Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) HdRew válasza Kristof_94 (#8400) üzenetére


HdRew
őstag

Nekem az alap van meg, meddig éri meg azt tartogatni? Mert ilyenkor ugyebár csak az IF lapját tudják nyitni az emberek, és addig is nő a sima lap ára.

(#8402) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na újabb meccset bukok el vezetésről a 90. percben... Asszem mára ennyi, inkább nézem a Flasht... :W

(#8403) MdewC


MdewC
nagyúr

Borzalmas a játékmenet nálam napok óta, nem tudom, hogy csak engem tisztel-e meg, de teljesen be van lassulva, töredezettek a meccseim, nem passzolnak, nem fordulnak időben a játékosaim, semmit nem csinálnak a megfelelő ütemben.

Nem tudom, hogy a netemmel van-e baj, de ilyen belenyúlásokat idén még nem láttam. :(

Más:

Elkészültek a csapatok és maradt 300K-m.

1
2

A rettentően belenyúlt és elcsalt meccsek ellenére is durvák, de remélem, hogy ez csak átmeneti...

Az egyéniben nagyokat nem változtattam egyelőre, annyi, hogy a védelmet letoltam 30-ra.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8404) Kristof_94 válasza MdewC (#8403) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Itt is ugyan ez megy!

Jó csapatok amúgy, jól kereskedhetsz, ha van Pogba! :)

(#8405) MdewC válasza Kristof_94 (#8404) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sajnálom.

Köszi szépen, amúgy csak IF Dybalan kerestem 200K-t és közben játszattam is. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8406) ferni válasza MdewC (#8403) üzenetére


ferni
őstag

Evra helyett Luke Shaw azt hibátlan... :D

Másikban meg ha már maradt zsetonod egy Thiago Silvát kipróbálnék a helyedben, bár High-High miatt jól elcseszték a lapját, de mikor játszottam vele, akkor nem volt zavaró nálam.

Szted Buffon vagy Handa a jobb?
Engem Buffon nagyon meggyőzött mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#8407) Rypejakten válasza MdewC (#8403) üzenetére


Rypejakten
addikt

hű, ha ennyim lenne, ki nem hagynám a 4-4-1-1-et, az argentinokkal elől. :N

(#8408) MdewC válasza ferni (#8406) üzenetére


MdewC
nagyúr

Evra valamiért nagyon nagyon OP, nagyon megszerettem, Sandrot simán helyettesíti, próbáld ki. :K A M/H is jól áll neki.

Silvan gondolkodtam, de nagyon félek a H/H-tól, még soha nem jött be.

GIGI vagy Handa? Nagyon jó kérdés. GIGI szinte mindent fog, viszont nálam kevesebb bravúrja volt. Handa néha beszed 1-1 gólt, viszont néha akkorákat mákol, inkább a bravúr védésekben jeleskedik, ezért kellett vissza vennem és azóta se tudtam kirakni. :)

:R

(#8407) Rypejakten: Az igen, ez a csapat azért eléggé rendben van! :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8409) Meghivott


Meghivott
addikt

Nálam minden tükörsima, és az angol válogatott végül kijutott a hétvégi kupára. A döntőben egy fullos francia válogatottat kellett verni. Nem szeretnék hétvégén velük játszani, de még nem tudom, hogy a BPL vagy a SerieA csapat legyen a 3nemzetes alapja...

(#8410) ferni válasza MdewC (#8408) üzenetére


ferni
őstag

70k max Thiago Silva, próbáld ki.

Tud szar is lenni a két Low-High CB.

Annyira hátramennek a picsába, hogy túl sok üres terület marad, emiatt is tettem vissza Mirandát Barzagli helyett.
Sokkal jobban megy a védekezés vele.

[ Szerkesztve ]

(#8411) MdewC válasza ferni (#8410) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tudod kin lepődtem meg igazán? IF Manolas. Komolyan mondom, hogy elképesztő, de nem akartam IF lapot a csapatba, ezért eladtam. De irgalmatlan durva!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8412) Meghivott


Meghivott
addikt

Jelenleg ez a két csapatom van
BPL
SERIEA
Hétvégi kupára max 3 nemzetes kezdő 11 kellene.
Valakinek van jó ötlete arra, hogy ebből az alapból mit lehet kihozni?
Köszi

Esetleg ez?
3nemzet

[ Szerkesztve ]

(#8413) 77Guba válasza Meghivott (#8412) üzenetére


77Guba
aktív tag

Handanovic h. Buffon, Manolas h. Chiellini, Lichsteiner h. Florenzi vagy Peres, Pjanic h. Allan, Dybala h. SIF Immobile...

