Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) katt777 válasza SystemRoot (#3298) üzenetére


katt777
félisten

Hehehe... :)) Nem tudtad, hogy maximalista vagyok? Túl maximalista meg hogyan lehet valaki? :F Vagy maximalista vagy, vagy opportunista. Más út nincs. :DDD
Én még mindig (már megint) 3870-nel tolom (Adatlap!), és bizony ez magas összetettséggel elkalapálja a 8800GT-t (azt adtam el) nagy felbontáson, legalábbis DX9-ben.
Azért vettem király VGA-t, hogy szépség-módban toljam a játékokat. Máskülönben ellehetnék az 1950XT-vel is. Elég volt 15 évig kompromisszumokat kötve játszani.
Na, most már tényleg megnézem 11-es uGrids-szel. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3302) katt777 válasza SystemRoot (#3298) üzenetére


katt777
félisten

Na, rögtön eszembe jutott, miért nem forszíroztam a 11-et. Ui. eltűnnek a közeli vizek, amíg beléjük nem csobbansz. Mellesleg 10-15 FPS-re esett a megjelenítés, azért ez már nekem is durva. Szóval megy vissza a 9, azzal láthatom szépen a távoli objektumokat is (persze nem a nagy tó túlpartján), és az FPS-szel sincs akkora gond.

Amúgy érdekes dolog történt. Múltkor megkaptam a cheydinhali küldit, erre most nincs sehol, az a legutóbbi naplóbejegyzés, hogy vissza kéne mennem GF küldiért. Persze közben kireggeledett, szóval nincs már ott. Talán elmegyek egyet arénázni. ;] Léptem szintet, megvan Lucio és az első DB küldi is.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3303) SystemRoot válasza katt777 (#3301) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát az a baj hogy Oblit tényleg szépségmódban tolni eléggé kemény dolog. Az a uGrid 11 sztem overkill...:DDD
Igazából én meg vagyok elégedve vele ahogy nálam kinéz. Igazából örülök hogy relatíve magas minőségen el tudok érni egy normális minimum-fps értéket.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3304) Skorbut válasza SystemRoot (#3303) üzenetére


Skorbut
tag

Köszi a tippeket!! :D

Remélem lesz erőm végigtolni a játékot (talán még 2x is) mert nagyon tetszik! Igazából csak az időt sajnálnám h még 1 szer újrakezdjem, de 1-2 dolgot lehet másképp csinálnék vagy más skilleket válogatnék, de alapjáraton most bejön a karim. Remélem sikerül ez a visszaállítás dolog, max visszatolom a "nem annyira nehéz" részeknél. Olyan megoldás lehet-e még hogy fejlesztgetek még pár dolgot és úgy megyek vissza, (mondjuk nem alszom, de a skillek nőnek?)
Meg valahol olvastam 1 ilyet de lehet h félrértettem, h ha tréningeltetem valami szakival a karimat, akkor szintlépésnél 5öt fejlődik abból a főképességből...? (vagy ez hülyeség?)
Mit tanácsoltok fejlesztés ügyben, hogy tényleg ki legyen használva minden lehetőség?

Nagyon köszönöm :R :R

(#3305) mcmike


mcmike
őstag

Hi all!

Mostanában megint elkezdtem tolni a gamet, méghozzá azzal a karakterrel amit otthagytam annak idején: asszem 20 vagy 21-es Dark Elf. Azon gondolkodtam, hogy már igazán végig kellene tolni a főküldit, de azt már nem tudom hogy mikor záródnak be az Oblivion kapuk. A végén? Azt tényleg nem érdemes megtenni? Inkább hagyjam a küldit a Sigil Stone-ok miatt? Az is baj h már elfelejtettem a fejlődéssel szintekkel kapcsolatos fontos tudnivalókat. Létezik egy olyan oldal ahol ez jól össze van foglalva? Úgy érzem nem ártana újfent áttekintenem a dolgokat... :B

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#3306) SystemRoot válasza Skorbut (#3304) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát trainingelni érdemes minden szinten sztem. Ahhoz hogy erősebb legyél, a lényeges skillekben kéne fejlődnöd. Tehát azokat traineltesd és próbáld meg minél többet használni. PL Destruction-t mindenképp. Aztán valami harci megoldást is Blade/Blunt/Marksman. A spellek nagyon tudnak változtatni a játék "nehézségén". Vegyél normális spelleket, vagy csinálj és akkor eléggé erős karaktered lesz. Amúgy a difficulty slider az abszolút megold mindent.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3307) SystemRoot válasza mcmike (#3305) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ha tudsz angolul akkor én feltétlen az uespwiki-t ajánlom. Ha nem akkor be kell érned az Oblivionhq-val.
Sigil kövek miatt ne aggódj, van rá egyszerű konfliktmentes mod hogy legyen egy rejtett Obli kapu az mq után.

amúgy én a helyedben új karit kezdenék, sztem a játék eleje a legélvezetesebb olyan lvl15ig amikor már nagyon megerősödsz és meggazdagosz.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3308) mcmike válasza SystemRoot (#3307) üzenetére


mcmike
őstag

Szia!

Köszi a segítséget! Igen tudok angolul, szerintem aki nem tud az nem játszik Oblivion-t, vagy maximum csak kevés sikerrel... :DDD

Az a baj hogy még így is van egy csomó küldi amit nem fejeztem be, csomó hely ahol nem jártam, stbstb... Szóval ha most újrakezdeném akkor megint mindent csinálhatnék elölről. Igazából nem sok időm van játszani (ezért is hagytam abba), de azt sem szeretném h ez a szuper játék ijen véget érjen meg nálam. Szeretném legalább 1x végigjátszani, ha egyáltalán létezik ez a fogalom ennél a játéknál... :U

De azért még meggondolom az újrakezdést... ;)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#3309) Skorbut válasza SystemRoot (#3306) üzenetére


Skorbut
tag

Oksa köszi!! :)

Am okosan kell bánni ezzel a nehézséggel, mert sikerült tovább jutni, de akkor a játék elvsztheti az érdekességét! sztem :DDD

ÜDV! :R

(#3310) katt777 válasza Skorbut (#3309) üzenetére


katt777
félisten

Nem veszik el az érdekesség. Én annyit tennék hozzá, hogy amit könnyen tudsz magad fejleszteni, abból ne trainelj.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3311) katt777 válasza SystemRoot (#3303) üzenetére


katt777
félisten

Kemény vagyok, hogy megtörik rajtam a víz. ;]
Sztem azért megpróbálhatnád. ha 8800GT-d van, legalább a 175.16-os driverrel. Én azzal néztem, és szépen ment úgy is FULL-on.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3312) Sir Robin


Sir Robin
tag

Szevasztok! A Zero Visibility nevű küldetéssel akadt egy kis gondom. Alapfelállás: Aleswell falu lakói láthatatlanná váltak a közeli romokban letelepedett varázsló egyik varázslata miatt.
Ancotar, az "elkövető", hogy helyre hozza a hibáját, adott nekem egy 'reverse invisibility' tekercset. Ezt kellene PONTOSAN Aleswell közepén használnom, de mikor beállok a térképen megjelölt helyre és használom a varázslatot, mindig csak egy üzenetet kapok, hogy nem voltam Aleswellben, amikor a tekercset használtam és menjek másikért Ancotar-hoz. Pedig elvileg a kocsmával szemben levő kert közepe a megfelelő hely, amit ugye a nyíl is jelöl. Már kb. 50 féle képpen kipróbáltam, de nem sikerült eltalálnom a megfelelő helyet/testhelyzetet/kitudjamit. Szerintetek hol rontottam el?

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3313) dokar


dokar
addikt

ehh, gyakorlom ezt a speechcraftot rendesen :)

extra - SEXRay

(#3314) katt777 válasza dokar (#3313) üzenetére


katt777
félisten

1500 elmesélt vicc fölött majd szólj, hogy én is rágyúrjak... :)) Régi karakteremnél ennyi tuti volt, de lehet, hogy több is. :DDD Vagy 2500 volt? :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3315) dokar válasza katt777 (#3314) üzenetére


dokar
addikt

sebaj, lassú víz partot mos. ;]

most egy olyan küldetést csinálok, hogy Brumában le kéne magam tartóztatni, hogy tudjak a rabbal beszélni. belemenjek?

