Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) Digestive válasza akooos (#28250) üzenetére


Digestive
addikt

+1

Szerintem is egy ratyi Vinicius, Del Pieroval együtt sajnos! :( Neymarral már lehet focizgatni, de Mbappe pont annyival jobb is amennyivel drágább! ;)

Én is rá pályázok amúgy. 451-ből indítva Future Stars Mendyvel fullos a chem. Nem mellesleg szerintem jelenleg az egyik legjobb LB a játékban Telles mellett. Volt nálam SIF Sandro is, de nekem ő nem jött be annyira, mint a francia.

[ Szerkesztve ]

(#28252) Digestive válasza Digestive (#28251) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem ez a terv jelenleg. Kluivertet most kipróbálom WL-ben és ha bejön akkor megcsinálom.

(#28253) KaksziLajos válasza akooos (#28250) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Köszi! Nekem is furcsa amúgy, hogy azért nem túl sokszor fordul elő ellenem sem... No, és ha játszott ellenem sem alkotott nagyot soha, direkt figyeltem...

Digestive: Nekem már elég régóta SIF Sandro van és nagyon elégedett vagyok vele. Ráadásul untrade, valami upgrade-ből jött anno. Még úgyis állat, ha átrakom a jobb oldalra és 7-es chemen tolja... Volt UCL Live Tellesem is pár száz meccsig, ő sem volt rossz, de Sandro nálam kicsivel jobb. Ha esetleg Mbappe jönne, jönne Mendy is, akkor in game ő menne át jobbra, nála aztán a week foot is passzol oda...

Edgar2621

Igen, már szűkítettem a keretet Neymarra és Mbappera. Mondjuk Neymar nagyon unszimpatikus lény az életben, így hátrányból indul. :D De fele annyiba kerül és ez lehet számítani fog.

[ Szerkesztve ]

(#28254) Digestive


Digestive
addikt

Ballack mester jubilált! :DD Meg is lepődtem amikor bemondta a kommentátor. A 100-ból kb 40 szabadrúgásból született. :D Az eseménynek pont megfelelő volt ez a találat is!

100. BAAANG

[ Szerkesztve ]

(#28255) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Nem akarok beállni a sírók sorába nagyon, de azért elmondom, mert az utóbbi 2 hónapban haverral minden megosztásra került a másikkal. A pakkok tartalmáról van szó.

Mind a ketten rank1 et elértük az elmúlt időszakokban és wl-ben nálam a gold 3-2 volt, nála silver 1 volt a legjobb.

A lényeg, hogy január óta a legnagyobb niytásom 3 IF Goretzka volt, a TOTW sbcből, ebből 2 goretzka untrade volt. Ez akkor 100K hasznot jelentett nekem. Azóta 4 db 85-öst nyitottam amik max 7K-ba mentek el. A pickekből nem sikerült 84-es nél jobbat kiszedni ez idő alatt.

Az ő oldaláról már szinte kabaréba illően TOTY Van dijk, De Gea, Oblak, Modric, Kroos, IF Cancelo, David Silva, Pique, Thiago silva, Alcantara stbstb. És nem ez volt az összes. A lényeg, hogy kb a heti rewardokból minimum 2 walkoutja van. Szedi ki folyamatosan a 87+os lapokat.

Én már azt sem tudom milyen egy walkout :)

Tényleg rohadtul idegesítő tud lenni, amikor 2 megapackból pl bordom sincs, vagy 4 Prime, 2 mega, 2 rare electrum player és 1 jumbo rare pakkból a legkomolyabb egy Süle.

Tudom erre nincs jó megoldás, csak elpanaszoltam, hogy ez milyen szintű aránytalanság.

PS4

(#28256) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Elnézve a tegnapi moments Maldini sbc-t nem lesznek itt 3.5 milliónál drágább moments sbc-k.
Tavaly a prime Maldini került ennyibe mint most az OP. És idén kb 30-40%al több pénze van mindenkinek. Szerintem R9, Pele, Eusebio, Gullit lesz 4misihez közel, a többi 3 körül max.

