Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Ati8821 válasza vacs (#1150) üzenetére


Ati8821
csendes tag

Köszönöm a választ. Lehet visszaveszem a növényfejlődést átlagosra. Meg megpróbálom ezt is, hogy éjszaka ne fejlődjenek a növények.

Még a trágyázással kapcsolatban lenne egy kérdésem. Mi a különbség a világoskékkel és a sötétkékkel jelölt trágyázott föld között?

A játék amikor tippeket ír ki, van egy ilyen, hogy: "Növelheted a terméshozamot, ha vetés után trágyázol és permetezel."
Én nem így csináltam, nekem logikusabb volt ez:
1. aratás
2. trágyázás
3. talajlazítás
4. vetés.

Mikor célszerű?

(#1152) vacs válasza Ati8821 (#1151) üzenetére


vacs
veterán

Ha világos kék, akkor csak 1x volt trágyázva vagy permetezve, ha sötét kék akkor 2x, így többet terem! :K

Lehet trágyázni aratás utána is, de vetés után is kell, így lesz sötét kék!
De, vetés után picit várni kell, míg elkezd nőni, addig nincs értelme.

(^)(>.<)(^)

(#1153) Ati8821 válasza vacs (#1152) üzenetére


Ati8821
csendes tag

Köszönöm a segítséget. :)

(#1154) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Valaki megcsinalta mar a marha es barany achievdmenteket?

jo sokat kell vele szorakozni, hogy legyen valami. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1155) IntelKiller7 válasza IntelKiller7 (#1154) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Bar, nem is volt olyan nagy cucc. Csak jol fel kellett tankolni az etetot. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1156) LaMazZz


LaMazZz
tag

Sziasztok!

Valaki cserélt már növény skint a játékban? (Kukorica)
Ugyanúgy működik mint az eddigi részekben a foliage mappa tartalmát kell cserélni?
Nowa Bruzda mappon játszok multiban.

(#1157) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, van bármi lehetőség arra, hogy MTZ Belarus traktort varázsoljak XBOX-ra? Bármelyik Farmingba jó, 2015, 17, 19... a gyerek ezzel gyötör egy éve :D

(#1158) vacs válasza HellGreg (#1157) üzenetére


vacs
veterán

Belépsz a játékba és a főmenüben a Modhub részen belül keresel, azt nem tudom van-e!

(^)(>.<)(^)

(#1159) zsti


zsti
újonc

Valaki aki használja a Season modot meg tudja nekem mondani, hogy lehet-e módosítani a napi hőmérsékleteket, és a talajhőmérsékletet? Jelenleg egy mod mapon játszok, de túl hideg az idő pl. gyapot vetésre, és szükség lenne rá a vetésforgóban. Ha lehetséges, valaki leírná hogyan és hol lehet ezt megtenni? Köszönöm

(#1160) HellGreg válasza vacs (#1158) üzenetére


HellGreg
őstag

Ott a játékon belüli mod managerben nincs, gondoltam hátha van valami kiskapu de ezek szerint nincs :)

(#1161) zsti


zsti
újonc

Miért nem tudok szénát készíteni szénaforgatóval? Ugyanazon a mod mapon játszok mint eddig, de mióta használom a season modot, kaszálás után hiába forgatom a füvet nem akar száradni, és csak fűként tudom bebálázni.

(#1162) vacs válasza zsti (#1161) üzenetére


vacs
veterán

Csak tipp, de nyári hónapokban próbálod?

(^)(>.<)(^)

(#1163) hengelhof


hengelhof
senior tag

Sziasztok!
FS17-ben Használtam egy jó kis mod-ot. Sajnos 19-ben nem működik. alignment helper
Ez egy pár soros szkript. Van rá esély, hogy esetleg valaki ránézzen? Hátha csak egy vesszőt kell odébb tenni.

(#1164) Dlite


Dlite
tag

Sziasztok. Nemrég megvettem a lányomnak, most nézegetve, hogy nemsokára jön a '22 kedvet kaptam hozzá. Ha tetszik majd megveszem a 22-t is :) Milyen térképet, MOD-okat javasoltok egy kezdőnek?

RTX2060 I5-9500

(#1165) vacs válasza Dlite (#1164) üzenetére


vacs
veterán

Először játszon csak az alap mapokon.

Én ezek ajánlom így hirtelen:
Follow me - követés
Moneytool - pénz
placeable Refill Station - bárhova lehelyezhető mag, permetszer, műtrágya töltő
real clock - kiírja a tényleges időt
roll over - talpra állítja a felborult gépet
speedplayer - gyors séta/futás

Mind letölthető innét, vagy játékon belül is.

