Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22

Hozzászólások

(#18301) Woodslave


Woodslave
nagyúr

5/1 erős kezdés
Semmi más érzésem nincs ettől a játéktól csak hogy egy fogyatékos xar vagyok

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18302) miro. válasza EA's hit (#18288) üzenetére


miro.
senior tag

Azert 9 winert egy 350+k-s jatekos.. :D
Barmikor beleegyeznek.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#18303) EA's hit válasza miro. (#18302) üzenetére


EA's hit
őstag

Jobban örültem volna ha a két packból jött volna akár csak egy 40k-s csóró tots lap, de nem, onnan 10k-s Koke meg 4k-s Ginter jön :D

(#18304) toxicjew válasza EA's hit (#18299) üzenetére


toxicjew
addikt

Mondjuk fodderen keseregni a játék ezen szakaszában sztem fölösleges, hát most kezdi majd el irtózatosan fosni magából őket a játék :D

Woody: nyugodj meg, nem te vagy szar hanem ez a szar :D Persze én is kurva anyázni fogok este, de tudom, hogy geci nagy fos ez a játék.

[ Szerkesztve ]

(#18305) miro. válasza Digestive (#18281) üzenetére


miro.
senior tag

Meggyoztel szerintem ez lesz:

[kép]

41212(2)-ben pedig akkor a nemetek lesznek a melosaim kozeppalyan,tkpban a kedvenced,elol meg bale es neymar ugyanugy. :D
Szvsz az egyiket csontnelkul a masikat meg kis raforditassal kitudom venni sbc-bol. :D
Kovetkezore meg szepen lecserelem Neymart.

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#18306) Woodslave válasza toxicjew (#18304) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A lényegen nem változtat :C :D de kösz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18307) thebigK


thebigK
addikt

en egesz jol kezdtem most, bar a gameplay egy szar, de 11-1 jelenleg, innen remelem nem kurom el a 14 wint

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#18308) bodnar123 válasza Woodslave (#18301) üzenetére


bodnar123
senior tag

Woodi... tudod, kosárlabdás hasonlat. Szar ahogy van. Agyalunk mi lenne a jó, kire költsünk, kb pont mint kaszinóban akiket anno hallgattam. "na majd most, na majd így, na most nyertem", de mélyen tudtuk belül hogy a rulett azt dob meg amit akar, ő dönti el mikor nyersz. Mondom nekem ez a rész megdöbbentő, persze előző részekben mindig későn kezdtem, nem volt jó csapatom, és nem voltam az első osztályban. Itt Eliteben és most ugye 2. osztályban (kb ugyanazok az ellenfelek) végig érzem, hogy a dákó rossz oldalán vagyok. Nem mert annyira tudnak, hanem mert minden labda elmegy a védőm lábától 1 centire, szándékosan kikerüli a labdát, vagy elfut a labdástól. Nekem meg hátulról közelébe ér a védője és már nincs nálam a labda. Ez tuti a késés kompenzáció. Magyarul vagy abban lehet bízni, hogy találsz olyat aki ugyanolyan helyzetben van mint te (távol a szervertől, mobilnettel játszik, szar a szolgáltató, rossz wifi...), csak bénább (nekem ilyen stadián nincs, egy magyarral nem találkoztam, csak olasz német, gondolom ezeken a helyeken inkább van stadia szerver), vagy olyannal aki azért van ott mert jó helyen van ott, de nem tud jól játszani, vagy gyenge a csapata. Na ezek ellen van esélyed. Ez nálam elitben 5ből 1 volt.

(#18309) Woodslave válasza bodnar123 (#18308) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ok de sajnos ez még nem változtat azon ami kénytelen érezni az ember. Persze tudom hogy le lehetne xarni le is kellene. Semmi jelentősége. Tényleg. Tudom hogy 14 wint soha nem csináltam meg akkor is 3 db 40ks tots lenne benne ami még mindig jobb mint a semmi de kevés az üdvösséghez.

Tényleg bocs hogy itt rinyalok de senkit nem érdekel rajtatok kívül. Illetve titeket se de legalább ti megértitek :R ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18310) EA's hit


EA's hit
őstag

Tavaly biztos szombaton jöttek a garantált tos sbc-k? Én a 2 évvel ezelőttire emlékszem, ahol szerda volt asszem minden héten. Most vajon jön ma?

