Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) asuspc96


asuspc96
senior tag

Hali!

Most, hogy van ez a nagy leértékelés, én is beszereztem a játékot

aki pc-n használja, miféle kontrollert használ hozzá ?

(#16052) Meghivott válasza asuspc96 (#16051) üzenetére


Meghivott
addikt

Ps4 (gondolom Ps3 is jó lehet), Xbox360, XboxOne irányító

[ Szerkesztve ]

(#16053) Meghivott válasza Meghivott (#16046) üzenetére


Meghivott
addikt

Vissza is állok BPL-re. Nézegetem a 86-os Sont, de nem tudom eldönteni, hogy IF Vardynál jobb-e. Vardy 95-ös aggressionje elég jól érvényesül a pályán.... Akinek Van 86 Son, mennyi szokott lenni a normál ára, most 400K?

(#16054) Edgar2621 válasza chop (#16050) üzenetére


Edgar2621
őstag

Persze benne van, hogy segíti őket az ai, de nem csak az szerintem. Rengeteg videó és leírás alapján játszanak manapság már az emberek, eleinte én is néztem őket, de már nem érdekel, szeretném ha saját játékom lenne, nem másoktól lopott, másolt. Persze a jobbtól nem szégyen lopni, de most már tényleg az van, hogy a legtöbben ugyanolyan stílusban és felállásban játszanak.

XO: Gollami26

(#16055) bab1987


bab1987
tag

Box is televan ilyen Ravenna AC és még sorolhatnám az AC FC-re végződő csapatneveket. Ők PC-n mind csalók. Akkor Boxon is?

psn:balazsb1987

(#16056) #TOTTI válasza bab1987 (#16055) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem is az a csapatnevem, nem tudom megváltoztatni. :( Sajnos mindent ellőttem és ez a 3. klubom.

(#16057) vatafakk válasza bab1987 (#16055) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Mi köze ennek a csapatnévhez, vagy jelent ez valamit?

(#16058) bdave16 válasza vatafakk (#16057) üzenetére


bdave16
senior tag

A hardcore csalók a csapatnevet sem írják át,így a kezdeti csapatnévvel tolják.

(#16059) Roth


Roth
tag

Sziasztok!

Nem játszottam vagy 2-3 hete a játékkal... közben volt 1 vagy 2 patch is, ahogy elnézem.
Arra lettem figyelmes, hogy a videókártyám ventilátora MAXIMÁLIS sebességgel pörög a játék alatt, pedig ez eddig nem volt így!
Videókártya driver frissítés eddig nem volt, és eddig nem is hallottam a játék alatt a ventilátor hangját. Más nem tapasztalt ilyet? Nem valamelyik patch miatt?
Kizárólag a FIFA 17 alatt, más játékoknál nem (ahogy eddig sem volt ilyen - MSI gtx950 gaming).
Ötletek esetleg?

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

4SiDE-COPY Nyomtatás gyorsan Budapesten! Kérjen árajánlatot tőlünk! | info@4sidecopy.hu

(#16060) MdewC


MdewC
nagyúr

Vidal-ról tudna írni vki pár sort? :)

Milyen a 17-ben? Megéri az árát?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16061) Lori82 válasza Roth (#16059) üzenetére


Lori82
senior tag

CSak ötleteim vannak.Egyik az,hogy nem tudom milyen böngészőt használsz,ne fusson semmi a háttérben.Én explorert használok és ha játék közben azt tapasztalom,hogy hangos a gép,akkor tudom,hogy az explorer "beakadt" és ki kell nyomni.CSak nekem annyi,hogy a processzort pörgeti főként,nem a videókártyát.A másik tippem meg a driver.Legyen mindig a legrisebb,de néha az okoz gondot.

(#16062) Lori82 válasza asuspc96 (#16051) üzenetére


Lori82
senior tag

Billentyűzetet :D de tényleg :D Én azon beteg emberek közé tartozom akik még mindig billentyűzetet használnak.Szerintem kb 10 % lehet az arányunk. Amúgy én a Xbox one kontrollerét ajánlanám.

(#16063) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Son mesterhármas szóval lehet, hogy jön a "second MOTM" :(
Nem merem eladni a sima motm lapját...

