Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) 77Guba válasza Darabokra (#11100) üzenetére


77Guba
aktív tag

Én még egyszer sem léptem ki,megpróbálom kihozni a legtöbbet minden meccsből,és akkor, akkor is győzök,ha vesztek,soha nem adom fel...De nem is idegesít,elfogadom a rendszert olyannak amilyen,és küzdök(játszom)..☺

(#11102) Takika14 válasza Andris837 (#11052) üzenetére


Takika14
aktív tag

Ha találsz egy club-ot akkor nekem bátran írhatsz, szeretnék én is csatlakozni.

Origin: Takacs014

Akinek van kedve barátságost játszani vagy bármi egyéb modot vegyen fel nyugodtan! :R

(#11103) #TOTTI válasza 77Guba (#11101) üzenetére


#TOTTI
őstag

Az utóbbi 50-60 meccsen engem is szórakoztat a játék, szerencsére. 😊

(#11104) zsolti72837 válasza Andris837 (#11052) üzenetére


zsolti72837
őstag

Milyen platformon nyomod?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#11105) Csokipuding8 válasza Darabokra (#11100) üzenetére


Csokipuding8
tag

Igazad van, azt nem írtam le külön, hogy akkor is ki szoktam lépni, ha engem tol a játék, a másik meg szenved. Ha az jött le hogy nem tudok veszíteni, akkor rögtön az első bekezdésem nem tudom hogy mi a fenét tükröz... De akkor leírom még egyszer: egyáltalán nem zavar ha kikapok. Sőt mondok jobbat. Amikor egy meccs elején jónak tűnik a játékmenet, és végigtolom, esélyt adva az élménynek, aztán mégis elkúródik, akkor sem szoktam idegeskedni ha így kapok ki. De nem akarom 10000-edjére leírni a topikba hogy mekkora szar meg csaló hendis fiszfasz a játék.. pontosan ezeket a körülményeket igyekszek redukálni hogy élvezhető legyen az összkép.
Azt a felvetésed pedig nem is értem hogy miért baj ha olcsó kerettel tud valaki játszani... Az írásom melyik részén mentem ez ellen?? Sehol.. Pont hogy támogatom ezt a dolgot. Szerintem mindent leírtam és ott a kontra a felvetéseidre... Értelmetlennek találom a támadásod, semmi alapja nem volt. De remélem mostmár tiszta a kép :) :R

(#11106) Andris837 válasza zsolti72837 (#11104) üzenetére


Andris837
senior tag

PC-n. :B

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#11107) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Mióta 523-at játszok, úgy, hogy meccs elején behúzom a szélsőket középre a csatár mellé, egyértelműen tol a játék. Nem tudom, hogy miért, de a meccsek többségében fele annyi helyzetem van, mint az ellenfélnek, mégis nyerni szoktam. Mondjuk ez azért is van, mert Butland a kapusom és csak kontrára játszok, tehát szinte végig védekezek, de akkor is. Sturridge és Vardy a két csatár, akit meccsenként váltogatok, de komolyan mondom, hogy Rashford mindkettőnél ezerszer jobb. És megbántam, hogy nem csináltam meg a SBC Cant. Kipróbáltam a sima lapját (félretettem a pool iránti utálatomat :D) és nagyon tetszik. A SBC lapja pedig már Kanténál is jobb lehet.

(#11108) bdave16 válasza szupersanyi (#11107) üzenetére


bdave16
senior tag

Én 2 looseal kezdtem. 2 meccsen amit uraltam és simán nyernem kellett volna. De nem a játék beadja a Smalling szerelését köténybe és utána a kánté kilövi a ficakot... Vicc bazdmeg játszhatatlan fos az egész.

(#11109) Mr.Rain válasza Csokipuding8 (#11105) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

"Igazad van, azt nem írtam le külön, hogy akkor is ki szoktam lépni, ha engem tol a játék, a másik meg szenved."

