Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#19251) gjoe válasza xyzikeee (#19240) üzenetére


gjoe
őstag

Na minden nehézségen a maximum ponthoz minimum 5 gólt kell lőni. És pontokat von le ha gólt kapsz. Tehát jobb egy 5-0 próban mint 2-1 wc-on.
Ha gyakorolni akarsz akkor persze kell az erősebb fokozat. Mindig nézd meg meccs előtt az ellenfelet.
5sm támadók nem jó jel mert azokkal tényleg szét szívat.
Amelyik csapat chemistryje 50 alatt van azok lényegesen gyengébben teljesítenek itt lehetsz bátrabb.
Ott is ahol minden balanced az ellenfélnél, de ahol press van beállítva ott védekezni és kontrázni kell.
Az ellenfelek más játékosok csapatai és az ő képességük szerint játszik az AI. Sajnos azt nem látni előre, hogy egy div5 player csapata, vagy egy elite playeré. Ezért van, hogy mondjuk egy 90-es csapatnak wc-on verek 8-at majd egy ugyanilyen csapatot éppenhogy megverek 1 góllal. De ha jól megnézed az ellenfeled (csapat, összeállítás, taktika és a klubb alapítása azért elég jól lehet szűrni.) Mondjuk egy 2022 márciusi klubb csapata nagy valószínűséggel nem elite szinten van.

(#19252) EA's hit


EA's hit
őstag

Ma végre 7-től lesz wl, vagy megint csak este 10-től?

(#19253) xyzikeee válasza gjoe (#19251) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Köszi mindenkinek!

Most Gold1 -be vagyok, megtudom nézni a rewardod ami ezért jár. De magát a rewardot mikor kapom meg?

(#19254) miro. válasza xyzikeee (#19253) üzenetére


miro.
senior tag

Julius vege-augusztus eleje.

Vasarnap reggel. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#19255) EA's hit válasza xyzikeee (#19253) üzenetére


EA's hit
őstag

Minden héten vasárnap 10 órakor.

(#19256) Mrdevil válasza gjoe (#19251) üzenetére


Mrdevil
addikt

Annyival egészíteném ki, hogy amikor más igazi playereket szimulál, az a legendary szint asszem, ott írja is alul. Pron, meg Wc-n "elvileg" nem. Én most már, hogy ilyen komoly csapatom lett, a tényleg könnyűnek tűnő csapatoknak legenden megyek neki.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19257) EA's hit


EA's hit
őstag

Itt egy gyönyörű példa az sb-s csalásra, vagy legyen ez bármi :D Most játszottam egy legendaryt (pedig nagyon nem szoktam legendaryn nyomni), a félidőre 19-81% (!) volt a labdabirtoklás, nem az én javamara :D De a félidő közben volt hogy 15%-on álltam. Szenvedve tudtam egyetlen gólt lőni, aztán a 2. félidőre random 8 emberrel jött ki a gép, és maradt is annyival a meccs végéig :D Így végül simán nyertem, bár a labdabirtoklásom így is csak 23% lett a végére. Ja, és a taktikámat attackingról folyamatosan visszarakta magától balanced-ra :D És ezért a foshalmaz játékért milliárdokat keresnek :C :C

[ Szerkesztve ]

(#19258) Mrdevil válasza EA's hit (#19257) üzenetére


Mrdevil
addikt

Legenden nehéz tőle elvenni a labdát. Ő kB über passzokat csinál. A team containt nem szereti, akkor néha kicsit megzavarodik és elpasszolja magát, meglepődik, hogy többen rontanak rá. Meg ő olyan gyorsan magához hívja az adott közeli játékosát, meg egyből küldi támadni, mi azért ilyen gyorsan nem rágatjuk ide-oda a csapatot. Ultin meg aztán nála mindenki 99-es játékos, mindegy milyen a csapata.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19259) EA's hit válasza Mrdevil (#19258) üzenetére