(^)(>.<)(^)

(#1166) Dlite válasza vacs (#1165) üzenetére


Dlite
tag

Köszönöm :)

RTX2060 I5-9500

(#1167) Dlite


Dlite
tag

Hú de béna vagyok :D Elkezdtem játszani. Gondoltam a beszántom azt a területet amit műveletlennek mutat - mondjuk azt sem találtam, hogy honnan tudom melyik az enyém... - egy jó órát szántogattam, továbbra is pirosan jelzi semmi nem történt a szántás után. Kell kis idő mire "feldolgozza"?

RTX2060 I5-9500

(#1168) Dlite


Dlite
tag

Azon gondolkozom, hogy ha úgy is béne vagyok és még nem értek semmihez ebben a játékban lehet meg kellene venni a FS22-t és már abba beletanulni :)

RTX2060 I5-9500

(#1169) vacs válasza Dlite (#1168) üzenetére


vacs
veterán

Az alap dolgok már sok verzió óta azonosak, ha most megtanulod, megszokod, akkor az a "tudás" jó lesz a 22-ben is!

A saját földed száma mindig zöld, ami szám fehér, az nem a tiéd!

Olvass teszteket, nézz videókat youtube-on, sőt a játékban is vannak oktató küldetések, menni fog! :K

(^)(>.<)(^)

(#1170) Dlite válasza vacs (#1169) üzenetére


Dlite
tag

Köszi. Persze nézem őket, meg olvasok folyamatosan.

RTX2060 I5-9500

(#1171) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sziasztok. Bár a 19 el is probálkoztam anno sokat de mivel a 22 nek nincs külön topicja és a két játék nem sokban tér el ide írok. Szóval már elég régóta probálkozom magával a játékkal hogyan tudnék 0 ról gazdaságot indítani de mindig elbukok. A just a scratch (kezdés az alapoktól) vagyis a nehéz szinten akarnám kezdeni a karrieremet mert szeretem a kihivást egy játékban. Viszont eddig gyapottal probálkoztam vagy eladtam vagy feldolgoztam anyagnak vagy ruhának és úgy adtam de sose tudtam a hasznot kitermelni épp csak annyit hogy a kamatokat és a lizingeket kifizettem, vagy teljesen becsődöltem de felfele sose tudtam menni és nemtudom mit rontottam el. Szoktam mellékállásban is bálázni permetezni mert ezek jól fizetnek viszonylag egyszerű meló után de ez sem hozott pluszt. Jelenleg most ott tartok hogy vettem egy olyan földet a kezdetekben amin gyapot volt learattam bevittem a fonóba aztán a földet eladtam a hitelt teljesen kifizettem mert ugye 200.000 hitellel indulsz ebben az opcióban hiába van 500.000 ed (vagyis gyakorlatban csak 300.000 ed van). Ugyhogy jelenleg most ott tartok hogy van egy zsebkendőnyi földem kb 1,5-2 hektár lehet amit egy bérelt kis traktorral felkultiváltam a köveket róla beszedtem de még nemtudom mit vessek bele. A füvet nagyon drága vetni (kb 50.000 a tábla bevetése) és bebálázni majd eladni esetleg szilázzsá csomagolni se hozott annyi haszont hogy megérné. Nemtudom mit vessek bele.. Jelenleg maxon megy a fonó de az is napi szinten hoz kb 1 max 2 anyagot amit 2500-3000 küröl tudok eladni, ha a szabóba átviszem ennek a tripláját is kapnám érte de az újabb 80.000 kiadás. Mást még nem is nagyon probáltam már kinomban vettem egy kézi fűrészt mert sokszor elakadtam a telken lévő fákba és kivágtam őket lekopasztottam ráraktam egy alacsonyrakodóra a traktor homlokrakodojával (amin járgányokat és eszközöket lehet vinni igazából a raklapokat is ezen viszem mert ez a legjobban hozzáférhető és a targoncának is kellően alacsony btw.. a feladatnak tökéletes szerintem mert ha járgányt kell vinni akkor is van ha eszközt akkor is..), eladtam a fűrészmalomba de volt hogy 2000 et is adott pár görbe gazért viszont ez irtozatosan macerás és idegölő volt mire megfogtam felszenvedtem és felraktam. Valakinek valami start ötlet? Egyedül játszom sajnos így mindent nekem kell az AI-t hagyjuk mert néha nagyon gáz.

