Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz Játékos #38886 üzenetére

    Élőben mozgatni szvsz nem fogod tudni, azonban fix helyre teheted. Könnyű megoldani, de kell hozzá a legújabb DSplayer verzió, vele egyetemben xys és madvr, ahol ezt a funkciót javították. Szükség volt rá, mert nagyon eltérő méretben feliratozott felbontástól függően. Én pl letolom a kép alsó fekete sávját, a feliratot pedig a valós kép legaljára tolom.

    Kodi setup/filters/subtitle f./main/styles, Bottom: a szöveges feliratok testre szabása mellett itt megadod a tetszőleges és fix helyét. Kodi és MPC beépített szűrője rugalmasabb és jobb, az új xy ebben a formájában már használható.

    Lejátszás közben is elérheted ugyanezt a fület a nav bar, kép opciók, dsplayer filter list, xysub útvonalon, majd szerkeszted tetszés szerint. Egyéb "élő" mozgatási trükköt, távirányítóra konfigurálást, mint MPC-vel, gyári Kodival nem ismerek.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés