Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz HaaS #2168 üzenetére

    Háát sok mindent a fejemhez vágtak eddig, de burzsuj gyűjtögetős gyerek még nem voltam. :DDD
    Ha egy burzsuj gyüjtögetős gyerek szava egyáltalán számít, szvsz aranyos kezdeményezés, de növekedni nem nagyon fog(ha egyáltalán nem dől be).
    Rossz a kiadónak, mert nem kap biztos bevételt a játékai után(bizonyosan nem kapja játékonként a szokásos jutalékot, hanem valami használat sűrűsége alapján számított általánydíjat), rossz a vásárlónak, mert a kínálat szűkös, az árak nem épp optimálisak(a többi bolt zakciós áraihoz képest persze), és ha nem szeretnél burzsuj gyüjtőgetős gyerek lenni :DDD, akkor az van, hogy mások rég megoldották a havi kis pénzbül sok jó játék problematikáját, csak jobban. :U
    3500 forintból nem csak pár alig használt játékot lehet kipróbálni egy hétvége erejéig, hanem egy hónapig régitől az újig, zs-től az A+-ig mindent. :P

    Értem én, hogy várod a megváltást, hogy egy DD service majd fehér szerveren belép a piacra, és megmutatja a gaz kizsákmányoló kiadóknak, de ez inkább Djuice féle beetetős kamu, mint a leendő kánaán hírnöke. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés