Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) bdave16 válasza LedyGyuszi (#11893) üzenetére


bdave16
senior tag

Sok szerencsét ! Én elnyitottam magam nem akarok itt twitchelni :DDD . IF Lozani,Aspas,Courtois,Cech,Cazorla ezek jöttek 30 pakkból.

(#11902) MdewC válasza LedyGyuszi (#11893) üzenetére


MdewC
nagyúr

Kardoskút felé ne nézz KÉK LAP nélkül! :C

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11903) HdRew válasza MdewC (#11902) üzenetére


HdRew
őstag

Kolléga te pakkozol mostanában? Amilyen pack luckod van, tuti esne egy kékség... :)) Vagy lehet Neymar elvitte? :P

(#11904) bdave16


bdave16
senior tag

7-3al zárom a mai napot. Két 0-1 mind2 85+ban lőtte a gólt a semmiből,mert PTB IS ON! A 3.vereségemnél kikaptam egy elég profi gyerektől 2-0ra Red Mertenssel alkotott

(#11905) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Na majd nyitok én vasárnap valami TOTY-t! Egy Pique is megfelelne, rögtön menne a piacra, de azért ne adjuk ennyire kicsire! :D
Ronaldo lenne a legjobb, instant 9-10 milla, abból lehetne venni pár játékost. Tuti megvenném azt a silver csatárt, Martinezt a Serie A ezüst csapatomba, meg egy fullos Ligue 1 silvert is építenék! Illetve megvenném Agüerot cserecsatárnak, néha beállhatna Musa helyére...
A többit meg befektetném!

(#11906) 77Guba válasza LedyGyuszi (#11893) üzenetére


77Guba
aktív tag

Boatengtől követem,volt előtte valami?

(#11907) MdewC válasza LedyGyuszi (#11893) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szép volt LedyGY!!! :)

Jó volt az!

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11908) LedyGyuszi válasza MdewC (#11907) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Köszi srácok! :R

55 pakk végeredménye:
Jerome Boateng
Bacca
Manolas
Felipe Luis
If Pucudli

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#11909) bajzal válasza #16514048 (#11885) üzenetére


bajzal
őstag

Tényleg, bocs. :D

Tehát 4 keretet kell összedobni. Ha jól értelmeztem, ezek mindig hétvégén vannak. Kb. mennyibe kerül mind a 4-et megcsinálni? Mert most kézben csak 5000-em van... :F

(#11910) bdave16 válasza LedyGyuszi (#11908) üzenetére


bdave16
senior tag

Pucudli ?? :DDD :DDD :DDD :DDD

(#11911) MdewC válasza MdewC (#11797) üzenetére


MdewC
nagyúr

Na! :)

Hazaértem, betoltam a pocket loss tesztet, letoltam pár telefont, közben megcsináltam a kajám, megnéztem LedyGY nyitását, bezabáltam, mindez kb. 2 óra.

TESZT EREDMÉNYE:

Csomagok: küldött = 7532, fogadott = 7532, elvesztett = 0 (veszteség 0%)

Oda-vissza út ideje közelítőlegesen, milliszekundumban:

minimum = 2 ms, maximum = 256 ms, átlag = 12 ms

Köszönöm szépen, nincs több kérdésem.

Köszi Toome a figyelem felhívást.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11912) vatafakk


vatafakk
aktív tag

IF Schmeichellel kaptam 2 akkora potyát hogy beküldöm a goal of the weekre.
Az egyiknél a gyök 2vel guruló labdára akkor luftot rúgott, hogy ilyet még az 5* skilles játékosok sem tudnának produkálni.

[ Szerkesztve ]

(#11913) HdRew válasza MdewC (#11911) üzenetére


HdRew
őstag

Ha az elején jó volt a fifa, most meg sz.r, akkor nyilván nem nálad van a gond.

Mondjuk én már előtted panaszkodtam kicsit, aztán az 1.04 után nálad is beütött a krach.
Gondolom ilyen tesztet nem csináltál a 16-nál, és mindenki azt mondta, hogy annál csak jobb fifát lehet csinálni.. nos, úgy látszik mégsem.

De kíváncsi vagyok, hogy a következő fifákban is lesz-e delay, vagy ha nem, mit csináltak, hogy megszüntessék ezt? Bár nyilván mindig kell valami, amivel eladható lesz a játék, csak egy példa:

Megszüntette a telekom a csomagomat, like 200, 1 gb net volt rajta, az új csomagok alapján amennyit fizettem, abban a kategóriában persze csak 500 mb netet adtak, aztán most azzal reklámozták magukat, ha most veszel telót ilyen-olyan csomagban, nem lesz ilyen, hogy meg kell változtatnod azt.

