Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu

FIFA 17 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12551) fenoman7 válasza BigDeal (#12546) üzenetére


fenoman7
csendes tag

Azért az nem gyenge 50 meccset nyomatni a patch óta....... :Y
Vagy csak családos emberként lepődöm ezen meg? :B

XO GT: Fenoman0611

(#12552) detre


detre
csendes tag

Sziasztok!
SBC Giovinco-val van valakinek tapasztalata? Megeri megcsinalni? Megvan a sima lapja, nekem az is eleg utos. Tegnap pedig elkezdtem mert volt par MLS jatekosom es gondolkozom, hogy csinaljam tovabb. Nekem a patch ota egyebkent "zokkenomentesebb" a jatek egyelore, aztan lehet elkap az EAids engem is :) Jo jatekot!

(#12553) MdewC válasza szimisi (#12549) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az 1.04 patch-nál jobbnak tűnik elsőre, de nekem csak jöv7-en tud menni a teszt.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#12554) getdizzy válasza szimisi (#12549) üzenetére


getdizzy
aktív tag

+ sz_abika

Nekem meg a SBC500 Buffon pont az ellenkezője lett, eddig sok volt a potya,de most egy isten lett :C

(#12555) getdizzy válasza detre (#12552) üzenetére


getdizzy
aktív tag

sok emberrel találkozok aki használja, számomra eddig talán a 2. legnehezebben tartható játékos a stílusomból eredendően.
Amúgy eddig akit semennyire sem tudtam tartani az TIF Mertens volt, ő egy állat :D

(#12556) BigDeal válasza fenoman7 (#12551) üzenetére


BigDeal
tag

Pc re jött először a patch 3-4 napja már nem tudom. Így elosztva szerintem nem sok, úgy hogy most jóval több szabad időm van mint amúgy szokott lenni.
(most egy kicsit pihi van az építő iparban)
:D

(#12557) toome1985 válasza szimisi (#12549) üzenetére


toome1985
tag

Nem véletlen ugyanez van nálam is boxon. Talán még egy kis késés is van mindez mellé. Tegnap Handa is kapott egy 35 méteres gólt úgy hogy sétált a labda fele aztán az utolsó méteren megállt. Aztán fogja a fejét a hülyéje. :)

(#12558) gabigyerek válasza detre (#12552) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Nekem megvan SBC Giovinco. CSAK CAM vagy CF-ben szabad használni. Brutális. Nekem sniper lappal üzemel. Olasz csapatban fix kezdő, de BPL csapatban félidőben hozom be mindig hogy legyen 5-ös chemje.

Szuperlatívuszokban tudnák csak róla beszélni, ezért inkább próbáld ki. Messziről és közelről is életveszély. Forduléékony és baromi gyors. Messi féle lap. Na de mielőtt még jobban elragadtatom magam... Kb 180K ból jött ki de egy percig sem bántam meg.

PS4

(#12559) BigDeal válasza detre (#12552) üzenetére


BigDeal
tag

Az IF kb 75k ba megy! 1 rating különbség van az ingame szvsz nem észrevehető. Plusz ha nem válik be vagy megunod akkor eladható. :)

(#12560) Kristof_94 válasza gabigyerek (#12558) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Valaki nem tudja, hogy PC-n kb. mennyiből lehet kihozni? Asszem megtetszett ez a lap, CAM pozícióban tudnám elképzelni.

(#12561) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Nem tudom hogy ki realizálta már, de amikor FUT ban mutatja az ellenfél csapatát, és pl nyomod a rúgás gombot, hallani lehet hangot hogy valaki elrúgja a labdát. Tegnap 2 másodpercre be is dobta a gyakorló arénát majd visszaváltva mutatta az ellenfél csapatát. Ez előhívható valahogy? Inkább rúgdosnék míg mutatja az ellen összeállítását.

