Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) hoffman_ válasza katt777 (#3839) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezen a kérdésen nem sokat gondolkodtam... Ahogy leírtam h nincs,már mentem is felrakni :DDD Különös mód hamar megvolt mindenestül. Modokkal sincs gubanc eddig,bár sok nincs fent. AW,NE,Illuminaton,Armamentarium,megy egy két apró szar...

Majd küldiket fogok felrakni egy csomót,azokkal amúgy is kevesebb a baj,mint a textúrákkal és hasonlóvakkal.

Jut is eszembe. "Dirtier Bravil" -t ismeri valaki? Eszméletlenül poén és ötletes :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3852) katt777 válasza hoffman_ (#3851) üzenetére


katt777
félisten

Én nem ismerem (BC nem konfliktol vele? Mert sztem igen, persze te ezt nem pítetted tele.)
A ló többes száma lovak, ha meg a ló vak, akkor külön kell írni. :P
Azt amúgy csak hiszed, hogy a küldikkel kevesebb a gond. Én a négy elem küldetést, ill. Morihaus páncélját (nagyon megéri, ha képes a karid nehéz páncélt viselni) javaslom, linkjeik ott vannak az oldalamon. No meg persze, bár ez nem küldi, Akatosh Mount, hogy ne kelljen 5x fordulni a cuccokkal egy barlangból.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3853) Kareszovics válasza katt777 (#3846) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nem láttam, viszont belefogtam SI-be és a gyűjtögetős csaj kinyalhatja s3gg3m.

Vittem neki egy csomó cuccot a gumibogyószörphöz erre mondja csináljunk bestiáriumot.

Mondom OK. Commandolom a Baliwogot odaviszem Neki erre nem csinál vele l0f@szt se, akkor most mivan...? :(((

Ez az SI amúgy sem tetszik annyira, valahogy ez a mesevilág nem összeegyeztethető nálam a Oblivion alapjátékkal. :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3854) katt777 válasza Kareszovics (#3853) üzenetére


katt777
félisten

Úgy rémlik, a kutyust neked kell magad után csalnod, hogy ő elkapja. Nem tudom, hogy amit ajándékba kapsz, az felhasználható-e.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3855) hoffman_ válasza katt777 (#3852) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez a Bravil-os nem hiszem h konfliktol,mert elenyésző. Néhány 10 kb asszem és egyetlen egy .esp fájlból áll :)

Reoff: :((( :D

Hát ha azokkal is a csak a szívás van,akkor egye meg a fene :( De amiket írtál tuti leszedem,mivel heavy-hívő vagyok ;]
Bár nem most,mert nincs időm. Inkább pihizek.
Ha nem is minden,de elég sok tiszteletem a keményen dolgozó felnőtt népeké :D Nekem a 2. napom(~9óra/nap) és kb hulla vagyok. És még 3 hét ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3856) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Őőőőőő srácok. Ez nagyon deglett :( Már hullaszag sincs,csak a síri csend :O

Mondom én :U ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3857) SystemRoot válasza katt777 (#3850) üzenetére


SystemRoot
őstag

"3DMarkot, már bocs, de ezek szerint nem tudod, hogyan kell használni a gép beállítására."

Hát, ööö, ez nem épp igaz. 3DMarkot már a 2000-es verzió óta ismerem és használom(tam), ez elött voltak még verziók, de lényegében ezzel futott be e madonion, vagy mostmár: futuremark.:)

Nem értetted meg igazából hogy mi a problémám a 3DMarkokkal. Ugyanis itt sokan hiteles benchmarknak tartják, pedig köze nincs már hozzá. Kérdezzétek csak meg róla Rudit.:)
Sokan ez alapján ítélik meg hogy gyorsabb e a rendszerük, vagy hogy gyorsít e a rendszeren pl egy 4870 ha nem tuningolja a C2D-t. És amikor látják hogy 3DMark nem ad több pontot azonos procival nagyobb vga-val akkor azt hiszik most súlyos cpu limit van. Na ezek azok akik nem tudják hogyan kell használni a 3dmarkot.

szerk: jah és gép beállítására pedig nincs szükség 3DMarkra. 1, mert stabilitást gyengén tesztel. 2, mert VGA szemetelése sokkal késöbb jön ki benne mint a valós játékokban. 3, mert a teljesítményt pedig nem reálisan ábrázolja. PL egy agyonhúzott Q-s proci egy 3870-el sztem lenyom pontban egy szolíd C2D-s 4850-et... a valóságban pedig, öhm.... szóval érted a problémát.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3858) katt777 válasza SystemRoot (#3857) üzenetére


katt777
félisten

Számomra ez nem probléma. Olyanokkal nem is állok szóba, akik össz-pontszámokkal dobálóznak. Mellesleg egy ismerősöm Q6800-zal és 4870-nel alig csinált több pontot D06-ban, mint én az E8400-zal és a 3870-nel, szóval LÁTSZÓLAG a 4870 még rosszabb is (CPU-score), mint az elődje. :DDD (Bezzeg Vantage-ben, amely már használja a 4 procimagot! Ott duplája majdnem.) Itt jön be az, hogy bizony pedig de mégis 3DMarkkal lehet belőni kihajtásra a VGA-t, ami nálam sok játéknál is rendben volt, amelyiknél pedig nem, ott nyilván a játék engine nem optimalizált. Ettől még nem a DMark lesz rossz.
De így van ez az autóvezetéssel is: egy csomóan beülnek, és hajtják a járgányt, de valójában fogalmuk sincs arról, hogyan kell vezetni. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3859) SystemRoot válasza katt777 (#3858) üzenetére


SystemRoot
őstag

Te figy,
a Gothic 3 az szted szar?

Néztem róla képeket, lehet kipróbálom.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3860) Skorbut válasza SystemRoot (#3859) üzenetére


Skorbut
tag

ÜDV!

Nos a Ghotic 3-mal tavaly nyáron kezdtem el játszani, még az Oblivion előtt. Akkor nagyon tetszett, Obli után lehet kicsit furi lesz, pont azért kezdtem el előbb...
A 2 játék szinte teljesen különbözik. Rengeteg dolog szól így utólag az Obli javára, viszont ami így utólag nagyon bejött Gothic-ban, hogy nagyon hosszú a fő küldetés Oblihoz képest, és ahhoz kapcsolódnak közvetlenül a mellék dolgok.
1-2 dolog ami hirtelen eszembe jut: 1 karakter; más fejlesztés (érdemes elsőként az inteligencicát fejleszteni, mert ha az megvan, 1 küldivel dupla annyi tanuló pontot kapunk, ergo kevesebb küldivel többet, gyorsabban fejlődhetünk; a harc jobban teszett Gothic-ban, viszont nincs lopakodás-zárfeltörés-lopkodás; nem vehetsz házat; bármid van azt korlátlanul viheted magaddal; előbb utóbb mindent le kell gyapni h fejlődj; szinte teljesen más; ami még tetszett, hogy dolgoztam mindenkinek, ellennek barátnak, így sokat fejlődtem, és nem zavart bele a jófiú szerepbe, hiszen az Orkokhoz való beépülést és falufelszabadítást szolgálta... Szóval alapjáraton hasonló, de pár óra után nyilvánvaló lesz a teljes különbség, és nem biztos h a Gothic javára. Azért érdemes kipróbálni és kicsit szenvedni vele, mert hátha megtetszik a főküldi. Obliban minden hihetetlenül kidolgozott, szinte teljesen visszaadta a Thief érzést, csak amikor kiderült h milyen rövid a főküldi, már nem volt kedvem végégcsinálni DB , Thief Guild és jópár fejlesztgetés után. Szóval az eleje full, de a végén kipukkant.