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#3316) SystemRoot válasza mcmike (#3308) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát nemtom megítélni de sztem még nem játszottál annyit Oblival hogy egy újrakezdéssel ugyanazokat kelljen még1x megcsinálni. Ez a játék hihetetlen sokszínő. Nagyon sokféle stílusban lehet játszani, és sokféle guild-van questekkel. Ráadásul általában újabb karakterrel az ember mindig egyre okosabban játszik, egyre hamarabb gazdakszik meg, jobban fejlődik, stb stb. Szal sztem nem kéne ugyanazokat csinálni egy új karival. De ha folytatod végülis az is jó. Én csak azért mondtam hogy talán jobb egy új kari, mert mint írtad régről van ez a karakter, és így talán kevésbé "saját" ha érted mire gondolok. Meg mint írtam a játék eleje sztem nagyon hangulatos.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3317) SystemRoot válasza katt777 (#3311) üzenetére


SystemRoot
őstag

Elhiszem hogy menne nem arról van szó, csak nem érted hogy számomra egyáltalán nem mindegy hogy hogyan. A mostani beállításom nekem pont jó, amikor felraktam a BC modot, meg beraktam AA-t akkor már nem voltam elégedett a sebességgel. Nemhogy még az uGrid et rakjam 11-re...:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3318) SystemRoot válasza Sir Robin (#3312) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hali.

Hát ez nekem úgy tűnik hogy jól csinálsz mindent. Arra tudok gondolni hogy valamelyik lakos elkószált valahova, és ezt ellenőrzi a quest hogy rangeben van e. Azt tudom tanácsolni hogy menj vissza pár nap múlva. Vagy várj a helyszínen pár 24 órát.
Jah és ne feledd el viselni Ancotar Protection gyűrűjét mert különben sérül attributeod.

dokar: Hanyas szinten vagy? Mert kicsi szinten értékes lehet megcsinálni, mert szerzel vele egy full Chainmail armort, ami elég jó (light armor).

Üdv: SystemRoot

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3319) katt777 válasza dokar (#3315) üzenetére


katt777
félisten

Vágd pofán az őrt. Ha ügyes vagy, miután beszéltél vele, meg is szökhetsz. De nagy baj nem lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3320) katt777 válasza SystemRoot (#3318) üzenetére


katt777
félisten

Honnan szereztél ezzel chainmail armort? Én csak azt a vacak amulettet kaptam (no meg az elrejtett pénzt a végén).

Értem én a te elvárásaidat, nincs ezzel probléma. Csak én meg mást várok el. :R uGridet csak 9-re. :DDD De 7-en legalább már nem a semmiből terem elő minden előtted hip-hop. Számomra ez vágja haza a játékélményt. Mondjuk, ha az árnyékolást visszaveszem, már akkor is OK az FPS.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3321) SystemRoot válasza katt777 (#3320) üzenetére


SystemRoot
őstag

A korrupt őrön van. De most hogy mondod, ez csak akkor van hogyha nem ölöd meg a csajt, hanem dumálsz vele és elviszed az amulettet. És ekkor amikor kimész a chesthez akkor mint vár az őr, chainmail armorban.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3322) dokar válasza SystemRoot (#3321) üzenetére


dokar
addikt

megszereztem a chainmal cuccost, fasza. :)
elmentem a csajhoz, a korrupt őr kinyírta, most mit kéne tennem, hogy ne kenjék rám?

extra - SEXRay

(#3323) SystemRoot válasza dokar (#3322) üzenetére


SystemRoot
őstag

nem kenik rád. Megúszod. Ha vérdíjat kapsz azt látod a stat oldaladon.
Amúgy a Lightarmor az jó cucc, mert nem lassít le, és kicsi szinten nem foglal sokat a kevés helyedből. De komoly harcban azért majd jobb ha Heavy armort használsz, amennyiben melee-combatra gyúrsz.

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3324) SystemRoot válasza dokar (#3322) üzenetére


SystemRoot
őstag

Egyébként ha elfogadsz tőlem tippet, akkor kicsi szinten főleg questelj, mert amíg nem vagy minimum lvl15 addig a dungeonokban a loot általában gyenge, és nem nagyon éri meg. Két dologra koncentrálj hogy gazdagodj meg, és a karakteredet jól fejleszd. Ha valami tipp kell szivesen segítek.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3325) Skorbut válasza katt777 (#3310) üzenetére


Skorbut
tag

Köszi mindenkinek!! :R

(#3326) katt777 válasza SystemRoot (#3321) üzenetére


katt777
félisten

Akkor biztosan eladtam. :U Én nem öltem meg a csajt, már úgy találtam.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3327) Sir Robin válasza SystemRoot (#3318) üzenetére