(#28257) Fifaisshit válasza KaksziLajos (#28237) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Egyertelmu hogy Mbappe :DD
O eg igazi allat :)

Bar en viniciusal is kacerkodtam mert ketszer is megvolt draftban es nekem nagyon adta :)

De Mbappe jobb lap ;)

(#28258) Szigma70 válasza A guru (#28249) üzenetére


Szigma70
addikt

Én is nyertem tegnap, de nem ez a lényeg.
Az egyik, hogy 10 embernél 10 gameplay van. Nem azt írtam, hogy effektív nem lehet vele játszani, csak azt, hogy ez sztem egyre rosszabb. Irányított, nyúlós, flipperes, nem élvezős.
Nálam már kb. 2 hete ennyire rossz a DR. Pedig elötte jobb volt, mint a WL.

Sajnos egyre kevesebb a késztetés esténként emiatt, hogy leüljek focizni.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28259) toxicjew


toxicjew
addikt

[link]

Kristófnak konkurenciája akadt :D Kabaré...

(#28260) Aguinaga válasza Kristof_94 (#28200) üzenetére


Aguinaga
őstag

Igen, amúgy pont erre gondoltam: ikon SBC miatt lemennek az árak, meg tudom venni középső Rijkaardot.
De jó lenne már.

PSN: OldSlowhand74

(#28261) Fifaisshit válasza Szigma70 (#28258) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Erre csak ez a valaszom :)
Tegnap nagyon jol ment igaz 3ilyen zakom is volt sorozatban utanna 5 gyozelem mindegyiket 5 golos kulonbseggel nyertem legalabb :)

Voltak mar olyan meccseim amin semmi az ellennek minden de ez visz nalam mindent eddig .....hihetetlen volt ......

(#28262) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Közben visszatették a mid ikon sbc-t a forráskódba. Ma jönni fog.

(#28263) KaksziLajos válasza etaclan1984 (#28262) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

(#28264) toxicjew


toxicjew
addikt

Ezt már rég meg akartam kérdezni, csak mindig elfelejtettem. Van rá mód, hogy a FUT csapatomban lévő játékosokkal gyakoroljak? Szabadrúgást szeretnék főleg, de a skills résznél csak a kedvenc csapatommal lehet :F

(#28265) MdewC válasza Kristof_94 (#28246) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ahha!

Jogos. :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28266) Madn!ght válasza gabigyerek (#28255) üzenetére


Madn!ght
addikt

Együttérzek veled. Tegnap 14 SBC-t megcsináltam (Fut15, Marquee M, 6-8 db. liga sbc.), reménykedtem egy walkoutban. Lufi. 3k-s neto volt a plafon. :D

Még csak az sbc-kre fordított pénzmag sem térült meg. :N

A múltkor elkezdtem kíváncsiságból egy új accounton a játékot. Minden létező vélt, vagy valós szerencsefaktor-beállítással (argentin vonal, sárga róma mez, szentelt víz, bal kislábujjal nyitás...stb.) felettébb jól adta. A 3 db. advanced sbc-ből (12 csapat) közel 150k profit volt 0-ról, már nem emlékszem pontosan de 5-6 walkout volt. Csak pislogtam, de inkább betudtam a packlucknak. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#28267) Mrguba


Mrguba
őstag

Gyerekek ez a LUKAKU milyen lehet cb-ben? :D

(#28268) akooos válasza Mrguba (#28267) üzenetére


akooos
veterán

87-es CB lesz shadowwal. Anélkül 83-as :D

(#28269) Fifaisshit válasza Mrguba (#28267) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nezd meg :)
Amugy 0 :)

(#28270) dejvid8 válasza Mrguba (#28267) üzenetére


dejvid8
őstag

Semmi értelme ott játszatni.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#28271) #16514048 válasza Mrguba (#28267) üzenetére


#16514048
törölt tag

Melyik?
Jordan alacsony, kevés a marking, workrate messze van az ideálistól.
Romelu-nak meg olyan védekező statjai vannak, mint egy ezüst cb-nek.

(#28272) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#28262) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na akkor a totw nem lesz...

(#28273) MdewC


MdewC
nagyúr

Feri munkában. :D

És ez csak a jéghegy csúcsa.

Nincs olyan liga sbc, ami min 2x ne lett volna kirakva, van olyan, ami már 5-nél tart.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28274) Szigma70 válasza MdewC (#28273) üzenetére


Szigma70
addikt

Már akartam kérdezni, hogy ez miért jó? No meg a bronz pakkozás? Alig van bronz, ami ér valamit. Ezüst az van, de ezek eladhatatlan pakkok nem?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28275) MdewC válasza Szigma70 (#28274) üzenetére


MdewC
nagyúr

Erre nem válaszolok.

