Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#724) Ren Hoek válasza zsolesz010 (#722) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem meg a törlésre nem volt szükségem, és anno olvastam hírben hogy deakiválni lehet csak. Akkor akadtam ki. Alapból én sem találtam a delete-t, és egy csaj is szenvedett vele egy hétig.. Azóta biztos változtattak rajta.

Amúgy ez az egész privacy dolog csak azért zavar, mert van egy csomó öregebb ismerősöm meg rokonom aki nem ért hozzá nagyon. Hiába nem látják a profilomat, az összes komment meg like megjelenik náluk... és bakker minden rokoni összejövetelen hallgathatom, hogy "jaj láttam ám mit lájkoltál" meg "hát annak a lánynak nem kellett volna beírni azt a kommentet" és "jaj milyen szörnyű zenét raktál ki".... (hiába mondom hogy azt NEM RAKTAM ki csak mondjuk odaírtam hogy jajdegáz zene, már úgy jelenik meg kb mintha én raknám ki...)

Ezmiez? :O Miért kötelező megosztanom velük a tevékenységemet??

Szerk: Sőt fél óra elteltével most meg néhány poszt nem jelenik meg X.Y-nál. Néhány meg igen. Tök random az egész...Most meg egyre kevesebb poszt látszik már a tiltottakból... Lehet nem azonnal történik a privacy beállítása a posztokra??

Tomate: Sehogy, nála nézd meg a block list-et! Ha ott be vagy jelölve véletlen, akkor unblock. Ja és újra fel kell venni ismerősnek, mert persze szó nélkül kitörli a *****ába ha blokkolsz vkit.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Facebook és Messenger (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.