Mesélj még kérlek! :C :DD

"Nincs megállás"

(#11110) Takika14 válasza Mr.Rain (#11109) üzenetére


Takika14
aktív tag

Ez remélem csak valami irónia a részéről.. :D

Én baromira élvezem, hogy ha tol a gép és végre fekszik a játék. Ha a cselek, passzok, lövések tömege jön össze és "kivégezhetem" az ellenfelet persze fairplay mindenek előtt! :DD :R

Kövezzetek meg de nem hinném, hogy sok ember van aki vezetésnél ki lép, hogy az ellenfélnek jó legyen.

(#11111) Rypejakten válasza szupersanyi (#11107) üzenetére


Rypejakten
addikt

nem a felállás, hanem az új csapat miatt. a 14 óta ez van, új csapat, egyértelmű hátszél egy ideig.

(#11112) Meghivott válasza szupersanyi (#11107) üzenetére


Meghivott
addikt

SBC Can jó, de nem jobb, mint Kante. Inkább más.

(#11113) Csokipuding8 válasza Mr.Rain (#11109) üzenetére


Csokipuding8
tag

Rád bízom mit hiszel :D De talán számottevő hogy eddig nem írtam ide. Nem kenyerem bizonygatni semmit, sem nagyon magyarázkodni. Igen, én azt is nézem hogy a másiknak szar e. És ha látványosan tol engem a gép, vagy csak simán a másik kínlódik, akkor én ugyanúgy kilépek. Sok fajta helyzet van, amitől függ a döntésem, de hidd/higyjétek el, nem a játékosok ellen vagyok, hanem a játék hibái ellen. Ennek megfelelően intézem a dolgokat. Az más amikor valakin látom hogy egy félidő után is ugyanazt csinálja, semmi mást: pl. középkezdés, Musa, Vardy legyen akárki, és futi futi a kapuig tekeregve. Más tészta hogy valószínűleg az ilyet nagy arányban el is verem. De inkább csak verném, mert itt is kilépek. Akinek ez a játék, az nem az én partnerem. Ha látom hogy az ellenfél próbálja kimaxolni azt a fogalmat hogy "futball", akkor szuper, és már örülök. Itt még közbeszólhat a játék degeneráltsága, de már sokkal nagyobb eséllyel lenyomom a meccset, mert legalább nem egy retardálttal rakott össze

(#11114) Csokipuding8 válasza Takika14 (#11110) üzenetére


Csokipuding8
tag

De van. Itt vagyok, én kilépek. Dögöljek meg. Ha látom hogy egy kettőre megmarhul a játékmenet, nem érdekel hány góllal megyek, kilépek. Igen, van ilyen. Tegyük hozzá h kevés időm van tolni, és nem 20 éves vagyok.. Talán ez segít az érettebb meglátásban

(#11115) Darabokra válasza Csokipuding8 (#11114) üzenetére


Darabokra
senior tag

én max annyit csináltam, amikor jogtalannak éreztem, hogy tizit kaptam, kihagytam a 11est, volt hogy egy meccsen kettőt is kihagytam szándékosan, aztán mégis kiléptek amikor vezettem... ez még a 16ban volt, a mostaniban nem kell semmi szándékosság a kihagyásához... :D

(#11116) szupersanyi válasza Rypejakten (#11111) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Ja ez lehetséges, az utolsó meccsemen már újra egy nálam jóval szarabb ellenféltől kaptam ki...

(#11117) Takika14 válasza Csokipuding8 (#11114) üzenetére


Takika14
aktív tag

Én elhiszem neked, hogy ki lépsz ha nyerésre állsz és úgy gondolod, hogy nem érdemled meg.. Én nem lépek ki.

Kevés időm van játszani viszont ha van rá akkor nem azon fogok aggódni, hogy bűntudatom lesz-e mert tol a gép vagy mert lejátszom a gyengébb ellenfelet aki bot módjára tud csak játszani.

Nem hinném, hogy ez életkorhoz lenne kötve. Ugyan úgy dolgozom, fizetem a számlákat, bevásárolok, intézem a mindennapos dolgokat és még sem lépek ki mert ha UT-ezek akkor csapatot szeretnék építeni és nem DNF-et gyűjteni sajnálatból. Ja és nem 20 éves vagyok.. :R

Mindenkinek saját dolga eldönteni, hogy hogyan játszik csak kicsit furcsa volt ezt olvasni de Te tudod.

