Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28751) Szigma70 válasza Zimmi91 (#28749) üzenetére


Szigma70
addikt

Balotellit nem tudod betenni?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28752) v-man válasza Zimmi91 (#28746) üzenetére


v-man
őstag

Én Mandzukiccsal csináltam meg a heti küldetést (SMS), meglepően jó lap, jól is fejel.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#28753) Fifaisshit


Fifaisshit
őstag

Nah sracok holnaptol ugy nez ki lehet tolni majd ;)
A GT-ket ahogy multkor kiteszem ide :)
Bar igazabol az ujaket kell majd csak nezni :)

[ Szerkesztve ]

(#28754) Zimmi91 válasza Szigma70 (#28751) üzenetére


Zimmi91
addikt

Sajna nem, Zapata vagy Immo lesz a nyertes, de Zapata felé jobban hajlok, remélem holnap eltudok csípni egy HL-t joaron, 16kor amint kijött a TOTW vadászok is :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#28755) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Van itt valakinek jó CT-je 4231 szűkre? :)

(#28756) Digestive válasza Kristof_94 (#28755) üzenetére


Digestive
addikt

Ma volt pont kivesézve! ;)

(#28757) Kristof_94 válasza Digestive (#28756) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Visszaolvastam, de nem veszem észre! :F

(#28758) Z'Z" válasza Kristof_94 (#28757) üzenetére


Z'Z"
őstag

(#28759) Kristof_94 válasza Z'Z" (#28758) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! :R

Közben szokás szerint, rengeteg elképzelésem van megint csak... :DDD
Úgy érzem eljött az ideje a 4231-nek is.
Ez lenne az alap csapatom, ide Rijkaard, Aurier és Kanté biztosan jönne, ők kb. 1,2 millióba kerülnének, bár most valamiért mindenki baromi drága, pedig vége a promonak is. Az 1,2 millión felül a 2 CAM pozíció kitöltésére lenne kb. 1.8-1,9 millió zseton. Raúl ST pozíciójához nem ragaszkodom, ha találok egy jobb csatárt lehet akár cam is. Ibra sajnos nem szerepel a tervekben, pedig a legjobb csatárom, de most valami újat szeretnék, a padon persze ott lenne. A padon szerepelnek a lehetséges "párok", csak azért vannak kizöldellve, hogy ne jelenjenek meg költségként.
Két páros egyértelmű, Aouar mellé meg bekerülhet bárki, a chem meglenne. Az ő esetében akár Mendy is lehet az LB, akkor a másik CAM-ra 500-600k lenne.
Szerintetek melyik lenne a legjobb megoldás? Esetleg bármi más ötlet? A CB, RB és CDM lapokon nem igazán szeretnék változtatni!

Előre is köszönöm! :R

(#28760) Aguinaga válasza Zimmi91 (#28734) üzenetére


Aguinaga
őstag

Én próbáltam pár meccs erejéig, mellette megvolt SIF Quag és IF Mandzu is.
Nálam, egy csatáros felállásban, nem mutatott többet a felsoroltaknál, de én csak egy kocajátékos vagyok.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#28761) dracox válasza Csokipuding8 (#28750) üzenetére


dracox
addikt

Egyik legjobb CB a játékban. Szerintem mindenképpen próbáld ki.

(#28762) Zimmi91 válasza v-man (#28752) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem Ő nagyon lassú, ST-be szeretem kiugratni az embereket és ahhoz jó lenne némi sebesség :DDD
Az a baj amiket felsorolok tényleg csak CR lenne jó, szal vmiből lejjebb kell adnom :D

" Just remember Manchester is RED! "

(#28763) Z'Z" válasza Kristof_94 (#28759) üzenetére


Z'Z"
őstag

Esetleg így?

IG válthatsz, 4231-re.

Bappe helyett, akár Base Best is mehetne.

