Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17751) nyervi válasza thebigK (#17749) üzenetére


nyervi
aktív tag

úgy emlékszem igen, csak a kód kell hozzá, ami a lemez mellett van

(#17752) ShiberMonkey válasza MdewC (#17748) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Bocsi hogy elírtam a neved :D telefonról írtam, de 2 meccsen volt 5 lövésem és egy gólom, még Te végig domináltad a meccset :)

(#17753) ShiberMonkey válasza MdewC (#17748) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Igen, az szörnyű tud lenni amikor késik az irányítás, valamint én azt vettem észre hogy az újabb profiloknak kicsit segít a gép( nem verhetetlenek) de sima season módban mindig szenvedek ellenük valamiért :/

(#17754) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Lejatszanam a maradek par meccsemet a wlben
De alig talal ellenfelet, sot akit csak talal az mind 1vonalas latencyvel rendelkezik :/
Masnal hasonlo problema? PS4

(#17755) thebigK válasza MdewC (#17750) üzenetére


thebigK
addikt

Na de mi okbol? :DDD

Nyervi - koszi!

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17756) MdewC válasza ShiberMonkey (#17752) üzenetére


MdewC
nagyúr

No para, így is jó a név. :D

TheBIGK: háme! :D Rég jártál erre. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17757) Meghivott


Meghivott
addikt

Marquee tippek vannak hét elejére?
Köszi

(#17758) Meghivott


Meghivott
addikt

Inkább ez : első variáció
Vagy ez: második variáció ?

(#17759) Lori82


Lori82
senior tag

Hogy ebből a marqueeból mennyire ömlik a szar hihetetlen.Tudom,hogy nem vagyok fortuna kegyeltje az életben és a Fifában sem,de ez már tulzás.Ha a leadott csapatott és a csomagban lévő játékosokat nézem akkor kb -10k-ba vagyok.A Prime players packet szerdára hagytam,de a maradékból egy Atleticos Correa a legnagyobb név,vicc :((( :(((

(#17760) Lori82 válasza Meghivott (#17757) üzenetére


Lori82
senior tag

United 90% ,hogy lesz hétvégén vagy jövő hét hétfőn.

(#17761) LendvaiFeri1 válasza Meghivott (#17758) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Második.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17762) toome1985


toome1985
tag

Üdv. Kicsit átszabtam a középpályát és érdekelne hogy Inform Parolo megéri-e azt a 70-80k-t? Statra meggyőző. Tudom hogy Nainngollan olcsóbb és kb ugyanez de min 4es weak foot fetisiszta vagyok. Szóval ha valakinek megvan akkor szóljon róla pár szót. Ha nem éri meg akkor marad a belga vagy egy otw Pjanic. Szerintetek? Ez lenne a team. Vagy 4411 vagy 433
calcio a 4411
433

(#17763) Lori82


Lori82
senior tag

Ami még idegesítőbb,hogy 2 hónapja még az 500 coinért vett játékost egy jó marquee esetén akár 7-8 k-ért el tudtam adni.Most a 800 coinért vett vigói játékosokat nem viszik el 1500-ért sem.Már kereskedni sem lehet rendesen,pedig négyből hármat eltaláltam vagy inkább készültem rá :)

(#17764) Kristof_94 válasza Lori82 (#17759) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Gyanús, hogy pont a két német csapat meccsét tették be. Talán pénteken jön a Bundes SBC.

(#17765) Darabokra válasza toome1985 (#17762) üzenetére


Darabokra
senior tag

Nekem megvolt IF Parolo még amikor Calcio csapatom volt, kb mintha pályán sem lett volna, Nájngólem első 5 meccsén 3 gólt baszott 16ról erre kifejezetten emlékszem, és sokat robotolt :D

[ Szerkesztve ]

(#17766) dracox válasza Kristof_94 (#17764) üzenetére


dracox
addikt

Vagy kib*szàsból direkt a 17 végére hagyja a Bundes SBC-t az EA, mert tudja hogy mindenki arra vár már csak és betárazott a bundes jatekosokbol. Volt már hasonlo pelda, hogy megkavarta a sz*rt. Simán kinézem ebből a szemétláda bandából :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17767) Lori82


Lori82
senior tag

Szerintem még húzzák az agyunkat.Én úgy tippelem,hogy csak húsvét után jön a német SBC

(#17768) Kristof_94 válasza dracox (#17766) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A Bundesről jut eszembe, hogy szeretnék venni egy OTW Dembelét, mert elvileg meg fogja kapni az 5*-.os cselezést 1-2 héten belül és akkor tuti többet ér majd. Csak az a baj, hogy nincs olyan, ami minimum licitről indul, így nem tudom belőni az árát.

