Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#19151) Madn!ght


Madn!ght
addikt

TAA lapjának ára hogyan várható, miután nem lesz nyitható? Adjak most túl rajta?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19152) raven84 válasza david368 (#19150) üzenetére


raven84
senior tag

Nekem a mid van meg, csak úgy kerülhet ki a csapatból ha jön a primeja vagy a moments.

(#19153) toxicjew válasza david368 (#19146) üzenetére


toxicjew
addikt

Mondjuk neked gusztustalan makkod volt itt többször is ahogy látom. A többi persze grind, azt bárki megteheti ha van rá ideje. Sztem többségben vagyunk itt akik 1 fillért nem költenek erre a szarra. De hát így kell csinálni, 2 hét alatt behozni az egész éves lemaradást :D

(#19154) thebigK


thebigK
addikt

kint van a CR7 sbc

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19155) Dzsoki92 válasza Nandinagy (#19123) üzenetére


Dzsoki92
aktív tag

Na 820k boxon, mondjuk nem is lett annyira extra lap. :DDD Szóval dilemma van nagyon :D

(#19156) Dzsoki92 válasza thebigK (#19154) üzenetére


Dzsoki92
aktív tag

Ejj nagyon agyalok rajt de nem nagyon lett extra ahogy nézem. :F

(#19157) thebigK válasza Dzsoki92 (#19156) üzenetére


thebigK
addikt

dehogynem, egy engine-nel tökéletes, ennél nem sokkal jobb a TOTY lapja sem, sokmillióért

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19158) nitro16


nitro16
senior tag

Willock challenge-t valaki megcsinálta?

Azon belül a Winning Willock résznél számit, hogy a min 7 játékos akit kezdőbe kell rakni EFL 2-3-4-be tartoznak-e? (Mert betettem 8 EFL játékost kezdőbe vegyesen 2-3-4 ligából de úgy nem számolt semmi).

[ Szerkesztve ]

(#19159) kapeti07 válasza nitro16 (#19158) üzenetére


kapeti07
senior tag

Szerintem EFL Championship azaz ENG2 játékos kell. Én is betettem ezt az Akinfenwa-t de csak az Assist-ot számolta (mert angol) a Volley-t nem. Csak utánna láttam, hogy EFL League 1 (ENG3) a fickó.

Xbox: kapeti

(#19160) thebigK válasza nitro16 (#19158) üzenetére


thebigK
addikt

Angol2 kell mindenkepp

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19161) Zimmi91 válasza thebigK (#19157) üzenetére


Zimmi91
addikt

Hozzám érkezik, úgyis tele vagyok fodderrel, így legalább nem szar lutri pakkba teszem :D
Akkor játék végéig megvagyok elől CR7 és R9 ;]
A képe tényleg ilyen gagyi vagy majd kap dinamikus képet?! :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#19162) evibly válasza Zimmi91 (#19161) üzenetére


evibly
senior tag

A CR faktort leszámítva ez a lap miben jobb a TOTS Kane lapnál?

(#19163) marcess válasza Zimmi91 (#19161) üzenetére


marcess
senior tag

Én megvárom a péntek estét vele, pár Pick még be fog nézni, nehogy véletlenül kinyissam a tots lapját miután ezt kiraktam :D

(#19164) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mára várható valami utolsó PL sbc vagy ennyi volt? Bár eddig sem jött semmi jó lap, 4 Rodri...
Na mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#19165) Zimmi91 válasza evibly (#19162) üzenetére


Zimmi91
addikt

Hogy ő CR a másik meg csak egy Kane ;] ;]
Az aláírásomban megtalálod a kérdésedre a választ :DDD :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#19166) Nandinagy válasza Kristof_94 (#19164) üzenetére


Nandinagy
addikt

Moments Kulusevski jön talán de nem 100%

(#19167) EA's hit


EA's hit
őstag

Köszi srácok, Allit akkor szerintem ma kipattintom, bár életemben nem tudtam elképzelni, hogy valaha egy csicska Allival fogok játszani, de hát nehéz idők, nehéz döntések :D

(#19168) evibly válasza Zimmi91 (#19165) üzenetére


evibly
senior tag

Jogos! :D

De nekem, aki egyébként egy prémium, lehetőleg PL csatárt fontolgatok, a Kane sokkal ésszerűbb és olcsóbb választásnak tűnik. :R

(#19169) thebigK


thebigK
addikt

Kövi tots melyik is lesz? Spanyol?