(#8414) Meghivott válasza 77Guba (#8413) üzenetére


Meghivott
addikt

Immobile kivételével még jó is lenne, de már próbáltam és nekem nem megy jól vele. A gyors csatárokat szeretem. Pl Vardy nagyon eredményes nálam.
Erre jutottam
olaszangolbrazil

(#8415) 77Guba válasza Meghivott (#8414) üzenetére


77Guba
aktív tag

Jó kis csapat, én meg Vardyval nem tudtam mit kezdeni, igaz amikor megvolt, akkor még a játékkal sem.. Kapkodtam, ha rámrontott valaki....

(#8416) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

DIV3 állás: 0-1-4
Legutolsó meccs: 0-1-ről fordít 93. percben lövi a győztes gólt. És ez ma már legalább az ötödik ilyen.
Miért csinálja ezt velem??? Ebből tuti DIV4 lesz, undorító már megint...

[ Szerkesztve ]

(#8417) 77Guba válasza Kristof_94 (#8416) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én is Div 3-4 között ingázom. Div. 3-ban küzdök a bentmaradásért, 4.-ben meg gálázom.. Barátnőm mondja is, nem maradhatnék a 4.-ben,ilyenkor mindig olyan jókedvű vagyok... :) Elfogadom, hogy ha majd többet tudok, akkor majd fejjebb lépek...

[ Szerkesztve ]

(#8418) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Újabb előnyről elbukott meccs, ezúttal 4-3 lett a vége. Kezdem megutálni ezt a vackot. Az ember megveszi 13-14 ezer forintért és ezt a foshalmazt kapja, ami meccsről meccsre megszívatja valamivel. Utána van 1-2 jó meccs, majd megint a sz*r tucatjával. Játszhatok akárhogy, a védők eladják a labdát, a támadók tiszta helyzetben a kaputól öt méterre mellévágják vagy 5-10 kapufát lőnek, a kapus csak áll és bámul ahogy mellette beszáguld a labda... :W

(#8417) 77Guba: Ja, nekem is mondta már párszor, hogy mikor játszom bosszankodom, meg káromkodom, mondjuk igaza is van, ezt hozza ki a FIFA az emberből... Nem is szereti ha fifázom, ha rajta múlna nem is venném meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8419) zarakisan08 válasza Mr.Rain (#8397) üzenetére


zarakisan08
tag

Lukaku van jelenleg, nem rossz, de kicsit többet vártam tőle.

Korábban Mirallas volt szerintem jó kis játékos (most Sanchez + Martial van LW-ben). Shaq cseréje nálam Mané, Saq inkább a gólpasszokban jeleskedik, Mané meg több gólt lő. Oxlade-Chamberlain sem volt rossz.

(#8420) 77Guba válasza Kristof_94 (#8418) üzenetére


77Guba
aktív tag

Most kétszer bentmaradtam a 3-ban,most 1-3-1-gyel állok ott. Nem idegeskedem, ha kiesek a 4-ben szétvágok mindenkit.. Meg igazából tanulom a skilleket, hogy jókor jó ütemben tudjam végrehajtani. Megértem azokat, akik nem használnak 4 skill alatti játékosokat elől. Egy ember kicselezése területeket nyit meg, persze én még kezdetlegesen tudom ezt csak, így számít a pace, physic, de majd csak ráérzek... :)

(#8421) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na a 10 lejátszott és 6 megnyert meccs után kaptam 7,5k zsetont meg 2 játékos csomagot. Icardi volt a "legjobb", de mindet elraktároztam, nincs többé gyors eladás. :D

(#8422) MdewC


MdewC
nagyúr

Nem értem ezt a játékot. Nem bírtam ki, lefekvés előtt még kellett tolnom 2 meccset az új csapatokkal.

Mint a vaj, úgy futott. Hasított a játékmenet, tükör sima, mint kés a vajon, még a bab is hús volt. A legtöbb lepattanó hozzám keveredett, helyezkedés tökéletes, passzok időben emberhez, a speed dribbling meg... Hagyjuk is, nevetséges volt.

Mind 2 két meccset nyertem, a másodikon Pogba 4 gólpasszt adott. Nem mondom, hogy nem örültem, de amiket előtte ma játszottam, az ennek a totál ellentéte volt. Nem értem ezt az egészet és sajnos logikát sem érdemes benne keresni.

