Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) gabesz82 válasza dejvid8 (#16849) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ba...ki ez PC-n 30 milla legalább :Y de gondolom játékintelligencia zéró volt :) A kedvencem a csapatnevek... 4321 England :D Rengeteg ilyennel találkozolk, csapatnév Italy, meg Spain, meg Laliga, és mi a csapat... MusaVardy :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#16852) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Remélem Stones nem kap IF-et ma, mert eladtam a hype miatt az OTW lapját.
34000 --> 58000 volt a vétel eladás, szerintem ha kap egy 81-es IF-et nem nagyon lesz magasabb az ára utána sem.

(#16853) zunicum


zunicum
tag

Brozovic akcióban:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16854) etaclan1984 válasza LedyGyuszi (#16847) üzenetére


etaclan1984
őstag

Kis csapatokat is megcsináltad ? Bayernnél szerintem max 83-as rating lesz, ahhoz nem kell venni csak egy Müllert ami drága(30k PC-n). Lewanak én inkább 91-es lapot tippelek, max 92-est, 93-ast semmiképp mert az már millió felett van és nem arányos egy SBC-vel. De azért durva hogy Kane 87-es SBC lapjánál 4 db is van ami jobb. Igaz én nem miatta csináltam meg hanem a packokért. Még szerencse hogy a csapatokból betáraztam rendesen, így még pluszos is lettem, mert még 5ezres játékos sem dobott.

(#16855) LedyGyuszi válasza etaclan1984 (#16854) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

megvettem az összes csapat minden egyes hiányzó játékosát, így a megmaradt játékosokat el tudom majd adni drágábban, ergo csökkentik a sbc "árát" számomra... :K

ugyanígy tettem amúgy az osztrák, svájci és az arab 3 legerősebb csapatával is anno, utóbbin most kerestem 200k-t...

XONE: LedyGyusziHU

(#16856) etaclan1984 válasza LedyGyuszi (#16855) üzenetére


etaclan1984
őstag

Van pénz lóvéra !!! :DD :C :C :R

[ Szerkesztve ]

(#16857) LedyGyuszi válasza etaclan1984 (#16856) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mármint meg van az osztrák és svájci liga összes játékosa + volt az arabok 3 csapata... :DDD
jó bizniszt csináltam anno a OTW-s sbc-kkel, így volt rá keret... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#16858) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Van valami csapatfeltétele a hétvégi WL-nek?
Csak mielőtt kiteszem az összes Bundes játékosomat a piacra.

PSN: OldSlowhand74

(#16859) LedyGyuszi válasza Aguinaga (#16858) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

minek akarod kitenni őket?

XONE: LedyGyusziHU

(#16860) Aguinaga válasza LedyGyuszi (#16859) üzenetére


Aguinaga
őstag

Kellacoin :D

Dybalát akarok venni

PSN: OldSlowhand74

(#16861) MdewC válasza Aguinaga (#16860) üzenetére


MdewC
nagyúr

Jó választás. :)

Meg szeretnéd szórni Kristófot? :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16862) Aguinaga válasza MdewC (#16861) üzenetére


Aguinaga
őstag

Neeeem, dehogy ;)

PSN: OldSlowhand74

(#16863) LedyGyuszi válasza Aguinaga (#16860) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én várnék a Bundes sbc-ig, bár nem tudom miylen játéksooktól akarsz megválni...

XONE: LedyGyusziHU

(#16864) Kristof_94 válasza Aguinaga (#16862) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ha PC-n vagy megpróbálhatjuk! :D

Amúgy ha lesznek FUT Birthday SBC-k és ugyan az lesz a szisztéma, mint karácsonykor, akkor akár egy Musa is jöhet, mivel 7-es számmal tolja a srác! :C

[ Szerkesztve ]

(#16865) Thom95


Thom95
tag

Úgy látom, ezt a fórum témát mentenem kell.
PS4-es játékosok is vannak itt bőven ahogy látom! :)
Jó játékot Uraim!

(#16866) dejvid8


dejvid8
őstag

TOTW28, hivatalos.

Hmm,nem rossz..Neymar, CR, Thiago, Verratti, Podolski, Piszczek közül mondjuk szivesen nyitnék valakit pénteken a szülinapon :D

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#16867) Lori82 válasza etaclan1984 (#16854) üzenetére


Lori82
senior tag

Nem biztos,hogy a Bayernba elég csak egy Müller. Boateng horror áron megy ,Martínez mellé meg lehet,hogy meg kell venni Hummelst,mert PC-n Badstuberből tegnap konkrétan 4 db volt és az is 9-10 k körül mozgott.Szerintem 4-3-3 lesz a felállás és mivel RW csak Robben van,az egyik LW,LM-et át kell rakni jobbra.Ha átraktad már romlik az összhang és nem vagyok biztos benne,hogy az még belefér,hogy egy CDM vagy CM-et teszel CB pozícióba.

(#16868) Kristof_94 válasza dejvid8 (#16866) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tuti rengetegen fognak majd TOTW pakkokat nyitni, ha lesz rá lehetőség. Remélem 3x-os áron el tudom majd adni a 84-85-ös játékosokat, bár várok majd vele egy kicsit, hátha lesznek Birthday SBC játékosok!