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19170) raven84 válasza thebigK (#19169) üzenetére


raven84
senior tag

Bundi

(#19171) Z'Z" válasza thebigK (#19169) üzenetére


Z'Z"
őstag

[ Szerkesztve ]

(#19172) david368 válasza toxicjew (#19153) üzenetére


david368
aktív tag

Köszönöm Uram! Hát igen volt egy “kis” makk is :C

(#19173) thebigK


thebigK
addikt

Thx :R

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19174) nitro16 válasza kapeti07 (#19159) üzenetére


nitro16
senior tag

+ thebigK

Igen ez volt a gond, köszi. :R Meg is szereztem közben.

(#19175) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Jézusom ezek a TOTS lapok vannak már túlhúzva. :D
Mondom kipróbálom màr a ráncfelvarrt csapatot, Ruben Dias, Alli, Bruno és Trent a heti szerzemény (nyitás). Első meccsen kb a kapuig nem jutott az ellen, Alli félpályánál megöl mindenkit. :D Gondolom 4-5 meccsig tart a mámor, utána meg átmegy kreténbe’ ismét. :DD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19176) taylorp válasza Madn!ght (#19175) üzenetére


taylorp
senior tag

Próbáld ki őket a Premier League Cup-ban, ott már most is vakon vannak. :C

Ez kizárt dolog, mer nemtudom. XBOX Gamertag:taylorp79

(#19177) toxicjew


toxicjew
addikt

Az miért van amúgy, ha magyar ellen játszom minden 3x lassabb? Egészen elképesztő mocsár van olyankor...

(#19178) bodnar123 válasza Madn!ght (#19175) üzenetére


bodnar123
senior tag

Persze, ez tényleg így van. Aki ezt vitatja az szándékosan vak. Ha kiraksz egy drágább kártyát az elején rohadt jó. Minden nálaglitchel, a passzai mint egy hőkövető rakéta. Védekezésnél mindenkit szerel, nem fut lesre, helyezkedik. Aztán... És persze rá lehet fogni, hogy jobban figyelsz, lelkesebb vagy. De basszus, amikor egy típusú gólból szerzel vele elején meccsenként kettőt, aztán egy hónapja soha egy sem jön be, akkor valószínű hogy vagy a játék változott(na de mindig?) vagy csak más lett a player. De hát ez a szokásos esport játék ismérve. Új fegyver célzás nélkül is instant headshot. Csak a gond ilyenkor, hogy mindig van valaki aki a dákó rossz felén áll. Pl utoljára Varaneal a kirakása után 3 hónapja fejeltem szöglet gólt, azóta senkivel. Megjött Alli, már legalább 3 összejött. Előtte maga a beadás se ment oda ahol a célkereszt volt.

[ Szerkesztve ]

(#19179) EA's hit


EA's hit
őstag

Azért az egészen durva, hogy a márkiból idén még egyetlenegyszer sem nyitottam értelmeset, pedig mindet kiraktam :D 0 promo lap, semmi olyan, ami 50k-nál többet érne. Azért az elmúlt években a márkiból igencsak lehetett jókat nyitogatni, de idén... mint sok minden mást, ezt is gusztustalanul lehúzták/elbaszták.

A 84+ pickből jött egy Bruno, kb. 4 perccel később már bele is került Alliba :D Kíváncsi vagyok Allira, ha tényleg olyan brutál mint írjátok, akkor rendben lesz :D Délután a kvali rewardból egy Rodri is jött, igaz a 2 legfosabbat sikerült a PL-ből kinyitni kb., de legalább végül innen is érkezett tots. A következő remélem egy Nkunku lesz a wl rewardból szombaton :C

[ Szerkesztve ]

(#19180) thebigK válasza EA's hit (#19179) üzenetére


thebigK
addikt

azért jó látni, hogy másnak esik itt ott TOTS :DDD én beléptem ma 7kor, ú marquee, 84+ pick, a picket kiraktam, 3db 84es, aztán inkább ki is léptem a faszba :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#19181) EA's hit válasza thebigK (#19180) üzenetére


EA's hit
őstag

Nyugi, a mai napig én sem nyitottam egyetlen PL totsot sem, csak a garantáltból meg a wl pickből :D Ma jött ez a 2 szerencsétlen, hát egyikkel sem váltottam meg a világot :D

(#19182) miro.


miro.
senior tag

Tots swap token? Lehet mar valamite hasznalni? :)

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#19183) EA's hit válasza miro. (#19182) üzenetére


EA's hit
őstag

20-ától lehet majd beváltani őket.