(#17769) bdave16 válasza Kristof_94 (#17768) üzenetére


bdave16
senior tag

Nem lesz az már szerintem. Mindig februárban megcsinálták eddig a skill upgradet,de most nem jött. A dembelé viszont állat

(#17770) Kristof_94 válasza bdave16 (#17769) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tavaly áprilisban volt vagy nem?

(#17771) bdave16 válasza Kristof_94 (#17770) üzenetére


bdave16
senior tag

Szerintem tavaly egyből az átigazolások után volt.

(#17772) Lori82 válasza getdizzy (#17754) üzenetére


Lori82
senior tag

Én 8 óra körül Pc-n játszottam le a maradék 2 meccsemet,mert tegnap nem ment a játék és minden rendben volt.Nem volt gondom a sorsolással és a latencyvel sem. 5 mp alatt talált 4 latencys ellenfelet annak ellenére,hogy PC-n kevesebben játszunk.

(#17773) Kristof_94 válasza ShiberMonkey (#17746) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nyilván vannak túlhúzott játékosok és a gép által tolt ellenfelek, de ez szerintem ligafüggetlen. Sőt, sokszor az sem biztos, hogy a gép tolja, talán csak mi érezzük úgy. Építhetünk mi akármennyire jó csapatot, ha nincs mögöttünk elég tapasztalat, ami nem 1-2 fifa alatt gyűlik össze. Csak nézzétek meg a profikat vagy azokat akik top100-as játékosok, mindannyian 5-6 éve nyomják, sokan fut founderek. Ott van pl. a magyar xboxos srác, aki kijutott az USA-ba is, a legtöbbször top100-as a WL-ben és fut founder, tehát van némi tapasztalata. Vagy ott van bdave haverja, akit ha jól néztem most is 23 győzelmet ért el PC-n és ebben simán benne lehet DNF. Ő is régóta játszik, 2005-ben 2. lett a FIFA interaktív VB-n. Nézzetek meg egy top100-ast játszani vagy nézzétek majd meg valamelyik FIWC selejtező közvetítésést, hogy ott milyen szinten megy a játék. Tuti nem ma kezdték. Persze mindenki rakja fel az oktatóvideókat, de jó ha 10-ből 1-2 ember tud attól számottevően fejlődni. Valamit tudnak, amit mi nem, de szerintem ez csak idő kérdése és mindenki megtalálja a kitörési pontot. Lehet, hogy csak 1-2 apró dolog választ el valakit attól, hogy kiteljesedjen...
Nem azt mondom, hogy aki 1-2 éve játszik nem szerepelhet kiemelkedően, talán csak türelmesnek kell lennünk. Lehet, hogy 2-3 év múlva mindenki TOP100-as lesz itt! :D

[ Szerkesztve ]

(#17774) dejvid8


dejvid8
őstag

Nincs is attól szebb dolog, mint amikor Messivel Smallingot megeszem reggelire, majd Bugland(Butland)-et is következő fogásként :C VIDEÓ [div1]

A Pogbás-Scheniderlines storymhoz. Igaz, csak 7 meccs telt el, de eddig Schneiderlin megcsinálja azt amit Pogba, sőt még többet is. Mindig hátul marad, nem mint Pogba, erős, talán erősebb mint Pogba. A védelmi feladatokat ugyanúgy megcsinálja. És ami még a poén, hogy 2 gólt rúgtam is vele már :D 1-et WL-ben, 1-et div1-ben. Árilag meg 3k vs 900k... Van egy "kisebb" kontraszt.
így, a pénzt amit Pogbáért kaptam, újra beleöltem a támadásba, így Elöl mostmár egy IF Griezmann- MOTM Son- Messi(CAM) trióval rohamozok. Brutálisak, mind a hárman.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#17775) ShiberMonkey válasza Kristof_94 (#17773) üzenetére


ShiberMonkey
senior tag

Szerintem nagyon is jól látod a helyzetet.Olvastam itt hogy az a lényeg hogy a játék felére mindenkinek legyen IF meg MOTM meg SIF meg IF lapjai, de szerintem nem ez a lényeg,hanem az hogy építs egy csapatot és találd meg a jó Chemistry lapokat hozzá és amiután már tudod hogy kimaxoltad a csapatod, utána beépítgetni (ha szükséges) ezeket a színes lapokat.
Én season módban lassan a 400. Meccsemet taposom, de még mindig nem az igazi a taktikám (habár már nem járok messze tőle). Ultimate teamben még csak 100 meccsnél járok, de még csak most próbálgatok egy két színes lapot beépíteni.
Szóval igen, a profik nem hiába tartanak ott ahol, hiszen rengeteget tudnak játszani és van idejük tesztelgetni.
De ezt magamon is érzem, amég tanultam és volt időm játszani, Div 1-2 es voltam, amint elkezdtem komolyan dolgozni azóta viszont a Div 3-4 az általános.
De itt is kitudnék emelni egy-két kollégát, főleg MDewC-t akinek nagyon jó észrevételei vannak és jól tud taktikázni :)