(#28764) akooos válasza akooos (#28740) üzenetére


akooos
veterán

Letoltam 5 meccset, még nem találom a helyét és megfelelő chem styleját az öregnek. 1 assist 5 meccsen nem túl sok, de a passzolása az fenomenális. Eddig jobb oldali CM-ként játszattam, majd ma kipróbálom CAM pozícióban is, hátha ott jobb lesz. Ha már klasszikus CAM a srác :)

(#28765) Szigma70 válasza Z'Z" (#28763) üzenetére


Szigma70
addikt

Ez így jól néz ki, csak mindkét CM/CDM alacsony, jók, csak fejjel nem. Persze, csak ha számít

Esetleg Kante helyett agy Guen, vagy baby Blanc

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28766) arpo04 válasza Kristof_94 (#28755) üzenetére


arpo04
őstag

Kuldok privatba meg delelott valamikor. Nalam jol mukodott.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#28767) akooos


akooos
veterán

Valaki nem tud kitenni egy shadow lapot xboxon piacra? :D 1 órája nem találok, pedig frissítgetem percenként a webappot.

(#28768) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Ha lemezed Fifa 19-et veszek XBOX One hoz, azt le lehet valahogy tölteni is? vagy csak lemezről tudom játszani?

═════════════════════════════════════════

(#28769) akooos válasza RootRulez (#28768) üzenetére


akooos
veterán

A lemezes játékhoz is nagyon sok adatot tölt le a storeból, de kell a lemez a játék elindításához mindig. Ha nem akarsz lemezezni, akkor vedd meg a storeból. Nem lehet kijátszani ezt a rendszert, hiszen akkor elég lenne ha egy ember venne egy lemezes játékot és lehet is továbbadni :P

(#28770) Z'Z" válasza Szigma70 (#28765) üzenetére


Z'Z"
őstag

Ez igaz, bár ennek ellenére a két legjobb CDM a játékban, viszont a két alacsony játékos, már lehet nem a legjobb. :R
Igazából Kristof "pénztárcájától" függ, hogy kit tud berakni Kante helyett.
Guen, talán még jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#28771) RootRulez válasza akooos (#28769) üzenetére


RootRulez
félisten

Igen, ez megfordult a fejemben... Csak 576-nál már 10K-ért meg lenne, de úgy fest, ez lemezes. A Store-ban meg meg drágább. :U

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#28772) Kristof_94 válasza Z'Z" (#28763) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi, jól néz ki! :)

Szigma: Az a baj, hogy base Blanc jelenleg nagyon drága, pc-n 800k-nál nincs olcsóbb és kb. 2-3 db van a piacon. :F
Guen meg M/M, ebben a felállásban gond lehet!

(#28766) arpo04 : Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#28773) akooos válasza RootRulez (#28771) üzenetére


akooos
veterán

Most tényleg elég drága a storeban, de nemsokára jön a tavaszi kiárusítás, akkor jóval olcsóbb lesz vélhetően. De ha nem gond neked a lemezezés, akkor egész jó ár az a 10k. (Más kérdés, hogy a játék egy forintot sem ér ;] )

Van amúgy itt az aprón olcsóbb, lemezes is, ha gondolod nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#28774) chelseafan94


chelseafan94
tag

Szerintetek mikor érné meg CR-t megvenni? PS-en jeleneg 1,6 misi körül mozog az ára. Ha minden követ megmozgatok talán egy héten belül meg tudnám vásárolni, viszont ha nem válnék meg hirtelen 2-3 játékosomtól, akkor csak 2-3 hét múlva tudnám beszerezni. Mit gondoltok? Kb 2-3 hét múlva is hasonló árfolyamon fog mozogni vagy érdemes kivárnom?

[ Szerkesztve ]

PS ID: KoloChelsea

(#28775) Szigma70 válasza Kristof_94 (#28772) üzenetére


Szigma70
addikt

Sztem második CM/CDM-nek, ha a másik kifejezetten védkező mint Allan, akkor a M/M, vagy a H/H a legjobb.

4231-ben teljesen jó a M/M, és Guen-t használtam is ott, Blanc, elötte meg UCL Live Fabinho volt a társa.

@chelseafan94

Én most hétfőn vettem, de egy hete kellett volna, csak akkor még nyakig álltam a 83-as lapokban.

Sikerült türelemmel 1,49-ért lőni egyet, amit nem vittek el a Bot-ok előlem. Már akkor 1,56 ban ment, és emelkedik. Ha jön valami nyitogatós promó, akkor esni fog, különben csak 3 hét múlva kb.

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28776) toxicjew válasza akooos (#28764) üzenetére


toxicjew
addikt

Előrébb biztos jobban fog teljesíteni :K Nekem azért jók a statjai, mert ő rúgja a szögleteket és Ibra várja őket :)) Az meg ugye cheat. De ha épp sikerül jól kijátszani egy támadást, akkor a 16os környékéről lehet számítani rá a távoli lövéseknél. Nagyban függ a játékstílustól...

