Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#19751) raven84


raven84
senior tag

Megvettem 100kért a pakkot egy biszkiccért, nem értem minek szopatom magam ezzel a rakás szar játékkal.

(#19752) Izéjose


Izéjose
tag

Ha Messi nem kap TOTS lapot várható egy flashback lap a laligás éveire vajon ? Remélem jöőhéten jön a francia liga

(#19753) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez a promo megint nem halandó embernek van. Majd nyitjuk max ezeket a spanyol használhatatlan lapokat. Militaot se adtam.el annyira lexarom úgyse tudnék senkit venni akivel előrébb lennék. Legalább tudom használni a kupában mintha számítana :C

Csak az vigasztal hogy Benzema meg Vini is fennakad bármelyik gold cbn ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19754) thebigK válasza Woodslave (#19753) üzenetére


thebigK
addikt

Nyitottál megint egy fél millás lapot, lehetne hogy legalabb ilyenkor ne panaszkodj egy fél napig valami miatt? :DD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19755) miro. válasza Woodslave (#19753) üzenetére


miro.
senior tag

Neked pont ez a baj hogy ilyeneket nyitsz. Esku. Te igazabol vegeztel ezzel a jatekkal mar honapok ota. Azert nem tudod ertekelni mar.
Ha most nyitnal elsonek ilyeneket,orulnel mint majom a farkamnak..

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#19756) Digestive


Digestive
addikt

84+ x25

15db 84es volt benne!!! :C

(#19757) Kristof_94 válasza Digestive (#19756) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gondolkodtam, hogy a pick vagy a pack, végül utóbbi lett. Nekem legalább volt benne tots, de amikor megláttam az egyiptomi zászlót belül már zokogtam! :D
Egyrészt mert semmi jót nem jelentett, másrészt meg ennek a zászlónak a PL tots alatt kellett volna jönnie...
Volt benne 3 szaudi ligás tots,2 inform, meg fodderek. Lassan lezárom ezt a dolgot, nem sok értelmét látom a folytatásnak.

(#19758) LendvaiFeri1 válasza Izéjose (#19752) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Mire kellene kapnia? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#19759) thebigK válasza Digestive (#19756) üzenetére


thebigK
addikt

Ide jott belole egy Muniain, a tobbi gold rare fos...kurvara le van huzva a droprate

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19760) taylorp válasza Digestive (#19756) üzenetére


taylorp
senior tag

Nálam 14 db 84es volt benne, te nyertél. Ez az egész játék egy rakás fos.
Hogyhogy csak ennyi coinod van?

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19761) eM'82 válasza Woodslave (#19748) üzenetére


eM'82
addikt

Link miatt kell. Nem rossz az.

Militao-hoz grat. Qrva jó védő! Én piacról vettem.

Araujo egy best buy védő. Barcásként kötelező. Nem tudom, hogy van-e dive into tackle traitje, de csinálja :DDD
A 85+*20 pakkból esett. Abban 5 TOTS volt. 4 szaudival.

WLre ez lesz várhatóan a csapat (egész Bundás védősoromat kukáztam). Modric se rossz, de Acuna CM / CDMként még mindig egy pitbull.
Isco unalomból, Nedved helyére jött. Pedri 2Millás lapja oda luxus lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#19762) bodnar123


bodnar123
senior tag

Na 84+ 25ből egy Muniain 35000ért... meg egy Ronaldo gold... yeah... Valaki nem rég mondta milyen jók ezek a swapsok. Hát ahogy nézem itt tényleg kurva jó... Persze nem ezért játszuk, hanem csak hogy fájjon :)) :))

(#19763) toxicjew válasza thebigK (#19754) üzenetére


toxicjew
addikt

:))

Én meg kiraktam Lahmot, jó lesz majd Da Costanak.

(#19764) Digestive válasza taylorp (#19760) üzenetére


Digestive
addikt

Hát elfogyott. :DDD Unalmamban packokat nyitogatok coinból. Van egy eladható prime Eusebiom 2,2m és kb 130 db 89 fodderem ami jelenleg 3,3m és ennyi kb.

(#19765) peterszky


peterszky
őstag

FIFA22 fizikai PC-s kiadást vásárolnék, a kulcs lehet aktivált (sőt, ez előny is :D), a lényeg, hogy a tok tartalma hiánytalan legyen és ne legyenek rajta sérülések - a játék már megvan, a polcra szeretném egy emlék miatt. Ha valaki esetleg megválna így egytől nyomott áron, akkor privát üzenetben keressen meg, köszönöm!

What else you gonna do on a Saturday?

(#19766) nitro16


nitro16
senior tag

Nálam egy Müller meg egy Naismith jött swapból.