[ Szerkesztve ]

(#17776) Attis1117 válasza toome1985 (#17762) üzenetére


Attis1117
tag

En is 4411-et preferálom es ebből állok at félidőben a meccstol függően valamilyen másik felállásban. Nekem Naing jobban bevált igaz en nem if parolot próbáltam hanem a simat.
Nekem ez van most:

[ Szerkesztve ]

(#17777) bdave16 válasza dejvid8 (#17774) üzenetére


bdave16
senior tag

Pogbával nem a védekezés a lényeg. Vidal és főleg Kanté megoldja azokat a feladatokat. Pogba abban a legjobb,hogy távolról bármikor belövi és olyan passzokat tud adni,amit csak messi tud rajta kívül szerintem. Hosszú távon érezni fogod a különbséget.

(#17778) Garsza


Garsza
veterán

Bundes SBC Kiscsapatok aranylapjaival érdemes készülni? Vagy mi a legjobb?

(#17779) bdave16 válasza Kristof_94 (#17773) üzenetére


bdave16
senior tag

Nem volt dnf,viszont tegnap 6-2re vert el. Érezni lehet,hogy tudja mit csinál és a játékosao is megvannak hozzá. Suarezzel vágott 4et,de abban látszik a jósága,hogy sosem vállal felesleges paszt . Rávettem,hogy váltson boxra velem,szerintem jó esélye lenne a top100ra ott is.

(#17780) Darabokra válasza bdave16 (#17777) üzenetére


Darabokra
senior tag

a srác pont azt írta, hogy nem nagyon lőtt gólt a 900k-s Pogbaja, erre Te aztmondod mindent bever távolról. :C

(#17781) toome1985 válasza Attis1117 (#17776) üzenetére


toome1985
tag

Köszi fiúk! Akkor bepróbálom a Nainngollant. Rajta ugysem lehet bukni nagyon már pénzt. Max ha nem tetszik akkor meglesem Parolot. Attis tudom hogy mindenki catalystot ajánl Higuainra de én szembemegyek vele. Ha van rá felesleges párszáz coinod teszteld le enginnel. Nálam csak azzal vált be. Kiváncsi lennék te mit tapasztalnál.

[ Szerkesztve ]

(#17782) Darabokra válasza toome1985 (#17781) üzenetére


Darabokra
senior tag

nekem Hunterrel vált be, vagyis 110 meccsen 93 gól nem rossz szerintem div 1-2-3 között. Bár más lappal nem próbáltam, lehet kellene, mert a short passing fontos lenne nekem.

[ Szerkesztve ]

(#17783) etaclan1984 válasza Garsza (#17778) üzenetére


etaclan1984
őstag

Bundes kis csapatokban nincs sok arany, azokkal nem fogsz sokat keresni. Ezüstöket vadászd, de szerintem ez a hajó már elment jó pár héttel ezelőtt.

(#17784) bdave16 válasza Darabokra (#17780) üzenetére


bdave16
senior tag

Ez is azt az elméletem erősíti,hogy minden kártya másképp vsn megcsinálva mondjuk nekem otw pogba van,de lehet az egyik NIF Pogba szar a másik meg 9/10 távoli lövése gól.

(#17785) Attis1117 válasza toome1985 (#17781) üzenetére


Attis1117
tag

Majd meglesem enginel is de nekem is bevált a catalizatorral.
Más: röhej h megcsinálok nem kevés coinert egy Chelsea sbc-t es a legjobb lap a packbol egy 78-as játékos...

(#17786) Darabokra válasza Attis1117 (#17785) üzenetére


Darabokra
senior tag

nekem ez a rendszeres :D megcsináltam minden olyan sbc-t ligákba ami elméletileg jó packot ad, kb 30at tuti meg az egész olaszt, franciát és a legjobb lap ezek közül egy 82es Mane volt, ami akkor még 9ért ment boxon.

[ Szerkesztve ]

(#17787) thebigK válasza MdewC (#17756) üzenetére


thebigK
addikt

Hala isten iden tobb eszem volt, minthogy megvegyem ezt a moslekot :DDD bar kitudja, tesomnak meglesz, lehet kiprobalom :D
:R

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17788) Garsza válasza etaclan1984 (#17783) üzenetére


Garsza
veterán

Pont ezért gondolom hogy amiből kevés van nagyobb lesz rá a kereslet.