(#16064) bdave16 válasza Kristof_94 (#16063) üzenetére


bdave16
senior tag

Most adjad . Nekek is elkell az icardimat este

(#16065) Lori82


Lori82
senior tag

Nem tudom,hogy volt-e már,de a WL -t meghosszabbították - ha jól számolok - kedd reggel 7 óráig.

(#16066) Kristof_94 válasza bdave16 (#16064) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Már csak 360k-t ér. Lehet az új lesz vagy 500k. Feltéve ha egyáltalán ST pozícióban lesz, mert ugye a szélen kezdte. Meg kell nekem a WL-ben is. :D

(#16067) dejvid8 válasza Kristof_94 (#16066) üzenetére


dejvid8
őstag

Nekem is megvan, én is gondolkodom rajta hogy eladjam, és visszaveszem.. (még)lejjebb fog menni az ára talán?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#16068) Kristof_94 válasza dejvid8 (#16067) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem biztos!

(#16069) dejvid8


dejvid8
őstag

Ilyenkor, mikor szokott jelenni a Motm? Ma este?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#16070) vatafakk válasza dejvid8 (#16069) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Szerintem nem ma jön mert a MU Chelsea holnap lesz, tippem holnap éjjel, ha adnak ki valamit.

(#16071) bdave16 válasza vatafakk (#16070) üzenetére


bdave16
senior tag

Szerdán a TOTW-al vagy pénteken éjszaka mint a bl-es.

(#16072) dejvid8


dejvid8
őstag

Áhh, nem is adom el, mindig így szoktam bukni mikor ilyen nagy terveim vannak.
Amúgy is, nemhiszem hogy már olyan sokkal jobb lehet a 87-88-as Son a 86-osnál.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#16073) Kristof_94 válasza dejvid8 (#16072) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ó, dehogynem, még nagyobb állat! :D

(#16074) vatafakk válasza dejvid8 (#16072) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Én várok hétfőig, hátha visszamegy PS4en az ára 280ig, mert ma éjjelre várja mindenki de szerintem tévesen, ha nem drágul marad a klubban úgyis használom.

(#16075) dejvid8 válasza Kristof_94 (#16073) üzenetére


dejvid8
őstag

Ne mondd már ezt, inkább meg kellene győznöd hogy felesleges eladni. :D
Hátha RW-LW lesz az új.. És annyi lesz mint az ST.. vagy olcsóbb :D (aztán meg 7 chemen játszatom,miért ne)

Ja, én is várok, meglátom mi lesz holnap holnapután. Ha felmegy az ára, lehet eladom.

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#16076) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Összegyűlt most 18 csomag az SBC-ből. Érdemest most elnyitni vagy várjak vele?

(#16077) vatafakk válasza Kristof_94 (#16076) üzenetére


vatafakk
aktív tag

A MOTM-et legalább várd meg szerintem, hátha esik valami.
Én szombaton 11 packot elnyitottam, miután kijöttek a BL-es kártyák, de nem jött senki.

SON szerintem CAM lesz, ha jön.

[ Szerkesztve ]

(#16078) Kristof_94 válasza vatafakk (#16077) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azt mindegy, ST-be át lehet alakítani! :D

Az a baj, hogy még holnap lesz egy Fa Cup...

[ Szerkesztve ]

(#16079) vatafakk válasza Kristof_94 (#16078) üzenetére


vatafakk
aktív tag

ja, de ha 'véletlenül' LW/RW-be adnák ki akkor jól kib@sznának velünk

(#16080) Lori82


Lori82
senior tag

10W/8L mutatóval kezdtem ezt a WL-t.Első meccset elbuktam,aztán nyertem hatot zsinórban.Ilyet szerintem még nem csináltam.Utána is elég jól ment a játék.Benne volt egy kiugró eredmény,de a mai hátralévő 8 meccset nem kellett volna lejátszanom.1 W jött össze a 8-ból így a szokásos Gold 2 lett :W

(#16081) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Tele van már az a bizonyos részem az ilyen Martial - SBC Lákázett - Dembelé trióval fölálló majmoktól. Sprint, csel, sprint, csel, majd a sz*rrá húzott Lákázett belövi. Előre látom milyen meccsem lesz az ilyenek ellen. A védelem meg persze ezek ellen csődöl be.

[ Szerkesztve ]

(#16082) Meghivott


Meghivott
addikt

Továbbra is állítom, aki 100%-os a WL-ben, az csal, vagy valamilyen okból ki van kapcsolva neki a momentum.

