapattal rivalsozik az ember a semmiért. Csak olyan jó lenne, ha maga a játék élvezetes lenne és akkor is lenne kedve játszani az embernek ha nem kapna semmit és a reward csak hab lenne a tortán nem a fő cél és értelme a dolgoknak. Főleg hogy különösebben nincs is jelentősége.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19488) gjoe válasza Dzsoki92 (#19485) üzenetére


gjoe
őstag

Igen a duplakbol toltam egy Full bundes pikket abból meg jött diaby. Már egész jó a bundás csapat de aki igazán kellene az nem jön.

(#19489) david368 válasza gjoe (#19488) üzenetére


david368
aktív tag

Tegnap nèztem twitchet player pickeztek, kb 300 kozul legjobb Wirtz volt. Milyen drop rate lehet Nkunku es Bellingham… :W En is csinaltam 20-at, legjobbak Pingpong, Raum es Kostic.

(#19490) gjoe válasza david368 (#19489) üzenetére


gjoe
őstag

Egy bellinghemre kb mint a lottó ötösre annyi az esélyed. Kb 10 pikket csináltam én is. Kostic 2*, a maradék nyolc meg max 82-es lapok. Csak az a fura, hogy még neuert nem nyitottam, pedig eddig minden kapus kiesett, mert nekem valamiért csak azokat szokta szórni.

(#19491) raven84 válasza david368 (#19489) üzenetére


raven84
senior tag

Én csináltam 15-t és a legjobb Gulácsi lett. Megcsináltam a 10x75-t is és kaptam belőle egy Hernandezt.

(#19492) EA's hit válasza Dzsoki92 (#19485) üzenetére


EA's hit
őstag

Aha, egyetlen 83-as volt benne a csúcs :K

Próbáltam délelőtt egy kicsit riv-ezni, hát valami undorító. A mélypont az volt amikor emberünk gold Sirigu, Ogbonna, Acerbi, Spinazzola, Barella, Pellegrini csapattal ücsürgött 2 sarokra a római szervertől, és olyan undorító módon szétszedett, hogy azt el nem tudom mondani. Nem azért, mert akkora spíler volt, hanem mert mire nálam Pelé fordult volna egyet, addigra Ogbonna 5 méterről is odaért és leszerelte, de nála Pellegrini úgy forgolódott, hogy Maldinivel vagy Chiellinivel totál esélytelen volt leszerelni. A kedvencem az volt amikor egy szögletemből kontrája lett, Maldini és Pellegrini egyszerre kezdtek el futni a félpályánál, és végül Pellegrini 5 méter előnyben gyalogolt be a kapumba a labdáva :C Undorító, gusztustalan, játszhatatlan foshalmazt csináltak a rivalsből az idei évre, messze a legfosabb játékmód az idén. Ehhez képest a wl játékmenete szinte álomszerű.

(#19493) bodnar123 válasza Woodslave (#19476) üzenetére


bodnar123
senior tag

De épp ezt írtam. Ok hogy nyerek, de írtam, nem azért jobb,hanem mert azok a faszságok nincsenek meg. De amikor a stabil első osztályos haverommal játszottam is fair volt a játék. Lenyúlta a labdákat, de nem az ai 20méterről odarepülő játékosai. Na meg amikor friendlies objektívben tolom nálam gyengébbek ellen is szar az UT. A nyilvánvalót szándékosan elcseszi a gép, de a szar gól meg jön ezerrel. Engem igazán az csesz fel, amikor 4 a 2 ben mész, és nem lehet megoldani. Érdekes ez seasonsba megy...

(#19494) Woodslave válasza bodnar123 (#19493) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ok elhiszem neked olvastam is amit írtál (még meg is értettem ;] ), de én meg nem vettem észre hogy jelentős különbség lenne játékmenetben. Nekem ugyanolyan a season mint egy div 10-es rivals meccs...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19495) toxicjew válasza Kristof_94 (#19479) üzenetére


toxicjew
addikt

Lutri, de legalább 3 közül már van esélyed jót pickelni. Nem rossz a pack sem, de az icon swapbol töménytelen mennyiségű fodder jön majd. Persze fodderbol sosem elég, csak akkor azzal is meg kell várni az ultimatet.

Woody: :R

(#19496) bodnar123 válasza Woodslave (#19494) üzenetére


bodnar123
senior tag

Az durva, mivel az UT-ban a 11 95+ gyorsaságú játékosok miatt eleve minden sokkal gyorsabb. Persze ha cselezgetsz akkor talán lehet ugyanaz, nem tudom, de a passzok nem indokolatlanul szarok, vagy nem mennek el a láb alatt 3-4szer egy támadás alatt, hanem blokkolható és megszerezhető, de ha van egy akkora rés ahova a monteverest beférne, akkor oda be lehet passzolni. Az furcsa, hogy ezt csak én érzem. Persze te lehet mazoista vagy... :D szereted ha fáj... :))

[ Szerkesztve ]

(#19497) Woodslave válasza bodnar123 (#19496) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mivel fifázok gondolom ez nem is kérdés ;]

hát ok. Én mondom nekem egyelőre azért tetszik mert óvodásokat verek a homokozóban. De mindegy mert úgyse fogok vele annyit játszani mert nem sok értelmét látom. De majd térjünk vissza rá mennyire korrekt a játék amikor div 1-ben leszel. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19498) Woodslave válasza bodnar123 (#19496) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdekes amúgy mert alapvetően nem tűntek vakoknak még a div 10 seasonban se aztán mégis 30 perc 5-0 ide de nem lépnek ki, csak így halál unalmas.

de amúgy lehet tényleg kipróbálom mennyire tudok feljutni. :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19499) sz_abika válasza Dzsoki92 (#19485) üzenetére


sz_abika
addikt

Pont most, jöttem is sírni.

Gulácsi a teteje, Andre Silva és Angelino. Többi 80 alatt.

PSN: xszabikax

(#19500) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Megéri alakítani a csapatot miatta?! :D ;]

" Just remember Manchester is RED! "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.