Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) #16514048 válasza etaclan1984 (#11943) üzenetére


#16514048
törölt tag

Ha LM-ként használod, akkor szerintem Artist, középpályásként nem árt ha tud passzolni.

De szerintem vétek azon a poszton használni, a képességei alapján LF/ST-ben a helye.

(#11952) modflow válasza _adaml21_ (#11948) üzenetére


modflow
veterán

Értem, köszi.

Ha online akarok játszani egyedül netes ellenfél ellen, akkor az 1 vs. 1 season-on kívül mást nem is tudok játszani?

(#11953) _adaml21_ válasza etaclan1984 (#11950) üzenetére


_adaml21_
őstag

Na ezt a kettőt konkrétan nagyon sok helyen láttam/hallottam már, de Martialt Marcinak hívni még tényleg sehol :D

(#11933) - = Zk = -: Az írásod ugyan elég kusza, de megpróbálok válaszolni...
1. A 360-as mentésedet biztosan nem tudod felhasználni One-on.
2. "...hogy csapatot, mentalitást..." hogy mivan?! :DDD Ezt komolyan nem értem, megmagyarázhatnád, mire gondolsz. :DDD

Ha valaki érez kedvet, ajánlhatna megfelelő chemistry lapokat a 2 keretemre. Illetve ajánlhatnátok Sosa helyére valakit. Nem rossz, de kicsit többre vágyom. Ja, és ilyen idióta futóbolond Niangról szó sem lehet :DDD

OLASZ
SPANYOL

Egyéb javítási tanácsokat is elfogadok :R

[ Szerkesztve ]

(#11954) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#11953) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Hol marad a 4321? ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11955) Sz7Cs válasza _adaml21_ (#11953) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

szia !
én ezeket változtatnám az olasz keretbe :

Jovetic-CAM, csatárba Bacca
CB: Muriilo csere Koulibaly-ra

(#11956) HdRew


HdRew
őstag

Egy kis twitch. :)

Gyertek! :P

[ Szerkesztve ]

(#11957) zsolti96


zsolti96
csendes tag

valaki tudna segíteni hogy erre a csapatra milyen chem lapokat tegyek? ezaz
Meg a player instructionst nem nagyon értem hogy kire mit kéne beállítani?
Előre is köszi!

(#11958) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#11954) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát valami hihetetlen módon megváltozott az eredményességem, mióta erre a felállásra váltottam.
Középhosszú távon egy BPL csapat a vágyam, és Martial-Willian miatt azért ott visszatérek a szélsőkhöz :)

(#11959) Mr.Rain válasza _adaml21_ (#11953) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Nem vékony az a spanyol középpálya? Úgy értem def és phy terén.

"Nincs megállás"

(#11960) _adaml21_ válasza Mr.Rain (#11959) üzenetére


_adaml21_
őstag

De, egy picit, te kiket raknál a helyükre?
Eddig úgy volt, hogy (balról jobbra) Trigueros, Saul, Wass. Rendben voltak, de tovább szerettem volna lépni :)

(#11961) HdRew


HdRew
őstag

Köszi srácok, hogy jöttetek! :)

Sajnos délután a játék játszhatatlan, xboxon is jobb a játékmenet késő éjjel - kora reggel?

(#11962) modflow válasza modflow (#11952) üzenetére


modflow
veterán

Valaki?

(#11963) _adaml21_


_adaml21_
őstag

(#11964) clizer


clizer
tag

Nem tudjátok várható még valamikor 100k-s pack TOTY során? :)

(#11965) chop válasza _adaml21_ (#11963) üzenetére


chop
őstag

Az eleg sanszos es 3 in-form utan mar egy winter upgrade sem elkepzelhetetlen.

(#11966) Mr.Rain válasza _adaml21_ (#11960) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Francia és BPL csapataim voltak eddig, szóval átadnám a válaszadás lehetőségét valaki tapasztaltabbnak. :)

"Nincs megállás"

(#11967) vatafakk válasza _adaml21_ (#11963) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Ez nálam annyit jelent, hogy a SIF Kane ára szerdán 4 után le fog zuhanni a béka feneke alá, szóval potom pénzért lesz egy BPL csatárom.

(#11968) bdave16


bdave16
senior tag


Végeztem ! :DDD Az 5 meccses vereség sorozat nem kellett volna ide,de nagyon nem . Sajnálom,mert az uccsó 2 héten 36 win kéne valahogy a havi elitehez az meg kb.elképzelhetetlen.

(#11969) MdewC


MdewC
nagyúr

Elkészültem a TOTY bevásárlással, eladtam minden mozdíthatót, IF Williant, kicsit sikerült még kereskedni és így alakult: Invest team.

Nem volt erőm már nagyon játszani, tegnap kipróbáltam őket még Alves nélkül, érezhetően tolt a gép, amit nyomtam, az arany lett, de sokat nem fogom erőltetni.