(#28777) RootRulez válasza akooos (#28773) üzenetére


RootRulez
félisten

Aprón letöltőkódot is lehet már kapni 9800 Ft-ért. :K

═════════════════════════════════════════

(#28778) Szigma70 válasza RootRulez (#28777) üzenetére


Szigma70
addikt

Vagy lemezest 5-7 ezerért

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28779) Fifaisshit válasza akooos (#28764) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Egy par napja en is gondolkodtam benne de szerintem idei uccso jatekosom optimus scholes lesz :)

(#28780) akooos válasza Fifaisshit (#28779) üzenetére


akooos
veterán

Az ő játékát is nagyon kedveltem, de mivel sokszor okozott fájdalmat nekem, mint Chelsea szurkolónak, így elvből nem játszok vele ;]

Ha Lamps nem válik be (amit kétlek), akkor jön helyette Ballack.

[ Szerkesztve ]

(#28781) Szigma70


Szigma70
addikt

PS-esek

Nálatok az utóbbi napokban, működik a megszokott módon a csapat /utasítások, CT / a DR-ben?

WL-alatt nagyjából minden OK volt, persze a szarságoktól eltenkintve, de hétfőtől a DR-ben mindenki megbolondult. Össze vissza megy mindenki amerre lát, senki nem a megszokott módon mozog.
Van, hogy Rijkaard van legelöl, a szélsők középen, ilyenek. Semmit nem állítottam, se CT-t, se utasítást, egy ember csere volt, ennyi. Szinte játszhatatlan így, olyan, mint mikor egy kölyök csapat a grundon játszik, mindenki ott van, amerre a labda gurul. Már reszeteltem a CT-t, aztán vissza, hátha meghülyült, de nem segített.
Vagy enyire gáz lett a DR? Egyik alakzatom sem működik, pedig már hosszú ideje ezeket, és így használom, ismerem melyikben melyik emberem merre, hogy mozog, de most semmi nem úgy megy.

Nem értem :F

Másnál mi a szitu?

Vagy ennyit tesz egy ember lecserélése? De volt már ilyen nálam is, és nem tette ezt

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28782) freddyadu válasza Fifaisshit (#28779) üzenetére


freddyadu
senior tag

Azzal a lappal draftban kivégeztem mindenkit.
Olyan erős és pontos kapáslövése van, hogy halálos és végig zakatolta a meccseket.

(#28783) Raunchy


Raunchy
tag

Sziasztok. Bundás csapatot szeretnék csinálni 1.1M coin-om van rá. Adott hozzá egy Carniball Hakimi, és egy Rüdiger (őt nagyon szeretném beépíteni) illetve a Robben sbc folyamatban van. Tapasztalt bundes csapattal rendelkezők ebből mit lehet kihozni? 4-4-2, 4-3-3 felállásban gondolkodom. Nagyon köszönöm előre is

(#28784) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Milyen fejlesztést javasolnátok az új csapatom MÉG ? Keret : 8300 :C

[ Szerkesztve ]

(#28785) Szigma70 válasza etaclan1984 (#28784) üzenetére


Szigma70
addikt

:DD
Ez most vicc? Frankó? Elpakkoztál mindenkit? Vagy 83-as lapokba raktad? :DDD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28786) Fifaisshit válasza freddyadu (#28782) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nekem a kozepso volt meg sokaig ....nagyon szerettem de egy szint utan mar kevesnek ereztem :(
De ez az optimus baszonak tunik :)

(#28787) etaclan1984 válasza Szigma70 (#28785) üzenetére


etaclan1984
őstag

Mondjuk úgy hogy már nem én élvezem velük a játékot :D A tavalyi tots-nál úgyis szinte lenullázódott az előnye az olyan erős csapatoknak mint amim volt a sok ingyen tots lap miatt, idén nem akartam ezt a bosszúságot magamnak. Így legalább kifizetődő volt az eddigi szenvedésem :D

(#28788) Szigma70 válasza etaclan1984 (#28787) üzenetére


Szigma70
addikt

Értem

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28789) LedyGyuszi válasza RootRulez (#28771) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ha jól tudom, akkor nemsokára jön EA Accessbe...