Szal össz. nem szar, csak más (Obli egyértelműen jobb...)

ÜDV! :R

(#3861) Kareszovics válasza SystemRoot (#3859) üzenetére


Kareszovics
addikt

A kolléga elég szépen elmagarázta dolgokat előttem, de azért egy pár dolgot én is hozzátennék: sokáig tartott pl megszokni, hogy nincs feltüntetve a térképen hova is kell menni valójában, hanem a conversationből kell rájönnöd (ergo hirtelen nehéz volt, hogy hova is menjek).

Állati hosszú küldik vannak, továbbá azt hinné az ember, hogy elkezd egy egyszerű harcos, és akkor majd táppal milyen erős lesz...

No mindegy; én mindenképp azt mondom egy próbát megér, de az Obli egyszerűségéből fakadóan sokkal nagyobb élmény (számomra). :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3862) katt777 válasza SystemRoot (#3859) üzenetére


katt777
félisten

Nem szar az, de grafikával beakadsz, mint állat. Én éppen a térkép-jelölés hiánya miatt hagytam abba, no meg azért, mert ha beszélek valakivel, mindig más irányba fordította a karakteremet, és hiába indultam másfelé, végül oda jutottam vissza, ahonnan indultam. Egy idő után rohadt idegesítő.
Vagy pl. találtam egy orkcsapatot, beszélni nem tudtam velük, de ha levágtam őket, mindig feléledtek. Hát ez megint kissé hazavágja a játékélményt. Ha csak küldetéshez kapcsolódik, mi a francnak vannak ott előtte?
Ha fentieket és a hasonló hibákat bírod, állj neki nyugodtan, van belső nézete.
Tedd majd fel a hivatalos patcheket (1.12), és a community-t is (1.6). Az legalább egy keveset orvosol a sok hibából.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3863) katt777 válasza Kareszovics (#3861) üzenetére


katt777
félisten

Francot egyszerűbb az Oblivion. De jobb.
Oblivion legnagyobb baja az, hogy azután az ember nem nagyon játszik más szerepjátékkal. Vajon a Bethesda fizet kártérítést a "konkurenciának"?
Nagyon kéne nekem egy KotOR 3.
És még mindig utálom a szerepjátékokat. :P :))

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3864) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Fenébe Gothic3mal!!!
Jó gáma,van topicja is.Ez itt a rivális!
:D Viszont 1.hsz, kép még mindig sehol.
Ha nem lesz,akkor Istenbizony nekiesek vmikor a héten és csinálok egyet,oszt vmely modi becsinálja nekünk.
De az lesz a nemulass...hajjaj ;]

Ugyhogy,hnap ugyanilyenkor itt leszek(előbb nem érek haza) és ha nincs témába vágó hsz,akkor..... tovább beszélgetek magammal? :P :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3865) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Azt valahogy éreztem hogy nem jobb az Oblinál. Már a régi Gothicok is "kikaptak" a Morrowindtől. Mindenesetre lehet kipróbálom majd, mondjuk most nem nagyon van időm játszani.

hofffman: nem tudtam végül kitalálni olyan képet ami nagyon megfelelne, ha megnézed anno nyomtam 3 ajánlatot is, de azért nehéz egy nagyon ütőset csinálni.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3866) katt777 válasza SystemRoot (#3865) üzenetére


katt777
félisten

Ott a logo és a felirat, fent van a képgalériában (1. hsz.)
Már a Morrowind is vacak, de a Gothic 1-2 valami hihetetlen hulladék. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3867) katt777 válasza SystemRoot (#3865) üzenetére


katt777
félisten

Oblivion gameplay 4870CF. Magyarán egy sima 4870. :DDD
Nektek bejön ez? Mert nekem csak holy shit.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3868) Kareszovics válasza katt777 (#3863) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Francot egyszerűbb az Oblivion."

