Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Rypejakten válasza Meghivott (#7596) üzenetére


Rypejakten
addikt

Hahn-ra sniper kell, a sebessége tök rendben, a labdakezelésén és a lövésén kell húzni.

Aubameyang meg.. mindjárt tollbaöntöm a review-t.

[ Szerkesztve ]

(#7602) Meghivott válasza Rypejakten (#7601) üzenetére


Meghivott
addikt

Az még úgy rendben, de a csere inkább a kérdéses...

(#7603) Rypejakten válasza Meghivott (#7602) üzenetére


Rypejakten
addikt

szerintem Chicha sebességét eléggé nerfelték, hogy kiegyensúlyozza a technikai hiányosságait, így most adott egy kicsit, alacsony csatár, aki ugyan jól fejez be, de ha nincs kiszolgálva, nem tud magának helyzetet csinálni. Hahn szerintem ilyen szempontból jobb, mert átmegy mindenen és mindenkin.
viszont én fölösnek érzem a Movember kártyákat, IF árban mennek, miközben az a +5 phy kb. semmit sem számít.

(#7604) ferni


ferni
őstag

Vettem ma egy Chiellini-Marchisio duót, eddig nagyon beváltak.
Vettemegy Barzaglit is, de eddig nem igen vált be és maradt helyette Miranda.

Most sztem veszek egy Buffont, mert máshol nem igen tudom fejleszteni a csapatot, csak 100k feletti játékossal, max Barzaglit próbálgatom még.

Itt tartok most

[ Szerkesztve ]

(#7605) dejvid8


dejvid8
őstag

Fekir Engine chemmel nagyon nagyon adja. Fut mint a bolond, jól lő, jól cselez.
Ajánlom a srácot!

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#7606) Meghivott válasza Rypejakten (#7603) üzenetére


Meghivott
addikt

Lehet, de be lettek tárazva, így az esetleges SBC-ig tartom és használom őket. Ráadásul jó fix minimum áruk van.

(#7607) Mr.Rain válasza dejvid8 (#7582) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Koschielny, Mangala, Varane. Fekir RF-be hunter lappal a legjobb opció nálam. Nálam ott Lucas is frankó, igaz ő jobb lábas.

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#7608) Attis1117 válasza ferni (#7604) üzenetére


Attis1117
tag

En bonuccit vennék a helyedben mirante helyett!

(#7609) dejvid8 válasza Attis1117 (#7608) üzenetére


dejvid8
őstag

-nem konkrétan válasznak ment, hanem mindenkinek-

Szerintetek akkor hogy lenne a legmegfelelőbb a francia 3 védős rendszer?
Akik jelenleg szóba jöhetnek: Varane, Umtiti, Perrin, Mangala, Mathieu, Kolodziejczak, Zouma, Y-M'Biwa.
Egyedül Varane helye biztos, ő nagyon jó minden téren. Ki legyen a másik 2?
(Koscielny-re egyelőre nincs pénz, ő mindenképp ott lesz később, ideiglenesen kellene most ezek közül valaki.)
A Workrate arány valóban nagyon számítana? Jöhetnek az ötletek.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#7610) ferni


ferni
őstag

82+os SBCből esett egy Sturridge.

A gond ott van, hogy nem akarom eladni azt amim van, hogy lecseréljem erre, annyira megszerettem, de bakker 35k+ban jönnék ki ebből, ami nem mindegy... :D

[ Szerkesztve ]

(#7611) Meghivott válasza dejvid8 (#7609) üzenetére


Meghivott
addikt

Umtiti, Zouma

(#7612) 77Guba


77Guba
aktív tag

Ez Black Friday áresés annyira nem jött be IF Manolas és IF Florenzi drágább, mint egy hete... :-)

(#7613) Mr.Rain válasza dejvid8 (#7609) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Varane, Mangala. Perrin is nagyon jó, csak szeret kimászkálni a védelem tengelyéből.

"Nincs megállás"

(#7614) balisz válasza ferni (#7610) üzenetére


balisz
senior tag

Ezek nem húsvér játékosok, ugyanúgy játszik mindkét verzió. :DDD

(#7615) Rypejakten válasza balisz (#7614) üzenetére


Rypejakten
addikt

nem, szerintem nem. ugyanazon játékos ugyanabban a felállásban, ugyanolyan instrukciókkal és csapatban 2 hét differenciával teljesen máshogy viselkedett, máshogy mozgott, helyezkedett.

szerintem lehet eltérés. mások a chem lapokban hisznek, én ebben. :)

(#7616) 77Guba válasza ferni (#7610) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én gondolkodás nélkül eladtam a régi Chiellinim és Marchisiom az ingyenesek miatt... :-)

(#7617) Meghivott válasza 77Guba (#7616) üzenetére


Meghivott
addikt

Miből estek?

(#7618) #TOTTI válasza Rypejakten (#7615) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én szeretem az általam nyitott játékosokat, ha veszek is egy drágábbat, akkor is olyat aki még nem játszott máshol. De ez az én betegségem.

