Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Rypejakten válasza unravel (#8349) üzenetére


Rypejakten
addikt

ez a személyi szociális problémád, hogy neked nincs időd kivárni a három megállítást, semmilyen szabályba ütköző nincs ebben.

de nyugodtan reportolgass az alábbi módon, de ne felejtsd el az indokot is beleírni, remélem körberöhögnek érte.

(#8352) ferni válasza unravel (#8349) üzenetére


ferni
őstag

És ha meccs közben állítja meg valaki összesen 3szor össze-vissza azt is reportolod, mert nincs időd?
Mert ugyanannyi idődet veszi el, mintha az elején állítaná meg vki háromszor.

(#8353) dtrms


dtrms
aktív tag

WL-lel kapcsolatban lenne két kérdésem:

1. Mi ez a 40 meccses dolog? Nekem csak 25-öt meccset enged, vagy ez hogy működik ? (láttam itt egy képet is hogy valakinek 37 győzelme volt...)

2. A díjakat mikor kapjuk meg? Múlt héten bejutottam és silver 1 ig sikerült.

(#8354) Meghivott válasza dtrms (#8353) üzenetére


Meghivott
addikt

PC-én 25. Csütörtökön.

(#8355) Meghivott


Meghivott
addikt

Angol válogatott, Hart, 4 meccsen 4 (négy) öngólt ért el. Ebből kettőt a döntőben.

(#8356) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Nincs is jobb annál, amikor a feljutáshoz jó lenne győzni és a 93. percben egyenlít az ellenfél, mert a védők eladták a labdát...

Amúgy miért lehet az, hogy Gibbs folyton előre rohangál? Sokszor mintha támadófocit játszana, pedig be van állítva, hogy maradjon hátul.

(#8357) #TOTTI válasza Kristof_94 (#8356) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ugyanígy jártam tegnap két alkalommal, automatizáltan szerelt szabálytalanul Nainggolan (16-oson belül), de szerencsére mind a 20 tegnapi meccsem rendben volt, igaz csak felét tudtam megnyerni. A játékmenet rendben volt.

Amúgy a The Journey (kölcsön Newcastle) taktikája nagyon bejön, minden játékos oda fut és ott kéri a labdát ahol kell, Legendary-n játszom és folyamat nyerni tudok. (A szerver karbantartás miatt fanyalodtam rá.) Pedig balfék vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#8358) Meghivott válasza Kristof_94 (#8356) üzenetére


Meghivott
addikt

High attacking workrate

(#8359) Kristof_94 válasza Meghivott (#8358) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi!

Most meg a 90. percben szakítja meg a meccset, lehidalok... Mindegy, a report így is ment. :D
A keretnév owngoalorreport, ha eszerint cselekedett volna, mindketten jobban járunk. Elpazaroltam 1 szerződést és egy csomó fitneszt...

[ Szerkesztve ]

(#8360) Meghivott


Meghivott
addikt

Ez a játék minden mélységet és magasságot megmutat a játékosnak. Amivel amúgy nincs gond, sőt, csak komoly türelem kell hozzá.

(#8361) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na, maradt 3 meccsem a DIV3-ban, a feljutáshoz 3 győzelem kellene, a maradáshoz 1. Az előbb természetesen egy Serie csapattól kaptam ki. Annyi volt a taktika, hogy kis szöglet és Mertens cselezget befele az alapvonal mentén. :R
Az ember szerelni se mer ilyenkor, mert tuti tizi... Kapott is egyet, de kapufa lett. Na mindegy, egyelőre úgy látszik ez a DIV3-DIV4 az én szintem, pedig tavaly ennél jobban ment. A csapatom is jó, van egy félisten, Musa! :D
Egyébként sokáig Deulofeut játszattam RW-ben, most Shaqiri van ott, de nem teljesít annyira jól, mint a spanyol. Mi lehet az oka? Elvileg Shaq jobb képességekkel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#8362) bdave16 válasza Kristof_94 (#8356) üzenetére


bdave16
senior tag

A szélső védőknél érthető ez a felszaladgálás,legjobb ilyen téren Aurier(legjobb jhv a játékban szerintem) ő mindig felér pont jó pillanatban és van amikor őt is kilehet ugratni. Védekezésnél is nagyon jó ezzel együtt.
Shaqirivel próbáld a távoli lövéseket finesse shootokat .Deulofeu az a futás kedvelőknek jó.