Sir Robin
tag

Köszönöm, erre igazán nem gondoltam! Remélem tényleg ez a baja és nem vmi q**a bug.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#3328) SystemRoot válasza Sir Robin (#3327) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát ha bug az ciki, bár egyébként nincs valmai hely de nagy reward abból a küldiből. Bár 1 fame pontot biztos kapsz, az meg jó dolog.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3329) dokar válasza SystemRoot (#3324) üzenetére


dokar
addikt

kösz a tippet.

kicsi szinten főleg questelj

tehát küldetéseket csináljak? magasabb szinten meg csak kóborogjak? :F

a dungeonokban a loot általában gyenge

OMG, mi az a "loot"

gazdagodj meg

alig találok kereskedőt, aki megvenné a talált cuccaimat. :(

tegnap este már hányingerem lett a játéktól. a 3D-s FPS játékok felkavarják a gyomromat néha.

milyen cuccal lehet gyorsabban futni? én mindig ugrálok, hogy fejlődjön az atlétika. :)

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#3330) katt777 válasza dokar (#3329) üzenetére


katt777
félisten

loot: zsákmány. Magas szinten már nem is gyenge. Viszont fejlődni lehet.

Kereskedő mindenütt van. Én legtöbbször Thoronir-t használtam IC-ben, Skingrad-ban meg a tesókat. Ált. a lekötelezettjeid az adott küldi után. Sajna megfigyelhető, hogy living economy mod nélkül rohadt keveset fizet mind (kivéve Thoronir), pl. 800 aranynál többet semmiért nem akarnak adni. LE modig azt csináltam, hogy megnéztem, mennyi járna alku szerint, és konzolból hozzáadtam magamnak a játék által elcsalt pénzt. ;]

Érzékeny vagy a képváltásokra, van ilyen. Vagy valami hipe-szuper szemkímélő monitor kéne neked, vagy néha pihenni játék közben. OK, elismerem, volt hogy én is leültem este kicsit játszani, aztán hajnali fél háromkor néztem körül, hol is vagyok... :DDD

Ugrálástól akrobatika fejlődik. Atlétikához úszás ajánlott, ill. trainer. Ill. egy jó ló sokat segíthet. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3331) dokar válasza katt777 (#3330) üzenetére


dokar
addikt

autós játékoktól semmi bajom nincs, de az FPS, TPS típusú gamék sajnos nagyon be tudnak tenni. ez olyan, mint amikor még az egyetemre jártam, akkor sokat buszoztam, de nem tudtam olvasni a buszon, mert hányingerem lett. ha nem rángatom sokat az egeret, akkor elég későn jelentkezik a probléma, csak úgy nem annyira izgalmas. azt szeretem, ha karakteremmel nagyon gyorsan tudok futni, mert elég unalmas tud lenni a monoton tempó, pl amikor Martinékat elkísértem lóháton Északra, na az totál unalmas volt. legszívesebben belemoddoltam volna a játékba egy kis rallys tuninggépet. :D

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#3332) katt777 válasza dokar (#3331) üzenetére


katt777
félisten

Ez betegség/érzékenység, nem tudsz vele mit kezdeni.
Trükk: gyors utazás. Pár pillanat alatt ott vagy, és a lassú társak is (ezért nem árt előre körülnézni mindenfelé, akkor nem kapsz "itt még nem jártál" hibaüzenetet, mintha legalábbis nem tudnád). Nem kell poroszkálni. Hogyan is jönnének ebbe a játékba a poroszok... :U
Mi a fenének Martinozol már ilyen korai szakaszban??? Vagy Obli-kapukra gyúrsz, esetleg korai befejezésre? Én szerettem a "békés" Cyrodiil-ben mászkálni, igaz, utána meg kicsit uncsi volt folyton kapukat csukogatni. Lvl 17-től talán most vegyítem majd.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3333) dokar válasza katt777 (#3332) üzenetére


dokar
addikt

most a Mythic Dawn-os küldetést csinálom, összeszedtem mind a 4 könyvet

azt hiszem level 2 vagyok :D

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#3334) SystemRoot válasza dokar (#3331) üzenetére