(#17789) LedyGyuszi válasza Garsza (#17788) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

non rare arany bundes kártyából van egy raklap + a kisebb csapatoknál úgysem a max rating lesz a lényeg, hanem inkább a chem, így arra nem lesz kereslet...
viszont mivel ezüst pakkból kevesebbet nyitnak a játékosok, ezért a rare ezüst lapok értéke fog nőni vagy olyan játékosoké, akik már eligazoltak az adott csapatból, így nem tudsz nyitni olyan lapot.
pl. Opare (Augsburg), Badstuber (Bayern), Ramos (Dortmund)

XONE: LedyGyusziHU

(#17790) MdewC válasza Darabokra (#17782) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nálam IF Pogba nagyon "szerethető" CAM-ben, előtte most ugye 2 csatárral.

Jól passzol nagyon, veszélyes kapura, nehéz szerelni, elégedett vok vele. Eddig nem zavar, hogy ott is gyorsabb játékost használtam, idén arra a posztra úgy látom nem a sebesség a legfontosabb. Nem hátrány, de, hogy Pogba egy drabális állat, az kompenzálja a sebességet ott CAM-ben 4-3-1-2-ben. A szűk alakzat miatt kevés területe van futni.

Más:

IF Bonut használta / tesztelte már vki? Érdekelne mik a tapasztalatok.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17791) Kristof_94 válasza bdave16 (#17779) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lassan senki nem marad PC-n... :(

(#17792) etaclan1984 válasza Garsza (#17788) üzenetére


etaclan1984
őstag

Tehát: A bundes kis csapatoknál kevés (3-4-5 db) a gold játékos. Ez nem azt jelenti hogy kevés van belőle piacon, mivel mindenki gold packokat nyit, gondolom te is. Ezért a silver játékosok amikből majd még ugyanúgy kell a 11-hez 6-7-8 egy csapathoz vannak már most is elszállva. Mivel senki sem nyit silver packokat. Nyilván egy 20%ot minden lapon lehet majd keresni, de annál többet az átlag lapoknál ne várj.

(#17793) Kristof_94 válasza etaclan1984 (#17792) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Van 1 millió zsetonom, de valahogy nem tudom magam rávenni, hogy bevásároljam a szükséges játékosokat. Pedig nem hiszem, hogy rossz pakkokat adna, ami ugye a TOTS-ra jól jönne. :U

(#17794) Darabokra válasza MdewC (#17790) üzenetére


Darabokra
senior tag

Én használtam, de 5-6 meccs után eladtam, nem éreztem nagyon különbséget a sima lapjához képest. De már a simát sem használom :D

[ Szerkesztve ]

(#17795) dejvid8 válasza bdave16 (#17777) üzenetére


dejvid8
őstag

Az igaz, hogy jó passzokat adott, de nálam a lövései abszolút nem jöttek be. Pedig tudok távolról lőni.
És mivel a CAM pozíció már foglalt (Messi), így Pogbát értelmetlen volt CDM-ben játszatni, mikor a védelmi feladatokat más CDM ugyanúgy megoldja (Kanté-Schneiderlin). Na meg Messi tényleg egy Isten CAM-ban, olyan passzokat ad hogy én is csak nézek hogy ez hogy ment át. Meg sok gólt is rúgok vele, pl távoliakat.
Lehet hogy másnál tényleg bejön, nem azt mondom hogy rossz játékos Pogba vagy ilyesmi, csak SZERINTEM 900k-t nem ér. :)
Meg azért az OTW igencsak boostolt, lehet hogy azért akad be nálad a legtöbb lövés.(OTW-nek 95 longshot, 87 curve)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#17796) bdave16 válasza dejvid8 (#17795) üzenetére


bdave16
senior tag

Hát azért legyen már jó,ha majdnem 100 otw packot megcisnáltam.

(#17797) dejvid8 válasza bdave16 (#17796) üzenetére


dejvid8
őstag

Na igen, akkor így tényleg elvárható. :D

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#17798) etaclan1984 válasza Kristof_94 (#17793) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nekem kivannak listázva a szükséges játékosok,azzal már nem kell bajlódnod. Ha gondolod privátba elküldhetem. Összevásárlás szerintem megvan 3-4 óra alatt. Én is csak a packok miatt csinálom meg, Lewa nem kell, a kis csapatokért pedig nem adok annyit.

[ Szerkesztve ]

(#17799) LedyGyuszi válasza dejvid8 (#17795) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

nekem otw pogba van és ugyanez a problémám...néha oylan lövései vannak, hogy rászarik a légy a labdára...
bezzeg SIF Brozo... :))

XONE: LedyGyusziHU

(#17800) Garsza


Garsza
veterán

MdewC
SIF Naingolant próbáltad már megéri megvenni? Azon gondolkodom hogy beáldozom a második csapatom és összekaparom rá a coint, ki akarnám próbálni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.