Meccseket figyelni kell, Hazard és Lukaku miatt. Ha kiárulom a maradékot, talán marad 30K a kereskedés folytatásához.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11970) 77Guba válasza MdewC (#11969) üzenetére


77Guba
aktív tag

Miért Barzaglit játszatod és nem Bonuccit,miben jobb neked?

(#11971) Garsza


Garsza
veterán

352 felállást próbálta már valaki? Gondolkodom hogy ki kéne próbálnom. És érdekelne mennyire életképes.
BBC hátul középen Naingolan Marci (az eredeti) Széleken Mertes Cudrado. Elöl IF Gomes Higuain Dybala vona.

(#11972) dejvid8 válasza Garsza (#11971) üzenetére


dejvid8
őstag

Én azzal játszok amióta az eszemet tudom, nálam nagyon bevállt. De védekezni nagyon-nagyon tudni kell , olvasni a játékot, becsúszni, futásból szemből sokszor kell. Ja meg megfelelően használni a CDM-eket is. a 3védő közül a kettő szélső legalább 75 pace legyen. (Chiellini-Barzagli talán sztem elég oda, de egy pl egy IF Manolas sem lenne rossz,sőt )
Az instrukciókat is megfelelően kell beállítani. Ha támadsz, vagytok elöl jócskán (2ST, CAM nálam mindig fent, LM RM balance, szóval futkosnak, és az egyik CDM-em, vagyis Can is futkos fel le, Kanté pedig hátul marad).
Ha pedig védekezni kell, ott ugye a 3 védő, előttük a két CDM, és az LM és RM is hátrajárkál azért.
Szóval mindenképp ajánlom, egy próbát megér szerintem.
2 <--> 3 div-ben ingázok. Ja, és a csapatom.
Ha van valami kérdésed, vagy ha érdekel hogy milyen instrukciók vagy custom tactics van beállítva, írj nyugodtan. :)

[ Szerkesztve ]

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#11973) MdewC válasza 77Guba (#11970) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az árában. Bonu 10K-val több, kellett a coin.

Egyébként 0 különbséget érzek a játékban Bonu és Barza között.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11974) Garsza válasza dejvid8 (#11972) üzenetére


Garsza
veterán

Köszönöm akkor egy próbát teszek majd. Milyen Custom Tacticot használsz hozzá?

(#11975) Rypejakten válasza Garsza (#11971) üzenetére


Rypejakten
addikt

szerintem tragédia mint minden évben.

(#11976) dejvid8 válasza Garsza (#11974) üzenetére


dejvid8
őstag

Így fényképeztem le , de látszódik. :
Kép

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#11977) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Szerintetek melyik felállás az életképesebb 4-1-2-1-2 (2) vagy 4-3-1-2?

(#11978) _adaml21_ válasza Sanyicucu (#11977) üzenetére


_adaml21_
őstag

4312-es felállásra váltáskor szinte 180 fokos fordulatot vett az játékom, eredményességem. Pozitív irányba.

(#11979) Sanyicucu válasza _adaml21_ (#11978) üzenetére


Sanyicucu
aktív tag

Idáig a 4-3-2-1 használtam de ideje volt váltani.Kipróbálom hátha nálam is beválik.Köszi.

(#11980) bajzal


bajzal
őstag

Az miért van, hogy vettem egy team fitness-t, tehát egy olyat ami jó az egész csapatra, meg egyébként egy José Mourinho-t is edzőnek és egyiket se találom a club-ban. Pedig sikeresen megvettem őket.

(#11981) Rypejakten válasza bajzal (#11980) üzenetére


Rypejakten
addikt

consumables filter.

(#11982) bajzal válasza Rypejakten (#11981) üzenetére


bajzal
őstag

Igen, ott kerestem a My Club-on belül és semmi, ugyan ez José Mourinho-val is. Nem értem miért...

[ Szerkesztve ]

(#11983) Rypejakten válasza bajzal (#11982) üzenetére


Rypejakten
addikt

squad fitnesst el tudod használni, Mourinhonak meg kéne lennie. nem quicksellelted véletlen őket klubba küldés helyett? eltűnni nem szoktak maguktól az itemek.

(#11984) Mr.Rain válasza bajzal (#11982) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Próbáld meg a Squad menüben (ahol összeállítod a csapatot), hozd elő a menüt, ahol a custom tacticot, egyéni utasításokat is találod, ezek között van egy olyan, hogy apply squad training.

Vagy ami még lehet, hogy a transferben vannak még.

"Nincs megállás"

(#11985) bajzal válasza Mr.Rain (#11984) üzenetére


bajzal
őstag

Igen, mindegyiket próbáltam, nincs a transfer-ben se. Úgyhogy akkor megpróbálom még egyszer megvenni a fitness-t, remélem jó lesz. Másik, hogy a marquee matchup-ból mind a 4-et érdemes megcsinálni? Tegnap megcsináltam az elsőt, 1-2 ezret ért a játékos a pack-ban amit nyitottam.