(#7619) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Mekkora kicseszés ez a Tradeable TOTW SBC...
2x84 , 8x83 , 1x80 játékosok kombinániójából kijön a 84-es összérték
2x84 , 8x83 , 1x82 -vel pedig nem. az egyik TOTW játékosom 82-es... :W

(#7620) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Látom, egyre több meccsen terjed a META, hogy passzoljuk szét az embert, háttal, mindenhogy.

Ezzel nincs is nagy bajom, legyen, kurvára idegesítő, hogy fogom a szöget és nem ér bele, de legyen.

De könyörgöm, akkor ne ez legyen az egyetlen támadási formátum a játékban, ami nem random.

Minden olyan dolog, ami eddigi fifákban ment nekem (cselezés, jó passzok, kényszerítők, testcselek) a picsába le lett nerfelve, esélyed sincs az automata "nohand" contain ellen. A szélen pedig egyenesen lehetetlen bárkit kicselezni, ilyenkor a META-t gyakorló emberek elkezdenek passzolgatni mint a hülye vissza, majd egy driven és háttal bebasszák.

Várom az a patchet még mindig...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#7621) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hoppá! Gondoltam csinálok egy 82-es SBC-t és kaptam egy TOTW Harry Kane-t! :D Lehet megpróbálom felhasználni az SBC-hez.
Vagy jó lehet a srác?

[ Szerkesztve ]

(#7622) Chereiose


Chereiose
addikt

Konzolon tudok játszani tesómmal online meccset ketten? Tehát pl. úgy mint online haverral a coopot :U

(#7623) 77Guba válasza Meghivott (#7617) üzenetére


77Guba
aktív tag

A nem eladhatós Serie A-s SBC-ből... Persze nem egyszerre...

(#7624) ferni válasza balisz (#7614) üzenetére


ferni
őstag

Szerinted... :D

Amúgy én is mindig Első tulajdonos embert próbálok venni... :D

(#7625) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#7620) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jó kis háttalpasszosztgól, felbecsülhetetlen.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#7626) Marchocius


Marchocius
tag

Jovo hetre Lazio-Roma meg az El Classico mint Marque Marchup?

(#7627) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Sziasztok,

olyan problémával állok szemben, hogy a The Journey módban egyik napról a másikra megakadt a játék, magyarul van egy mentésem, amit ha betöltök a következő fejezet egy edzés lenne, felsorakozik a csapat minden játékosa a képernyőn, ezután be kéne jöjjön az ablak, ahol jóvá tudom hagyni az edzést, majd továbblépek, csakhogy ez az ablak és semmi egyéb más nem jön be, egyszerűen ott áll mindenki a pályán egymás mellett és várják, hogy történjen valami, ahogy én is, mivel semmire nem lehet kattintani, nem reagál a játék semmire, viszont nincs lefagyva, egyszerűen nem töltődik be vagy mi. 2 mentésem is van, az egyik az előző meccs előtti, a másik pedig az azutáni, de hiába játszom újra a meccset, bízva abban, hogy helyrepofozza a játékot, nincs változás. Valaki találkozott ezzel a problémával?
Válaszokat előre is köszi!

(#7628) szupersanyi válasza Rypejakten (#7615) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Ez nekem is feltűnt, például 1 hónapja, amikor volt egy Marchisiom, akkor lőttem vele 5 meccsenként egy nagyon nagy távoli gólt, a mostani Marchisiommal pedig kihagyom az üres kaput is. Pedig semmit sem változtattam és nem is játszok azóta rosszabbul, csak egy új Marchisio lap van nálam.

(#7629) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#7621) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na felhasználtam Kane-t, de csak egy tradeable Malli jött...
Viszont csináltam megint egy 82+ -os SBC-t és jött egy Kroos walkout! Az első walkoutom, amit láttam is! :)
Bár felhasználni a csapatomban nem igen tudom.

(#7630) 77Guba válasza Marchocius (#7626) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ez a kettő tuti, már csak a másik kettő a kérdés...

(#7631) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok,legjobb weekend league-t zártam. 25 meccsből 16 Win ebből 4 tizenegyes párbaj,mindet megnyertem :) CSütörtökön jön 35 000 coins + 1 mega + 2 premium players csomag :)
MÁS : Nálatok nincs semmilyen bug?PC-n nyomom és meccs közben a hang néha hangosabb,néha teljesen halk,néha meg pár másodpercig nem is szól.Meccs közben nagyon zavaró tud lenni

(#7632) Lori82 válasza Kristof_94 (#7629) üzenetére


Lori82
senior tag

Gratula.Nekem csütörtökön volt egy Özil,egy premium player packban amit a WL miatt kaptam :)

(#7633) Kristof_94 válasza Lori82 (#7632) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Behalok. Az előbb SBC silver pakkból egy iraki Movember. Most egy 82-es csomagból movember Barzagli, bár sajnos vele semmit nem tudok kezdeni, mert nem IF és olasz csapatom sincs. De azért adja! :D
Bár ha belegondolok a TOTW-hoz felhasználható, mint sima lap, szóval Kroos és ő is fel lesznek áldozva.
szerk: Egy Suso jött. :(

[ Szerkesztve ]

(#7634) MdewC válasza #TOTTI (#7618) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én is a szűz játékosokat szeretem. :DDD

:R

VJ7: Ennyire látszik, hogy mekkora különbségek vannak a stílusokban, nekem most nagyon tetszik a játékmenet. Minden szempontból.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#7635) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

A 4-3-2-1 felálláshoz tudnátok egyéni taktikát ajánlani?