Annyi mod van még fenn hogy bárhol lehet aludni a shift +Z vel bár szivem szerint ezt is kivenném mert rontja a játék illúzióját. Ugyebár a farmház hozza ezt a funkciót. :R

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#1172) FrezeR válasza BogyóBP (#1171) üzenetére


FrezeR
senior tag

Szia.

Mivel itt elég ritkán írnak, ha van kedved (vagy bárkinek) és dumálni szeretnél a játékról gyere át ide ott napi szinten beszélgetünk és hamarabb választ kaphatsz te is ha kérdésed van.

(#1173) dokee78


dokee78
félisten

Melyik most a legnépszerűbb map mod?

Legyen rajta nagyobb saját föld.

(#1174) FrezeR válasza dokee78 (#1173) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ha a 22-re gondolsz, akkor még nem nagyon van a gyáriakon kívül térkép.

(#1175) dokee78 válasza FrezeR (#1174) üzenetére


dokee78
félisten

Fórum téma az 2019-ről szól.
Nyilván erre gondoltam.

(#1176) Andris837


Andris837
senior tag

22-nek lesz külön topik? :B Szeretném megvenni Xbox-ra a játékot és szeretnék 1-2 tippet, trükköt, tanácsot kérni. Illetve játszópajtikat. :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#1177) Baaraanz válasza Andris837 (#1176) üzenetére


Baaraanz
tag

Lett :)

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#1178) LlaCiKa_HUN


LlaCiKa_HUN
friss újonc

Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni! Platform ps4!
Olyan pályát keresek amin található értelmes farm, illetve állat gazdálkodással kapcsolatban épületek, természetesen valósághűre gondolok. Farmot próbáltam már építeni de ez a tereprendezés nem az én terepem!
Üdvözlettel LlaCiKa!

(#1179) vacs válasza LlaCiKa_HUN (#1178) üzenetére


vacs
veterán

Szia.
Ezen az oldalon meg tudod nézni az összes ps-en elérhető mod-ot, sajnos külön map-ra nem lehet szűrni!

(^)(>.<)(^)

(#1180) envagyok


envagyok
veterán

Elakadt járművet, hogyan lehet resetelni, odébtenni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1181) mrzed válasza envagyok (#1180) üzenetére


mrzed
senior tag

Ha jól emlékszem térkép nézetben van olyan opció, hogy helyreállítás, ez a bolthoz teszi vissza. Viszont csak legvégső esetben, mert a rakomány elvész.

(#1182) vacs válasza envagyok (#1180) üzenetére


vacs
veterán

egy nagyobb gép told meg, vagy egy homlokrakodós géppel emeld meg, esetleg ezzel a vonórúddal húzd ki.

(^)(>.<)(^)

(#1183) envagyok válasza vacs (#1182) üzenetére


envagyok
veterán

:R

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#1184) KovyZoly


KovyZoly
tag

Sziasztok
Lemezes Premium Edition változat van meg, régebben elég sokat játszottam vele. Most viszont problémám van. Elindítom a játékot, de nem tölti be a régi játékmentéseket, csak egy 23 perces állás van benne. Sőt a korábban letöltött ehhez a verzióhoz járó dlc-k sincsenek szerinte telepítve, meg kellene vásárolnom. Mit tudok tenni ilyenkor?
Újratelepítés DVD-olvasó hiányában elég macerás lenne, és jelenleg a lemezt sem találom.

(#1185) vacs válasza KovyZoly (#1184) üzenetére


vacs
veterán

Ha nem tölti be a régi mentéseket, akkor azok nincsenek is meg.
A Dokumentumok\My Games\FarmingSimulator2019 mappában nézd meg, hogy ott vannak-e a mentések (savegame1-2-3 stb).
Illetve ugyan ott a savegameBackup mappába is nézz be, ott vannak a mentés mentései!
Ha újra kellene telepíteni, akkor a töltsd le torrent-ről magát az iso fájlt.

(^)(>.<)(^)

(#1186) KovyZoly válasza vacs (#1185) üzenetére


KovyZoly
tag

Megvan a mappa és megvannak a régi mentések is. De a prémium tartalmakat sem tölti be, pedig az a verzió van meg.

(#1187) vacs válasza KovyZoly (#1186) üzenetére


vacs
veterán

Letöltöd a prémium verziót és a prémium kódoddal telepíted.

(^)(>.<)(^)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.