(#11118) Rypejakten válasza Csokipuding8 (#11114) üzenetére


Rypejakten
addikt

sokaknak a kompetitivitás a lételeme itt is, és ha már online játszanak, akkor a cél a minél magasabb osztály, és a minél több győzelem.

neked nem az, és ebben jelentősen különbözöl a többségtől, ilyen egyszerű. én pl. nem tudnék ránézni a fifás statjaimra jó érzéssel, ha több vereségem lenne, mint győzelmem, de mind mások vagyunk, és ez így is van rendjén.

nem fogok azért kilépni, mert épp az ellenfelet szivatja a gép, engem meg tol, mert nem szamaritánus vagyok, ő se tenne ilyet, sőt, a többség ilyenkor még elkezd dab-elni meg buszt parkolni.
:R

[ Szerkesztve ]

(#11119) Darabokra


Darabokra
senior tag

valakiv, ha gondolja vegyen fel Originen, játszhátnánk pár meccset. :)
ID: Badesten

(#11120) evibly válasza _adaml21_ (#11060) üzenetére


evibly
senior tag

Welcome, én is felvettelek... Aki még XO-on nyomja: evibly néven találtok meg.

(#11121) zsolti72837 válasza Andris837 (#11106) üzenetére


zsolti72837
őstag

Jaa. :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#11122) Edgar2621 válasza Rypejakten (#11047) üzenetére


Edgar2621
őstag

Biztos vagyok benne, hogy lejjebb fognak még menni. Most tényleg kicsit lejjebb mentek, de aki most úgy gondolja nem kell neki Toty játékos, az majd jövő héten úgy fogja gondolni :DD Akkor jön majd a játékosok eladása, a pakkok nyitása. Ha nem így lesz nem történik semmi, feljebb biztos nem mennek az árak. Nekem van 300 körüli pakkom és 1.3 millió coinom, ebből próbálok meg valamit kihozni a jövő héten. Ha szerencsés leszek egy nagyon jó csapatot rakhatok össze, ha nem akkor marad ami eddig volt, az sem volt rossz. Szóval hajrá emberek, Toty-ért előre :)

XO: Gollami26

(#11123) szupersanyi válasza Edgar2621 (#11122) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Rooney SBC jöhetne, csak ne legyen nagyon drága. :D

(#11124) v-man


v-man
őstag

Hali, pár hete én is próbálkozok a Futtal, Xbox One-on. Spanyol ligás csapatot raktam össze. Mennyire számít az edző? Jelenleg Eusebio van, aki spanyol ligás. Mit jelentene ha megvenném Luis Enriquet? Köszi.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#11125) Meghivott


Meghivott
addikt

Úgy szaggat a játék, mint még soha. Nyilván hétvégén.
Az EA-s fiúk anyukája vajon kér pénzt érte, vagy ingyen csinálja...

(#11126) BigDeal válasza Takika14 (#11102) üzenetére


BigDeal
tag

---- bocs pü ment inkább

[ Szerkesztve ]

(#11127) dracox válasza Meghivott (#11125) üzenetére


dracox
addikt

Amennyi lóvét bezsebelnek a point eladásokkal igazán kezdhetnének valamit a szerverekkel... Átmenetileg csak hétvégén tudok játszani, de egy kezemen megtudnám számolni hány meccset toltam le minden szaggatás, késleltetés nélkül.

(#11128) Meghivott


Meghivott
addikt

Szakmai kérdés:
támad az ellenfél a 16osom bal oldalán, minden védőm tolódik abba az irányba, még a másik oldalon lévő szélső védőm is behúzódik a kapu közepéig abban az esetben is, ha a helyén érkezik a támadó. Ebből tonna gólt kapok, mert a szar váltásnak köszönhetően nem minden esetben tudom a védőt időben visszapakolni.
A védő nincs agresszív módban.

