Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#18501) Kristof_94 válasza toxicjew (#18496) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha eladom Cancelot és Hakimit kb. annyi. Meg van pár csomag is eltéve. De sosem elég.

(#18502) EA's hit válasza Kristof_94 (#18501) üzenetére


EA's hit
őstag

Nekem 50k-m van, cserélünk?

(#18503) Digestive válasza thebigK (#18487) üzenetére


Digestive
addikt

Többször volt már az idén ikon pick és pack sbc párhuzamban. Ma már 3-4 leaker is posztolta, h fixen ma jön. :K

(#18504) v-man


v-man
őstag

3.7 GB update megérkezett xboxon is.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#18505) Kristof_94 válasza EA's hit (#18502) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Sokat költöttél! :DDD

(#18506) EA's hit válasza Kristof_94 (#18505) üzenetére


EA's hit
őstag

A legdrágább játékos akit vettem idén, asszem HL Barella volt 300k körül :) Plusz volt még nominee Chiesa és fs Caqueret 200 körül, más így hirtelen nem is nagyon jut eszembe, akiért 100-150-nél többet fizettem.

(#18507) Aguinaga válasza miro. (#18482) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én így voltam Socrates-szel, először engine volt rajta, szinte észre se vettem a pályán. Aztán tettem rá huntert, azóta, CAM-ban, fossa a gólokat, gólpasszokat..
Amúgy ez miért jó, hogy Bale CDM, nem lehetne alapból ST? Socrates meg az RCM?

PSN: OldSlowhand74

(#18508) Aguinaga válasza Mrdevil (#18500) üzenetére


Aguinaga
őstag

Már melyik storeban, ps?

Ja, látom, PS storeban kell "megvásárolni", de hogy kerül be a játékba? Csak konzolon?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#18509) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Vicces játék lett ez a végére :D Kikaptam egy profitól 1-0ra wl kvalin úgy, hogy kb 5 zicceremnél pattant el a játékosaimtól a labda. De nem simán, elpattan hanem az animáció akad be vagy nem tudom. Vicckategória de komolyan :D Eddig ezzel nem volt gond most meg folyamat emiatt nem tudok ziccert lőni vagy emiatt kapok gólt mert védőnél akad be az egész.

(#18510) Aguinaga válasza Nandinagy (#18509) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ne is mondd, tegnap este kipróbáltam az új tv-n a fifát, hát, nem tudtam követni sokszor, olyan szar volt, mintha 1,5x sebességgel ment volna minden. Pingem (játék szerint) ugyanúgy 26-28 ms, már agyaltam, hogy a tv miatt van, de lehet, hogy div2 után ennyire kemény lett új szezonban a Div 4 is.

PSN: OldSlowhand74

(#18511) HdRew válasza Aguinaga (#18510) üzenetére


HdRew
őstag

Nem éri meg TV-n játszani, a monitor mindig gyorsabb lesz.

Itthon is van egy OLED LG (65cx3la) ami állítólag gamingre tökéletes, de amikor a monitoromon játszom, akkor jobban megy. Franc tudja miért.

(#18512) raven84 válasza HdRew (#18511) üzenetére


raven84
senior tag

Sosem fifáztam még monitoron, lehet hétvégén kipróbálom. Amúgy a ps pakk trédable, jól látom? Wow, alig várom az Ocamposom.

(#18513) Woodslave válasza HdRew (#18511) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akkor ez a baj én is tvn nyomom ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18514) Mrguba


Mrguba
őstag

Na ez az uj patch kellett mint a meleg szar hogy verjem bele a rongybatekert ............................................... ba :D
Egy rakas szar fos hig hugy lett...sb-ben alig tudtam WC-n nyerni egy fos csapat ellen akiket kb legendaryn szoktam verni... :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#18515) Kristof_94 válasza Mrguba (#18514) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én sosem szoktam a WC-n játszani, csak a nappaliban. Próbáld ki, úgy lehet jobban megy majd! :R

(#18516) Mrguba válasza Kristof_94 (#18515) üzenetére


Mrguba
őstag

:C :C :C :C :C :C :C
Hatalmas volt tesam :D
WORLD CLASS :D

(#18517) Aguinaga válasza HdRew (#18511) üzenetére


Aguinaga
őstag

Hát, lehet, hogy kipróbálom, szarabb nem lehet már, bár a végén már 1 lose-1win volt a sorminta (meg is lett a 8 win dr-ben)