(#19184) miro. válasza EA's hit (#19183) üzenetére


miro.
senior tag

:R

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#19185) Kristof_94 válasza EA's hit (#19183) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem sietik el. Miért nem júliusban rakják be... :DDD

(#19186) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

25*84+ csomag: dupli Alisson, Bernardo Silva, Tots Keane, Kante, pár 85-86.
Rosszabbra számítottam. Alisson miatt mérges vagyok mert tényleg bárki mást dobhatott volna.

(#19187) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

Ezekkel a kék színű, sbc rewardként kapott 62 es player lapokkal mit lehet kezdeni?

Nem ezek a special item playerek?

Pl a 84+ x25 Packhoz kell 3 db special item player. Ezek nem azok?

(#19188) Mrguba válasza Kristof_94 (#19186) üzenetére


Mrguba
őstag

Ki az a tots KEANE? :C

(#19189) Nandinagy válasza Mrguba (#19188) üzenetére


Nandinagy
addikt

Van egy angol2-es tots akinek keane a neve.

(#19190) raven84


raven84
senior tag

Alisson vagy De Gea, próbálta valaki mind2t?

(#19191) Mrguba válasza Nandinagy (#19189) üzenetére


Mrguba
őstag

Aklor.mea culpa..azt hittem elirta

(#19192) Mrguba válasza raven84 (#19190) üzenetére


Mrguba
őstag

De Gea..

(#19193) EA's hit válasza xyzikeee (#19187) üzenetére


EA's hit
őstag

Ezek a tots swap tokenek, majd május 20-tól lehet beváltani őket. Addig tartsd meg őket, 20-án jönnek majd ki az sbc-k, amikbe belerakhatóak.

(#19194) Kristof_94 válasza Mrguba (#19188) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most keresnék a dupláknak valami sbc-t, de semmi értelmes... :(

(#19195) xyzikeee válasza EA's hit (#19193) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Köszi a választ! Mennyire érdemes gyűjteni őket? 4 van még eddig és lenne egy 5. (Braut Brunes - EFL Tots upgrade sbc)

(#19196) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#19194) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Végül kiraktam Allit, Matthaus helyett kipróbálom. Salah és Mane amúgy megéri annyit, amennyiért mennek? Előbbi ára nekem reálisabbnak tűnik, mint Mane esetében.

(#19197) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Gondoltam kipróbálom Diast ha már kinyitottam meg Varane amúgy is idegesített mostanában... Hát azt kell mondjam az ide legjobb védőm. :D Konkrétan nincs elrontott szerelése. Helyezkedése meg a tackle iszonyat elit. Sebessége sem rossz, de mivel alapvetően fordulékonyabb nálam mint Varane jobban érzem. Ja és végre 1 védő aki letudta fejelni Weghorstot :D
A KDB-Alli meg az idei legjobb kp-m minden szempontból :D Egyedül Bernardo zavar kicsit, meg RTTF Mahrez. Mahrez mikor 1 hónapja megvettem nagyon jó volt mostmeg jó megmozdulása nincsen... :D

[ Szerkesztve ]

(#19198) Kristof_94 válasza Nandinagy (#19197) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem is megvan Dias a wl pickből. Azon gondolkodtam, hogy VVD eladásra kerülne és Dias menne a helyére, Varane mellé. Nem tudom megéri e a váltás.

(#19199) Nandinagy válasza Kristof_94 (#19198) üzenetére


Nandinagy
addikt

Valamennyire jobb VVD de egyáltalán nem hiszem, hogy megérné ültetni Diast ha ott van ingyen. Szerintem egy próbát megér nekem nagyon tetszik. TOTY lapja is a játék top3 védője.

(#19200) Kristof_94 válasza Nandinagy (#19199) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Legalább annyival több zsetonom lenne, amit el lehet költeni... :DDD
Amúgy nekem ez a tots most kicsit csalódás volt. Tavaly ilyenkor ezerrel nyomtam az upgradeket, most meg leginkább csak a picket, de az is csak Rodrit adta 2x. Tavaly azért több jó lap jött, de most még egy nyamvadt Jota sem. Pedig milyen jó lett volna egy Salah idén is, vagy egy Mane főleg úgy, hogy ennyibe kerülnek. Sajnos ez így ennyi. Ligue 1 sem lesz már annyira érdekes, legalábbis szerintem. :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.