PS4

(#12562) getdizzy válasza Kristof_94 (#12560) üzenetére


getdizzy
aktív tag

164k - 240 k közötti árat írnak a külföldi fórumok

(#12563) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok én egy becsületes játékos vagyok, soha nem csaltam,soha nem vettem coinst ,csak a megengedett eszközöket használom , max néha rage quitezni szoktam,de csak akkor ha az ellenfél berúgja a hatodikat is.Nálam ez a kritikus határ.5-0-át még elviselem,de a hatodiknál már kiakadok.Szerencsére ritkán van ilyen.Beszélgettetek itt erről a csalásról,érdekelne mi a fene ez a no loss glitch ?.Nem azért érdekel,hogy én is azt csináljam majd legközelebb,hanem azért ,mert azt sem tudom,hogy ha valaki ezt csinálja akkor mi történik.Miben nyilvánul ez meg és mért jó annak aki csinálja?

(#12564) scholl válasza getdizzy (#12554) üzenetére


scholl
tag

SBC Buffonnal pont ugyanezt érzem, kezdetben féltem ha kapura lőnek, most meg szinte kellemetlen, hogy mit fog meg. De csak szinte... :)

(#12565) getdizzy válasza scholl (#12564) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Akkor csak nem csak én voltam vele így, legtöbbször mint egy krumplis zsák eldőlt a lövéseknél, rengeteg potyagólt kapott, a legrosszabb befektetésnek tartottam, de az új patch óta meg szárnyal :D

(#12566) Kristof_94 válasza getdizzy (#12562) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Azért az elég húzós, most csak 100-110k zsetonom van, bár nem igazán tudok mire költeni. A BPL csapatomba jó lenne Aguero, de ő legalább 5x ennyibe kerül, Pogba meg van vagy 1 millió... Viszont van két silver IF, akik tetszenek, az egyik a Seria A-ból Martinez, a másik a Ligue 1-ből Ninga, ő a legkomolyabb! Csak mindketten 100-120k között vannak. :(

Engem is irritálnak ezek a lapos lövések. Már tucatnyi ilyet kaptam, Butland mindannyiszor végignézte ahogy a labda elgurult mellette és csak eldőlt. Nevetséges... :D

[ Szerkesztve ]

(#12567) getdizzy válasza Kristof_94 (#12566) üzenetére


getdizzy
aktív tag

Mutasd már a csapatod, kíváncsi lennék rá, esetleg még ötletet is tudunk adni

(#12568) Kristof_94 válasza getdizzy (#12567) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

BPL vagy a Serie A silver?

(#12569) getdizzy válasza Kristof_94 (#12568) üzenetére


getdizzy
aktív tag

mind a kettő jöhet :P

(#12570) Kristof_94 válasza getdizzy (#12569) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Most nem vagyok gépközelben, itt az iPaden meg valami miatt nem jó a futhead. Annak örülök, hogy a dropbox még nem fagy ki folyton... Öreg gép ez, a 2-es széria.
Mindegy, inkább leírom a BPL-t, a másikat meg majd később belinkelem. 4321: Hazard-Musa-Oxlade -- Dembelé - Kanté - Fernandinho -- Shaw - Bailly - Smalling - Clyne - But(t)land
Musát csak Agüero miatt cserélném le!

(#12571) getdizzy válasza Kristof_94 (#12570) üzenetére


getdizzy
aktív tag

oxlade >> willian?
fernandinho >> gündogan, yaya toure vagy ha a 433-as felállásnál használsz CAM-et akkor coutinho, özil, cazorla, eriksen esetleg de buryne cserén nem gondolkoztál még?

(#12572) Kristof_94 válasza getdizzy (#12571) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Oxlade helyére Mahrezt gondoltam! Mielőtt áttértem erre a felállásra 433(4)-ben játszottam és Eriksen volt a CAM, de ez valahogy jobban bevált. De valószínűleg bennem van a hiba, csak jobban meg kellene tanulnom játszani. :D

(#12573) 77Guba


77Guba
aktív tag

Valaki próbálta már a kék Mertenst LW-be,a .... anyját,szembe jött velem egy...Lehet át kell értékelnem ezt az IF Perisic az örökös LW-m gondolatom...