[ Szerkesztve ]

(#8363) Kristof_94 válasza bdave16 (#8362) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Néha, amikor már mindenki hulla behozom a srácot. Volt, hogy szólóban végignyomtam vele a kapuig és gólt lőttem. :D

(#8364) gabigyerek válasza Kristof_94 (#8361) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Ha esetleg Shaq nem válik be, ajánlom Feghoulit. Nekem néha Mykitariant is kiszorítja a kezdőből :)

PS4

(#8365) Rypejakten


Rypejakten
addikt

aki amúgy belefásulna az UT-ba, próbálja ki a sima seasonst, tök felüdülés az egész, élvezhető meccseket játszom, amióta elkezdtem, lag és fölösleges rage, hendi nélkül.

(#8366) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Kép: a kisfiú legyőzte a rákot, bekerült a FIFA 17-be!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#8367) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Maradok a DIV3-ban, az utolsó meccsen a 60. percben 3-0-nál kiléptem. Én játszottam már high pressure ellen, de ez 10x durvább volt, gyakorlatilag az ellenfél játékosai benne voltak a játékosaim aurájában... Nem volt olyan passz, amire nem érkezett volna valaki, tök mindegy hol állt. Annyi időm nem volt, hogy pislogjak hirtelen ott termett valaki és már szerelte is, vagy vitte a labdát a játékosom elöl. Utána meg előre Vardynak, nagy sprint és gólok. Jó lenne már rátalálni a megfelelő stílusra, mert az ilyenek ellen ez kevés lesz.

(#8368) sz_abika


sz_abika
addikt

Ezt a David Villat egész betudnám épiteni a keretbe, de amikor 5500ert viszik el Pirlot, akkor nem is akarom tudni, hogy mennyibe vannak az MLS játékosok :DDD

PSN: xszabikax

(#8369) Rypejakten válasza sz_abika (#8368) üzenetére


Rypejakten
addikt

én azt számoltam, hogy 18-20k-ból kijönnék, amennyit meg is érne, de valszeg úgysem használnám.

akit érdekel, így a legolcsóbb. kell hozzá elég sok pozíciócsere lap, de legalább nem kell 6k-ért Pirlo-ra meg Alonso-ra költeni. ha Kaká drága lenne, bármelyik olcsó gold CAM mehet a helyére, meglesz a rating.

(#8370) gabigyerek válasza sz_abika (#8368) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Spanom megcsinálta. Azt mondta kb 38-ból jött ki. Kérdés az, hogy menyire építhető egy keretbe, mert bár egy két stat egész jó, sztem a pace miatt használhatatlan. (de nem próbáltam így csak a statok alapján mondom)

PS4

(#8371) #16514048 válasza gabigyerek (#8370) üzenetére


#16514048
törölt tag

Stílus függő, én nem nagyon szoktam rohangálni, így soha nem éreztem túl kevésnek nála a pace-t.

Amúgy meg dobsz rá egy hunter lapot, és meg van oldva.

[ Szerkesztve ]

(#8372) bdave16 válasza gabigyerek (#8370) üzenetére


bdave16
senior tag

MLS vagy Spanyol csapatba jó csak,vagy hybrid,de az más tészta. Az említett 2 fajta csapatot nagyon ritkán látni csak a fanoknál,vagy mondjuk akinek megvan a Giovinco is annál képzelhető még el. Csereként sem használható,mert lassú.

(#8373) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Legutolsó meccs: az ellenfélnek 2 kaput eltaláló lövés 3 gól, nekem 8 kaput eltaláló és 2 gól... :D Berakta RF Embolot ST-be, nem lehetett mit tenni ellene, már a meccs legelején tizit kapott.

(#8374) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

lassú, pace... stb...
hát igen, aki csak folyamatosan löbbölget, meg indítgat előre, biztosan nem fogja tudni használni...
de nálma pl. egy Totti is nagy király Cam-ben a 2 csatárom mögött... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#8375) 77Guba válasza LedyGyuszi (#8374) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ne is mond, mikor meglátom, hogy az ellenfél ilyen lassú játékosokkal jön, már érzem előre, hogy szét fognak szivatni a 16-os előtt, és skilles lesz az ellenfél... Azt szeretem látni, mikor az ellenfélnél minden poszton a leggyorsabb játékosok vannak.. Egyébként én sem tudtam vele játszani... :)

(#8376) HdRew


HdRew
őstag

(#8377) gabigyerek válasza HdRew (#8376) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Sosem jött be Sanchez a fifában de erre a lapra már beneveznék :)

PS4

(#8378) Rypejakten válasza LedyGyuszi (#8374) üzenetére


Rypejakten
addikt

nekem csak az agility tűnik kevésnek papíron, marksman-nel akár jó is lehetne.

(#8379) zsolti72837 válasza LendvaiFeri1 (#8366) üzenetére


zsolti72837
őstag

És majd lehet is venni a marketba?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#8380) HdRew válasza gabigyerek (#8377) üzenetére


HdRew
őstag

(#8381) Rypejakten válasza zsolti72837 (#8379) üzenetére


Rypejakten
addikt

igen, csak neked lesz elérhető.