SystemRoot
őstag

Pontosan ahogy Katt mondja Katttints a mapodon bármilyen helyre és megkérdezi hogy el szeretnél e oda utazni. Ekkor áttöltés van és kiszámolja a sebességed alapján hogy mennyi idő múlva érnél oda, és ott találod magad annyival késöbb. Ha van lovad akkor a lovad sebességével számol. Amúgy kicsi szinten ha nem wood-elf vagy Steed birthsignal akkor tényleg fájdalmasan lassú a karakter. Főleg ha tudod hogy milyen 130as Speed-el és 140-es Athleticsel menni. Az már szinte rally ahogy azt szeretnéd:). Ráadásul ha varázsolgatsz és erős vagy akkor érdemes majd csinálni egy Fortify Speed 100 Xsec, Fortify Athletics 100 Xsec, és Feather 100 120sec,-es kombinált spellt. Az X helyére annyi időt kell amennyi futja a mannádból(feather filléres spell szal mehet 120-ra). Nálam 45sec körül jött ki, és magas willpowernél visszatöltődik ennyi idő után a mannád, ergo folyamatosan repülhetsz. Igen ez szinte repülés, aki próbálta az tudja.:) Sztem neked majd még egy Black Horse is gyorsnak fog tűnni, de ha majd ezt kipróbálod tuti hányingered lesz, 2sec után:D. Nemtom jól emlékszem e de az Shivering Islest, 30 secen belül keresztül futottam...:DDD

MQ-t nyugodtan csináld kis szinten is, nem lesz az rossz.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3335) SystemRoot válasza dokar (#3333) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hű az jó rész.
Amúgy a szint miatt ne aggódj, hosszú eléggé a maind quest, főleg elsőre, szal bőven fejlődsz majd alatta. Azt tudom mondani hogy zárogass sok Oblivion kaput attól majd szépen fejlődsz. Meg sztem érdemes meggazdagodni, pl hogy vehess Black Horse-t, 5000 arany, Cheydinhalban tudod megvenni. Meg hogy legyen házad, ahol lakhatsz és gyűjtheted a lomjaidat. Nem mellesleg vannak nagyon jó felszerelések is amiket pénzért megvehetsz. Amit nagyon ajánlatos megvenni kicsi szinten az sztem az Akaviri Warblade, Jensinetől. Egész olcsó, asszem olyan 4k a moddolatlan gaméban, és nagyon erős fegyver. Aztán ott van az Apotheosis, az egyik legerősebb staff a játékban, meg a Hands of The Atronach az meg a legjobb kesztyű. Szal nem árt ha van az embernek pénze. Mondjuk hogy az elején meggazdagodj ahhoz ügyesnek kell lenni.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3336) dokar válasza SystemRoot (#3334) üzenetére


dokar
addikt

van már lovam wazze, a jaffre-tól kaptam, igaz egyszer eltünt, de pár nappal később meg lett ;] de nem tudok lóval átmenni semmilyen kapun.

extra - SEXRay

(#3337) dokar válasza SystemRoot (#3335) üzenetére


dokar
addikt

én nagyon sokat Diablóztam, imádom az RPG-t, szint miatt nem aggódom. :K

extra - SEXRay

(#3338) katt777 válasza dokar (#3336) üzenetére


katt777
félisten

Akkor két lovad van már, Jaffre-é meg a Diab. :DDD
OpenCities Complete mod megoldaná a problémádat, de nem javaslom, mert pár küldivel konfliktol. Én is letettem róla anno, bármilyen hangulatos is volt városkaput nyitni, és átlovagolni rajta. Sajna túlságosan el van választva a város és a külvilág Oblivionban (gondolom, a hardver kímélése érdekében), ezért kell óvatosan lovagolni sárkánnyal is. No, az tényleg gyors, nézd csak meg az oldalamról letölthető videóban, milyen gyorsan eljutottam Brumából IC-be. ;] Talán még a térkép behívásos módszernél is gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3339) katt777 válasza SystemRoot (#3334) üzenetére


katt777
félisten

Hogy tudtál ilyen spell-t csinálni? Nekem még az erős karival sem hagyta. Persze, asszem a gyógyítás skillem alacsonyan volt, de most sokat harcolászok, és hagyom eltalálni magam a páncél fejlesztéshez (ezt még mindig kapitális baromságnak tartom), ill. öngyógyításhoz. No meg a hárítást is fejlesztgetem.
Én mondjuk a Beast of Burdenre esküdtem, azzal tényleg lehetett röpködni. ;] Jött az arénában a 3 minó lord, meglegyintettem őket, aztán csak néztek, azt sem tudták, merre szállok. :DD
De most elfem van, aki nem fekete. Akkor wood elf? Gyönge, mint a harmat (150 a teherbírása, ráadásul erre még nem is upgrade-eltem), de cipelni ott a sárkány, viszont elég gyorsnak tűnik, ha nem is mint egy ló. Bár lvl3-on mit várok? :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3340) dokar válasza katt777 (#3338) üzenetére