(#16869) MdewC válasza dejvid8 (#16866) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16870) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

(#16871) marcess


marcess
senior tag

Schürrle véletlen nem csatár volt? Mennyivel vonzóbb lenne :(

[ Szerkesztve ]

(#16872) Szigma70


Szigma70
addikt

Srácok

Hamsik sima lapja megéri az árát? Jobb mint Parolo, Khedira, Strotman?

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#16873) sz_abika


sz_abika
addikt

A kibaszott MOTM Sonotok...2-0ról csereként 2-3ra buktam miatta.

Előtte a legdrágább csapatot búcsúztatom büntetőkkel, itt félidő 2-0, majd kb 15 perc alatt 2 szögletfejes, majd random kontra. Nem hiszem el, ennyire volt időm ma kb, de megint nem jutottam sehova, iszonyat színes csapatok vannak ma kvalin.

Majd cserének a csapatba még jött egy Pogba frissítisként

PSN: xszabikax

(#16874) v-man


v-man
őstag

Hétvégi Marquere Liverpool - Everton és Dortmund - Schalke meccseken kívül tipp?

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#16875) zoliadon válasza v-man (#16874) üzenetére


zoliadon
csendes tag

Benfica -Porto, Napoli - Juve, Göteborg - Malmo, Ajax - Feyenord

PSN: Zoliadon84

(#16876) gabesz82


gabesz82
senior tag

Megcsináltam LaLiga SBC-t, remélem végre kijutok így WL-re, úgyis alacsony a vérnyomásom :D

PSN: Morfologus82

(#16877) gabesz82 válasza Szigma70 (#16872) üzenetére


gabesz82
senior tag

Én már csak azért is betenném, hogy gólhelyzetben nyekeregje a nevét a kommentátor :D

PSN: Morfologus82

(#16878) gabesz82 válasza dejvid8 (#16866) üzenetére


gabesz82
senior tag

Az a Neymar :O

PSN: Morfologus82

(#16879) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16880) gabesz82 válasza LendvaiFeri1 (#16879) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nagyon komoly az a szobor :DDD biztos emlékezetből csinálta a "művész".

PSN: Morfologus82

(#16881) dejvid8 válasza LendvaiFeri1 (#16879) üzenetére


dejvid8
őstag

:C

És mégegy.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#16882) LedyGyuszi válasza marcess (#16871) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én is nagyon örültem ovlna neki, mert bundásban kevés a jó szélső CAM...
Gondolom Pulisic miatt nem tették oda, bár nyugodtan cserélhetett volna a kettő pozit...

XONE: LedyGyusziHU

(#16883) gabesz82


gabesz82
senior tag

Van egy ötletem... kereszteljük át a fifát Only PL Team Can Play Well And PL Players 2times Faster Than The Light. OPLTCPWPLP2FTTL egész rövid betűszó... de legalább fedi a játék lényegét, ha vagy olyan hülye hogy nem PL csapatot építesz, akkor megy is a hendi. Nálam itt szakadt a cérna... nem érdekel a DNF, stb. PL csapat ellen rögtön kilépek.

PSN: Morfologus82

(#16884) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

(#16885) ShiberMonkey válasza gabesz82 (#16883) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Tényleg picit vicc ez hogy Boruc véd egy tizit és már TOTW lesz :D De úgy néz ki PL fanok a készítők :)
Nekem volt UT-ben egy spanyol csapatom ( Bilbao és Atletico játékosokból + David Villa) de nem tudtam mit kezdeni a PL csapatokkal, úgy átszlalomoztak Godínon és Laporteon mint a sicc :D. Azóta van az a csapatom amit láttál :) Nem tudom az mennyire OP( biztos az valamennyire mert PL csapat), de mit tehet az ember ? :/

[ Szerkesztve ]

(#16886) gabesz82 válasza Kristof_94 (#16884) üzenetére


gabesz82
senior tag

:R

PSN: Morfologus82

(#16887) Darabokra válasza ShiberMonkey (#16885) üzenetére


Darabokra
senior tag

ahogy az is vicc h cuadrado lő egy gólt és újabb informot kap egy 1-0s meccs után, ahogy az is h dybala es higany lő gólt a vicc playermonak és if mindkettő.. Meglehet nézni olaszba hány if lap van, aztán az után mondjátok hogy PL fanok..

(#16888) etaclan1984 válasza Lori82 (#16867) üzenetére


etaclan1984
őstag

Badstubert vadászd le, én tegnap vettem 5dbot 5ezres áron(PC). Ő biztos hogy max áron fog menni amikor kijön a Bundás.