(#19767) HdRew válasza toxicjew (#19763) üzenetére


HdRew
őstag

Lahm fasza, jó játékot vele, nekem is megvan. :)

(#19768) |AP|


|AP|
veterán

Ez lett a csapat a nyitások után (Militaot, Sont és Canalest építettem be)

Jól sikerült a bemutatkozás, 3win zsinórban DR-ben. Ilyen már bő egy hete nem volt.
Militao eddig eszméletlen (így Araujot szerintem még jegelem, egyelőre nehéz beépíteni), Son és Canales is jó.
Meglátjuk a wL-ben mire lesz elég.

(#19769) EA's hit


EA's hit
őstag

Hétvégén nem lesz időm, úgyhogy kénytelen voltam este lepörgetni a wl-t. Szokásos 9 win, tényleg bármi történik nem tudok sem előrébb sem hátrébb mozdulni.

Pick: Muniain - Araujo - Canales
50k: Leno
100k: Volland

Gusztustalan.

(#19770) Izéjose válasza LendvaiFeri1 (#19758) üzenetére


Izéjose
tag

Hát mivel nem kap tots lapot ezért gondoltam mint mondjuk most az Isco kap ő is valami féle flashback lapot valamelyik korábbi szezonjára ahol kapott tots lapot

(#19771) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Persze most mind a 3 pl cup meccset vajsimán nyertem csak hogy pont 13 win legyen :C :D

Tudom már csak a xarok játszanak de annyira jó dramaturgia. Pont 13 ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19772) Woodslave válasza Woodslave (#19771) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Bundes kupa is 3/3. Sztem ennek a játéknak az a lényege hogy el kell találni mikor játszon az ember. Mondjuk most a játékmenet is jobb lehet bundes hét után kicsit letekerték a német szervereket ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19773) eM'82 válasza |AP| (#19768) üzenetére


eM'82
addikt

Canales nálam balhátvéd ingame, de ott is jó teljesítményt nyújt.
WL-t talán ma elkezdem.

(#19774) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ez a Fati obj egész jó volt.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19775) toxicjew válasza HdRew (#19767) üzenetére


toxicjew
addikt

Köszi, kiprobalom cdmkent de amúgy balhatvednek tervezem.

(#19776) Zimmi91 válasza Woodslave (#19774) üzenetére


Zimmi91
addikt

Woody ne ringasd magad álom világba, Te is szar vagy meg a játék is ;] ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#19777) Woodslave válasza Zimmi91 (#19776) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C :D köszönöm hogy te is emlékeztetsz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19778) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Még két tots swap token fog jönni, ha jól látom?

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19779) gjoe


gjoe
őstag

Na megerte megvennem a promo csomagot. Volt benne egy kounde.

(#19780) |AP|


|AP|
veterán

azzal nyitottam a napot, hogy majdnem felkerültem elite-be. A döntő meccs 89. percében kaptam egy fejesgólt szögletből, így lett x...
Aztán természetesen lejtő :)
A WL is megvolt, 11 win a változatosság kedvéért: Courtois, Acuna. Meglephettek volna azért valami nagyobb lappal is :)
Csomagokat még nem tudok nyitni, mert a tegnapi pack opening után van jópár 85+-os kártya duplán, amiket nem akarok eldobni, hátha jön valami jó SBC maholnap

(#19781) raven84


raven84
senior tag

WL meccsen 3-0-ra vezettem, az uccsó 20 percen 4et lőtt a srác. Nem, tudtam, mozgatni, a játékosaimat. Szó szerint, nem ment előre Vieira. Majdnem eldobtam a kontrollert. Ilyen még nem volt amúgy. 4-2-ben állok. Nem fogom letolni. A coinjaimat a héten eladom, ha jól számolom 60-70 eurót kapok kb. Többet én fifához nem érek. Urak, élmény nem volt, de mind1. Kívánok mindenkinek további jó szenvedést. Viszlát.

(#19782) thebigK


thebigK
addikt

teljesen tönkrebaszták ezt az amúgyis szarkupac játékot, teljesen. a gameplay instant hányinger. az ellenfél megállitja a játékot, és az addig vak 0 player ellen esélyem sincs. a team press 0 bazdmeg, mindenki áll egyvonalban, szar gameplayben egy kurva ballroll scoopot nem lehet megcsinálni, mert 45 fokos lövőcsel lesz belőle. siralmas

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19783) taylorp


taylorp
senior tag

Laliga/szarab 3 loan pakkból, mindegyikben Stojkovic. Még véletlenül se ad egy friendlyben használható Laliga lapot.
Eriggyetek már a kurva anyátokba ea köcsögök.

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19784) Woodslave válasza taylorp (#19783) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Akartam írni nekem is 3 kutyaxar szaudi.