Ne haragudj, de ezzel nem tudok egyetérteni. Egy időbe elég korrektül belekockultam a G3-ba és hidd el, hogy nehezebb, mint az Obli. Bár nem tagadom az akkor kezdő karakter volt, lehet mai gondolkodással, egy rendezettebb sorsú karakterrel lehet könnyebb lenne. :F

"De jobb."

Ezzel viszont 100%-ig egyetértek. :C

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3869) Skizz


Skizz
addikt

na, most hogy megvan a HD4850, azt hittem már tudok vele játszani. De nem. fent van az összes patch amit találtam, de pár perc után hibajelentés powaaa.
na mindegy, inkább bedobok egy pár szkrinsotot, mert sztem ezen még van mit javítani, lehet valamit elcsesztem a látványjavítók installjában?

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
elég rossz idő volt, úgyhogy kibéreltem egy kétágyas szobát...
[link]

beállítások:
1280*1024, 8xAA driverből, HDR, 16xAF driverből, minden más maxon, amit a játékban be lehetett állítani + elvileg a látványjavítók. abban nem vagyok biztos, hogy az időjárás "karbantartó" is működik, mert elég csúnya az ég..

[ Szerkesztve ]

(#3870) katt777 válasza Skizz (#3869) üzenetére


katt777
félisten

Ez olyan, mintha az árnyék csúszkát, és még pár dolgot nem húztál volna maxra. Graf. átállítás után visszadobálja!
A megfelelő betöltési sorrendet, ill. a látványjavítókat (konflikt) megtalálod a honlapomon, szemléltető képekkel különféle grafikai beállításokkal. No meg valóban MINDEN patchet, és ajánlott modot.
Ja igen, amíg az uGrids-et nem teszed 9-re, addig ilyen üres-hatású lesz a külvilág.
Az ég nagyon "üres", azt a mod-ot (NE) vagy nem tetted föl, vagy valami (AW) felülírja. Az enyémhez képest, hogy úgy mondjam, ég és föld, de inkább ég és ég, csak az nem sokat mondana. :U

Vagy ilyen gagyi a 4850... :P

Kareszovics: Pedig de. A funkciótlan táj-elemekről (ork tábor) nem is szólva. Azért 1x még majd nekiállok valamikor. Japánban már G8 volt! ;]

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3871) Skizz válasza katt777 (#3870) üzenetére


Skizz
addikt

uGridsToLoad=9
erre gondolsz? :)
nem igazán értem, hogy mi a para. mármint a graffal... megpróbáltam mindent feltenni a helyes sorrendben, de úgy látszik ez nem az én szakterületem.

(#3872) katt777 válasza Skizz (#3871) üzenetére


katt777
félisten

Igen, arra.
Senkinek sem az, én 1 hétig szórakoztam vele, aztán feltettem a honlapomra, mert másnak nem ment még ennél több idő alatt sem. De nézd meg a képeimet, és vesd össze a tieiddel, nézd meg hasonló helyeket a megjelenítést.
Árnyékok, ég, összetettség, stb. Mondjuk ilyesmiket:

















stb.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3873) Skizz válasza katt777 (#3872) üzenetére


Skizz
addikt

ejjnye...
asszem holnap ezzel fogok szórakozni egy darabig, mert az enyém nagyon nincs rendben.
egyébként ilyen graf.-on hogy fut a HD3870-essel? csak mert én ezekkel a látványjavítókkal, 1280*1024, 8xAA/16xAF mellett néha lementem 15 alá, de városban legtöbbször 25 körül voltam, erdőbe (mikor esett a hó, meg tüntetés volt) szintén 25-30 körül.
bár az is igaz, hogy a 8.6-os Catalyst nem RV770 alá készült... béta drivert meg nem vagyok hajlandó feltenni.