Szóval a következő fifa reklámjában valami ilyesmi lehet: We managed to vanish the button delay! :DD :C

(#11914) szupersanyi válasza LedyGyuszi (#11893) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Nyitottál valami jót? :D Sajnos lemaradtam róla.

WL-ben tovább menetelek, most 12 meccsből 10 győzelemnél tartok. :D El se hiszem, nagyon jól megy a játék. És teljesen őszintén mondom, hogy 12 győzelmemnek kellene lennie, csak egyszer, ahogy már szerintem leírtam, elkezdett a meccs vége akadni egy szar ellenfél ellen, most pedig 1 lövése volt a srácnak, nekem pedig 8, de ő nyert. Cél a Top 40!! :D Csak viccelek, az Elite 3-nak már nagyon örülnék.

[ Szerkesztve ]

(#11915) dejvid8


dejvid8
őstag

Srácok, majd ha jönnek ki a játékos upgradek, akkor ugye a játékosnak az IF-ja is upgradel? Mármint hogy ami a klubomban van, az meg fog változni? Tegyük fel van egy 83-as IF Moses-em, ha Moses kap egy upgradet pl 77-->79-re, akkor az IF is nől 83--->85-re pl? Vagy az 83-as marad nekem?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#11916) Garsza válasza dejvid8 (#11915) üzenetére


Garsza
veterán

Az IF csak akkor növekszik upgrade esetén ha nincs rés a sima és IF lap között. Például sima 80 IF81 és kap +1 ugradet akkor az IF növekszik 82. Ha például sima 77 az IF82 és kap +3 upgradet akkor az IF mara 82.

(#11917) Mr.Rain válasza Mr.Rain (#11874) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Na kérem szépen.

3 zakó lett egymás után. :O

Mindhárom min 2-3 gólosra sikeredett. Ami eddig összejött, abból most semmi, és a szerencse sem mellettem állt. De mindenekelőtt érezhetően nagyobb tudású ellenfeleket kaptam, hiába voltak a csapataink kb. azonos erősségűek.

Hozzáteszem, 2013-as 2012-es és egy 2011-es alapítású klubbal játszottam, ami önmagában még nem egyenlő a nagyon jó játékosokkal, de azért várható volt. Nem akartam kilépni, gondoltam lesz, ami lesz.

Lett. :) Maradt Div3.

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#11918) etaclan1984 válasza MdewC (#11872) üzenetére


etaclan1984
őstag

Marcira te milyen lapot tennél ?

(#11919) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Videot hogyan lehet itt kuldeni? Meglottem Rashforddal talan az eddigi legszebb FIFA golomat. :D

(#11920) Garsza válasza etaclan1984 (#11918) üzenetére


Garsza
veterán

Ha sima CM ként használod akkor Anchor vagy Hunter

(#11921) dejvid8 válasza Garsza (#11916) üzenetére


dejvid8
őstag

Hmm, hát akkor nem hiszem hogy növekedni fog. Bár hátha 1-el..
Mindenesetre vettem egy IF Defoe-t is, hátha kap egy szép kis upgradet, és növelik.. Bukni úgy sem fogok, mivel elég olcsón megvettem ma őket.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#11922) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Feltöltöttem youtube-ra, más megoldást nem találtam: Rashford gól, Visszajátszás

(#11924) Edgar2621 válasza MdewC (#11852) üzenetére


Edgar2621
őstag

MdewC: És mire jutottatok, mi volt a vélemények összege?😀 Kicsit zavaros a megfogalmazás, de gondolom érted mire vagyok kiváncsi.

WL: 15 meccset tudtam lejátszani ma, többet már sajnos nem is tudok a hétvégén. 10/5 az arányom, ebből 2 abszolút jogos vereség, egy ki-ki meccs volt, a másik kettő viszont tipikus Fut17. Mindkettőn lőttem 20 körül kapura és mindkettőn 3-4 kapufám volt az op hosszúra lövéssel, ami nem kell mondanom hogy máskor gól. A labdabirtoklás a meccseimen 70-30 körül van a javamra 1-2 kivételtől eltekintve, de ez általában nem meddő, nem hátul passzolgatok(persze néha azt is, ha kell). Viszont még mindig undorítónak találom, hogy tisztelet a kivételnek de a PTB a nyerő. Hihetetlen, hogy emberek tudnak így játszani. Értem én, hogy tolja őket a gép, mert rohannak és vagy lesz helyzet belőle vagy nem, de én akkor sem játszanék így, ha meccset nem nyernék. Sajnos az idei Fut még támogatja is ezt a felállást. Na mindegy, lelke rajta mindenkinek, hogy élvezni is akarja-e a játékot, vagy csak nyerni(esetleg). Látom több embernek is jól megy, nyomjátok srácok, veletek vagyok és gratulálok az eddigiekhez.

