- Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Játékba csomagolt malware 85 GB-ban
- Asszociációs játék. :)
- Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Csataálca
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Soha többé UPS
- Használható a Windows 11 aktiválás nélkül hosszú távon?
- Fűzzük össze a szavakat :)
-
LOGOUT.hu
🔦Üdvözöllek!🔦
A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ZozzV6
senior tag
válasz
Gargouille #30803 üzenetére
Én megragadtam azon a szinten, hogy nekem 15000 ft környéke a maximum amit egy lámpára hajlandó vagyok kiadni. Nekem sosem volt Olightom. Nem is fogtam a kezembe. de egyszerűen csak a minőség miatt számomra elképzelhezezlen hogy az S2+ szintű lámpáért 20-40000 Ft-ot kiadjak. A garancia annyira nem izgat mert egyszerűen szerelhető és olcsón javítható a legtöbb Convoy és egy Olight árán megveszek 5-10 ugyanolyan tudású Convolyt. és 5 évet azok is bírnak de szerintem többet is. Nem tudom pontosan mennyi idős a legöregebb Convoyom de 4-5 év körül van és még soha semmi baja nem volt. Szóval azt mondom én egy Convoy árának másfélszeresét lennék hajlandó maximum kifizetni de akkor abba tényleg sehogy ne tudjak belekötni és legyen látható a másfélszeres minőség, valamint tudás. Cégeknek vállalkozóknak gondolom megéri mivel kapnak számlát róla rendesen és hivatalosan el tudnak vele számolni. De a kisembernek szerintem nem éri meg. Nem akartam ezzel senki lelkébe gázolni. Van aki megveszi a Bentley-t is van akinek meg jó egy Mondeo vagy Passat vagy akármi.
Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetni (keresem típusú is) és reflinket beilleszteni az ÁSZF III/10/16-17 pontja alapján tilos, az ilyen tartalmú hozzászólások moderálásra kerülnek!
- Bemutató Convoy M1 és M2 elemlámpa bemutató
- Bemutató Convoy L2 2016 elemlámpa
- Bemutató Convoy C8 bemutató - Előre mutat
- Bemutató Convoy L2 - már majdnem prémium
- Bemutató Convoy S2+ bemutató - A szükséges plussz
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- LEGO klub
- Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Sweet.tv - internetes TV
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Elektromos autók - motorok
- Politika
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Autós topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest