Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-12-03 13:27:39

LOGOUT.hu

FIFA 19 TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) K.J válasza MdewC (#28395) üzenetére


K.J
senior tag

Brutális az a moments Maldini!
Draftban próbáltam, olyan biztos pontot adott a védelemben, hogy elképesztő. Jól fejel/tisztáz, kellően magas, mindig ott van ahol kell, nekem nagyon bejött, hihetetlen élmény volt vele játszani!

Hajrá :)

(#28402) Kristof_94 válasza K.J (#28401) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem is tetszik, de 3 millió, iszony sok...

(#28403) 3ndRush


3ndRush
csendes tag

DR-ben a harmadik 1 vagy 2-0nál beadott a resuming match fagyás..PS-en, ahol elvileg nem lehet ezzel csalni.. H van ez? Ilyenkor mi a lofszt lehet csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#28404) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

DIV3-ban szerintetek melyik rangot éri meg elérni, melyik adja a legjobb csomagokat?

(#28405) Aguinaga válasza Kristof_94 (#28381) üzenetére


Aguinaga
őstag

Egyetértek, PC-n kurva drága Robben. Kár, mert bírtam.

Amúgy SMS-re fogok rápróbálni, még ha csak cserének is, az EL live lapja is bejött nekem

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#28406) toxicjew


toxicjew
addikt

Pcn lehalt a szerver? Gg. Még jó hogy nem meccs közben különben már kihajitottam volna valamit az ablakon :U

(#28407) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Most nyomott rq-t egy fullos prime ikonos csapat. Best, Eusebio, Maldini, Ballack + IF Cr és TOTY Varane. :D
A gyerek béna volt, de a csapata miatt nehéz volt visszahozni hátrányból. Mégis jelent valamit.

(#28408) Fifaisshit válasza Kristof_94 (#28407) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Azt hogy a gyerek bena volt :D

(#28409) dracox


dracox
addikt

Valaki használja Flashback Vidalt?
4-1-2-1-2(2)-ben tolom először CM poszton játszattam, de elképesztő gyenge volt. Ha a kapu közelébe került akkor meg messziről elkerülte a lövése a kaput. Utána beraktam CDM posztba (sbc Casemiro helyett) ott se éreztem a megváltást tőle. Jó pár lejátszott meccs után leraktam a padra vissza SBC Case-t aztán ha kapu elé kerül Vidallal ellentétben ő beveri ha kell 20-25ről is.
Úgy érzem, hogy pénz kidobás (sbc játékos alapanyag kidobás) volt ez a chilei fenegyerek a középpályára.. :(((

(#28410) gabesz82 válasza dracox (#28409) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nálam abszolút tanár Vidal. Mindenhol ott van, szerel, fejel, ütközik... Nálam CDMet játszik 4231ben, FS Arthur a párja, tökéletesek, vert már pár nagy gólt is, plusz sok szöglet fejesgól.

PSN: Morfologus82

(#28411) dracox válasza gabesz82 (#28410) üzenetére


dracox
addikt

mintha teljesen másik univerzumban szerepelne nálad :DDD

(#28412) gabesz82 válasza dracox (#28411) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ne aggódj, ez sok játékossal így van, van akinép működik van akinél nem. Én stay back-kel használom, shadow chemmel.

PSN: Morfologus82

(#28413) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

EA-s rokon jelzett, hogy ma megint nagy ikon lesz, egy középpályás! Illetve jön a totw sbc is! :R

(#28414) A guru válasza Kristof_94 (#28413) üzenetére


A guru
addikt

Ámen!

Ma van a lelki határidőm, egy hónapja tartogatom ezt a sok szart...:DDD

(#28415) Kristof_94 válasza A guru (#28414) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én már nem emlékszem, csak azt tudom, hogy már 3 wl jutalmat átvettem azóta. :D

(#28416) sz_abika válasza Kristof_94 (#28413) üzenetére


sz_abika
addikt

Ne jojjon semmi, eladtam a csapatból mindent ami mozgatható.
... Es nem a kezdő 11 része, ott még FS Mendy, VDS es HW Verratti van, aki most került a kezdőbe es nagy elvarasaim vannak hozzá.

[ Szerkesztve ]

PSN: xszabikax

(#28417) Szigma70 válasza A guru (#28414) üzenetére


Szigma70
addikt

Nekem ma a sok unassigned közül a webappban felbukkant 2 swap player, így beváltottam Suso-t, a pakk nem érdekel, úgy sem ad semmit, és van így is vagy 70db.

Lehet nem kótyavetyélem el a lapokat, mert következő hétvégén tuti jön a TOTW SBC, mivel akkorra is kell a promó

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28418) freddyadu válasza MdewC (#28395) üzenetére


freddyadu
senior tag

Na ezt az Auriert én is ma próbálom ki - és én is Walker helyett.
A másik oldalra pedig jön vissza FS Mendy...
Nektek miért inkább Sandro? Kíváncsi vagyok, most elgondolkodtam.

[ Szerkesztve ]

(#28419) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

Egy Prime Ikon SBC-nek mennyire van realitása?

Amúgy remélem valami Eusébio vagy Ronaldo jön este, kicsit feljebb ugorhatnának az árak. :)

(#28420) KaksziLajos válasza KaksziLajos (#28419) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Mármint ilyen garantált Prime ikon SBC-re gondoltam. :)

(#28421) Digestive válasza KaksziLajos (#28420) üzenetére


Digestive
addikt

Most biztosan nem lesz ilyen. De a késöbbiekben lehet h bejátszák.

[ Szerkesztve ]

(#28422) Kristof_94 válasza KaksziLajos (#28419) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mondom, nagy lesz! :D

(#28423) akooos


akooos
veterán

ST Ramos :DDD :DDD

(#28424) KaksziLajos


KaksziLajos
senior tag

(#28425) akooos


akooos
veterán

Meglett az első durva nyitásom az elmúlt 5 hónapban. OTW Mahrez óta nem volt semmi nagy.

(#28426) Fifaisshit válasza akooos (#28425) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Grat ;)

Amugy ez a Ramos eleg baszo lap :)

[ Szerkesztve ]

(#28427) Szigma70 válasza Fifaisshit (#28426) üzenetére


Szigma70
addikt

De milyen posztra?
ST-ben biztosan nem játszatnám, de CDM-ben talán, bár a WR...........

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28428) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Jó kis totw SBC... Akkor ma már lehet árulni, aztán jövő héten majd érkezik... Reus meg nem játszott ma, úgy látom minden sikerült ma is...

[ Szerkesztve ]

(#28429) Digestive


Digestive
addikt

Messi milyen lapot kap? 98,5 :DDD

(#28430) gabesz82 válasza Digestive (#28429) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ez a csávó hihetetlen, már szerintem elfogytak a jelzők rá... Csak az a rohadt válogatott szereplés rontja el az összképet. De amit hétről hétre klubszinten művel az nem evilági.

PSN: Morfologus82

(#28431) Digestive válasza gabesz82 (#28430) üzenetére


Digestive
addikt

Én ezt mondtam pont a CR és REAL fanatikus cimborámnak is. Ronaldonak voltak hullámvölgyei, de ez a kis ork olyan mint egy gép... mindig fullba tolja! :DDD Én simán ki merem jelenteni, h a valaha élt legnagyobb zseni a fociban. ;)

(#28432) Szigma70 válasza Digestive (#28431) üzenetére


Szigma70
addikt

Azért CR-is ott van.

Képzeljétek el, ha sikerült volna valakinek egy csapatba összehozni őket.

Messi osztogat, CR beveri

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28433) Digestive válasza Szigma70 (#28432) üzenetére


Digestive
addikt

Persze! ;) De ha el kellene döntenem a rangsort, akkor egy hangyafasznyival nálam Messi nyerne!

De csak a 2. 3. helyet bitorolhatnák Ronaldinho mögött! :DD

[ Szerkesztve ]

(#28434) #16514048 válasza Digestive (#28433) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ha ilyen hangyáról beszélünk, akkor +1. ;]

(#28435) KaksziLajos válasza Digestive (#28431) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Messinek is volt rosszabb szezonja. És ugye most semmilyen formában sincs vetélytársa Spanyolországban, így ugye jobban tud kitűnni amúgy is. Meg ugye ne felejtsük el, CR Angliában is bizonyított, ami akkoriban a világ legerősebb bajnoksága volt. CR olaszban is jól halad. Messi egy isten, tény. Elismerem. Barcás korszaka óta követem a Real révén. De számomra akkor emelkedne nagyot, ha máshol is bizonyitana. Pl.: más bajnokság, válogatott. Mindemellett Messi mai nyilatkozata:
Messi: "Az az igazság, hogy Neymar, Mbappé, Hazard, Suárez vagy Agüero mind a világ legjobbjai lehetnének. Hogy miért hagytam ki Cristianót? Őt magam mellé helyezem, esküszöm! Hiányzik a bajnokságból. Nagyszerű volt versenyezni vele, ugyanakkor nehéz volt végignézi, amikor trófeákat emelt a magasba. Azt kell mondanom, hogy jó érzés lenne, ha még mindig Spanyolországban játszana. Nagyon tisztelem a Juventust, hiszen egy nagyszerű csapatról van szó, ám Cristianóval most még jobbá váltak. Remélhetőleg találkozhatunk a döntőben, aztán történjen, aminek történnie kell."

(#28436) Tajték válasza Digestive (#28433) üzenetére


Tajték
senior tag

A világ valaha volt és jelen 2 legjobb támadója CR és Messi !!! Ezt azért merem kijelenteni, mert senki sem volt képes ennyi éven át ilyen szinten mindig toppon játszani. Voltak kimagasló egyéniségek, de egyik sem volt képes ennyi éven át ilyen szinten futballozni....

(#28437) Francesco003 válasza KaksziLajos (#28435) üzenetére


Francesco003
aktív tag

Ronaldo 34 éves ,messi 31.........