XONE: LedyGyusziHU

(#28790) LedyGyuszi válasza Raunchy (#28783) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Neuer - Hakimi, Boateng, Rüdiger, IF Hector - OTW Goretzka, SIF REUS, SBC Delaney - IF Gnabry, vmelyik IF Werner/vmelyik Lewa, Carniball Ribéry vagy Leroy Sane

Bundes SBC-t holnap megcsinálod kb 200-230kból kijön kapsz 18 pakkot plusz Delaneyt
Rüdiger sima lap vagy az SBC-s? ha sima, akkor kihagynám, mert így Alaba nem fér be LB poziba
sajnos jó szélsők csak SBC-kben voltak, így ez eléggé korlátos, német vonalon még Sané építhető be.
nem számoltam mennyire jön ki, de kassza arányában még fejleszthető tovább

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#28791) 3ndRush


3ndRush
csendes tag

Középső Owent használta valaki? Még ezen a héten összejönne a pénz Carnibal Mertensre, de ebben az árban már néhány Icon St is van azt látom. 400-500e coin között ki gyors még nagyon? Serie A csapat es jo lenne a max chemi, vegul ezert is adtam el Sif Di Mariat.

(#28792) Kristof_94 válasza Szigma70 (#28775) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet ránézek, most benne van a futbines tervben, viszont Coutinho és Sané ejtve, nem olvastam jó értékeléseket. Mid Nedved tetszik, a másik CAM meg lehetne BD Son vagy BD Auba, de egyelőre mindenki esélytelen, mivel az ikonokból 1-2 lap van a piacon, de a többiből sincs bőség, az árak az egekben. :C

(#28793) Santana01


Santana01
tag

Tegnap volt talán a legjobb napom Fifa szempontból mióta megvan a játék. 11 Rivals meccsből 1 vereség,2 döntetlen és 8 győzelem. 1840 Skill ratinggel messze saját rekord.

Nagyon élvezem a játékot most az új csapattal,nagyjából szerintem végleges lesz ez a csapat. Most már csak az adott játékosból veszek jobb lapokat ahogy futja coinból. :)

Szóval mehet a bajnokság. ;]

(#28794) akooos válasza Santana01 (#28793) üzenetére


akooos
veterán

Akkor tuti bemákolok egy győzelmet ellened megint ;]

(#28795) Raunchy válasza LedyGyuszi (#28790) üzenetére


Raunchy
tag

Szia. Először is nagyon köszönöm😊 Rüdiger az sbc s van meg, illetve Hakimi is. Sajnos én is néztem, a szélsők nem győztek meg. Lehet visszaállok 4-1-2-1-2 be csak már rég nem próbáltam. Mit gondolsz, nagyobb lehet a variációs lehetőség? Witsel és Goretzka mellé ki lehet jó cm?

(#28796) Expendable


Expendable
aktív tag

4231-be középső cambe ki lehet a legjobb ezek közül? Baby Del Piero, valamelyik Zola vagy esetleg Baggio?

[ Szerkesztve ]

(#28797) MdewC válasza Szigma70 (#28781) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azon kívül, hogy megnézed újra, hogy minden jól van-e beállítva, elfogadod, hogy a dr szó szerint sz@r. Div 1-ben vagyok, akkorát higult a mezőny mint az állat, de nem tiszta a game. Meg se közelíti a wl-t.

Egy digi netes user.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#28798) Santana01 válasza akooos (#28794) üzenetére


Santana01
tag

Ettől tartok.. :U :))

(#28799) Szigma70 válasza MdewC (#28797) üzenetére


Szigma70
addikt

A WL se jó, de legalább a csapat mozgás rendben.

Nem értem mi ez, ennyire xar nem szokott lenni. SB-ben a megszokott módon mozognak, DR ben meg mint a grundfoci. Nyerek, Rank1-is megvan, de semmiit nem tudok kipróbálni, mert csak játszóteres kölyök foci van a pályán. Ellenőriztem már mindent többször. akkor ez ilyen lett.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28800) LedyGyuszi válasza Raunchy (#28795) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Witsel inkább CDM, OTW Goretzka és továbbra is SBC Delaney a két jó CM, esetleg UCL LIVE Renato Sanches és akkor REus irányít, előtte Werner-Lewa

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.