Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) vatafakk válasza lujdzsi89 (#16349) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Simán a hype miatt mozognak így az árak...
Amikor meglőtte Icardi a gólokat az Interben már elkezdték eladni a kártyákat, nagyon lement az ára, amikor meg kijött ténylegesen az új lap nem volt olyan hatalmas upgrade rajt és elkezdett feljebb menni a régi IF-ek ára szerintem.

Hasonlót megfigyelhetsz az OTW lapoknál, lő mondjuk egy Depay 2 gólt és annyira feltolják az árát, hogy annyit upgrade után sem érhet, aztán szerdán kijön a hét csapata, megkapja az upgradet mégis lejjebb megy az ára mert nem ér annyit.

(#16352) Meghivott


Meghivott
addikt

Jön majd a FUT szülinap, tapasztaltabb fórumtársakat kérdezem, mi várható? Alaposan feltankoltam 84-86-os játékosokból, illetve vettem pár 81-86-os IF lapot is.
Köszi

(#16353) sz_abika


sz_abika
addikt

Komáromi VSE mintha innen lenne valakie, mintha remlene a neve.
Mindenesetre megizzasztottal az elso div2be valo feljutasomert, necces volt :U

PSN: xszabikax

(#16354) sz_abika


sz_abika
addikt

Nem azt mondom hogy ez a világ legrosszabb draftja amit kiraktam, de 87/64es roll, az nem hétköznapi.

Ehhez képest első körben jött egy 99es kalányos ronaldo-tots suarez-messi trióval támad 4-3-3as emberke, na mondom ez game over. Ehhez képest TOTS Neuer 2 tizenegyest fogott a párbajban és továbbjutottam egy végigbekkelt meccsen. Nem tudom milyen áldozatot vett észre a Fifaisten, de most kicsit ad felém úgyérzem.

PSN: xszabikax

(#16355) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16356) Meghivott válasza LendvaiFeri1 (#16355) üzenetére


Meghivott
addikt

Ez erősen korhatáros :O

(#16357) MdewC válasza Meghivott (#16352) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én bízom vmi jó ajándék pakkban. :)

Sbc is tuti lesz.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16358) Meghivott válasza MdewC (#16357) üzenetére


Meghivott
addikt

Remélem olyan lesz, hogy tudom üríteni a high rating felhalmozást.

(#16359) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

A kemisztri tényleg ennyire lényegtelen? A kezezést miért nem szabálytalan? Minden meccsen 5x mehetnék ziccerbe, de nem, mert a felugró védő kezéről lepattan.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16360) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#16359) üzenetére


MdewC
nagyúr

Auto tackle. The new ea fícsőr! ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16361) #16514048 válasza MdewC (#16357) üzenetére


#16514048
törölt tag

Tavaly asszem 1 hétig adtak minden nap ajándék pakkot, az utolsó ráadásul valami drágább volt (talán 100k-s), abból nyitottam is egy upgradelt Aguero-t. Remélem idén is lesz valami hasonló.

(#16362) marcess válasza #16514048 (#16361) üzenetére


marcess
senior tag

Tavaly karácsonyra is adtak packokat, most nem kaptunk, volt viszont minden nap külön sbc ugye a mezszámokra lehet most is ilyen lesz.

(#16363) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerdától szombat estig terepgyakon leszek, remélem lehúzhatom a budin az összes befektetésem... :D
De hátha lesz wifi. :U

(#16364) dracox


dracox
addikt

Volt egy kisebb áramkimaradásom Fifa közben. Azóta ha be szeretnék lépni a játékba a töltő képernyő után kidob az asztalra vissza. Van valami javítási opció vagy rakjam újra az egészet emiatt? :F :F

(#16365) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Ezt segítene valaki befejezni? Nem baj, ha nem fullos a chem, majd a loyalty bónusz megoldja!
Jensen keret
A 3 IF illetve Jensen maradjon, a többi bárki lehet. Előre is köszönöm, aki segít!

(#16366) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Lel, megvolt az első csaló a 7végi fosban.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16367) bdave16


bdave16
senior tag

Újabb 15 winre lettem jó. 5 hosszavbításos meccs mind az 5-ön vereség . Ebből 3 tizi párbaj ahol 2-ben megvolt az esély,hogy megnyerjem és vagy kihagytam vagy nem tudtam védeni . 33 win kell a havi elitehez 2 hét alatt tehát 16 és 17 win.

(#16368) LendvaiFeri1 válasza LendvaiFeri1 (#16366) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A második is.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16369) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

10-ből 9x otw kanté, pogba, sbc suraez, bale... Mi a fa.. ez? :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16370) bdave16 válasza LendvaiFeri1 (#16369) üzenetére


bdave16
senior tag

Ez van,ha elérsz egy komolyabb szintet . Nekem is végig ez van nyugi :) Mondjuk nekem a BPL csapatok jöttek mostani hétvégén .