PSN: OldSlowhand74

(#18518) Nandinagy válasza Aguinaga (#18510) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem a sebességgvel van problémám hanem egy szar a játék szimplán. :D Lejátszogatom a ziccereket 0-ra az ellenfél azt se tudja hol a labda, erre vagy kapufa, vagy kapusba lövöldözik vagy az van amit írtam, hogy beakad az animáció és 3 méterre pattan el a játékostól. Csak az az érdekes, hogy az ellenfélnek ilyen nincsen. Folyamat van 5.0 exg-m a félidőre az ellenfélnek meg 0.4 azt ő vezet 0-1-re :D Ennél jobban nem tudja érzékeltetni a játék, hogy egy szar mint a ziccerek folyamatos kimaradása. Értem, hogy vannak kapusok a kapuban csak vicces, hogy folyamat az egyik oldalra(vagy nekem vagy az ellenfélnek) látványosan jobban véd nincs köztes eset, hogy véd is meg nem is :D

(#18519) Kristof_94 válasza Mrguba (#18516) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Bízd ide! :D

Én még a rivalsban sem haladtam 1 meccset sem, közben meg kellene a PL-re 4 további token a 85*20 csomaghoz... :O
Aztán ott van az objective, ahol 100k csomag jár a végén, meg a kiszedhető objective lapok. Ennyi idő a világon nincs...

(#18520) Mrguba válasza Kristof_94 (#18519) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem mar minden is kesz reg :D
csak ez a fos CUP mod van de igy is csak du5 korul ulok le jatszani :D
Es igy is megvan minden

(#18521) toxicjew válasza Nandinagy (#18518) üzenetére


toxicjew
addikt

Én azt szeretem amikor a jatekosom megkapja a labdát az 5os vonalanal és úgy veszi át, hogy egyszerűen kiszerencsetlenkedi az alapvonalon túlra. :D Rs nem tudsz semmit csinálni, nem reagál semmilyen inputra, fogja és addig benazik amíg kimegy a labda. Ez egy fosszar, aki mást mond az szimplán hazudik :D

(#18522) toxicjew


toxicjew
addikt

Hát igen, szép is lett volna az a pick :D Nem lehet akármelyik leakerben megbízni.

(#18523) Woodslave válasza Mrguba (#18520) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Áruld már el hogy lehet bronzoktól elvenni a labdát. Komolyan legendás sb amin a legjobban felqrom magam :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18524) Digestive válasza toxicjew (#18522) üzenetére


Digestive
addikt

Majd holnap. ;]

(#18525) bodnar123 válasza Woodslave (#18523) üzenetére


bodnar123
senior tag

Ne akard elvenni. Az nem megy. Nem lehet. Vkpval állj mindig a csatár mögé (kapu és a csatár közé). Ne elé, ne lenyúlni akard a labdát, mert nem lehet. Viszont hátulról szerelni könnyen lehet ebben a szarban. Szóval ha tapadsz rá akkor vagy nem is passzol neki, vagy hibázik. Szélről nehéz sokszor de akkor is inkább a bentebbi játékosok mögött csoszogj és próbáld a second men presst.

(#18526) Woodslave válasza bodnar123 (#18525) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Második félidőben elfáradnak szerencsére bár egy qrva gólt azért sikerült berúgnia.

Néztem anno Virgildandijk videóját de le a kalappal aki akár egy gold csapatot elver :W :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18527) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Sikerült bekemiazni Kocku gyereket. Tényleg faxa. Hiába med de megy mint a golyó

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18528) marcess


marcess
senior tag

Na apa kezdődik!
Garantált uninstall, akarom mondani Unnerstall ;]

(#18529) toxicjew


toxicjew
addikt

Henrytól el is búcsúztam, lehet, hogy jó lap amúgy, de ilyen körülmények között egy kibaszott kurva nagy fos. :(((

(#18530) Woodslave válasza marcess (#18528) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát én ezt nem rakom ki az biztos. Két játékos van 30k felett ;] :D

Toxic: ugye hogy nem én vagyok teljesen hülye? :U :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18531) Mrguba válasza Woodslave (#18523) üzenetére


Mrguba
őstag

Mákkal :D
BEcsuszassal :D
Utana kontra Y :D gol :D

(#18532) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Nekem Antony jött szóval örülök neki :D Kezdőbe nem fér be mert Gelson ugyanez csak mindenben jobb, de cserének azért extra kis lap lesz.