Más: kinyitottam a pakkjaimat, értékes csomagok voltak (300 körül értek)ÉÉÉÉÉÉS.......dobpergés😀 Nem volt bennük kék. Viszont volt Sokratis, IF Yedder és másra nem emlékszem szóval nem volt nagy durranás, majd talán jövőre ha játszok még.

XO: Gollami26

(#11925) Edgar2621 válasza szupersanyi (#11922) üzenetére


Edgar2621
őstag

Az a mozdulat😂

XO: Gollami26

(#11926) 77Guba válasza Edgar2621 (#11924) üzenetére


77Guba
aktív tag

Ma játszottam egy madárral,aki Messi,Griezmann,Suarez támadósorral az első perctől az utolsóig parkolt a kapuja előtt...Gondoltam írok neki,hogy ezért kár költeni a támadókra,de aztán minek...Az 5.perc körül szerzett egy gólt,és kivédekezte,úgyhogy végülis őt igazolta az eredmény...Én 8-9-el zártam a mai napot...

(#11927) Edgar2621 válasza 77Guba (#11926) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ezen ne húzd fel magad, én már átéltem 6 meccses bukó szériát, de 10 meccses nyerőt is a WL-ben. Sajnos ezek benne vannak, gondolom én is hibázok akkor, de a játék sem valami kedves. Sok sikert a hétvégére és ne idegeskedj, ez csak egy játék, ezt nekem is mindig mormolnom kell.

XO: Gollami26

(#11928) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok!
Ez az SBC jól megszivatott.30 játékossal készültem a Sidney derbire,abból kb. a felét,nem 200-300-ért vettem hanem inkább 500-600-ért. :W A Cardiffra is készültem,de ott csak néhány játékossal és azt látom,hogy alig lehet keresni rajtuk,tehát nem is baj..Megcsináltam az SBC-ket és a Zlatan svéd részt,6 csomagból,jött egy Bánéga és egy Bellerin,ennyi.
:(

(#11929) MdewC válasza Edgar2621 (#11924) üzenetére


MdewC
nagyúr

Én azóta fújom a trombitát, részemről az. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#11930) Edgar2621 válasza MdewC (#11929) üzenetére


Edgar2621
őstag

Én nem vagyok profi, de a meccseim nagy részében dominálok és általában egy kósza beadásból vagy lövésből kapok gólt. Ezek után persze érthető miért😀

XO: Gollami26

(#11931) thebigK válasza szupersanyi (#11919) üzenetére


thebigK
addikt

Youtubera fel es linkeld ide (United fankent megneznem!! :D )

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#11932) Stylerr


Stylerr
addikt

Az agression statisztika egy csatárnál miben nyilvánul meg? Labdát veszít, akkor próbálja egyből visszaszerezni? Pl Aubameyang 50 agression, Vardy 90.

[ Szerkesztve ]

(#11933) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

álohá...
nah, ide is betérek :C
3. éve h külföldön élek, (OFF)(ismét)(/OFF) így alap a konzol. autós játékokkal volt eddig, de kolegám vett One-t 1 éve, Fifa17-tel, még anno... összejárunk, pár "viszkász" kíséretében 1v1 bohóckodni, de van, hogy hívunk angolt, spanyolt stb és akkor ami a csövön kifér. 2v2. (OFF)egy apró szobában(/OFF)
közben megvettem X360-ra, magamnak, de hamarosan én is veszek One-t... a játékok közti különbség kicsit fura, de... nem tudom, hoyg ez a két difi lenne-é a két gém között, vagy..?!

nem is ez a lényeg, sok a duma. pár kérdésem volna:
- X360 mentések nekem pendrive-on van, átvihető One-ra? csakmert azt a 4 karriert had ne kezdjem újra, ha megoldható
- hallott vki olyat, hogy csapatot, mentalitást stb CSAK újonnan vett játékkal csinál?.. mert ugye az enyém second hand.... sztem ez nem lenne kóser, de.. ki tudja...
csak jó lenne tudnom, hogy ha lesz One, akkor újat vegyek Fifából, vagy jöhet a használt is.

perpill ennyi :R
köszönöm

szerk.
jah, csak a karriert tolom... :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11934) badzsó


badzsó
kezdő

ciao srácok!
szerintetek az olasz játékosoknak megy még lejjeb az áruk?gondolok itt dybalara,marchisiora,nainggolanra

(#11935) vatafakk válasza badzsó (#11934) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Szerintem ha megy lejjebb, akkor vasárnap, mert sokan lenyomják a WL meccseket és adják el a játékosokat utána + még aznap tudnak TOTY csomagokat nyitni.