(#18311) Woodslave válasza EA's hit (#18310) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kizárt hogy már ma jöjjön. Sztem inkább szerda most mindenki el van a wlel. Ez akkor kell amikor nincs más

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18312) toxicjew válasza EA's hit (#18310) üzenetére


toxicjew
addikt

Tavaly nem volt garantált community sbc, utána pedig szombatonként jöttek, miután már lejárt az adott liga tots :D Tehát lejárt a pl tots és másnap jött a garantált :)

(#18313) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na kicsit javitottam 10/6.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18314) bodnar123 válasza Woodslave (#18309) üzenetére


bodnar123
senior tag

A gond hogy magadat szidod. Szidd a játékot. :)

(#18315) bodnar123


bodnar123
senior tag

Na a 95ös Lloris is a saját testét védi kiszorított helyről. Scriptelt fos

(#18316) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Én ezen a csapaton filózom most:
Kiakarom próbálni a 352-t, Zaha meg nagyon tetszik így, hogy 5/4 lett :D Oxlade helyére kéne egy Fred meg ma egy Aston Villa győzelem Cou g/a-val és perfekt minden :D

(#18317) bodnar123


bodnar123
senior tag

124. perc, 2:1 nekem, kb 7:2 XG nekem, majd ezzel egyenlít. [link] ízlelgessük... Melyik volt a jobb, Varane aki ellépett, de még így is majdnem beleért, vagy Desailly aki blokkolásnál visszahúzta a lábát vagy a kapus. Vagy egy ótvaros szar a játék. Persze neki a kapus századmásodperc alatt leért és vetődött amikor megnyomtam az irányt. A happy end, hogy 11es párbajt megnyertem. Csoda, sosem szoktam.

(#18318) Mrguba válasza bodnar123 (#18315) üzenetére


Mrguba
őstag

Hu ne is mondd :D
Iszonyat fostaraj :D
Elso meccsen 4 golt kapott 3 potya :D
Ahogy vettem ment is tovabb es meg kerestem is rajta :D

(#18319) Woodslave


Woodslave
nagyúr

75+ lol :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18320) Mrguba válasza Woodslave (#18319) üzenetére


Mrguba
őstag

Nekem SANGARE jott belole :D
Nagy pakkokbol meg semmi

(#18321) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Tots moments ikonok stb. Valaki mondja meg minek jatszam.le ezt a draftot...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18322) Woodslave válasza Woodslave (#18321) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egy silver és két gold packert :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18323) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ps4-en játszok most de ugyanolyan vontatott lassú xar. Mondjuk mls fos csapat de akkor is azt hittem ps4 ebből jobb de ugyanolyan xar vagy még inkább

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18324) EA's hit


EA's hit
őstag

Jó látni hogy tots alatt is ilyen remek a content :N

(#18325) toxicjew válasza EA's hit (#18324) üzenetére


toxicjew
addikt

Hát na, kitesznek magukért a srácok ott Kanadában. Tényleg, holnap ott is munka ünnepe lesz? Mert akkor még új icon sbc se nagyon jön majd lefogadom :D

(#18326) EA's hit válasza toxicjew (#18325) üzenetére


EA's hit
őstag

Ahhoz hogy megünnepelhessék a munkát, ahhoz néha dolgozniuk kellene :DD :DD

(#18327) toxicjew válasza EA's hit (#18326) üzenetére


toxicjew
addikt

:))

Elkezdtem én is a wlt, 4/3, mára elég is volt ennyi :DD Ezt csak apró dózisokban lehet adagolni...

(#18328) HdRew


HdRew
őstag

Na, 12 win lett a vége, de most hihetetlen szar volt a játék. Minden odapattant az ellenfélhez.

Plusz azzal sem tudok mit csinálni, hogy a védő a labdával gyorsabb sprint boosttal, mint az én POTM Mbappém. Programozás lvl végtelen.

Gratulálok EA, sok sikert a továbbiakban.

A red pickek Caqueret és Zaha, nem is rossz, Zaha valószínűleg nálam váltja mid R9-et legalább pár meccs kipróbálása erejéig, valahogy azt érzem hogy R9 ide már kevés, mikor elég sok tots-toty lappal találkozik az ember, és az attacking AI szempontjából Prime Puskás még jobb is nála.

(#18329) Digestive válasza miro. (#18305) üzenetére


Digestive
addikt

Na ez így nagyon f@szán néz ki sztem. :K

(#18330) bodnar123 válasza HdRew (#18328) üzenetére


bodnar123
senior tag

Gyorsabb persze hogy gyorsabb. Itt nincsenek sebességek, csak ráncigálja a játékosokat a játék ide oda. A legviccesebb, hogy ha látsz egy embert jó helyen tutira ne passzold oda, légy vak, béna, mert ha odaadod, akkor megáll és ellenkező irányba fut még történik a passzanimáció,vagy lesre suhan. A legszebb hogy ilyenkor lenyomom a cancel gombokat, de mindegy, mert azt nem veszi be. Mcgeady cancel,meg shot cancel. Persze.... Szerintem valami extra gebasz van. Nincs pénz szervert üzemeltetni, vagy már készülnek a jövő évre, vagy ennyire sok játékos lett, és ennyit nem bírnak el. Ilyen világot élünk. Szolgáltatnak pénzért, de nem kell színvonalnak lennie. Már megvették.