EA's hit
őstag

Persze, oké. De lenyomtam ma még jópár legendaryt, ilyen egyiken sem volt. Meg oké, hogy nehéz elvenni a labdát, de hogy Wu Qing lefutja Pelét és hibátlanul csinálja a Zidane-fordulókat, hármat egymás után, az vicces :D Meg mi ez hogy a 2. félidőre eltűnt 3 embere (nem mintha ezt bánnám)? Mi az hogy felnyomom magam attackingra, a gép meg visszavesz folyamat balanced-ra? Na mindegy, vége van, de arra jó volt, hogy eszembe jusson, miért nem játszottam egész évben egyetlen legendaryt sem :D

(#19260) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Csináltam két prem upgradet. Alison és Jota. Faxom tényleg. Szerencsére Alisont beraktam Vieiraba de Jota.. ráadásul nulla lapom még sbct se tudok csinálni

Lehet elkezdem Ronaldot... :U 89-es squadot meg tudom csinálni. Aztán két hét múlva itt a fodder paradicsom swaps 2

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19261) toxicjew válasza Woodslave (#19260) üzenetére


toxicjew
addikt

Én megcsináltam 10et kb, Lukaku és Ndidi voltak a legjobbak :)

(#19262) eM'82


eM'82
addikt

Eleven 81+-os Bundes pakk (asszem ez volt a neve).
Kár, hogy untrade.
Pár pakkot még eldurrantok, hogy tényleg csak a legjobbak maradjanak jövő hétre.

(#19263) Mrdevil válasza eM'82 (#19262) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ide is ebből a pakkbol tots Neuer, 2db 84 totw, egy 86, a többi 84. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19264) eM'82


eM'82
addikt

WLt tuti kihagyom, inkább kifarmolom FB Sülét.

MrDevil: hát, nem gondolták akkor túl a dolgot EA részről. Mondjuk Neuernek pont örülök, de 1 órája még egy PL+LaLiga hybrid volt terítéken. Így viszont röpül a védelem nagy része.

(#19265) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Jesszus, ki a halál akar megint ennyi sb meccset játszani egy tots swap tokenert. Röhej... :W

(#19266) eM'82 válasza Kristof_94 (#19265) üzenetére


eM'82
addikt

Remélem minimum erőfeszítéssel összejön a 15 token, én sem tervezem az összeset kiszedni, csak az sbc+néha ha úgy adja a sors (De Gea pl).

(#19267) Kristof_94 válasza eM'82 (#19266) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem a PL pick is tetszik, de óriási lutri.

(#19268) Mrdevil válasza Kristof_94 (#19265) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jelen. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19269) Mrguba


Mrguba
őstag

Gyerekek csatarba melyik inkabb?

Ez az uj POTM RONALDO kirakni?
Vagy TOTS SON megvenni?
Son 7 esen lf ben lenne

(#19270) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Nuku Nkunku a piacon. :)

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19271) PRDZsolesz


PRDZsolesz
aktív tag

Lecseréltem a One X-et egy Series X-re, más is ennyit szopott mire megszokta a nextgen verziót? 8 éves koromban jobban játszottam, mint most ezzel, pedig prev genen 11-14 win között simán ment a wl, div1 és elite között voltam, ültek a cselek. De ez egy rakás sz@r, mintha valami más játékkal játszanék. :(((

(#19272) |AP| válasza PRDZsolesz (#19271) üzenetére


|AP|
veterán

én ezért játszok PS5-ön is a prevgen verzióval. Adtam többször is esélyt a nextgennek, de egyszerűen képtelen voltam megszokni. Series X-re nem telepíthető a prevgen verzió?
Én feltoltam PS5-re a PS4-es verziót és azóta kevesebb az ősz hajszálam :)

(#19273) PRDZsolesz válasza |AP| (#19272) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

De fent van az is, sokkal jobban megy továbbra is a prevgen, de jó lenne megszokni az újat, előbb utóbb úgysem lesz más :F

(#19274) |AP| válasza PRDZsolesz (#19273) üzenetére


|AP|
veterán

ki tudja mivel cseszik szét a 23-at (mint most a hypermotion-nel).
Én úgy vagyok vele, hogy ráérek majd akkor szenvedni vele :)
Mivel ez elsősorban még mindig egy játék, amit illene élvezni, én azzal a verzióval játszok, ami több örömöt okoz. Ez pedig nálam a prevgen.