(#16371) LendvaiFeri1 válasza bdave16 (#16370) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Komolyabb szintet?

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16372) bdave16 válasza LendvaiFeri1 (#16371) üzenetére


bdave16
senior tag

Ha nyersz mondjuk 5 vagy 6 meccset egymás után . Akkor olyan ellenfelet dob aki nem csak,hogy jó,hanem a csapata is "God tier"

(#16373) Garsza


Garsza
veterán

Helló!
Egy egyéni tapasztalatot szeretnék megosztani veletek pack nyitással kapcsolatban.
Két hosszabb kihagyásom volt eddig a játékban mindkétszer 2+ hét és a kihagyás utáni pack nyitásaim rendkívül jók voltak. Előszer IF Parolo TOTT Salah Mbemba meg még vagy 2 színes lap jött 2 packból.
Most is már vagy 2 hete nem játszom ma nyitottam pár packot és kaptam 4 színes lapot meg Tiago Silvat.
Például egy 82+ packból zöld íColeman esett. Esett még mellette másik zöld lap is. Ezen kívül IF Banega Tiago Silva meg egy draft tocen egy 55k packból. 20k Packból IF Benatia.
Biztos közre játszik az is hogy sok most a színes lap, de nem lehet véletlen hogy kihagyás után ilyen jó lapok esnek.

(#16374) Meghivott válasza Garsza (#16373) üzenetére


Meghivott
addikt

De, véletlen.
A mostani WL megint agymenés. A gép mindent bevet, hogy mindenki nyerjen egy kevés meccset és jól érezze magát. Most kezdem látni, hogy közepes szinten (25/13-16 győzelem hetente) semmi értelme a WL-nek. Nehéz élvezni a meccseket, a csomagok meg konkrétan szarok. Amúgy meg azt vettem észre, hogy a meccsek nagy többségén, amikor két BPL csapat csap össze, az olcsóbb csapat nyer. Nem túl motiváló.

[ Szerkesztve ]

(#16375) Edgar2621 válasza Meghivott (#16374) üzenetére


Edgar2621
őstag

Szerintem nem véletlen. Ezt a megállapításomat két barátomra alapozom. Ők nagyon ritkán játszottak, főleg az UT játékmenetbeli fogyatékosságai miatt, de amikor visszatértek a játékhoz mindig nyitottak pakkokat. Nem időrendben fogok haladni, mert nem emlékszem pontosan, de ezeket adta nekik az EA istene: Messi(mindketten kihúzták), Neuer, Toty Dani Alves, kék Otamendi(nem tudom milyen special volt), Neymar, Totw Thiago Silva. Idén ketten együtt játszottak összesen kb 10 UT meccset, mert nagyon megunták, hogy Lt+Rt használat stb nélkül nem lehet érvényesülni. És ezeket húzták az első 2 hétben: totw Promes, totw Milner, totw Lloris, Diego Costa, Thiago Silva. Ha szeretnétek lebontom személyre, hogy melyikük kit húzott, de azt hiszem nem ez a lényeg. Mindketten azt mondták, hogy akkor húzták a legjobb lapokat, amikor hosszú idő után újra beléptek az UTbe. Például egy emlékezetes napon egyikőjük tavaly karácsonykor hajnali háromkor részegen húzta ki Messit és reggel azt hitte álmodta. És akkor már legalább 1 hónapja be sem lépett, játékra nem is gondolt. Én például tavaly még kizárólag pakkokat nyitottam és egyszer kaptam értékes játékost(Neymar), több mint 100 szezonom volt(kb 80 div1), és utólag azt mondom, hogy óriási ráfizetés volt. Idén már nem veszek pakkokat, bár nincs Ronaldom, de van két nagyon jó csapatom és jelenleg majdnem 600k coinom, amit nem szándékozók elkölteni, mert jelenleg nem érzem, hogy bármelyik csapatomon minőségi változást tudnék végrehajtani ennyiből. A lényeg, hogy amíg nem mutat nekem valaki más bizonyítékot én, hiszem hogy számít ki mikor és mennyit játszott(és nyert).

XO: Gollami26

(#16376) dracox


dracox
addikt

Erre mi a megoldás srácok?

