Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#19951) Woodslave válasza bodnarbenede (#19950) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Swapos meccsek alapján se Sonért se Felixért nem adnék pénzt :U . Kounde viszont faxa. Eladtam Militaot egyből kellett volna :C :W de mindegy amúgy se tudok venni senkit aki erősítés lenne.

Pl kész laliga egy assist kell a ligue1 crossra nem tudom hogy lesz idegzetem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19952) HdRew válasza bodnarbenede (#19950) üzenetére


HdRew
őstag

Kiléptek ellenem félidőben úgy, hogy maradt még 3 meccsem, mint előtte, nem adta oda a wint...

MIAFASZ

(#19953) Woodslave válasza toxicjew (#19947) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem 84 Savic

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19954) HdRew


HdRew
őstag

Na, pont 13 win, persze az utolsó meccsen úszott el.

Valami védekezéses videót dobjatok már át, hogy ahogy megkapja a labdát az ellenfél, mit csináljak, mert ahogy nézem páran a felpassznál szerintem az L2-t nyomják, aztán eldöntik, hogy merre megy a védő és azzal ellentétesen mozognak. Ugye itt azzal megzavarják az ellenfelet, hogy nem rögtön választanak oldalt, hanem picit megállítja a játékot, mint amikor L1 elásticózik valaki (mondjuk én).

Közben jött egy Kounde pick + Alaba, muszáj leszek megcsinálni a Navas objektívet. Amúgy Trent elég jó volt, de így azt hiszem ki kell kerülnie. És marad egy kis apró.

TOTY Dias marad, mert TOTS Cancelótól kapja a zöld linket.

Íme a következő WL-re a csapat.

Isco még mindig egész jó (14 meccs 6 gól 9 assziszt), persze nem feltétlenül egy gamechanger lap, de vehetjük úgy is, hogy madridistaként muszáj volt kiraknom. :) Amúgy a mozgása patent, ha nem average body type-ja lenne, akkor ezekkel a statokkal kb. olyan fél millát érne alaphangon szvsz. Nem is értem amúgy, hogy neki mitől average a body type-ja, mert szerintem van annyira lean, mint Vini, de ezt már hagyjuk. :D

Most már jó lenne újra nyomni egy 14 wines kört..

(#19955) Kristof_94 válasza Woodslave (#19953) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Borzasztó gyenge a droprate. Csináltam egy jó pár 80+ upot. A duplicate totson kívül egy nyomorult walkout nem volt...

(#19956) Woodslave válasza HdRew (#19954) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Navas elég gyengusz. De Kounde nekem jobban tetszik mint Militao. Villámgyors a pali.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19957) Woodslave válasza Kristof_94 (#19955) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nem tudom van-e értelme megint elégetni minden lapot erre. Vini úgyse jön Benzema se de ő se kell. Igazából senki. Fodder se. Pedig ez sokkal jobb mint a bundes up volt. Dupli commonokat simán lehet rakni pickbe.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19958) Dzsoki92 válasza Woodslave (#19956) üzenetére


Dzsoki92
aktív tag

81+x7 ből esett nekem egy Kounde gyerek, de még nem volt időm kipróbálni, de én is jókat olvastam róla. :DDD Varane mellett akkor lehet, hogy marad is :D

(#19959) thebigK


thebigK
addikt

81x7ből jött egy 84es IF, többi mind 82 :C

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19960) Woodslave válasza Dzsoki92 (#19958) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja Varane mellé meg lehet pont ideális egy védő aki nem borul fel. ;] Maldini mellett ki fogom próbálni ezen a hétvégén. Maldini lesz az automata Koundeval meg rohangálok.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19961) EA's hit


EA's hit
őstag

A 81x7-ből nekem a következő urak érkeztek:

83 Asenjo (duplikált)
83 Ocampos (duplikált)
82 Neto
82 Isco (duplikált)
82 Portu (duplikált)
81 Renan Lodi
81 Lucas Vazquz (duplikált)