(#19275) toxicjew


toxicjew
addikt

Na megvolt a nagy pack opening, 2m értékben biztos elnyitottam, természetesen semmi értékes nem jött, a legdrágább Raum volt 77kért... Na nem baj majd egyikőtök biztos kinyitja mmből Bellinghamet meg Nkunkut ahogy az szokott lenni :K Fodder persze jött, arra nem lehet panasz, de hát idén nem nyithatok semmi értékeset eladhatóban, ez kőbe van vésve... :( Párat kellett discardolnom, úgyhogy lassan el kell dönteni kit rakjak ki.

(#19276) PRDZsolesz válasza |AP| (#19274) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

"Mivel ez elsősorban még mindig egy játék, amit illene élvezni, én azzal a verzióval játszok, ami több örömöt okoz."

Maximálisan igazad van :K :R Én mostanában rohadtul nem élvezem, és csak idegesebb vagyok miután felkelek előle. Vissza kéne térni a "leszarom, ez csak egy játék" állapotba.

(#19277) HdRew válasza PRDZsolesz (#19276) üzenetére


HdRew
őstag

Én is ps5-ön ps4 verzióval játszom főleg.

Pár meccs erejéig Woody accján toltam a ps5-ös verzióval, de egy fostenger az egész, ennyit nem ér, sokkal jobb a prevgen verzió. Mondjuk így is most ott 4/4 winnel indítottam a wl kvalit, szóval meg lehet szokni, de inkább maradok a prevgennél, ha lehet.

Pár streamer is inkább a prevgennel tolja ahogy nézem, pl. Auziomf, szóval a békesség jegyében inkább a prevgent javasolnám, ha lehet olyat boxon. :)

(#19278) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

PC-s játékosoktól kérdem elsősorban. Nektek szokott mostanában olyan lenni, hogy hiába nyomtok bármit a kontrolleren/billentyűzeten nem reagál a játék? Azóta van ez mióta tv-n játszom. A kontrollerrel alapból nincs gond, illetve a játék sem fagy le, mert a menüben mennek az animációk, stb. Random szokott előjönni a hiba, szóval nem rögtön indításkor. Ilyenkor mindig alt+f4 az egyetlen megoldás...

(#19279) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Vettem egy 55ks packot store ide is esett egy Neuer. Tényleg vicc a kapus drop rate :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19280) Mrguba


Mrguba
őstag

Gyerekek csatarba melyik inkabb?

Ez az uj POTM RONALDO kirakni?
Vagy TOTS SON megvenni?
Son 7 esen lf ben lenne ST

(#19281) marcess válasza Mrguba (#19280) üzenetére


marcess
senior tag

Vedd meg Sont, ha nem tetszik el tudod adni.

Nézegetem ezeket a Bundes totsokat, gyakorlatilag Nkunku, Bellingham aki drága ( nyilván a legjobbak, de pont ők azok ugye akiket könnyű más ligával beépíteni) de egy Haaland Lewa páros már 1. nap 1milla alatt vannak együtt. A fele meg már fodder áron megy (boxon).


Ezzel a csapattal vágok neki a hétvégének kikerült Son és Dias is, csatár poszton a high/high nem jön be, Chiellinit pedig még mindig jobbnak érzem mint Dias. Wl után ha nem pickelem ki, Ndicka biztosan jön próba játékra, ha ultra mázlim lenne Bellingham, Nkunku is beépíthető lenne.

(#19282) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Szerintetek van értelme 3-5-2-nek vagy engedjem el az egyik cbt

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19283) gjoe válasza Mrguba (#19280) üzenetére


gjoe
őstag

Kane? Én rajta gondolkodom, ma még kirakható.
Kane-t valaki kirakta? Vélemény?

(#19284) Mrguba válasza gjoe (#19283) üzenetére


Mrguba
őstag

Nem egy sprintbajnok :D
NEm tudom melyik legyen

(#19285) EA's hit


EA's hit
őstag

Este lepörgettem gyorsan a wl-t a szokásos 9 winig. Pickből Müller, 50k-s pack Volland, 100k-s meg valami 84-es fos if :D Tragédia.