(#28438) dracox válasza KaksziLajos (#28435) üzenetére


dracox
addikt

+1

(#28439) Szigma70


Szigma70
addikt

Mindkettő ikon, már most

Űr lesz utánuk sajnos

Bappe és Neymar nem pótolják majd ezt

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#28440) Digestive


Digestive
addikt

Egy biztos, h ezek ketten olyan kurva magasra tették a lécet, h azt egy jó darabig nem fogja megugorni senki! :R

És ilyenkor mindig eszembe jut Griezmann egyik nyilatkozata, amikor azt mondta "Egy szinten vagyok Messivel és CRel..." A barom állat! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28441) K.J válasza Szigma70 (#28439) üzenetére


K.J
senior tag

Hasonlóképpen gondolom.

Nem rég olvastam egy cikket róluk, mi lesz nélkülük a futballal. Elgondolkodtató.

Tényleg üresnek fog tűnni, mert ha belegondolunk, letűnt korok futballistáit mindig tudták pótolni, viszont utánuk ki lesz képes hasonló teljesítményre, vagy pusztán a jelenlétével érdekessé tenni egy találkozót?

Digestive:+1

[ Szerkesztve ]

(#28442) Readonly2 válasza Szigma70 (#28439) üzenetére


Readonly2
tag

Jön majd vki. Platini, Maradona, Zidane, Ronaldinho után is azt hitte az ember, hogy űr lesz. Mindig lesznek új sztárok akik addig hihetetlen dolgokat művelnek a pályán.

(#28443) szabyka95 válasza Readonly2 (#28442) üzenetére


szabyka95
őstag

De nem ilyenek

(#28444) Kristof_94 válasza Readonly2 (#28442) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mbappe az egyik, már most is rendkívüli. Ahogy lesz majd következő Iniesta és Maldini is, stb. Rengeteg tehetség van már most, lehetne sorolni.

Ramos amúgy brutális, de ennyiért...

[ Szerkesztve ]

(#28445) s0p0q0r


s0p0q0r
aktív tag

A Mid-ikon SBC tradeable?

(#28446) szabyka95 válasza s0p0q0r (#28445) üzenetére


szabyka95
őstag

Nem

(#28447) KaksziLajos válasza Kristof_94 (#28444) üzenetére


KaksziLajos
senior tag

Ezzel nem értek egyet. Vannak tehetségek, de nem ilyenek. Én Baggio, Klinsmann (miért nincs ikon lapja?!), Cafu (miért nincs ikon lapja?!), Romario (miért nincs ikon lapja) Möller időszakban kezdtem a focit követni, aztán jöttek a többiek. Annyi van, nem is tudom felsorolni őket. Lépjünk időben, nem sorrendben, Vieri, Del Piero, Peruzzi, Okocha, Shearer, Ronaldinho, Ronaldo, Rivaldot, ZIDANE, akkoriban sokkal több világklasszis volt. Most mi van? Van néhány tényleg tehetséges játékos: Neymar, Mbappe, Hazard. Oszt szevasz. De ők sem kiemelkedőek eddig. Persze magas a léc a múlthoz képest. Hazard jó, de valami hiányzik. Neymarnak mindene megvan
,hogy tényleg brutál legyen, nála fejben vannak a gondok szerintem. Mbappeban benne van még a potenciál.

Szóval véleményem szerint, az elmúlt 20 éven sokkal több világklasszis volt a pályán, mint az utóbbi 5-ben. De az elmúlt 20 évet is figyelembe véve, Messi és CR valami elképesztő. Totál brutál. De nem hasonlítható egyik sem Ronaldinhoz és Zidanehoz. És ők sem Messihez és CR-hez. Talán nekem ők 4en a legjobbak eddigi életemben ha teljesen leszűkíteni a kört. Úhhhhh, Menni kell, Asszony mérges. :DDD Szóval ez kijött most. Bocsi. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#28448) sz_abika válasza KaksziLajos (#28447) üzenetére


sz_abika
addikt

Mint valaki aki altalanossagban követi az elsportot, hadd cafoljam meg ezt. Nem ikonbol van kevesebb, hanem az atlag van magasabban, igy sokkal nehez kiemelkedobbnek lenni. Ezert nrm olyan látványos egy Hazard vs PL mezőny például.
Ez A jelenseg egyébként a 'profizalodassal' egybekotheto es mindenütt megfigyelheto kb, kedvenc példám a tenisz, ahol mar nincs salak-kemény bontás többé, bárki barhol megverhet bárkit.

PSN: xszabikax

(#28449) gabesz82


gabesz82
senior tag

Arról nem is ír senki, hogy milyen szuper a gameplay valami álom, nincs desync, nincs inputlag, nincsenek illuminati megmozdulások... Teljesen normális, hogy Van Dijk lefutja (labda nélkül) Williant. Stoichkovtól a neki passzolt labda 6 méterre pattan el. Na jó szóval nálam ez a WL és gameplay a mélypont ez már szerintem szarabb nem lehet...

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#28450) Fifaisshit válasza KaksziLajos (#28435) üzenetére


Fifaisshit
őstag

Nagyon nagyon plusz 1 :)
Szorol szora ugyanez a velemenyem !

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 19
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.