Mind1.

Egyébként teljesen más idén ez az alakzat mint tavaly, óriási differenciát érzek a 4-3-3(4)-hez képest, nem gondoltam volna. Nagyon szoknom kell még.

Az előzőben, mivel a szélsőim nem voltak annyira jók sem, meg kijjebb is voltak, nem avatkoztak annyiszor játékba a 16-os környékén, inkább a labda felhozatalba segítettek.

A CAM nagyon hiányzik a közép pálya elején, fejlődésnél, de az RF/LF többet van játékban, ha már előrébb jutottam. -1 ember, +2 ember, az +1 ember (wow) :DDD szóval 3 ember támad most aktívan, ez most nekem nagy újdonság, plusz nem csak középen erőltetem, hanem picivel a két szélén is, egyelőre még nem tudom kihasználni az adódó lehetőségeket túl hatékonyan. Viszont nem rossz, talán változatosabb, de kell még 20-30 meccs.

Kérdés, aki próbálta:

Martialra milyen lapot tegyek, passz mindenképp kell rá, beadás is fontos, bár eddig nem adtam be egyáltalán vele. Maestro? Finisher? Sasszem?

Ben Arfa CM-ben milyen lehet Matuidi helyett? Utóbbit basicen hagytam, nem rossz, besegít védekezni is a jobb szélen, de érdekel a másik francia. Nem kevés a védelme egy picit? Lehet ezért marad Matuidi. (Mondjuk előbbi megvan kölcsön is, kipróbálom, de érdekelnek a vélemények?)

Marci - Pogba - Pjanic közép pálya brutál a passz képességek miatt, ráadásul Marci és Pogba elég jól védekezik is. Ha jól fut a játék, akkor rengeteget lehet passzolni és cselezgetni velük.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8423) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Kiestem a DIV4-be. Utolsó meccsen 8-0-ás vereség, 3 piros, 3 tizigól, 1 sérülés. :R

(#8424) Rypejakten válasza Kristof_94 (#8423) üzenetére


Rypejakten
addikt

őszintén nem értem, minek játszol hajnali kettőkor, úgy, hogy tudod, hogy rossz szériában tart a gép több órája. feküdj le, csak felhúzod magad fölöslegesen.

(#8425) Kristof_94 válasza Rypejakten (#8424) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Reménykedtem benne, hogy jobbra fordul a széria. :D
De most már tényleg vége.

(#8426) ferni válasza MdewC (#8422) üzenetére


ferni
őstag

Nekem úgy lett egyensúly ebben a felállásban, hogy Stay Backen van az összes CM.
Így kb mindig marad vki védekezni.

Pjanicos teamben én kipróbálnám pl Kantét, vagy még talán Rooney se lenne oda rossz, de inkább Kanté, ingame állat.

Ben Arfa meg a High -Low miatt veszélyes.

Nekem sokszor van, hogy Thiago (KK) megy fel támadni és akkor a két szélső CM, Marchisio meg Renato Sanches marad védekezni, egy Ben Arfával ez pl lehet borulna.

[ Szerkesztve ]

(#8427) BigDeal


BigDeal
tag

Melyik felálláshoz passzol leginkább a sok passzos labdatartós "mindig legyen kihez passzolni" taktika?
A 433 és a 4321? előbbi 1-2 változatát próbáltam elég jó de hátha van jobb.

A custom tacticot már belőttem, elég jól sikerült.

(#8428) Mr.Rain válasza zarakisan08 (#8419) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Közben kipróbáltam 2 meccsen Lukakut Hunter lappal, de nem igazán fekszik egyelőre. Kap még pár meccset, aztán nem változik semmi, jön Vardy. Egyébként lehet nem is Huntert igényel, hanem valami mást, ami a dribbling részleteit javítja nála. (Pl. balance, agility) Nem tudom.

Én is Manéra gondoltam, ma meg is veszem. :)

Köszi!

"Nincs megállás"

(#8429) Meghivott válasza Mr.Rain (#8428) üzenetére


Meghivott
addikt

Korábban kérdezted, így Vardyról: 4321-ben használom. Minden meccsen vállal körülbelül 2 gólt, többnyire lábbal, de ugye jól fejel is. A gólok többségében nincs semmi trükk, egy jó szöktetessel megszökik és aztán már sima. Igyekszem jobb lábbal lőni vele, de a balosa is 3*, így azzal sincs nagy gond. Nekem bejött, megbízható. Max Aguerora cserélném PL-en belül. Hozzáteszem, Sturridge még nem járt nálam.