(#16083) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Kroos - Ramos páros nagyon OP.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16084) dracox válasza LendvaiFeri1 (#16083) üzenetére


dracox
addikt

+1. Rendszeres lesz már

[ Szerkesztve ]

(#16085) Edgar2621 válasza MdewC (#16060) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nálam jó ideje ő az egyik középpályás és csak jót tudok mondani róla. Támadásban és védekezésben is csúcs kategória. Erős, jól szerel, középpályáshoz képest gyors is és nagyon jól lő távolról. Emellett a labda sem pattog el tőle, ami ugyancsak nem hátrány. Annyira nem erős a ziccerpasszokban, legalábbis én nem éreztem úgy, de minden másban tökéletes.

XO: Gollami26

(#16086) Edgar2621 válasza vatafakk (#16074) üzenetére


Edgar2621
őstag

Délután néztem Boxon Motm Sont és volt belőle úgy 10-12 darab, most meg úgy 10 oldalnyi😀 Mindenki arra számít, hogy jön az új, ha nem akkor meg bukták.

XO: Gollami26

(#16087) Edgar2621 válasza Meghivott (#16082) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én is megnéznék egy 40/40-es WL-t, komolyan mondom képes lennék végignézni az összes meccsét. Én sem tudom elképzelni, hogy 40et lehet nyerni. A nagy YouTuberek is csak összevágott verziókat raknak ki. Van olyan aki végig szokta közvetíteni? Én 25-28 körül szoktam nyerni ha játszok, de esélyt sem látok arra, hogy 40 meccset nyerjek. Nekem max 3-4 meccs szokot bent ragadni, amikor fáradtabb vagyok, hülyeségeket csinálok. De azokon érzem, hogy nyerhettem volna. A többin jobb az ellenfél, vagy mindent dob neki a gép és nekem semmit, de azokra esélyt sem látok, hogy nyerek. Pluszban a legtöbb ellenfélnek már olyan csapata van a sok WL miatt, ami mellett az én csapataim eltörpülnek. Neymar, CR, Messi, Sbc Suarez, Sif Hazard, tif Lukaku, tif Sanchez, Potm Hazard, Potm Zlatan, Potm Alli. Csak azért írtam ennyi nevet, mert ezek majdnem minden meccsen szembejönnek, és nem egy közülük, hanem 3 legalább. De én nem sírok, nekem sem kedvem sem időm nem lenne minden hétvégén Wlezni, akinek ez jól esik csinálja, de túl sok az a 40 meccs.

XO: Gollami26

(#16088) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#16087) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Szerintem lehetséges, főleg annak, aki profi szinten űzi a játékot már évek óta. Nekem a kedvencem Kurt0411. Hatalmas tag a pali, minden hónapban quick sell-t nyom a havi rewardokra! :C

(#16089) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#16088) üzenetére


Edgar2621
őstag

Tudom ki ő, azt hiszem thebestintheworld a FIFAban használt neve😀 Néztem már hogy játszik és elképesztő mennyire ismeri a játékot. Honnan kell lőni milyen erősséggel stb. Nagy király az biztos

XO: Gollami26

(#16090) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#16089) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Igen! Csak most nem tudni, hogy indulhat-e a FIFA Championship Series-ben, mert Málta nincs fent az EA listáján a "választható" országok között. Nagyon sokat feláldozott ezért, a munkáját is abbahagyta, stb.
De elvileg van rá esély, hogy induljon, mert a múltkor írt neki egy arab fifás, talán Ománból, hogy az ő országa sem volt rajta a listán, mégis indulhatott. Ha indul, akkor elvileg Madridban fog.

[ Szerkesztve ]

(#16091) Edgar2621 válasza Kristof_94 (#16088) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ja még annyit akartam írni ezzel kapcsolatban, hogy el kellene választani a profi és nem profi játékosokat valahogy. Mert elég frusztráló ha olyannal dob össze aki szórakozik veled, közben neki az a munkája, Te pedig csak hobbiból játszol. Ez olyan mintha CR lemenne a térre focázni kicsit a helyiekkel. Azt hiszem a feltételek nem lennének egyenlőek.