Hunreeth: egész jól néz ki.

(#8382) MdewC


MdewC
nagyúr

Telibe kell vernem a két csapatom, napok óta csak szenvedek a játékmenet miatt, ez miatt a jobbak is lenyomtak.

:))

Szóval IF Dybala 200K-s haszonnal eladva, új csapatok megtervezve, alakzat lecserélve (idén először), hátha vissza áll a rend. :)

Lehet a taktikán is faragok.

Ha vkit érdekel, hamarosan küldöm az infókat!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8383) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek kik a legjobban túlértékelt és legjobban alul értékelt játékosok az idei fifában?

(#8384) Citroware válasza Kristof_94 (#8383) üzenetére


Citroware
addikt

Legjobban túlértékeltek:

1. A Premier League játékosai
Indokolatlanul túlárazott az egész bajnokság, szerintem sosem éri meg PL csapatot csinálni.

2. A topligák topcsapataiban játszó illetve nagyobb hírnevű játékosok
Csak azért, mert nagycsapatban játszik valaki és nagy szám van a neve mellett, még nem jelenti azt, hogy a játékban másvalakivel ne lehetne jobban érvényesülni. Sőt, a játékosoknak van egy olyan statja, hogy "hírnév" és csak azért, mert valakinek ez 3 vagy 4 csillagos, 1 vagy 2 összértékkel nagyobb szám lesz a neve mellett ahhoz képest, ha egyébként minden statja azonos lenne egy ismeretlen emberrel, akinél tudásban egy hajszállal sem jobb.

3. A ligák egyes posztjainak egyértelmű legjobbjai
Amelyik bajnokságban/nemzetben egy posztra több jó alternatíva van, ott kölcsönösen csökkentik a játékosok egymás árát, de ahol valaki egyeduralkodó, az nagyon felviszi az árát.

4. A gyors játékosok olyan poszton, ahol nem olyan fontos a sebesség, vagy Chemistry Style-lal jól ellensúlyozható
Ez játékstílus-függő.

5. Akik SBC-hez kellettek
Például az MLS játékosai...

A legjobban alulértékeltek pedig azok, akikre ezek közül egyik sem igaz. :DDD Általában a legkisebb bajnokságok legkiemelkedőbb játékosai, de ott nem lehet jó csapatot építeni köréjük, de a Serie A játékosok, vagy a Ligue 1 az arany középút.

[ Szerkesztve ]

(#8385) Lori82 válasza Kristof_94 (#8361) üzenetére


Lori82
senior tag

Manét nem próbáltad?Nálam ő az Isten RW pozicióban :)

(#8386) MdewC válasza Citroware (#8384) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez full profi írás, teljesen adom. Azért a PL-ben is vannak alul értékelt játékosok, meg máshol is túlértékeltek, de ettől még így van. (A PL játékosok a bajnokság népszerűsége miatt is drágábbak, ami teljesen érthető. Amúgy nekem jónéhágy spanyol játékos számít túlértékeltnek, a népszerűség miatt, holott IG vannak jobbak is.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8387) Kristof_94 válasza Citroware (#8384) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem az árazásukra gondoltam, inkább a képességeikre. Pl. szerintem Martial és Rashford a két legtúlértékeltebb játékos, messze nem olyanok a valóságban, mint ahogy a játékban teljesítenek. Mindkettő gyakorlatilag megállíthatatlan.

Most kicsit megint lefárasztott a játék. Meccsek óta olyanok a játékosaim, mintha mozgássérültek lennének, alig tudnak egy normális passzt kiosztani. A másik meg az, hogy legalább 3 mecset buktam már el úgy, hogy az első 3-4 percben megszereztem a vezetést, majd lőttem még 1 gólt és onnantól kezdve se kép, se hang, gyakorlatilag le is tehetném a kontrollert. :U
Mondjuk eléggé fáradt vagyok, vizsgán voltam reggel és csak 2-3 órát aludtam... :D

(#8385) Lori82: Még nem, de majd lehet teszek egy próbát, ha nem olyan drága! Agüerora pályázom, de sosem lesz annyi zsetonom... Pedig jó lenne Musa helyére vagy cserének. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8388) evibly


evibly
senior tag

Eddig egyszer sem sikerült bejunti a WL-be, ami nem is annyira baj, mert nem nagyon lenne időm 7végén sok meccset lejátszni. Kvalifikálni attól még jó lenne magam, ennek többször nekifutottam, ma jutottam el talán harmadjára a döntőbe, de elbuktam és ez volt a legfájdalmasabb. :(((

És nem is tudom, hogy mi volt. Az ellenfél nem volt nagy szám, 1-1-re egyenlítettem, ami után kihagytam egy tizit, majd a második félidőben valahogy Rémyvel kiugrott, a harmadik gólját meg már nem is láttam az idegtől. Fejlődni kell, a csapatom is lehetne jobb (ratingben KIZÁRÓLAG) nagyságrendekkel jobb gárdákkal találkozok - bocs, csak le kellett írnom. :)

Hogy legyen konstruktivitás is: Ben Yedder idén is egy beast, Matuidi rettenetesen rossz, Timo Werner meg egy OP vadállat, el sem tudom képzelni, milyen lehet az IF lapja.