Ma eddig 10-ből 8x léptem ki a diafilmüzemmód miatt.

[ Szerkesztve ]

(#11129) Edgar2621 válasza szupersanyi (#11123) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az elég komoly lenne, egy erősebb, gyorsabb, technikásabb Rooney Op lenne :)

XO: Gollami26

(#11130) Csokipuding8 válasza Rypejakten (#11118) üzenetére


Csokipuding8
tag

Nem is akartam hencegni ezzel igazából. Semmi támadó jellegű nem volt a hszemben. Sőt, én is csak azért tojom már le mert nyitottam 3 nagy lapot, amiből ki tudtam maxolni a csapatom. Előtte is próbáltam kerülni a rossz játékélményt mint mindenki. De valljuk be, azon kívül amit írsz, a legtöbb ember arra megy hogy minél jobb csapata és emberei legyenek. Az említett kompetitivitás mellett nekem ez is célom volt. Ezért is hajt a játék több éve, és a szarságai ellenére veszem meg, ahogy ti is itt mind. Ezt én viszonylag hamar letudtam ennél a résznél, és többé nem feltétlenül kell már a meccspénz, amikből én az előző részekben építettem a csapatom. Ezen felül már csak az eddig említett dolgokra figyelek oda, színezve ezzel a komfortot és az idegeskedés kerülését. De szerintem a megfelelő partner megtalálásának említésével aláírtam azt is, hogy keresem és várom a jó ellenfelet, a kompetíciót. Valljuk be elég ritka hogy ezt a legtöbben tisztán megkapjuk.
A statisztika nekem sem feltétlenül tetszik, de ezen már túltettem magam. Sok más embernek is megérne ennyit szerintem, akik napi szinten kitombolják ide magukat :D

Takika: Az életkoromat csak arra írtam, hogy engem már sok olyan tényező hidegen hagy a játékban, ami esetleg pár embert, innen a fórumról is beleértve még hajtanak (jobb csapat, jobb emberek, drágább emberek, színesebb lapok, statisztikajavítás, kupák megnyereés és sorolhatnám, szerencsére sok ilyen lett ebben a részben). Engem már ezek nem turbóznak fel. Épp ezért úgy is gondolom hogy nagyon ki lett forgatva ez a dolog mostanra. A közepén azt a bekezdést nem értem, hogy jön a számlázás meg egyebek az egészhez.. DNF-gyűjtés.. :) Nagyon nincs köze a did not finishnek ehhez... ez csak egy büntetés, egy tényező és velejárója annak hogy a másik fél beleegyezése nélkül szakítom meg az elkezdett meccset. Számomra legalábbis.. De nem fétisem ezt gyűjteni ahogy te körémírtad. Ahogy el is hangzott eddig, ha ezen múlik, hogy nem kapok pénzt, meg "gyűjtök vele egy DNF-et", hogy ne szenvedjek tovább egy a játék által generált bughalmazos meccsen, hát üsse kő..

És igen, én is élvezem mint állat, hogy rommáverek egy-egy ellent, csak ez olyan mint a fehér holló

(#11131) BigDeal válasza dracox (#11127) üzenetére


BigDeal
tag

Érddkes dolog ez mert én is észrevsttem hogy csúcsidőben játszhatatlan a jàték. Késő este istenkirály vaj az összes meccs. Hétvégén majdnem hogy egész nap hulladék.
De akkor miért mondják azt hogy csak a 2 járékos kapcsolatán múlik?

(#11132) Meghivott válasza Csokipuding8 (#11114) üzenetére


Meghivott
addikt

Miért nem tolsz online friendlyt olyan ellen, akivel élvezed a játékot?
Ha csak a jó játék számít és semmi más, akkor az ideális mód lehet.

(#11133) Meghivott válasza Edgar2621 (#11129) üzenetére


Meghivott
addikt

Nem te ígértél összefoglalót az ünnepek előtt? :Y

(#11134) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Harry Kane-ről tudnátok véleményt mondani?4-2-3-1 (2) felálláshoz kellene egy jó befejező csatár?Esetleg valaki mást tudnátok ajánlani?