(#11986) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

SOS

Vasaroltam 1 fifa17-et PC-re (telepitolemezes). Telepitesnel azt irja hogy a kod mar hasznalva volt?! Mit lehet ilyenkor tenni? Be van regisztralva az origin fiokhoz es csak azzal lehet? Az elado szerint nem volt hasznalva...

(#11987) 77Guba


77Guba
aktív tag

Én meg arra lennék kíváncsi az hogy van,hogy divízióba minden második meccsem döntetlen kb.,WL-ben meg 17-ből 1...?

(#11988) _adaml21_ válasza gorje (#11986) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát akkor ez az eladó bizony átvágott... :(

(#11989) Rypejakten válasza bajzal (#11985) üzenetére


Rypejakten
addikt

de a marquee matchupot nem megcsinálni profitáló, hanem készülni és előre bevásárolni rájuk, mielőtt kijönnének. ahogy Dávid is írta.. :DDD

gorje: biza, átvágtak.

[ Szerkesztve ]

(#11990) Tomenko


Tomenko
tag

Jelenleg játszhatatlan számomra a játék, valami nagyon nem stimmel.Fut season és a sima season gördülékeny de a Wl és a Draft szörnyű lassú és tele van késésekkel.Nem tudom kezelni.Lőttem 2 öngólt a kapusommal :W úgy automatikusan megfordult és belőtte.De így lőttem gólt is magától beverte 16-ról a játékosom.Az önműködő passzokat már nem is mondom...Taktikában mindent levettem 1-re kb. mintha nem történt volna semmi még ha felhúztam 90-re akkor sem. Hát,itt kezdődik a kaland ;) .

(#11991) gorje válasza _adaml21_ (#11988) üzenetére


gorje
senior tag

Faxa.. Spanom most jott haza, hogy jatszunk... Hol lehet legolcsobban online megvenni? Vagy esetleg az nem megoldhato hogy akinek mar megvan a jatek az o origin fiokjaval feltelepitsem a cd segitsegevel? Nem vagom hogy megy ez..

(#11992) _adaml21_ válasza gorje (#11991) üzenetére


_adaml21_
őstag

Talán g2a-n a legolcsóbb.
Az járható út, hogy valakinek a fiókjával (akinek megvan a játék persze) felrakod a játékot, és utána ha offline indítod el a gépet, offline "bejelentkezve" originbe lehet futtatni a játékot.

(#11993) Rypejakten válasza gorje (#11991) üzenetére


Rypejakten
addikt

ezek a kódok egyszer használhatóak, ha aktiválva lettek, akkor a hajadra kenheted a CD-t, nem fogod tudni még feltelepíteni se a játékot a saját gépedre és originedre.

ha megszerzed annak az origin accnak az adatain, amin jelenleg van a játék, akkor tudsz érdemben bármit csinálni.
nyugodtan fenyegesd meg a csávót, aki így eladta, mert ez igazi, méretes suttyóság.

(#11994) BigDeal


BigDeal
tag

Sziasztok!

Játszik itt valaki/kik UPC fiber power 30mb-es nettel?

Legyetek kedvesek osszátok meg tapasztalataitokat az UPC nettel kapcsolatban. :R

(#11995) MdewC válasza Tomenko (#11990) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az igen... Öngólokat leszámítva ismerős.

Még ki se próbáltam a legújabb keretet készen. :D

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11996) bajzal válasza Rypejakten (#11989) üzenetére


bajzal
őstag

Aha, és ezt honnan tudom meg, hogy jövő pénteken milyen csapat felállásokat kell összerakni? :D

Vettem megint Squad Fitness-t, most jó. :)

(#11997) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Suarez egy csalás, aki teheti, vegye meg. 4 gólt vágott most WL-ben. Sajnos már csak 1 meccset tudok tolni vele. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11998) vatafakk válasza bajzal (#11996) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Be lehet tippelni, ha kicsit követed a focit, mert a nagy rangadókat be szokták tenni.
Szombaton lesz pl Tottenham - ManCi; Milan - Napoli, ilyenkor érdemes feltankolni az ilyen játékosokból és akkor el lehet adni drágábban.

Legjobban az ezüst játékosokon lehet kaszálni, ha két kisebb csapat játszik rangadót és be tudsz belőlük vásárolni előtte aztán az EA is úgy gondolja h az marquee matchup lesz.

(#11999) HdRew válasza Sanyicucu (#11977) üzenetére


HdRew
őstag

Én a 4-1-2-1-2 (2)-t használom, és jó, szeretem. Előtte én is a 4-3-2-1-gyel játszottam.

A 4-3-1-2-t még nem próbáltam, de majd lehet azt is kipróbálom, csak fene se tudja már, hogy mozognak, a 4-1-2-1-2-nél még csak a "térképre" se kell néznem jóformán. (Persze ehhez kell a CT-ben, hogy ne free formok legyenek a dolgok, hanem organised, mindenki a helyén legyen mindig.)

(#12000) 77Guba válasza LendvaiFeri1 (#11997) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nekem ő a centerem,a kedvencem,hawkkal,te milyen chemet tettél rá?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.