(#7636) Meghivott


Meghivott
addikt

Kik a legolcsóbb TOTW játékosok a TOTW Tradeable-höz (83-84)?
Köszi

(#7637) Meghivott válasza Meghivott (#7636) üzenetére


Meghivott
addikt

Bár úgy látom, hogy 100.000 alatt nem nagyon jön ki a kettő. Egy 83 és egy 84-es kellene. Nem baj, ha nem csatárok...

(#7638) mitisz válasza Kristof_94 (#7619) üzenetére


mitisz
tag

Bugos a squad rating mutató. Egy vicc ez az egész. :D Kb. 40k coint tradeltem be egy untradeable IF Gonalons-ért... soha többet ilyen drága SBC. :W

[ Szerkesztve ]

(#7639) mitisz válasza MdewC (#7634) üzenetére


mitisz
tag

Nekem is tetszik, egész balanszos most, semmi sem túl OP, csak ez a borzasztó input lag ne lenne. Az idegeimre megy.

[ Szerkesztve ]

(#7640) matyasmate


matyasmate
csendes tag

Van egy 83 IF Brozovicom ha most el adom pár nap múlva szerintetek vissza tudom venni olcsóbban (10 er vettem most kb 20ba megy)

(#7641) Kristof_94 válasza mitisz (#7639) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ma játszottam először a frissítés óta és először nagyon gyorsnak tűnt a játék, de kezdem megszokni, 4 meccs 4 győzelem! Nyitottam ma untreadable IF Kane, Movember Barzagli, Kroos, valami iraki movember... Mondjuk ezekből már csak az utolsó van meg. Ma volt az első alkalom, hogy nem szívatott meg semmivel a FIFA 17. :C

(#7642) 77Guba válasza matyasmate (#7640) üzenetére


77Guba
aktív tag

Szerintem igen, mert csak a Black Friday-os SBC miatt emelkedett meg az ára, gondolom én...

(#7643) HdRew


HdRew
őstag

Az ilyen Vardy - Musa csatárpárossal felálló játékosoktól a szőr áll fel a hátamon. A Reus - CR - Bale - Vidal - Modric - Alaba - Boateng - Ramos - Neuer-féle csapatot meg tudom verni, erre jön egy okádék Musa - Vardyval, és annyiból áll a játéka, hogy lefusson. Skill semmi.. 10 emberrel vertem neki kettőt, rögtön beállt park the busra a kis...

Lehet én voltam a hülye, és meccs elején már nekem is park the bust kellett volna nyomnom, de abban mi a játék? És abban mi a játék, ha arra megyek, hogy csak simán lefussam az ellenfelet skill nélkül? Áhhh, leültem 4 meccsre, hátha sikerül, és ilyenen baszom fel az agyam.

Mostantól, bárkinél meglátok egy Vardyt, vagy Musát, megy a PTB. A fostos mindenét az ilyennek.

(#7644) MdewC válasza HdRew (#7643) üzenetére


MdewC
nagyúr

Légyszi a káromkodást ne erőltessük. ;)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#7645) Marchocius válasza 77Guba (#7630) üzenetére


Marchocius
tag

Galata-Besiktas ?!

(#7646) Pendragon911 válasza Pendragon911 (#7627) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Valaki esetleg a fenti kérdésemre tud reagálni? Annyival kiegészíteném, hogy csináltam egy Repair-t az Origin-en belül, de továbbra sincs változás. Lehet, hogy újra kell kezdjem a karriert?

Köszi!

(#7647) Attis1117 válasza Kristof_94 (#7641) üzenetére


Attis1117
tag

Hihetetlen milyen szerencsések vagytok. Nekem a legjobb lap ami esett ezekből a rohadt Fb-s sbc-kbol az egy mata volt.... 4k!!!!!!
Megcsináltam a trade-es sbc-t bealdoztam if kamenit meg meg egy 15k-ért vett if-et. Mit nyertem? If kamenit.... GG

(#7648) Lori82 válasza Marchocius (#7645) üzenetére


Lori82
senior tag

Az Fenerbahce - Besiktás :)

(#7649) LedyGyuszi válasza 77Guba (#7630) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Feyenoord-Sparta Rotterdam
Fenerbahce-Besiktas
Lazio-Roma
Barca-REal

XONE: LedyGyusziHU

(#7650) evibly válasza Attis1117 (#7647) üzenetére


evibly
senior tag

Nyugi, a túlnyomó többségnél ez van, csak azt nem reklámozom én sem, hogy az untradeable TOTW SBC-ből egy Bisevac esett, amibe össze sem akarom számolni, hogy mennyi coint toltam bele. A tradeable pakkot meg sem csinálom, inkább spórolok valami kedvenc, kinézett játékosra és megveszem majd azt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.