(#12574) Kristof_94 válasza 77Guba (#12573) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mertens, Insigne és bajnokságbeli társaik... A hideg kiráz, amikor ilyen csapatot látok ellenem jönni. Agyon húzott, totálisan OP, az esetek többségében megállíthatatlan játékosok. Már többször megfigyeltem, hogy egy CR, Messi, Neymar, Bale és hasonló figurákból álló támadósort sokkal könnyebben megállítok, a fent említett úriemberekről meg gyakorlatilag lepattanok.

(#12575) getdizzy válasza Kristof_94 (#12574) üzenetére


getdizzy
aktív tag

nekem is ugyanez, 87-es ST Mertenst semmivel sem tudom megállítani

(#12576) 77Guba válasza getdizzy (#12575) üzenetére


77Guba
aktív tag

Azon filózom mennyire hiányozna Perisic ereje,és fejesei,mennyire kárpótolná ezeket TOGS Mertens előnyei?

(#12577) dejvid8


dejvid8
őstag

Hát igen, nagyon sokat számít az agility-balance kombó egy játékosnál, attól lesz olyan hogy nem tudja a védő követni se, és lepattan róla...
Én is pl, most találtam rá egy rejtett kincsre, IF Valbuena:
95 Agility, 97 Balanece, és e mellé 88 Curve. Általában balszélről, olyan Robbenes módon tartok befelé vele, és ha már 17-22m-re vagyok a kaputól, jöhet a csavart rúgás... Az ilyen 10/9x bemegy vele, úgyhogy nagyon faja. :))
És ráadásul volt vagy 20k coin :DD

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#12578) nzsolt77


nzsolt77
tag

üdv mindenkinek! lenne egy kérdésem. remélem kapok infot. megvettem a fifa 17 és már a 16 fent van de szeretném ezt is feltenni lehetséges ez? mármint másik mappába fog telepíteni?

(#12579) #TOTTI válasza Kristof_94 (#12574) üzenetére


#TOTTI
őstag

Ne kezd már idén is. :(( Kedvenc játékosaim! ;]

(#12580) Kristof_94 válasza #TOTTI (#12579) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jól van na, csak nehezen viselem el! :D

[ Szerkesztve ]

(#12581) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Depay -> Lyon

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#12582) Kristof_94 válasza LedyGyuszi (#12581) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Újabb hullócsillag! Mondjuk még ez is jó szint, ha tud majd játszani. Nálunk vannak az igazi hullócsillagok, Dzsudzsák, Németh, Szalai, Filkor, most már lassan Nagy Ádám is...

(#12583) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Llorist milyen lappal használjátok ? Cat ?

(#12584) BigDeal


BigDeal
tag

Hogy lehet valaki ennyire pancser? :DDD

(#12585) 77Guba


77Guba
aktív tag

[link]
Deadeye,maestro vagy architect?

(#12586) Kristof_94 válasza BigDeal (#12584) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Lehet, hogy zseton eladásról van szó!

(#12587) dejvid8 válasza 77Guba (#12585) üzenetére


dejvid8
őstag

Szerintem Deadeye!

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#12588) Rypejakten válasza Kristof_94 (#12582) üzenetére


Rypejakten
addikt

őszintén nem értem Nagy Ádi mit keres ebben a felsorolásban.

láttad egyáltalán egy meccsét is idén?

[ Szerkesztve ]

(#12589) bdave16 válasza Rypejakten (#12588) üzenetére


bdave16
senior tag

Nagy Ádit én sem értem . Fiatal és egy olasz középcsapatban szokott kezdeni és a feladatát szépen végzi . Szerintem pont azt hozza amit vártunk tőle,ő nem ez a góllövő középpályás.

(#12590) Kristof_94 válasza Rypejakten (#12588) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Láttam persze, lehet csak a megszokás miatt gondoltam így. Annyi tehetségnek kikiáltott játékosunk volt eddig és egyikük sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de hátha ez most megváltozik.
Jól látszik, voltam fent pár válogatott meccsen és kint voltam az Izland elleni meccsen is. Csak attól félek, hogy mint ahogy sok magyar játékos, eltűnik majd az olasz bajnokságban.