[ Szerkesztve ]

(#18331) david368


david368
aktív tag

Életem legnagyobb pullja és a kedvenc játékosom. Senki mást nem akartam nála jobban megszerezni.Nincsenek rá szavak, ez a játék sokszor csak csalódást okoz, de az ilyen pillanatokért érdemes játszani. Johan Cruyff, a legnagyobb legenda.

ui.: icon swaps 93+ :R

[ Szerkesztve ]

(#18332) EA's hit válasza david368 (#18331) üzenetére


EA's hit
őstag

Grat, jó játékot vele :R

(#18333) toxicjew válasza david368 (#18331) üzenetére


toxicjew
addikt

Gg, remélem nekem is hasonlót ad majd :D

(#18334) david368


david368
aktív tag

Köszönöm szépen Uraim! :R :))
Remélem hozzátok is kegyesek lesznek az EA Istenek!

(#18335) EA's hit válasza david368 (#18334) üzenetére


EA's hit
őstag

Nekem ugyanebből Raúl jött, szóval nem :D Bár ha a szimpátiát nézzük, neked a kedvenc játékosok Cruyff, nekem meg az egyik legnagyobb kedvencem volt Raúl (és kb. a legnagyobb kedvencem azok közül, akik sosem játszottak a Juvéban), szóval így áll a párhuzam, de azért na... érzed a különbséget :D

[ Szerkesztve ]

(#18336) david368 válasza EA's hit (#18335) üzenetére


david368
aktív tag

Holnap johet ujabb Moments pack :R

(#18337) EA's hit válasza david368 (#18336) üzenetére


EA's hit
őstag

Na hát ha ezen múlik akkor Gullit a valaha volt legnagyobb kedvencem, hallod, EA? :D

(#18338) raven84


raven84
senior tag

Utolsó meccsen sikerült elkúrni a 14w-t... Pikkekben természetesen senki, pedig 5 embert is simán be tudtam volna építeni.

(#18339) miro.


miro.
senior tag

Elonyszabalyt kaptam 16oson belul.. :D Imadom.. :D

Red Bull Salzburg - Real Madrid / PS5

(#18340) toxicjew válasza david368 (#18336) üzenetére


toxicjew
addikt

Vmi jó kis moments Pick vagy vmi 92+os pack. Lassan tele a list Diasokkal :))

(#18341) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na úgy döntöttem nem érdekel kiveszem a 93+ ikon packot aztán a foddert majd ultimate tots idején. Rulett. Végigment a top 10-ig. Tudtam hogy olasz lesz megéreztem.


Bár még a jobb olaszok között van ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18342) toxicjew válasza Woodslave (#18341) üzenetére


toxicjew
addikt

Ajj ne nyissatok már ilyeneket, mert én is kiveszem előbb :D Gg. Klasszikus Woody nyitás :))

(#18343) thebigK válasza Woodslave (#18341) üzenetére


thebigK
addikt

na a sok rinya után végre valami ;] grat hozzá!

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#18344) EA's hit válasza Woodslave (#18341) üzenetére


EA's hit
őstag

Úgy tűnik ebből a packból csak én nyitok szart :D Grat :R

(#18345) Woodslave válasza toxicjew (#18342) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Inkább kivételesnek mondanám. Végre a legjobb ikon védő. Nyilván rá volt a legkevésbé szükség de Ramos helyett jó lesz kicsit nagyobb biztonságban leszek talán. Első wl meccsen moments R9-t tudta kezelni. De ez nem rajta fog múlni :D

Kösz srácok mondanám rám fért ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18346) toxicjew válasza Woodslave (#18345) üzenetére


toxicjew
addikt

Na. Na. NA. :((( ;]

(#18347) Woodslave válasza toxicjew (#18346) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azért ikont legnagyobb jóindulattal is csak kozepeset nyitottam eddig. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#18348) bodnar123 válasza Woodslave (#18347) üzenetére


bodnar123
senior tag

Valaki meg mindig szart nyit.... Én mindenesetre inkább kirakom Maldinit, de lutriban én inkább nem bízok.

(#18349) HdRew válasza Woodslave (#18341) üzenetére


HdRew
őstag

Grat Woody!!!

Én ennek duplán örülök. :DDD :DDD :DDD :DD

(#18350) Woodslave válasza bodnar123 (#18348) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja olyan is van mondjuk de a xar meg a közepes között sajnos nincs nagy különbség. Petittel elvagyok de Zola meg van Persie nem igazán játszik.

Faxa ez a Maldini de lehet nem szabad hozzá nyúlni az a biztos ;] :C

Ma csak nyertem. Azt nem értem amikor vki jobb miért lép ki 2-1-nél 30-ik percben. Simán nyerhetett volna. Nem is akkora eads gólokat lőttem hogy azt lássa itt annyira dől a pálya.

9 win megvan van még 7 meccs teljesen kizárt a 14 de legalább legyen már két pick amit úgyse használok majd

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 22
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.