(#16377) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Nem akarja ez a fos a 18 wint. najndzsolam utolsó emberként leránt, még lapot sem kap. messi a bugos fos miatt elesik, tizi, persze, hogy ezzel nyer a nyerek. Össze-vissza csúszkált, labda sehol, de nem fújt a bíró? Mi a fasz ez? :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16378) LendvaiFeri1 válasza LendvaiFeri1 (#16377) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Most 15 perc alatt kapok 3at, 50es szintű játékosok, 2 passzt nem lehet. Nem csalja el megint, nem.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16379) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#16378) üzenetére


MdewC
nagyúr

Persze, hogy nem, sosenem csinál ilyet. :DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16380) eM'82


eM'82
addikt

Volt már olyan veletek mikor belétek hasított a "felismerés b@*dmegja"? :)
Tudok a Chemistry glitch-ről, de úgy voltam a Team Chem-mel és az egyéni chemistry-vel, hogy nem baj, ha nem tökéletes, csak legyen min 85 (ez is hiba, mert min. 90-nek kell lennie, hogy ne rontsa az egyénit). A hibrid csapat oltárán áldoztam fel a kémiát (persze, nyilván lehet olyan hibridet összerakni, ahol mindenki 10-es, de ez most más sztori).
Nem értettem, hogy van az, hogy a 100% Serie A (átlagos játékosokkal megtűzdelve) miért tűnik "élesebbnek" és gyorsabbnak, mint a papíron penge hibrid. Mintha SBC Suarez (nekem megérte, de nem merem összeszámolni mennyibe került... a 3 nagy csapat min. 700k-ba fájt PC-n) lassabb lenne Catalyst kártyával, mint alapból Dybala... nem csak, hogy annak éreztem, az úgy is volt. Ha 4-es vagy 5-ös egyéni chem-mel küldöd ki a játékosod a pályára, az majdnem olyan, mintha nem is lenne rajta.
El se merem olvasni mégegyszer a téma összefoglalót, mert van egy olyan sanda gyanúm, hogy ott ezt már valaki leírta. De hát, ilyen az igazi férfi ember, nem kell nekem tutorial, meg user guide, majd erőből rájövök és rakom össze az IKEA-s bútort. :W

Ezt leginkább azért írtam le, hogy ha esetleg valaki most kezdte volna el, de még nem olvasta a Topic összefoglalót, akkor erre is figyeljen, mert egy közepes 100/10-es csapat egységesebb és ütőképesebb lehet, mint egy frankó hibrid, ilyen-olyan chem-ekkel. :)

(#16381) Kristof_94 válasza bdave16 (#16372) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hány győztes meccs után érdemes szünetet tartani? :D
Az első két meccsem győzelemmel zárult 15-20 lövésem volt, 90%-a kapura ment. Először egy laggoló lengyelt (milyen meglepő) vertem meg. Bale, IF Benzema, IF Cam Isco, Modric, Kroos, Neymar, stb. Utána egy olasz IF csapatot, kapura lövése sem volt az első félidőben...

(#16382) LedyGyuszi válasza Meghivott (#16352) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mikor várható ez?

XONE: LedyGyusziHU

(#16383) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#16382) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerda este a legesélyesebb! Gondolom az új TOTW csapattal együtt, magyar idő szerint 19 órakor.

(#16384) LedyGyuszi válasza Kristof_94 (#16383) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

thx :R

XONE: LedyGyusziHU

(#16385) #16514048 válasza Kristof_94 (#16383) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem inkább holnap. Tavaly legalábbis 21-én hétfőn kezdődött.

(#16386) Meghivott válasza LedyGyuszi (#16382) üzenetére


Meghivott
addikt

Szerintem egész jövő héten.

(#16387) MdewC


MdewC
nagyúr

Sajna lesérült Dybala, bízom benne, hogy maximum 2 hétre, így azonnal megvettem a legolcsóbbat, gólban már nem bízhattam.

A pénteki eladásból így tiszta 60K profit lett, 100K volt a cél, de így se rossz.

Gyógyulj meg hamar Dybala!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16388) Kristof_94 válasza #16514048 (#16385) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az nem lenne rossz, mert szerda reggelig itthon vagyok... Mondjuk biztos alacsonyabb áron mennének a 84-85-ös játékosok, mert a mostani egy igen gyenge totw.

(#16389) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Tudnátok ajánlani egy Ligue 1 csapatot kb. 70k-ból?

Ilyen francia ligás játékosaim már vannak: (mind NIF) Lacazette, Kurzawa, Aurier, Fekir, Draxler, Trapp.

Általában 4-3-3(4) felállásban játszom.

Lehet hibrid is, akkor francia van pl. Kanté (81-es), Coman, Martial, Varane, Koscielny, Schneiderlin, Rémy, Sisokko, Niang, Dembelé.