De a gyerek 0 wines draft gold pack Mbappe :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19785) |AP|


|AP|
veterán

az FC Farbatosz révbe (elitbe) ért. Magam sem hiszem :)
Vagy jót tett a fejlesztés a csapatnak, vagy csak szimplán ilyenkor kell DR-t játszani, amikor mindenki a WL-ben nyomul :)

(#19786) Kristof_94 válasza |AP| (#19785) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Shaw megérett a cserére! :D

(#19787) bodnar123 válasza raven84 (#19781) üzenetére


bodnar123
senior tag

Amúgy próbáld ki a seasonst... Néha játéknak jó... És UT után megváltás a játékmenet. Persze azért most is épp selejtezőt játszok. Mert csak kell két laliga tots kártya. Kapus gyűjteményembe kell a courtuááá

(#19788) |AP| válasza Kristof_94 (#19786) üzenetére


|AP|
veterán

most jött vissza a chem miatt és nem rosszabb, mint eddig bárki más :)

(#19789) david368


david368
aktív tag

Letoltam a WL-t egy Canalesert es egy ki*Court hanyinger kigyo kapusert. Packokbol szaudi tevehajhaszok es egy 88 rat yedder. Hat megerte ismet, siralmasabb volt a reward mint mult heten, pedig azt sem hittem hogy lehet tetezni.
gg EA jovo heten ugyanitt, mentem strandra :W

(#19790) toxicjew válasza thebigK (#19782) üzenetére


toxicjew
addikt

Hah, a klasszikus ball roll scoop. Zidane azt rendszerint 2 részletben csinálja. Alig várom, hogy elkezdjem ezt a wlt is :N :U

(#19791) bodnar123


bodnar123
senior tag

Basszus első wl meccsen olyan heroikus győzelmet arattam. Első három kapuralovéséből ellenfél három gól, kettő távoli csavarás, kapus balfasz, ráadásul fullos csapat. Aztán két gólós hátrányból megfordítottam, pedig ilyenkor már sosem hozom vissza. Ami most bejonni látszik. Folyamatosan ha tehetem player lockal passzolok. Megzavarodik tőle az ai védelem és üresen maradnak játékosok. Persze van, hogy ameddig helyezkedek, az ai labdával elindul a helyezkedő játékosomnak háttal másik irányba. De ez még mindig kevesebb, mint amit amúgy elcsesz neked szándékosan helyezkedésben. Szóval a szándékos elbaszást ezzel kicsit lehet enyhíteni.

(#19792) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Én is lenyomtam a WL-t. Sok érdekes meccsel. 18 meccs után 9 winem volt, aztán 2 gyors winnel meglett a 11. Első pick még erősebb lett mint a múltheti Bellingham, ugyanis King Karim eljött hozzám. :DDDMásodik pick Courtois.
Így mivel Mbappé nem jön a Realba, meg is van ki kerül ki a kezdőből.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#19793) Mrdevil válasza taylorp (#19783) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nekem hál isten egy tots loan Joao Félix úr is jött. Ezt az Ansu Fati küldit tényleg gyorsan lehet pörgetni, pikk pakk ki lehet venni. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19794) Woodslave válasza Gaborz1 (#19792) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sokra nem mentél azzal se ;] (qrva irigy beszólás elnézést :R :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19795) Gaborz1 válasza Woodslave (#19794) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Na de majd most. ;]
Vagy Morgan Freeman hangján ez lesz a szöveg: De Benzemával se ment semmire. :DD :DD

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#19796) bodnarbenede válasza Gaborz1 (#19795) üzenetére


bodnarbenede
csendes tag

Mondjuk a helyedben tuti töltenék egy lottószelvényt, kb egy 6os lottó nyerési esélye van, hogy egymás után két héten 3+ millás lapot pickelsz... Gondold el, itt a játékosok 90%nak egyszer sem sikerült az elmúlt 30 wl-en.... Neked kétszer egymás után... :))

(#19797) taylorp válasza bodnarbenede (#19796) üzenetére


taylorp
senior tag

A toty nyitásokról nem beszélve. Sztem beelőzte mákban Kristófot. :))
Amúgy grat Neki!

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19798) HdRew


HdRew
őstag

Amúgy srácok, napközben nem ajánlott a WL.

Én is este 8-9 után fogok leülni hozzá, mert most épp az olasz swap tokent csináltam, és ocsmány volt a gameplay.

Tudom, nem mindenki tud akkor játszani, de ha tudtok, én mindenképp ajánlom, több idegeskedéstől megkímél benneteket.

Persze nem mondom azt, hogy jó játék, mert amúgy egy ótvar fos és az EA elmehet a fenébe, hogy a szerveren csücsülők bazi nagy előnnyel játszanak, de magatokat ne rúgjátok tökön kérlek. :(

#19775toxicjew

Most egy darabig kispados volt nálam is, de szerintem TOTS Cancelo muszáj a kp-ra, és Dele Alli szorul ki a kezdőből. Illetve kirakom Iscót szerintem. Így pedig Lahm mehet lb-be.

(#19799) miro.


miro.
senior tag

Kiadnak objektivbe egy fatit,majd sbcbe egy danjumat.
Ezek betegek.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#19800) Woodslave


Woodslave
nagyúr

28 offline draft vki? ;] :D

Tavaly év végén faxa volt egy token 11 common kártya játszottam vagy 50 draftot biztos. Vagy még többet

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.