(#11135) #16514048 válasza Edgar2621 (#11129) üzenetére


#16514048
törölt tag

Buffon lapjából kiindulva nem kell nagy upgrade-re számítani.

(#11136) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Online meccseknél 2 napja azt csinálja hogy ralál ellenfelet latom is hogy kivel sorsol ossze de aztan connection to your opoonent lost 10-bol 9-szer.
Ez most a hetvege miatt van vagy kezdjek el a netemen bütykölni?

(#11137) vidra1221


vidra1221
tag

Sziasztok!
Kisfiam karácsonyra kapta a Fifa17 et. Coin őrület van. Legyetek szívesek és világosítsatok fel ez ügyben. Mi az ami tilos vagy nem,meg hogy működik ez az egész. Rávett hogy vegyünk valamennyi coint a fifacoins.com-on. (Ez a téma itt tiltott?) nem teljesen tiszta hogy hogyan lesz ebből a játékba rendes coin. Valamennyit sikerült átvinni de mondom nem teljesen érthető a dolog számomra. Ilyen videó logos csávóktól látta ezt a módszert. Ha tiltott témát feszegetek elnézést de mondom fogalmam sincs erről a Fifa UT-s őrületről. Ha valaki megtenné hogy felvilágosít akár privátban azt megköszönöm !

(#11138) Edgar2621 válasza Meghivott (#11133) üzenetére


Edgar2621
őstag

De én voltam, sajnos az időm eddig nem engedte. De nem felejtettem el és meg fogom írni. Van aki figyel :)

XO: Gollami26

(#11139) MdewC


MdewC
nagyúr

Köszi ea. Végre elértem a célom, én lettem a WL királya! :C

8/1-nél abba is hagytam. :DD

Sajna én nem vagyok akkora szamaritánus, hogy adjam az ingyen győzelmeket az ellenfeleknek, csak mert irányíthatatlan az egész játék. Ehhez persze kellett 8 meccs, hogy rájöjjek, semmi ráhatásom sincs az egészre ebben a 2 napban. :)

Kiváló beszélgetés, mi is a legnagyobb probléma jelenleg a 17-ben.

(#11128) Meghivott: hasonló cipő, magától lép oda. aki tud erre egyéni taktika beállítást és nem csak kamu, hanem tesztelte is, ne tartsa magában!!!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11140) _adaml21_


_adaml21_
őstag

PC-n is kedvenc játékosom volt Eder, jelentem, Xboxon sem rosszabb! :)
Online div10-div9ben jött össze ez, nyilván nem a legnagyob kihívás, de kezdésnek nem rossz :)

(#11141) MdewC válasza vidra1221 (#11137) üzenetére


MdewC
nagyúr

Teljesen tiltott, ha még egyszer bárki ír erről, törlöm.

Illegális a vásárlása nem a játék keretein belül (ott csak point-ot lehet venni és pakkot nyitni, ami totál értelmetlen), szóval jó eséllyel számíthattok figyelmeztetésre és a bannolás sem kizárt az ea részéről.

A lehető legrosszabb dolgot tettétek a játékkal, csak mert a kis srác jó játékosokat szeretne, de feltételezem annyira nem játszik jól, hogy tudja is őket használni. ;) Érdemes ezt elmagyarázni neki, az Ő érdeke és a tiéd is, mert sok csalódástól kíméled meg.

Pláne, ha még a játékosok is elvesznek.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11142) bdave16 válasza MdewC (#11139) üzenetére


bdave16
senior tag

Belépésről,belépésre változik az egész. Tegnap 4-2nél hagytam abba. Ma 1-5 és így 5-6al állok. Semmit nem csinálok másképp,de minden másképp történik. Majd ha lesz erőm ahhoz higy ezután beüljek játszani átküldöm a kb. 8 EAIDSes gólt amit ma kaptam. Patch PLS!