(#11936) 77Guba válasza vatafakk (#11935) üzenetére


77Guba
aktív tag

Igen,ha nem megy lejjebb vasárnap este,akkor jelentősen nem fog esni.Legalábbis Marchisio és Naingolan tuti nem,mert akinek nincs sok coinja,azoknak ők ideálisak...

(#11937) Edgar2621 válasza vatafakk (#11935) üzenetére


Edgar2621
őstag

Nagyon furcsa idén a piac, nem tudok van-e olyan aki előre látja. Ha vasárnap sem mennek le az árak, akkor már soha😀

XO: Gollami26

(#11938) vatafakk válasza Edgar2621 (#11937) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Tegnap megvettem SIF Forsberget, mert 30%-ot lement az ára, gondoltam ennél lejjebb lehetetlen hogy menjen, erre ma már olcsóbb 8ezerrel. Nem tudom befektessek-e és vegyek párat, hátha visszamegy az ára a Zlatan SBC után.

(#11939) Attis1117


Attis1117
tag

Nekem 35 packbol esett egy if giroud, benzema, Coutinho es egy DYBALA!
A többi apróságról es 4 vásárolt (10-12k/db) if-bol csináltam 2 tradeable totw packot. Majd gyűjtők meg pár ilyen packot es akkor nyitom ki ha lesz Cr vagy hasonló. Ha ki bírom :)

(#11940) vatafakk válasza Attis1117 (#11939) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Én is bespájzoltam 2 totw tradeable csomagot, nem tudom meddig bírom, hogy ne nyissam, jövő hét szerdát megvárom, mert a mostani csapatból kb 3 játékos érné meg, többi kuka.

(#11941) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

PC-n hány győzelemmel van esélyem a top 40-re? Mert most tele van 24, 25-ösökkel a lista, de ezek gondolom mind csalók. Én most 15-3-mal állok, ha megnyerem az összes hátralévő meccsemet, tehát 22 győzelmem lesz, akkor lesz esélyem? Persze erre nincs sok esély, már az Elite 3-nak is örülnék, de azért kíváncsi vagyok.

(#11942) bdave16 válasza szupersanyi (#11941) üzenetére


bdave16
senior tag

23 szokott lenni inkább a határ . Én 7-3ról 7-7 lettem... Új csapatot csináltam egy serie a-sat TIF Icardi,SIF Brozo,IF Pjanic,Dybala stb. nyertem velük első meccsem tizikkel most 8-7 uccsó 10 meccsből 8-at akarok nyerni vagy 9-et ez a cél.

(#11943) etaclan1984 válasza Garsza (#11920) üzenetére


etaclan1984
őstag

LM ként használom Martial-t.

(#11944) _adaml21_ válasza etaclan1984 (#11943) üzenetére


_adaml21_
őstag

Marci az Marchisio, itt a félreértés, még soha senki nem hívta Marcinak Martialt :DDD

(#11945) LendvaiFeri1 válasza _adaml21_ (#11944) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Vagy Marcelo. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11946) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#11945) üzenetére


_adaml21_
őstag

Hát ja, de őt se sokan használják CM poszton :U

(#11947) modflow


modflow
veterán

Ahhoz, mit kell tenni, hogy kupát tudjak játszani?
Látom a menüben, hogy pl. EA 6 napig nyitva, de nem tudok rákattintani.

(#11948) _adaml21_ válasza modflow (#11947) üzenetére


_adaml21_
őstag

Kupát hétközben tudsz játszani, amivel kvalifikálhatsz a Hétvégi Ligára, amit értelemszerűen meg csak hétvégén tudsz játszani. :)

(#11949) szupersanyi válasza _adaml21_ (#11944) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Én gyakran hívom Marcinak Martialt, de például Pogbát is Pálnak. :DD

(#11950) etaclan1984 válasza szupersanyi (#11949) üzenetére


etaclan1984
őstag

jóvanna :D Én Mourinho-t is Józsizom, Suarez-t meg Lajosozom :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.