[ Szerkesztve ]

(#12591) Edgar2621


Edgar2621
őstag

Srácok nektek mi a tapasztalatotok a pack opening-ről? Csak mert én idén elég sokat nyitottam a wl és sbc-k miatt(venni nem vettem és nem is fogok) és még egy db értékes játékosom sem volt. Amiket ma nyitottam: 2 premium gold pack, 2 jumbo premium players pack, 2 two rare player pack, 1 prime gold players pack. Ezekből reméltem egy IF Nainggolant mondjuk, de nemhogy ő, hanem olyan sem volt benne, aki többet érne ezer coinnál. Isco volt a legjobb, ő többet ér, de nem sokkal. Nekem a 100k-s pack-ból sem esett ki soha senki, hogy van ez, valamit én csinálok rosszul, vagy egyszerűen szerencse kérdése?

XO: Gollami26

(#12592) toome1985


toome1985
tag

Lassan alapember a Bolognaban. Ha jàtszik akkor jó a csapat. Ha nem akkor vannak bajok a játékban. Erröl cikkezett az index is.(jo tulzàs hogy alap de jobb vele a Bologna mint nélküle)

[ Szerkesztve ]

(#12593) Kristof_94 válasza Edgar2621 (#12591) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Puszta szerencse, mondjuk a konzolokon múltkor volt valami bug, hogy valami csíkból lehetett látni milyen játékos jöhet a csomagból. Én idén nem sok jót nyitottam. A legértékesebb talán Benzema volt valahol a legelején, persze voltak walkoutok is, de csak gyengébbek, mint Buffon, Busquets...
Tavaly viszont nagyon jókat nyitottam, főleg TOTS idején. TOTS Kane, Payet, Bellerin, Koke, Filipe Luis, Godin...
De ezeket olyan játékos csomagokból, amik csak egy adott ligára vonatkoznak. Talán akkor érdemes csak nyitni és ilyen pakkokat.

[ Szerkesztve ]

(#12594) etaclan1984 válasza Edgar2621 (#12591) üzenetére


etaclan1984
őstag

Nekem eddig egy sima Dembele esett az elmúlt 2 hónapban, pedig kb 80+++ packot nyitottam. Ismerősömnek meg ömlik a 100K feletti játékos...

(#12595) bdave16 válasza etaclan1984 (#12594) üzenetére


bdave16
senior tag

Az sem mindegy,hogy milyen packot nyits és,hogy mikor . Okosan kell a packokat nyitni,aztán az is lehet,hogy akkor sem dob semmit,de én most pl. csak egy jó totw esetében fogok nyitni meg az afrika kupás team of the tournamentél . Aztán majd a totsoknál .

(#12596) LendvaiFeri1 válasza Edgar2621 (#12591) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Elég nagy elvárás. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#12597) Kristof_94 válasza bdave16 (#12595) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hát én a múltkor előttem 4000 pontot, szóval TOTS-ig maximum csak draftolok, ha lesz pontom.
Az afrikai totw csak akkor érdekelne, ha lenne Musa is, de sajnos Nigéria ott sincs... Pedig mekkora állat lenne egy IF Musa. :D

(#12598) 77Guba válasza Edgar2621 (#12591) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nekem volt SIF Pogbám,én egy szót sem szólhatok...Nem vettem Fifa pontot.

(#12599) etaclan1984 válasza bdave16 (#12595) üzenetére


etaclan1984
őstag

TOTY első napján nyitottam és az elmúlt több hét marq lapjait+rengeteg league SBC-s lapokat. Olyan 500K feletti volt a kártyacsomag és semmi se esett Dembelen kívül, aztán még vettem pár promot és abból is 0 értelmes. Az értelmest úgy értem hogy 1000coinnál többet érő játékos :D

[ Szerkesztve ]

(#12600) nzsolt77


nzsolt77
tag

LÉGYSZI SEGITsetek! hogy van itt a karrier mod?
nagyon meg köszönném a segitséget

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 17
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.