(#11143) #16514048 válasza MdewC (#11141) üzenetére


#16514048
törölt tag

+1.
A vételáron kívül minden játékra költött forint csak az ablakon kidobott pénz, akár coin-t, akár fifa pontokat vesz, nem fog neki jobban menni a játék egy drágább csapattal.

Arról nem beszélve, hogy szerintem az lenne az egész lényege, hogy a nulláról kezdve saját erőből jusson el valahova sok játékkal és kereskedéssel, nem az, hogy egyből Ronaldo meg Messi legyen a csapatban, bár ezt nyilván nehéz megmagyarázni egy gyereknek.

(#11144) MdewC válasza bdave16 (#11142) üzenetére


MdewC
nagyúr

Patch PLS!

(#11143) kdavid94: :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11145) Edgar2621 válasza MdewC (#11139) üzenetére


Edgar2621
őstag

Köszi a linket, érdekes volt profiktól hallani mi is szerintük a probléma. Amúgy szerintem valahol a kettő között van az igazság. Általában lehet tenni a rossz gameplay ellenére is valami, amivel megnyerheted a meccset, de vannak olyan meccsek, amikor tényleg minden momentum ellened van és szinte esélyed sincs.

XO: Gollami26

(#11146) Unbaised-Ben


Unbaised-Ben
senior tag

Adott Henrikh Mkhitaryan :F
Adott ez a csapat egy része, mert folyamatosan cserélgetem a 20+1 játékosokat hogy 100 fittségről induljak.
Az Istenért se tudom rendesen kihasználni a számomra drága játékos képességeit, lassú vagyok vele, könnyen elnyomják szélen, pedig a stílusom hogy ott megiramodnék. Shaquiri kb dettó ugyanez, csak neki elnézem :) Dyer az akivel működnek a dolgok. A kérdés az, hogy tudok e valamit kezdeni Mkhitaryan-al, vagy törődjek bele hogy ez ilyen béna. Rossz a formáció, rossz a chemistry lap? Mi a hiba amit lát egy profibb mint én :)
slussz poén hogy néha használom cam-ban és sokkal jobb, csak ugye nem az a helye lap szerint :/

+2? Érdemes őt eladni a TOTY előtt? Érdemes Martial-t megvenni most?
+1? A pontrugásoknál hogy lehet beállítani azt, hogy pl a gólvonalon álljon egy ember, hogy szögletrúgásnál kis szöglet legyen? :)
+1? Valaki találkozott olyannal, hogy minden alkalommam a játék az asztalod beállításait változtatja? Pl ikonokat nagyít, kicsinyít. Szerintem nálam van a hiba, de reménykedem hogy ez ismert probléma.
Tudom sok a kérdés de inkább ez mint egyesével :)
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#11147) Rypejakten válasza Unbaised-Ben (#11146) üzenetére


Rypejakten
addikt

Mkitaryan nem gyors. Középre elegendő a a sebessége, de a szélen megeszik az ilyen Alex Sandro-k.

ha középen vált be, használd középen, ilyen ez, mindenkinek más jön be.

Kis-szöglet: kapuralövés, kapus védi, szögletre megy. még mielőtt továbbnyomnád az animációt, nyomd meg az L2/LT-t a kontrolleren, én biztos ami biztos, vagy ötször megnyomon, így az animáció után ott fog várni a játékosod kisszögletnél.
a gép automatikusan tesz egy embert a 16-os box sarkára, többnyire ez egy fullback/CDM.

az asztal-dologgal én még nem találkoztam.

(#11148) sagem


sagem
addikt

Megint nyomja a pro magyar srác a streamet

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#11149) Stylerr


Stylerr
addikt

Tegnap vettem meg a játékot, mert a 16 nekem nagy csalódás volt. Azt kell hogy mondjam, hogy ez messze sokkal jobb mint a 16.

(#11150) Rypejakten válasza Stylerr (#11149) üzenetére


Rypejakten
addikt

persze, maga a játékmenet király, egészen decemberig mindenki boldog volt, de ugyanúgy fennáll a manipuláció, karácsony előttől intezívebben. majd rájössz. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.