(#8430) Sati1984


Sati1984
tag

Lassan, de biztosan nyomulok felfelé, már DIV8-ban vagyok :D :D :DD

Az RTG-sorozatom 8. része igen izgalmasra sikerült, de legfőképpen nem is ezért linkelem, hanem azért, mert van benne jópár percnyi vágatlan gameplay, és szeretném, ha egy hozzáértő kolléga értékelné és tippeket adna arra vonatkozólag, hogy mit csinálok rosszul, mit jól és hogy tudnék fejlődni. Valaki? :)

Amúgy a 90. perc után tényleg történik valami ebben a játékban, nagyon durván megnő a Bullshit-koncentráció, ahogy ezt meg is örökítettem egy korábbi epizódban. Igaz, hogy kiélezettebbek a helyzetek, és mindkét félnek remeg a kezében a kontroller, de olyan jelenetek adódnak néha, amikre csak nézek, és már nem lehet őket csak ezzel megmagyarázni...

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#8431) Sati1984 válasza MdewC (#8422) üzenetére


Sati1984
tag

@Mdewc - a "minden lepattanó az ellenfélhez kerül" típusú játékmenet csak akkor fordul elő a te tapasztalatod szerint, ha szinte játszhatatlanul lassú / szaggatott / lagolós a tempó? Az ellentéte (a bab is hús :D ) meg tényleg csak akkor van, amikor simán szalad a játék?

Próbálom megtalálni az összefüggést a lag és a "rásegítés" között - bár nekem személyes tapasztalatom inkább az labdák ellenfélhez való visszaflippereződésében van, ami nálam eddig előfordult lassú és normál sebességű meccsek alatt is...

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#8432) MdewC válasza ferni (#8426) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nekem is stay back mind a három CM. Tavaly is így használtam, idén is stabilabbnak tűnik így első benyomásra. Amúgy is előre kószálnak annyit, hogy be lehessen vonni őket a támadásba és egyet értek, vmelyik csak vissza ér, ha kontra van. Nem minden esetben, de még elmegy. Ráadásul a lövést is lehúztam 30-ra.

Kante? Nem tudom, hogy kire cserélném abban a csapatban. Mind a 3-al elégedett vagyok és Pjanic se rossz védekezésben sentinel lappal.

Ben Arfa akkor felejtős, hallgatok rád, Martialra viszont milyen chem lap kéne?

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8433) MdewC válasza Sati1984 (#8431) üzenetére


MdewC
nagyúr

Arányaiban igen, de most konkrét meccsekről beszéltem. Azt gondolom, hogy arányaiban nálam több a bullshit, amikor lassú, töredezett, késös a meccs, mint amikor simán fut / vagy akkor nem tűnik fel annyira, mert tudom kezelni, vagy le tudom védekezni... :)
Ez szubjektív.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8434) HdRew válasza MdewC (#8422) üzenetére


HdRew
őstag

Martial passzképességét hagyd a fenébe, én sniper lapot raktam rá. Nem ér annyit az a plusz pár passz, mint amit lövésben, illetve dribblingben (balance) szerzel vele.

A matek tudásod kifogástalan viszont. :DDD :DDD :DDD :C

Egyszerű a szitu amúgy, ha nagyon fent vagy a játékosoddal, és nincs kihez passzolni, én ilyenkor drag backelni szoktam (L2-R2) és addig felérnek a társak, és lehet kinek passzolni. (A CAM hiányát így azért ki lehet küszöbölni, általában ezt a támadókkal szoktam megcsinálni, és visszapassz középpályára vagy a szélső védőnek.)

Matuidit meghagynám, gondolkoztam Ben Arfán én is, de egy engine lappal szerintem tökéletes. (31 meccs, 1 gól, 11 assziszt, úgy, hogy stay back van rajta középső cm-ként, bár ez néha tényleg nem jelent semmit :D)

(#8435) Sati1984 válasza MdewC (#8433) üzenetére


Sati1984
tag

Jaja, nekem is ez az elméletem, hogy a lagos meccsnél az ember már előre morog és mérgelődik, hogy "na, ez is kiváló meccs lesz" - és akkor minden kis balszerencse nyolcszoros erővel hat, és mivel nem tudsz azonnal korrigálni, meg frusztrál az egész szituáció, már csak azért is több lesz a bullshit, mert "szerencsétlenebbül" kezdesz játszani. Vagy nincs is több bullshit, csak jobban feltűnik.