Végül egy vicces üzenet, ami az elődöntő során jött :DD

(#8389) szupersanyi válasza Kristof_94 (#8387) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Rashford 76-os a játékban, ezen mi van túlértékelve? :D Az IG statjai sincsenek túlhúzva, a valóságban is az egyik leggyorsabb csatár, a dribblingje pedig még jobb is lehetne reálisan. Ha Rashford túl van értékelve, akkor Musára mit mondjunk? :)
A 82 Martialnál szerintem teljesen reális, IG statoknál pedig max. a dribbling van kicsit túlhúzva nála.

Az ilyen játékosok, mint Musa, Martial, Rashford, Sterling, Walcott, stb. azért tűnnek FIFA-ban túlértékeltnek, mert a valóságban pont azokban a dolgokban kiemelkedőek, amik FIFA-ban nagyon OP-k.
Musa például tényleg csak futni tud és egész jól cselez, ez a valóságban szinte semmire sem elég, ezért nem játszik a Leicesterben, de a FIFA-ban ezekkel már az egyik legjobb olcsó csatárnak számít.

(#8390) Kristof_94 válasza szupersanyi (#8389) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A rating egy dolog, de a játékon belül mintha valami Istenek lennének. Játszottam már CR, Messi, Suarez ellen is, kevésbé volt megerőltető! :D
Musa a király, jó lenne egy POTM belőle, de nem sok lehetőséget kap!

[ Szerkesztve ]

(#8391) unravel válasza ferni (#8352) üzenetére


unravel
őstag

Nem.
Mennyire életszerű hogy valaki belép a meccsbe és hirtelen szarás jön rá vagy eletbevágó, halaszthatatlan telefonhívása akad?

¯\_(ツ)_/¯

(#8392) BigDeal válasza unravel (#8391) üzenetére


BigDeal
tag

Ne haragudj de ez tényleg böszmeség amit állítasz! Nekem is volt úgy hogy meccset kezdtem és jött egy fontos hívás amit nem tudtam másfél perc alatt elintézni és igen is 3x nyomtam pauset. Volt olyan is hogy elkezdtem egy meccset és olyan hívás jött ami nem fért bele még a 3 megállításba sem ezért kiléptem.
Ez szerencsére nagyon ritka dolog nálam de sajnos előfordul. Nem hiszem hogy ezért jelentgetni kéne egymàst.

(#8393) unravel válasza BigDeal (#8392) üzenetére


unravel
őstag

Megértem ha előfordul, de 3 meccsből háromszor kiborított.
Befejeztem. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#8394) trapedli


trapedli
csendes tag

Csak hogy újabb bizonyítékkal szolgáljak, hogy nem minden a csapat...
Itt már formációt váltott és Ronaldo 96-os IF Ronaldo... :DDD

Ja igen a lényeg... 2-1re nyertem

LendvaiFeri1: Velem már nem is játszol? :D Ludinho (Magyar zászló, RiziBizi csapatnév)

[ Szerkesztve ]

(#8395) LendvaiFeri1 válasza trapedli (#8394) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nincs nálam a joy, plusz kolis nettel nem lenne az igazi. Próbáltam csalókkal összekerülni, hátha összejön a 7végi fos, de füstölés volt/van.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#8396) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Most már tényleg kezd egy kicsit sok lenni. 3-1-ről a játékot dominálva elbukott meccs. a vége 5-3 oda...

(#8397) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

Lukaku vagy Vardy? Én Lukaku felé húzok, esetleg egy Hunterrel megdobnám.

Vélemény róluk?

Illetve keresem Martial és Shaqiri hasonló képességű cseréjét a PL-ből. ( Bolasiet LW-ben próbáltam, nem jött be)

Ötletek?

"Nincs megállás"

(#8398) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Valaki tudna nekem kölcsönadni 600 ezer zsetont? Agüerora kellene :D

(#8399) 77Guba válasza Kristof_94 (#8398) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nekem meg IF Naingolanra, jóval többe kerül, mint gondoltam... És egy jó ideig olcsóbb sem lesz, az is tuti... :W

(#8400) Kristof_94 válasza 77Guba (#8399) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Minek belőle IF? :D Az alap is egy állat!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.