Gondold végig. :)

Annyit segítek, hogy ezek alapanyagok. ;)

(alig van bronz lap ami ér valamit? ezt élből cáfoljuk)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28276) etaclan1984 válasza MdewC (#28273) üzenetére


etaclan1984
őstag

Iconcrafting 2.0 :D

(#28277) Kristof_94 válasza Szigma70 (#28274) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet szépen tovább forgatni, nyilván időigényes, de ha jól csinálod meg lehet az eredménye.

Most mondanám, hogy próbáld ki és nyiss pár csomagot, de mint tudjuk ez jelenleg nem lehetséges. :D

[ Szerkesztve ]

(#28278) MdewC válasza etaclan1984 (#28276) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szószerint. :)

Kristóf: pontosan! :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28279) dejvid8 válasza Szigma70 (#28274) üzenetére


dejvid8
őstag

Jusson eszedbe, hogy milyen csapatuk van...
Ez is belesegít :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#28280) Szigma70 válasza MdewC (#28278) üzenetére


Szigma70
addikt

&Kristóf

Ez nem az én packluck-omnak való.
De értem a metódust, és biztosan működik is. Ismerve magam, hegyekben állnának nálam az értéktelen, használhatatlan lapok

Ezt nem lehet jól, vagy rosszul csinálni, jókat kell nyitni, ennyi a "jól csinálni"

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28281) dejvid8 válasza Szigma70 (#28280) üzenetére


dejvid8
őstag

Ez hülyeség, már bocs. Az hogy jót nyitsz, igen, segít, de mellé jól is kell csinálni.
És igen, Nem látod át az egészet szerintem.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#28282) MdewC válasza Szigma70 (#28280) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát nagyon a rossz felét fogtad meg. :)

Heti több száz bronz pakk nyitás, kiárulás, beváltás, sbc, liga sbc, ebbe meló is van. Igen jót is kell nyitni, de ha hozzád képest 10x vagy 20x több pakkot nyitunk, abból lesz is jó nyitás. Ez pedi rengeteg idő és meló. :)

Ezt annyival elintézni, hogy “csak jót kell nyitni”, ezzel pont nem látod át, hogy azokért a nyitásokért Feri mennyit dolgozott. Sztem. :)

Igen, Feri. Én maximum csak nyitom a bronz pakkokat, meg játszom a rewardokért (rank 1 vagy gold), mert az ott szerzett lapok is 95%-ban csak alapanyagok.

Azt fullba aláírom, hogy ehhez ketten kellünk, egy ember ennyi időt képtelen beletenni, ezt tökéletesen aláírom! :R

Ezt mondjuk ő egyedül is megcsinálta tavaly, csak mellette nem tolta a wl-t. Én meg csak kereskedtem és csak töredékét sbc-ztem.

(Igazából csak Feri melóját akartam dícsérni, hogy ne csak nyitásokat lássátok, más célom ezzel nem volt.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28283) Sickboy25 válasza Szigma70 (#28274) üzenetére


Sickboy25
addikt

Nekem a bronz meg ezüst rengeteget hoz... és csak 3 hete nyomatom ezerrel, azóta lett Rijkaard, van Dijk 88-as, Auba 88-as... Jah és este már csak 10K volt ,hogy megvettem Dijk-ot, azóta lett 30K-m és egy csapatot megint kiraktam... És nyitottam tegnap egy 89-es David Silvat és vele együtt egy 86-os Edersont valami rissz-rossz pakkból és még csak el sem adtam őket, ha eladom megint 100K-n lennék...

Oh ha már szeptemberbe meglett volna a játék és nem csak januárban... :DDD

@MdewC: úgy ahogy mondod, nagyon sok idő... Nekem is már majdnem az összes liga megvan... és bizony, ha nem is sokat de 3 hét alatt, Kb. 12 totw játékos, 88 UCL Motm Sane, 93-as Lewa stb. Ez mind ligából... Persze olyan is van, hogy semmi nem esik egy ligán belül csak 84-es...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#28284) Bence910905


Bence910905
tag

Bronz pack nyitogatashoz hozzaszolva láttam h többen irtak itt.. 10 napja kezdtem csak ebből 237 ezer haszon jött be a mai napig.. :)

(#28285) Kristof_94 válasza Sickboy25 (#28283) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Bronz és ezüst csomag nyitogatás vagy közben sbc is?