(#16889) gabesz82 válasza Darabokra (#16887) üzenetére


gabesz82
senior tag

Nem az IF lapok miatt írtam amit írtam, és szerintem nem vagyok egyedül a véleményemmel, hogy milyen szinten van pozitívan diszkriminálva a PL a játékban gameplay-ileg. Nem hiszem, hogy véletlen, hogy 10-ből 7 PL csapattal találkozok... a legjobb az amikor PSG/Real/Juve/Barca/bármi mez, PSG/Real/Juve/Barca/bármi címer és a szokásos "világverő" PL csapat :C

PSN: Morfologus82

(#16890) etaclan1984 válasza gabesz82 (#16889) üzenetére


etaclan1984
őstag

Chelsea FC név, Tottenham logó, Arsenal mez, Old Trafford :))

(#16891) gabesz82 válasza ShiberMonkey (#16885) üzenetére


gabesz82
senior tag

Godin, Laporte mindketten lassúak sajnos... bár nyilván ha a védő mögé kerül a támadó, akkor már mindegy milyen gyors :) Na igen... ez az látod, "mit tehet az ember" :) Engem nem érdekel hogy mennyire OP vagy nem OP és csak olyan játékost használok akit kedvelek a való életben is, nem csak az eredményért játszok, nekem fontos, hogy azt a csapatot akivel játszok, kedveljem is. Nagyon jó példa erre Iniesta, tudom, hogy ingame messze nem a legjobb, de semmi pénzért nem tenném ki a csapatból... Nyilván mindenki úgy játszik ahogy szeretne, én ebbe nem szólhatok és nem is akarok beleszólni, csak zavar az a jelenség, hogy előbb utóbb ráfanyalodnak a játékosok a PL-re, és nem azért mert szeretik, hanem mert a játék rákényszeríti...

PSN: Morfologus82

(#16892) gabesz82 válasza etaclan1984 (#16890) üzenetére


gabesz82
senior tag

Gyönyörű :C A trafford kilóg a sorból, biztos nem talált több londoni klubot :) A mezről jut eszembe, jókat szoktam röhögni... váltogatja a mezt... otthoni meze fekete, a másik meg sötétkék, micsoda választék :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Morfologus82

(#16893) LedyGyuszi válasza gabesz82 (#16892) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

legjobb az, amikor vakító napsütéses stadion mellé a fűvel azonos színű mezt választ, szinte nem is látom az embereit...

vagy legutóbb sárga mez, erre a bíró is beöltözik sárgába...sehogy sem tudtam megkülönböztetni... :F

XONE: LedyGyusziHU

(#16894) gabesz82 válasza LedyGyuszi (#16893) üzenetére


gabesz82
senior tag

Ajjj de az a kedvencem... fele tűző nap, fele árnyék :D jah hogy egy kis önkritika is legyen a bírós témára, legalább úgy érezheted magad mint egy Barca-PSG meccsen :DDD

PSN: Morfologus82

(#16895) LedyGyuszi válasza gabesz82 (#16894) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

jha, azt is imádom + van egy pálya, aminél a fű nyírásában ilyen kis "rombuszok" vannak, kell egy félidő, mire megszokja a szemem... :DDD

jó a hasonlat! ;)

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#16896) Darabokra válasza MdewC (#16869) üzenetére


Darabokra
senior tag

azthiszem te javasoltad IF Tolissot, lecseréltem az olasz keretet, wl ben lehet ezzel a csapattal indulni hétvégén? ha jól láttam nincs kritérium.

(#16897) getdizzy válasza Darabokra (#16896) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Jó ideje már nincs kritérium szerencsére...

Nekem a mostani hétvégén talán már csak 8 wint kell elérnem, hogy meglegyen a havi gold.

Szerintem utána rá is hagyom, soknak találom nagyon ezt a 40 gamet...

Ha esetleg fel lenne cserélve, és hétköznap kellene lejátszani ennyit, nem lenne bajom vele...

Utoljára decemberbem tudtam ennyit játszani mint most márciusban, remélem azért ennél jobb lesz a havi gold :DDDDD

(#16898) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ha a FUT Birthday játékos SBC-k a mezszámok alapján mennek majd, akkor 7-én esélyes egy Ronaldo SBC, bár nem tudom milyen követelmények lennének... :D
És ugye gondolom mindenki ismeri az SBC lapok dizájnját, na annak van egy premium változata.
Tehát pl. így nézne ki. Ez NEM VALÓS KÉP, EGY ELKÉPZELÉS!!!

[ Szerkesztve ]

(#16899) Darabokra válasza Kristof_94 (#16898) üzenetére


Darabokra
senior tag

mettől meddig lesznek ezek az sbc-k szerinted?

(#16900) MdewC válasza Darabokra (#16887) üzenetére


MdewC
nagyúr

2 különböző dologról beszélnek.

De meg lehet nézni, hogy Cuadrado gólja mekkora volt, plusz győztes gól volt Olaszország rangadóján, de azt is meg lehet nézni, hogy egy PL játékos ugyan úgy megkapja az informot 2 gólra és gólpasszra, hót minegy, hogy milyen meccsen lövi.

Ettől még a PL OP a játékban, erről írtak fentebb...

Más: Tolisso király (még Ő is kapott IF lapot a gyenge francia bajnokságból), én CM poszton használom, de CAM-ben is jó lesz sztem. ;)

A csapathoz grat, jól néz ki. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.