(#19286) gjoe válasza Mrguba (#19284) üzenetére


gjoe
őstag

Rakd ki mindkettőt és délután 5ig küld a tesztet ki a jobb. :)

(#19287) Mrguba válasza gjoe (#19286) üzenetére


Mrguba
őstag

Persze majd belerakok ennyi fddert nem? :D
Papa :D
Ott van FODEN is de ra kellett jonnom o nem csatar :D

(#19288) Madn!ght válasza Mrguba (#19280) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én kiraktam Ronit. Engine-nel egyáltalán nem adta, (sztem a 90+ fizikájú védők mellett nem mindig tud átbugolni), hawkkal viszont már szépen szórta a gólokat. Ha van fodder megérheti. Son jött ellenem párszor, szerintem kb Ronihoz hasonló a karakter. Amelyiket jobban be tudod építeni, azt válaszd. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19289) gjoe válasza Mrguba (#19287) üzenetére


gjoe
őstag

Nálad a padlás is tele fodderrel. Ott a peléd aki egyedül kiad egy 89-es csapatot. ;]

(#19290) scholl


scholl
tag

Prime Vieira még mindig ajánlott?
mid Matthaust váltanám vele
kellene egy cmd.
(igazából nem tudom mit kezdjek a fodderekkel)

(#19291) Mrguba válasza Madn!ght (#19288) üzenetére


Mrguba
őstag

Hat nincs szelsom a csapatban
Ezert lenne SONT lf kent stben 7 esen.

(#19292) thebigK válasza scholl (#19290) üzenetére


thebigK
addikt

a moments? persze

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19293) eM'82


eM'82
addikt

Na, asszem ő jönni fog kezdőbe, remélhetőleg 88/88 bújik meg a fő stat alatt.

(#19294) Kristof_94 válasza Mrguba (#19291) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Son oda lehet kicsit gyenge lenne fizikálisan.

(#19295) eM'82 válasza Woodslave (#19282) üzenetére


eM'82
addikt

Ingame, vagy indító formáció miatt?
Simán lehet 4-4-2böl is 352t csinálni, ha mondjuk LM-ben Cancelo van. Én elengedném az egyik CB-t (VVD-t), aztán max olyan játékost kell a kezdőbe tenni aki majd ingame CB-ként is megállja a helyét. Carlos Alberto ilyen pl.

Más. Tegnap 6ig ez volt a terv...

Aztán az árak is felmentek, meg Neuer pottyant, ill. Süle könnyen kipattintható volt, így ez lesz (Davies árára várok hogy stagnáljon).
Avíla endgame, miatta kell Acuna a kezdőbe. Nedved egész jó, ő is inkább linkek miatt kell.
Henderson veszett jó CDM/CM. Davies lesz a párja.
Pavard sok sárgát hozott össze az utóbbi pár meccsen, így lehet oda meg Ndicka fog jönni.

(#19296) Woodslave válasza eM'82 (#19295) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Abból tudnék. Ez volt a kérdés hogy jobb-e ez a 3cb kezdés

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19297) toxicjew válasza Woodslave (#19296) üzenetére


toxicjew
addikt

Közben amúgy olyan szépen visszamentek az árak, hogy így nem is fejlesztek még :D Végül is a mostani csapattal is tudom hozni az átlagot szóval nem sürgős :)

Ezt nem konkrétan neked akartam Woody csak közben bambulok :D

[ Szerkesztve ]

(#19298) |AP| válasza eM'82 (#19293) üzenetére


|AP|
veterán

volt már Future Stars alatt is Araujo pletyka, remélem ez már beigazolódik. Nálam is várja már Pique, hogy átadhassa a stafétát a fiatalságnak

(#19299) Digestive


Digestive
addikt

A FIFÁk valaha volt legjobb RBje visszatér. :DDD Akinek megvolt a tots lapja a 19ben az tudja miről beszélek. Az a lap maga volt a végítélet az ellenfél támadóinak. :C

(#19300) Mrguba válasza gjoe (#19286) üzenetére


Mrguba
őstag

Na gyorsan kiraktram HURRIKÁNT :D
kicsit szokni kell mert darabos de jol helyezkedik jol lo passzol :D
Elso meccs World class sb 92 es csapat ellen 4 gol 1 assist :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.