(#28286) K.J


K.J
senior tag

Urak!

A 85-ös rating már walk out?

(#28287) Szigma70 válasza MdewC (#28282) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem azt mondtam, hogy nem kell, és nincs benne meló, hanem azt, hogy felesleges tőke, es sok szerencse is kell hozzá. A tőkéhez meg szintén sok szerencse.
Inkább kitartás és sok idő kell hozzá.
Az meg, hogy ki mennyit nyit, vagy nyithat, attól is függ, hogy van e felesleges beleölendő coin a sok sbc be, amit jócskán meghatároz, higy kinek milyen szerencsésen dobnak a pakkok.
El kell dönteni, vagy egy jobb játékost veszek, vagy belekockáztatok sok SBCbe. Ha van miből, vagy van már egy majd fullos csaoat mögöttem, akkir könnyebben kockázatok.
Én igy látom

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28288) MdewC válasza Szigma70 (#28280) üzenetére


MdewC
nagyúr

Amúgy értem mit mondasz, nálunk is hegyekben állnak a rossz lapok, de azok be vannak mindig forgatva.

sb, riv, wl, ezek csak alapanyagok, több ezer lapot forgattunk be, sztem inkább így nézd, hogy ezt nem kell abba hagyni, így hosszú távon csak keresni lehet vele. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28289) akooos válasza K.J (#28286) üzenetére


akooos
veterán

Matuidi igen. Más elvileg nem.

(#28290) Sickboy25 válasza Kristof_94 (#28285) üzenetére


Sickboy25
addikt

Liga sbc-ből vannak a pakkok, amiből jönnek az ezüst és bronz játékosok! Ligával csak ezüst és felette lévő pakk nyitható, bronz nincs, de a csomagokban mindig van! A napi 7 órás SBC hez és MM sbchez egyetlen egy játékost nem vettem már 1 hónapja... 1111 jatékosom van jelenleg és 70-es a transferlistem...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#28291) K.J válasza akooos (#28289) üzenetére


K.J
senior tag

Érdekes. Ennek mi az oka?

(#28292) Szigma70 válasza MdewC (#28288) üzenetére


Szigma70
addikt

Persze, értem, ezért is kérdeztem az eredeti postban, mert érdekelt a metódus, komolyan, nem, nem pedig csak, hogy irjak valamit

:DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28293) toxicjew válasza akooos (#28289) üzenetére


toxicjew
addikt

Tán tegnapelőtt nyitottam egy packot, walkout... francia... cdm... már feszült a naci... Matuidi :O Ez csak trollkodás az EA részéről, lefogadom.

(#28294) Kristof_94 válasza Sickboy25 (#28290) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi!

Más: Azt tudom, hogy Fabinho nagyon jó CDM, de CM-ként megállja a helyét? Próbálta ott valamelyikőtök?

(#28295) sz_abika


sz_abika
addikt

Fúúú ezt az Mbappe kölyköt lehetetlen tartani...bárkivel pariban vagyok védelmileg, de egy nonstop La Croqetazó bappéval a középkezdésből végigszaladnak rajtam.

Amúgy így délelőtt elég jó a WL, üres szervereket nagyon érezni.

(#28294) Kristof_94
Fabinho passzolása szvsz vállalhatatlan.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#28296) toxicjew válasza Kristof_94 (#28294) üzenetére


toxicjew
addikt

Nem próbáltam cmben, de szerintem kizárt. Oda jóval komplexebb játékosok kellenek, ő csak rombolni tud leginkább.

(#28297) Szigma70 válasza Kristof_94 (#28294) üzenetére


Szigma70
addikt

Még engine lappal is sokszor elhal vele a támadás. Pedig a live lapját használtam.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28298) Fifaisshit válasza sz_abika (#28295) üzenetére


Fifaisshit
őstag

En mondtam :D

(#28299) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#28294) üzenetére


etaclan1984
őstag

Még a leendő tots lapját se raknám CM-be olyan kevés oda :D

Egyébként nem tudom volt-e már ma:
Mostantól a WL-re aki elfelejtett nevezni az utólag is tud az első 24 órában.
Tehát szombat reggelig.

(#28300) MdewC válasza etaclan1984 (#28299) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.