Konklúzió - tényleg szubjektív :DD

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#8436) MdewC válasza HdRew (#8434) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pedig még számoló gépet se használtam... :C

Martialra nekem kell a passz, mert sokat passzolok és még a rövid passzoknál is érezhetően kevesebbet hibáznak, ha az picit fel van húzva. A lövéssel egyet értek, az kell, mert sosem árt, a balance pedig, hát a 85 amúgy se rossz egy ilyen fizikumú emberen, de értem amit mondasz, kompromisszumot kell kötnöm. Persze ez még az egyáltalán nem vészes kategória... :D

L2 + R2-t vágom, nem is keveset használom, bárhol a pályán, ha kell, ettől még 300 meccs után fura, hogy nincs CAM, szokni kell, ugyan akkor amit írtam, hogy nem csak középen lehet variálni.

Még egy +1 akkor, hogy Ben Arfa nem kell oda.

:R

(#8435) Sati1984: Persze, hogy idegesíti az embert, de játszottam már annyi meccset, hogy meg tudjam különböztetni mikor van több bikaf0s a levegőben. Nem azért lesz több, mert az idegesség miatt nem tudok koncentrálni, így is eléggé tudok fókuszálni, hanem olyankor tényleg több a tré, ez nagy különbség.

Az más kérdés, hogy sima meccsen is fel tudja úgy húzni magát az ember, hogy a szétesésében elmegy a meccs, de nem húznám rá ea minősíthetetlen játékmenetére azt, hogy miattam van. Nem. Vannak meccsek, amikor tényleg játszhatatlan. (Nem összekeverendő, ha valaki a tudását próbálja ezzel palástolni, az úgy is magát csapja be, teljesen mindegy, hogy ide mit ír le, nálam is volt ilyen, de az elmúlt 2-3 napban tényleg több játszhatatlan meccsem is volt.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8437) Rypejakten válasza MdewC (#8432) üzenetére


Rypejakten
addikt

Martialra ha nagyon akarsz, Deadeye-t rakj, de amúgy semmi értelme, ahogy van, basic-en is tökéletes.

az, hogy a lövést lehúzod 30-ra, az azt jelenti amúgy, hogy kevesebbszer fognak lövőhelyzetbe kerülni a játékosaid a 16-os sarkáról, illetve mindig a 16-oson belülre akarnak bemozdulni, védővonal mögé, aminek szerintem semmi értelme, ha beáll az ellen defenzívbe, mert olyankor csak szimplán át kell lőni a védelmét, magaddal szúrsz ki ezzel.

Sati1984: HD-ban minimum nem tudsz felvenni? ez a 360p borzasztó, nem látni semmit.

[ Szerkesztve ]

(#8438) MdewC válasza Rypejakten (#8437) üzenetére


MdewC
nagyúr

Martailra tényleg elgondolkodtató a basic, néztem én is. :) Jó drága chem lap bakker...

A 30-as lövéssel nem értek egyet. Ennek pont az a lényege, hogy a közép pályások nem mennek annyira előre a lövésre, lassabban lépnek fel a támadáshoz.

Ha valaki nagyon akarja, akkor az instrukciókban állítsa be, hogy csak a 16-os széléig menjenek, de az is random néha, ha úgy jön ki a lépés, akkor is bemennek arra a területre.

Nekem pont az volt a lényeg, hogy a 30-as lövéssel lassabban zárkózzanak, mert ha elakadok 20 méter környékén, akkor ne a CB-k lépjenek fel a közép vonalhoz, hanem legyen legalább 1 ember, aki ott van, a többi CM pedig el tud kezdeni addig visszafutni.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8439) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Ki lehet valahogy kapcsolni a játékban, hogy ne legyen replay file? Elég sokat ír az SSD-re. Ha írásvédetté teszem akkor mi lesz?

(#8440) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Lehet már kérdeztem régebben, de miért használja mindenki a 4321-et? A top WL játékosok is ezt nyomják. Ennyivel hatékonyabb lenne?

(#8441) F1rstK1nq válasza Kristof_94 (#8440) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

41212(2)-t nyom pedig a legtöbb pro gamer. 4321 a kiinduló formációjuk, aztán ingame átállítják.
Nekem mondjuk 4321 is nagyon tetszik, ezt a kettőt váltogatom én is meccs közben ha kell.