Szóljon akinek sikerült alulmúlnia :C

(#19962) Dzsoki92 válasza thebigK (#19959) üzenetére


Dzsoki92
aktív tag

Akkor én még a szerencsések között érzem magam :D

(#19963) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nézem Boras videóját magyarázzatok el valamit. Ok egyik legjobb játékos a világon. De az miért van, hogy simán elvan a középpályán, soha nem látszik hogy lerohannák, szépen tud passzolgatni. Vagy tényleg ez csak azért van mert nézem és nem játszom? Megmondom őszintén nem nagyon szoktam visszanézni saját meccseimet pedig lehet az lenne a legjobb tanulás, de ez a nyugodt játék labdavezetés stb nálam soha nincs mint éhes pitbull van rajtam mindig a másik.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19964) eM'82 válasza EA's hit (#19961) üzenetére


eM'82
addikt

Mindjárt jön Digestive, hogy "fogd meg a söröm. " :DDD

(#19965) Woodslave


Woodslave
nagyúr

10 pick. Utolsó az jó volt van még egy Endo dupli

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19966) sz_abika


sz_abika
addikt

YT Nick

Ez amúgy hogy lehetséges? Nem hogy az én két 99es szélsőm esélytelen Daviessel szemben, de ha esetleg mögé kerülök és nem lassítva fut a labdáért, akkor kb 3. lépésre befutják Diabyt/Hakimit...ennyivel másabb egy PS5 gameplay?

PSN: xszabikax

(#19967) |AP| válasza Woodslave (#19965) üzenetére


|AP|
veterán

én olyan 40 picknél járok. TOTS még nem jött, pár használható fodder igen, de egyre több a dupli...

(#19968) Woodslave válasza |AP| (#19967) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én hagyom is Twitter biztos tele van Vini meg Benzema pickekkel, de idén marad nekem az alsó-középkategória.

Továbbra sincs ötletem a swapra. Leginkább az motiválna, hogy gyorsan kiveszem a 91 ikon packot. Ezekből a 84-85+ okból tényleg csak fodder jön arra meg már nincs szükségem. Csak egy top ikon jelentene erősítést. (mondjuk az se lesz nyilván csak legalább az esélye megvan) Bár a fodder packokból meg jöhet valami ha meg nem meg lehet csinálni ezt vagy későbbi ikon picket packot.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19969) thebigK


thebigK
addikt

tots koundé vagy tots vvd? ki melyiket használná? koundéhoz ki kellene szedni Navas-t, vvd-nek meg ott van trent linknek. Mindkettejük párja fb Gomez lenne

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19970) Woodslave válasza thebigK (#19969) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te jobban játszol mint én de utóbbi idők tapasztalatai alapján a következőt gondolom.

Fax tudja ;]

Na jó. Én Maldinit Varanet használtam, aztán jött VVD, aztán kipróbáltam Sület, majd Militaot. Koundet csak tegnap használtam swapos friendly meccseken ezek alapján vonok le csak következetést amit le is írtam. Gyors, ott van mindenhol érződik rajta a sebesség.

Akartam már írni erről de nehéz megfogalmazni mit érzek a játékban bizonyos játékosoknál. De valahogy úgy tudnám leírni mintha egyes játékosok "el lennének mosódva" mások meg "tök élesek" nem látványra hanem érzésre (tudom hülyén hangzik ezért írtam hogy nehéz leírni) Pl. Son és Felix is olyan érzés volt tegnap mintha bohóccipőben lennének, Araujo is. Kounde viszont pont az ellenkezője. Valszeg ez inkább játékmenet kérdése vagy én vagyok hülye ezt mindig számításba kell venni :D

Gomezt nem tudom milyen a játékban de lehet nem rossz ötlet nem két lépegető toronnyal védekezni hanem az egyik egy gyors agilis.