Gondolom holnaptól érdemes vásárolni, mert WL után eshetnek az árak, nem?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#16390) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Jópár hónapja nem toltam, de ma elindítottam a játékot és teljesen szétfagyasztja a gépet, fekete képernyő, vagy 10 perc mire betölt a játék. Utána hibátlan. De így nem szívesen indítom el, nem túl komfortos.
Volt ez másnak is, van rá esetleg megoldás?
Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#16391) Meghivott válasza Lmh (#16390) üzenetére


Meghivott
addikt

Usb-be volt valami bedugva indításkor?
Milyen kontroller? Nekem ps4es van és azt csak később tudom indítani (be van dugva, de később aktiválom) különben olyan tüneteket produkál mint írtad.

[ Szerkesztve ]

(#16392) Lmh válasza Meghivott (#16391) üzenetére


Lmh
őstag

Jah, a kontroller. Baj? :U (korábban nem volt az)

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#16393) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szerintetek mely játékosoknak változtatják meg a pozícióját a FUT szülinap alkalmából?

(#16394) Garsza


Garsza
veterán

MdewC

Szerinted Asa a maji teljesítményére kaphat IF lapot LB posztra? Elég OP LB volna belőle szerintem.

(#16395) Szigma70 válasza Lmh (#16390) üzenetére


Szigma70
addikt

Szép estét

Lenne egy két kérdésem, ha valaki lenne kedves megválaszolni
A platform Ps4

A felállásokról lenne szó.
Én a 4-1-2 -1-2 /2 formációra rendezkedtem be, erre vannak játékosaim. Ha ti meccs közben , vagy közvetlen a meccs elején, mikor már látni a másik csapat felálását, formációt akartok váltani, akkor azt, hogy oldjátok meg? Mert pld. az én felálásonból, hogy tudok pld. 4-3-3 at játszani, mikor nem lesz LW és RW a csapatban. Vagy 4-4-2 re, ahol meg LM és RM hiányzik majd. Vagy meccs közben már nem alakítjátok ilyenformán át a csapatot? A másik az egyéni taktika. Más formációban az is változik. Azt meccs közben simán átírjátok? Mert többet, vagy formációkhoz külön külön nem lehet menteni. Vagy csak én nem találom?

Nem megy sajna a játék. A statisztikák szerint sok meccset hozok. Több kapuralövés, nagyobb labdabirtoklás stb. a meccset mégis elveszítem. Egyszerüen a befejezés nem megy. Simán kialakítom a helyzetet, van, hogy egy az egyre, de nem megy be. Vagy simán kivédi a kapus, vagy fölébombázom, vagy épp elvánszorog a lövés a kapuig. Más 25 ről bombázza a gólokat, én meg szenvedek. Tudom, én vagyok a béna, de miben? Mit ronthatok el egy gomb megnyomásán?

Ezenkívül, valaki nem lenne kedves egy leírást alkotni az egyéni taktikai beállításokról? Hogy pontosan melyik csúszkával mit is állítunk? Nagy segítség lenne.
Köszi

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#16396) MdewC válasza Garsza (#16394) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hát, a gólpassz szép volt, ha nem Ő, akkor Cuad, vagy senki. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16397) Meghivott válasza Szigma70 (#16395) üzenetére


Meghivott
addikt

(#16398) MdewC válasza Szigma70 (#16395) üzenetére


MdewC
nagyúr

Topik összefoglalót javaslom, ott találsz pár hasznos infót az egyéni taktikáról.

illetve ha megy az angol, akkor from Blashe

Vagy amit Meghívott kolléga linkelt. (köszi, ide 2 kieg: a beadás, ha nagy, akkor hamar befutnak a kapu elé, néha ilyenkor túlfutnak a beadáson, a másik, az agresszió, minél magasabb, annál többen mennek a labdásra. Olyan, mintha a gép csinálná a team mate cointaint. Ezzel csak óvatosan, mert ha nem megy jól a game, akkor csak nyitja a passzsávokat az ellenfélnek, ha vágja a passzokat és a labdatartást az ellenfél.)

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16399) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sorozatban megnyertem az első 6 meccset, erre ezzel bukom el a hetediket. [link]
A másik 2 gólja hasonló volt, elpattant a védőktől. Már az elején behozta előre a Musa - Salah párost. Amikor Eriksen elment a játékosa mellett már sejtettem, hogy ez lesz.

(#16400) Lmh válasza Meghivott (#16391) üzenetére


Lmh
őstag

Rendes Xbox 360. Rengeteg embernek van ilyen. Egéybként most kihúztam és úgy is csinálja.
Totál belassult az indítás.
Törlöm originestül az egészet és újrarakom. Aztán jelentkezem....

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.