Ki kell próbálni, mindenkinek más fekszik.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#8442) Kristof_94 válasza F1rstK1nq (#8441) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

[link] Ha ezt átállítom 4321-re pozíciólapok nélkül az jó lehet?
Illetve miért állítják át ingame?

(#8443) Meghivott válasza Kristof_94 (#8442) üzenetére


Meghivott
addikt

A szőke fiú közepén súlytalan lesz. Vagy csere, vagy valamelyik szélső CM-ben kell kipróbálni.
Középső Pl CM-nek Kante a legjobb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8444) F1rstK1nq válasza Kristof_94 (#8442) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Persze, hogy jó lehet, de ilyennél nem célszerű szerintem, ezért nem éri meg időt vesztegetni meccs előtt. Ebből tudsz csinálni 4321-et pár ezer coinból pozíciólapokkal, ahogy írtad.

A fő ok természetesen, hogy full chem-mel tudjanak játszani a kedvenc formációjukba és használhassanak winger-eket, st vagy cm poziban. Ha úgy tetszik "formáció gliccs", de sokan élnek vele.
Pár példa, amiket láttam mostanában néhány nevesebb streamernél/játékosnál:
Ronaldo-t Bale-t behúzza st poziba vagy Reus-t cam-ba.
A legextrémebb Bale-t CDM-be. :D (de 40/40et megcsinálta WL-be vele, szóval lehet nem akkora hülyeség ott)

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#8445) Kristof_94 válasza F1rstK1nq (#8444) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek! Kantém nincs, de van SBC Barry, Coquelin, Fer, Ledley, Huddelstone... :D

(#8446) F1rstK1nq válasza Kristof_94 (#8445) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Helyedbe ezt próbálnám ki vagy ezt, formáció változtatás után.

Kante-ra nincs coin, akkor vedd meg Kouyaté-t, arra tuti lesz.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#8447) Kristof_94 válasza F1rstK1nq (#8446) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A másodikat nézem meg először, de csak ingame cseréljem majd erre? Meglepett a Hazard - Shaq csere, gondolom a lábak miatt!? Már csak egyéni taktika kellene hozzá, nem tudom a 433(4)-es mennyire jó.

[ Szerkesztve ]

(#8448) Sati1984 válasza MdewC (#8436) üzenetére


Sati1984
tag

Ez egy érdekes perspektíva, bár nekem személyes tapasztalatom nem nagyon van teljes meccsek vontakozásában, csak a 90. perctől lefújásig tartó időszakról vettem észre, hogy nagyon "érdekes" dolgok történnek (lásd a fentebb linkelt videóimat), és az tényleg nem szubjektív és nem lag.

Nem értem az EA indokát egyébként, hogy mi szükség van erre úgy egyáltalán...

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#8449) dtrms


dtrms
aktív tag

Van egy BPL csapatom most: EZ AZ
És van nagyjából 30K-m, de ha picit gyűjtögetek még akkor mondjuk egy 50-nel számolok....

Ti hol cserélnétek vagy erősítenétek? Esetleg hibrid???
Ami fontos nálam az a 3 középpályásnál, hogy a bal CM nagyon jól tudjon védekezni (strength, balance, aggression és a full def), valamint x/H workrate.
A jobb oldali CM az nem árt ha mondjuk jól tud védekezni, de egy 60-körüli def is elég, annyi hogy ő inkább a passzban és cselezésben legyen otthon....valamint díjazom ha agresszív is (most Herrera-nak 88-as az agressziója azt hiszem).
A CAM-nél meg fontos, hogy nagyon rendben legyen a lövése és esetleg a passz és a csel se árt. (nézegettem pl a serie a-t és egy Tottit pl kipróbálnék, mert brutálisnak tűnik)

Úgy érzem, hogy a csatár poszt, a jobb szélső és a középpálya a gyengébb pont.
Akiket nézegettem: Matic (Schneiderlin csere), Rooney (jobb oldali CM az M/H wr miatt) és előre CAM-be egy Kane vagy visszavonni Perezt !?
Jobb szélre Mkhitaryan és Mahrez van a listámon.

(#8450) F1rstK1nq válasza Kristof_94 (#8447) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Igen lábak miatt, úgyis idén a hosszúra lövés a hatásosabb befejezés, az meg menjen már erősebb lábbal. :)

Jaja, ingame, középkezdésnél vagy amint labdát szerzel megállítod és átállítod a kívánt formációt.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.