XO: Gollami26

(#16092) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#16091) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most kaptam ki a WL-ben egy olyantól, akinek az összes játékosa 99-es volt. Nem hiszem el, hogy ilyenek miatt megy el 1 győzelem... :W
Jelenteni meg hiába jelentem, le se szarja az EA. Egy 2015-ös account volt.

[ Szerkesztve ]

(#16093) Aventador91


Aventador91
őstag

hi. jól látom hogy csak 19 euro most a játék origin-en?

(#16094) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Hát ez a hét nagyon pechesen zajlott a WL-ben, nem elég hogy 17 winem lett és pont lemaradtam az automata kvalifikációról de olyan emberek ellen sorsolt össze a gép hogy hihetetlen.
4 meccs volt hátra 17 winen álltam, 3 bukó zsinórban hihetetlen passzok és hendi az ellennek, majd jött az utolsó game ahol a gyereknek volt egy jó csapata elől sbc lacazettel, simán nyert 3-0ra tényleg nagyon jól játszott, be is jelöltem ismerősnek majd megnéztem hogy áll a WL-ben, ekkor döbbentem le, hogy 36 winje volt a hétvégén és összesen már 71-nél tartott 2 hét alatt :DDDDDDDD
Mondom köszi a random matchmakinget...
most megint szenvedhetek a hétköznap :(

[ Szerkesztve ]

(#16095) LedyGyuszi válasza Chereiose (#16043) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

én kb 3-4 meccsente cserélek egyet...nehogy már ezért ne tudj nyerni...

(#16060) MdewC:
Nálam egy Engine lapot kapott és az egyik legjobb CM/CDM-em a játékban. Rengeteg gólt lövök vele (távolról, közelről, 2.hullámban mindig érkezik) és a védelemben meg bika...
Sztem a MOTM lapja vétel lesz... :DDD

(#16091) Edgar2621:
Ez sztem is jó ötlet, mert csináljanak úgy 40 wineket, hogy egymást öldöklik... :K

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#16096) Meghivott


Meghivott
addikt

Van már valakinek erős tippje arra, hogy jöhet e újabb Son ST pozícióba? A narancs ára már szépen esik...

[ Szerkesztve ]

(#16097) MdewC válasza Kristof_94 (#16081) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pedig Laca irl is nagyon király. Musa cipőpucoló hozzá képest. :K

Edgar: köszi! :)

Meghivott: nem lennék ezen se meglepődve, ha az ea támogatott profik tiszta meccseket kapnának. Nyilván jók, mert ez a "munkájuk", de semmin nem lepődnék meg ezzel kapcsolatban. Néha oda ültetném a PS-em elé, hogy akkor nyomjad öreg, húzd be a meccset! Na mi van nem megy??!! Hoppá!

LedyGy: Tx! ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16098) gabigyerek válasza MdewC (#16097) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Adom, mert néha div 4-ben is ki lehet fogni olyan okádékokat akik ellen egyszerűen nem lehet mit csinálni.

Spanom is ps-en div-1-2 között mozog és múltkor átjött és kiestünk div 3 ból :D szóval a 40/40 es mutatókat WL-ben egyszerűen nem értem, tényleg végignéznék egy ilyen sorozatot.

PS4

(#16099) Meghivott válasza MdewC (#16097) üzenetére


Meghivott
addikt

Miután visszaálltam bpl-re, behúztam a gold1-t, de voltak olyan dolgok... Nem részletezem, mindenki tapasztalja. De ezeket egyszerűen nem lehet szerintem minden meccsen kiküszöbölni.
Érdekes, hogy ismét minden meccset behúztam ahol CR, Bale, Messi, Suarez, IF Pogba vagy komolyabb piros lapok voltak.
Két maradandó élmény volt: Tottit (nem 99es) nem tudta sem Kante, sem Koscielny lefutni, illetve az ellen csatára az 5. percben lesérült, a gép ki is írta, be is mondta, tehát nem arról volt szó, hogy ápolást követően jól van, de bírta még a hosszabbítást is és két gólt is vállalt.

[ Szerkesztve ]

(#16100) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Hétvégi SBC tippek:
Nottingham-Derby County
Lokomotiv Moszka- Szpartak Moszkva
Basel-Grasshoppers
Deportivo-CeltaVigo
Union Santa Fe- Colon
PSG-Lyon

XONE: LedyGyusziHU

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.