(#18533) thebigK válasza marcess (#18528) üzenetére


thebigK
addikt

meg is érkezett, rohadjon meg ;]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#18534) HdRew válasza marcess (#18528) üzenetére


HdRew
őstag

Most miről beszéltek? :D

#18529toxicjew

Nem értem, valaki világosítson fel. :D

[ Szerkesztve ]

(#18535) EA's hit válasza HdRew (#18534) üzenetére


EA's hit
őstag

Megjött a garantált Eredivisie tots pack, ami nyilván többségében Unnerstallt fog adni :D Én mondjuk a 4. Mazraoui-mat vártam, de Antony lett, ugyan a kispadra sem kell, de foddernek tökéletes, kivételesen so-so értelmeset adott.

(#18536) toxicjew válasza HdRew (#18534) üzenetére


toxicjew
addikt

Melyik részét nem érted? :D Nem jó Henry.

Woody: nincs az az isten, hogy ezt a szar sbct megcsináljam :N

Digi: reméljük :P

(#18537) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ezt a tots cupat prok nyomják vagy tényleg én vagyok csak ennyire nyomorult balfax hogy egy rohadt meccsen nem volt esélyem se. Mondjuk vmi undorító a játék megint qrvara felidegesitett megint :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18538) eM'82 válasza EA's hit (#18535) üzenetére


eM'82
addikt

Nálam ő lett. A piacon van vagy 200k. Nem rossz, de Chiello+Pavard páros faszántos egyelőre.

(#18539) Mrguba válasza Woodslave (#18537) üzenetére


Mrguba
őstag

WOODY nyugi nem te vagy balfasz...
eddig 3 at tudtam osszesen nyerni :D
Tenyleg olyan mintha prok ellen nyomnam
Utolso meccsen valami szedettvetett hibrid caspat 70 es chemmel vert romma

(#18540) |AP| válasza Mrguba (#18539) üzenetére


|AP|
veterán

én nem is kezdek bele, nem hiányzik. Inkább ráveszem magam az SB meccsekre

Közben kicsit aggódtam, hogy nem lesz Mané upgrade, de szerencsére úgy néz ki megoldódott :)

(#18541) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Vettem egy Fredet AOC helyett és hirtelen nyerem a meccseket rivalsban :D
Elképesztően kell az 5 skill kp-ra, már csak a mcgeady cancel meg reverse elastico miatt is. Sokkal könnyebb üres passzsávot csinálni vele és beadni a csatároknak a labdát. Nyomom ezt a crouqettából passzt is ami tényleg op, de 5 skilles játékossal ez is fluidabb :D
Zaha meg jobb befejező mint Coutinho csatárban. Az egyetlen gyengepontnak jelenleg Varanet érzem. Annyira lassan fordul, hogy hiába váltok rá hamarabb akkor se tud időben odafordulni. Kéne valami jó francia cb Todibo mellé(ő egyébként nagyon extra lap). ;] ;] ;]

(#18542) Digestive


Digestive
addikt

[Egy átlagos nap az irodában] ;]

Elképesztő ez a lap. Agresszív, brutál jól mozog és amit elrúgok vele az gól. :C

(#18543) thebigK válasza Mrguba (#18539) üzenetére


thebigK
addikt

pc-n nem tragikus, 3ból 3at be is húztam tegnap

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#18544) Woodslave válasza Mrguba (#18539) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja 9-ből 3-at nyertem én is összesen. Nem is ez a baj hanem hogy idegbeteg állat leszek tőle megint

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18545) Z'Z" válasza Nandinagy (#18541) üzenetére


Z'Z"
őstag

Varanet próbáld ki engine lappal.

(#18546) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

84+ pp 3 db 84 es lap :C :DDD :W :W

(#18547) v-man


v-man
őstag

Igaz csak fel idényt volt, de elég vicces hogy Aubameyang a választható támadók között sincs a la liga tots voteban. :C

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#18548) miro. válasza v-man (#18547) üzenetére


miro.
senior tag

Oda en nem is tennek tobb opciot,csak Benzemat lehetne valasztani. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#18549) kapeti07 válasza v-man (#18547) üzenetére


kapeti07
senior tag

Lehet jön belőle Flashback vagy más speckó lap.

Xbox: kapeti

(#18550) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez még akkor is xar lenne ha mind megkapnám. Tényleg menjenek már a picsába. Mondjuk én vagyok hülye hogy megcsinálom.

Azért megcsinálom az eredet is unstellarért ;] :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.