- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- SzőkeKapitán: Katasztrófa túlélők topicja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Gurulunk, WAZE?!
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Meggyi001: Anya, tudsz segíteni a matekban?....Nem érek rá kisfiam, majd segít a ChatGPT...
- Sirandrish: Dohányzás Vége(!?)
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
helion
csendes tag
válasz
maxxum120 #1597 üzenetére
a nyomtassolcsónról vannak a patronok.
ezprint 14 ml, a felirat szerint 100 % kompatibilis. Hogy ez milyen verziójú az sem a dobozból sem magáról a patronról nem derül ki.
Természetesen a dobozon szerepel az sx 400 is.A nyomtassolcsón persze van leírás is, hogy hogyan is kéne használni ( először 4 originál, utána egyszerre cserélve a négy utángyártottra, és csak ezután lehet egyenként cserélni), persze csak utólag olvastam el. A honlap szerint ha nem így csináljuk, akkor 95% a valószínűsége, hogy azzal a típusú utángyártott patronnal már nem fog nyomtatni a nyomtató. Sajnos ez nálam is bejött.
Gondolkodtam azon, hogy az eedeti patront nullázom és szépen feltöltöm tintával, de sajnos a netről letöltött ssc utility 4.3 nem kezeli az sx400- at.
Itt elakadtam.