Persze azon is múlik Trentet mennyire akarod. Sztem jobb mint Navas de lehet tök mindegy az rb pozi

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19971) thebigK válasza Woodslave (#19970) üzenetére


thebigK
addikt

hm lehet ezek alapján (is) inkább akkor Kounde lesz, valahogy ráveszem magam az objektívre, mert VVD-ben nagyon nem érzem a ravaszt, nálam Gomez sokkal faszább, Kounde meg az elmúlt években mindig fullos volt, bármelyik spec lapja is volt meg
megvagyok Trent nélkül, semmi extra

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19972) |AP| válasza Woodslave (#19970) üzenetére


|AP|
veterán

szerintem is játékmenet függő.
Son-nal én abszolút nem terveztem, de mivel ő jött a PL pickből ezért beépítettem és eddig nálam nagyon jó csatár.
Szerintem én már a hátralévő időben inkább megyek a fun csapat felé és nem foglalkozok azzal, hogy a meta lapokat hajtsam.

Ha jönne végre egy Iniesta (mikor ha nem most a Laliga alatt??), akkor szerintem csinálnék egy Barca past-present csapatot és azzal nagyjából el is lennék a játék végéig.

(#19973) Woodslave válasza |AP| (#19972) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja tuti. De nekem Son semmi extra. Azt mondanám lassú, clunky stb. De az alatt a pár meccs alatt (30 ;] :O :D ) míg meglett a token, nagyon mélyreható következetéseket nem lehet levonni. De Felixtől is többet vártam előzetesek alapján

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19974) eM'82 válasza |AP| (#19967) üzenetére


eM'82
addikt

Én csinálok amennyi fodderem csak van, és egymás után kinyitom őket.

(#19975) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Wl pickek: Courtois-Araujo
93+ ikon: Beckham :D Minek is adna valami értelmeset :C Mondjuk az a rész sem állja meg a helyét, hogy minél kevesebbet játszok annál jobban adja. Múlthéten 1 nap kapcsoltam be a fifát, a wl-t meg tegnap toltam le 11 winig utána leadtam. Az a legnagyobb vicc, hogy a 3 garantált tots packon kivül idén nem nyitottam semmilyen eladható tots lapot :D :D Szerintem wl rewardból 3 hete nem láttam wo-t :C
Kezdek afelé hajlani, hogy rosszabb az idei rész mint a tavalyi nutmeges szarakodás. Ott legalább tudtam, hogy ezt kell megfogni aztán nyerek. Idén meg fogalmam nincs. Volt olyan wl meccsen, hogy 5 ziccert lőttek teljesen középre a játékosaim totál üresen 5 méterről. Az ellenfél meg Vieirával tekert 2 gólt 25-30-ról :D Megnyertem a meccset 7-5-re, csak az exg 12.3 vs 2.4 volt

[ Szerkesztve ]

(#19976) HdRew válasza Nandinagy (#19975) üzenetére


HdRew
őstag

Igen, a tavalyi rész jobb volt, mert a helyzetek 70-80%-a bement minimum, ha nem több. Az idei ebből a szempontból nagyon nem ugyanaz. :)

(#19977) Nandinagy válasza HdRew (#19976) üzenetére


Nandinagy
addikt

Azért nem. :D Tavaly a kapusok teljesen értelmetlenek voltak mert nem védtek. Idén legalább fognak valamit néha. A tavalyi inkább máshogy volt szar, de tavaly is ugyanezeket írtam szóval az emlék szépül meg inkább. :D

(#19978) eM'82 válasza Nandinagy (#19975) üzenetére


eM'82
addikt

Na én a nutmeget utáltam pont mint a szart. Turbo boostnak max arcade racingben van helye.
Idén kevesebb a shooting glitch. Ellenben van pár hülye kapusmozgás, és a WL reward is foschabb a jobban játszó emberkéknél.

(#19979) Dzsoki92


Dzsoki92
aktív tag

Na megcsináltam ezt a 93+ ikonos szart, ( igazából én sem értem minek ).Stoichkov :W mondjuk lehetett volna szarabb is.

(#19980) Mrguba válasza EA's hit (#19961) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem 5db 81 es es ket 82 es...qs mindd idegbol

(#19981) Woodslave


Woodslave
nagyúr

a 80+ double persze beadja dupli untrade Muniaint

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19982) Mrguba válasza Woodslave (#19981) üzenetére


Mrguba
őstag

Szegenyke...nekem semmit se adott semmi :D
Ne sirj mar allandoan :D

(#19983) Woodslave válasza Mrguba (#19982) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mi ebben a sírás csak leírtam. Elnézést :U

3 De Tomas (szerencsére mind trade)
A második untrade Muniain láttán ennél jobban nem tudtam lelkesedni ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19984) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Akinek szintúgy beakadt az offline draft, mint nekem. Beszéltem a live chattel és egy bizonyos Kanak úr resetelte. Elég gyenge az angolom, de meg értettük egymást. Csak a pontos dátum kell neki, amikor utoljára még ment.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19985) v-man


v-man
őstag

Ma lesz a laliga tots csomag sbc várhatóan?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#19986) Kristof_94 válasza v-man (#19985) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ma a portugál, holnap a la liga.

(#19987) Mrguba


Mrguba
őstag

Swapot sb-ben lehet coopban nyomni?

(#19988) david368


david368
aktív tag

Kigrindeoltam Roberto Carlost swapbol, mostmar azt mondom ez a csapat rohadtul endgame lett, közel 1 hònap alatt hoztam össze, semmit sem koltottem. Varom a ligue1 WL-t, hatha jonne egy beteg red pick (Mbappe/Neymar). :))

(#19989) Madn!ght válasza david368 (#19988) üzenetére


Madn!ght
addikt

“semmit sem koltottem”
Ha az idő = pénz, akkor nem is keveset. :B Egyébként grat. :C

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19990) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Miért kell törvényszerűen mindig a legxarabbat kapni ezekből a garantált tots sbckből. Nyilván nagyot nem vár az ember de a legalacsonyabb ratinges kapust... :W

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19991) Woodslave válasza david368 (#19988) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Tudjuk minden posztodba leirtad :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19992) EA's hit válasza Woodslave (#19991) üzenetére


EA's hit
őstag

Ismerős valahonnan? ;]

(#19993) Nandinagy válasza EA's hit (#19992) üzenetére


Nandinagy
addikt

Touché ;] ;]

Ez a premium la liga upgrade másnak megy? Nálam konkrétan befagy a stadionképnél és egy darabot sem tudok csinálni :D

[ Szerkesztve ]

(#19994) Woodslave válasza EA's hit (#19992) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Mármint? Eskü nem értem

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19995) david368 válasza Woodslave (#19991) üzenetére


david368
aktív tag

Cry :R

(#19996) david368 válasza Madn!ght (#19989) üzenetére


david368
aktív tag

Koszonom Uram :))

[ Szerkesztve ]

(#19997) Woodslave válasza david368 (#19995) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja bocs :O

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#19998) eM'82 válasza david368 (#19988) üzenetére


eM'82
addikt

Egyedül Cruyffot irigylem. Szép csapat lett 1 hónap alatt!

(#19999) Aguinaga válasza Woodslave (#19990) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ki se rakom, inkább veszek 20k-ért egy TOTS lapot, ha kell valamibe, de egy Nunez, aki ér valamit az egész brancsból, nyilván nyithatatlan és amúgy is macera lenne beépíteni, szóval felejtős. Vagy 35-40 pakkot nyitottam LaLiga TOTS alatt, 0 TOTs nyitással, nagyon adja megint.. de majd holnap, van egy dupli untrade Suarezem meg egy IF Bowenem, abból majdnem meg is lesz a garantált De Tomas.

PSN: OldSlowhand74

(#20000) nitro16 válasza Aguinaga (#19999) üzenetére


nitro16
senior tag

Lesz De Tomas SBC? Én is gondolkoztam rajta de ahogy néztem Iago Aspas-t érdemesebb lehet kiszedni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.