dokar
addikt

Akkor két lovad van már, Jaffre-é meg a Diab

uhh, ez a poén annyira rémesen rossz, hogy már jó :DDD

okés, meglesem a videót, egyelőre semmilyen modot nem akarok felrakni, cheatelni sem akarok, bár jó nem lenne tisztességes, ha a kereskedők nagyon lehúznának. :(((

extra - SEXRay

(#3341) dokar válasza katt777 (#3338) üzenetére


dokar
addikt

nem találom az oldaladon a videót, direkt linket pls :K

egyébként miért frameset-ben csináltad? jobb lett volna a strict. ;)

extra - SEXRay

(#3342) Kareszovics válasza katt777 (#3258) üzenetére


Kareszovics
addikt

Csak alappal tolom; én +plazmid nélkül is összefosom magam ettől a játéktól akkora hallod. :)

ON:

vasárnap sikerült egy csekély 10 (!) órát tolnom játékkal és 10-ről 23-ik szintre felnyomni a karaktert, majd kicsit később tolok fel a statomról képet. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3343) katt777 válasza Kareszovics (#3342) üzenetére


katt777
félisten

Akkor állj neki a Suffering TTB-nek. ;] :P Hogy AvP-t már ne is említsem...

dokar: Van egy Oblivion szekció a Programok alatt képekkel, infókkal, videókkal. De itt a sárkányos utazás közvetlen linkje. A vége poénos... Amúgy bocsesz, de mint mondtam, nincs annyi időm, hogy átalakítsam, vagy hogy folyton programozgassam a site-ot.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3344) SystemRoot válasza dokar (#3336) üzenetére


SystemRoot
őstag

Az egy gebe. Ló és ló között hatalmas különbségek vannak. Próálj csak ki egy Black Horse-t és rájössz miről beszélek. Az a ló vágtat, míg többi gagyi épp csak üget.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3345) katt777 válasza SystemRoot (#3344) üzenetére


katt777
félisten

Nono, én is elporoszkáltam azzal a lóval, de akkor legalább tudom, hová lett... ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3346) dokar válasza katt777 (#3343) üzenetére


dokar
addikt

nem volt időm oblizni ma, mert miután feltetem a 8.6-ot, azóta nem fagyott ki a grid.
továbbá a gpu biosát is jó sokáig cseszegettem. :B

extra - SEXRay

(#3347) Jorus válasza SystemRoot (#3344) üzenetére


Jorus
nagyúr

Pacikkal az a bajom, hogy alapvetően nem szeretek az utakon közlekedni, egyrészt az útonállók miatt, másrészt, mert úgy kevesebb új helyet találok, mint a vadonban bolyongva, ahol a lópaci már leginkább csak hátráltatna.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3348) Kareszovics válasza katt777 (#3343) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az összefosást úgy értettem, hogy nagyon tetszik. :P :DDD

ON: mivel tegnap nem volt időm a képeket feltolni és közbe még játszottam is egy véknyat ( :D ), ezért mostmár ete a legfrissebb statot fogom közölni.

Továbbá rájöttem, hogy NoAA+HDR jobban fogja gépet, mint 4AA+Bloom ezért ezzel az új felállással tolom. Amíg nem lesz píz vasra, addig így fog menni. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3349) katt777 válasza Kareszovics (#3348) üzenetére


katt777
félisten

Kapunk képeket is?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3350) katt777 válasza Jorus (#3347) üzenetére


katt777
félisten

Hát én a régi karakteremmel belovagoltam minden tájat. Amit különösen szerettem, az a járhatatlanul meredek hegyoldalakon való végiglovaglás volt a nagy kerülők helyett. Mondjuk Oblivion "mezőin" is csináltam ilyet (persze ott gyalog, mert a ló valamiért nem megy át Oblivion kapuin, noha nagyobb szörnyek meg simán), hogy fel- és körbe ugráltam kívül, a járhatatlannak tervezett sziklákon (vagy éppen a láván, közben gyógyítva magam), kihagyva a kapuk nyitogatását vagy az alagutakat, de én már csak ilyen kísérletező típus vagyok... ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.