(#3874) hoffman_ válasza SystemRoot (#3865) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Emlékszem,láttam is őket,szerintem jó mind.
Most azt döntsük inkább el,hogy szeretnénk-é mi csinálni 1.hsz. képet,vagy egy ütős logót,esetleg.
Ha megdumáltuk,h akarjuk-e,akkor már csak választani kell. Mert most nagyon ...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3875) SystemRoot válasza hoffman_ (#3874) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nekem mindegy. Aki úgy érzi rendelkezik egy ütős képpel ami passzolna az Obli reprezentálásához, ergo egy jellemző táj, vagy ilyesmi, az akkor linkelje be és megzsűriztessük.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3876) katt777 válasza Skizz (#3873) üzenetére


katt777
félisten

Városban lecsorog 17-19-re, de ott úgysem harcolok, kint valamivel magasabb, ott ált. 24-29, csak terep-betöltéskor ugrik. Városban akadás hirtelen forgáskor következhet be a 4x QTP textúrák miatt. Belső terekben nem lassítja a 3870-et. Ha más nincs, a játék kedvéért még le lehet venni 4XAA-re és 8XAF-re, de a szépség az szépség. Ja, és ez 1680x1050-ben van, de 3GHz-en is, mert az E8400-zal bőven kihajtott a 3870 (amúgy az én procim is 3.6-on megy, mert alapfeszen 3.7-et visz, a RAM-ok viszont így gyorsabbak). A 8xxx 3GHz kb. 3.2-3.3GHz a 6xxx prociknál, ahogy én láttam teszteket, szóval 3.6GHz-es proci mellett egyszerűen nem lehet ennyire gyenge a 4850, magas összetettséggel simán ki van hajtva. Vagy totál elhanyagolták a régebbi programok támogatását. :F

Vannak videók is a honlapomon, bár azok kicsit szaggatnak a felvétel miatt (a sárkányos meg az átrepült szintek betöltésétől is).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3877) katt777 válasza SystemRoot (#3875) üzenetére


katt777
félisten

Felirat

Logo

Kivágjam és méretre szerkesszem, vagy megcsinálja valaki?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3878) Skizz válasza katt777 (#3876) üzenetére


Skizz
addikt

Megpróbálnám újra, de egyébként nem igazán értem a loadordert, mert én azt úgy értelmezem, hogy fájlonként kell bemásolni a Data mappába mindent...?

Oblivion.esm *
Better Cities Resources.esm ¤
Armamentarium.esm Unofficial Oblivion Patch *
Knights.esp *
DLCHorseArmor.esp *
DLCFrostcrag.esp *
DLCMehrunesRazor.esp *
DLCOrrery.esp *
DLCSpellTomes.esp *
DLCThievesDen.esp *
DLCVileLair.esp *
DLCShiveringIsles.esp *
Unofficial Shivering Isles Patch.esp *
Oblivion Citadel Door Fix.esp *
Unofficial Patch.esp *
DLCFrostcrag - Unofficial Patch.esp *
DLCHorseArmor - Unofficial Patch.esp *
DLCMehrunesRazor - Unofficial Patch.esp *
DLCOrrery - Unofficial Patch.esp *
DLCSpellTomes - Unofficial Patch.esp *
DLCThievesDen - Unofficial Patch.esp *
DLCThievesDen - Unofficial Patch - SSSB.esp *
DLCVileLair - Unofficial Patch.esp *
IlluminationWithin.esp ¤
Better Cities Full.esp ¤Quest For The Elements.esp
Gift of Kynareth.esp
ArmamentariumVendors.esp
Akatosh Mount By Saiden Storm.esp
NewMerchantItems.esp
Banes Fallen Angel Sanctuary.esp
1metalgear.esp
Spells and Enchanting at guilds.esp
anvilaltars.esp
AltarofManaFocus.esp
ForecastersWill.esp
MapMarkers.esp
Living Economy.esp
Living Economy - Items.esp
Cutthroat Merchants.esp
za_bankmod.esp
Quest Award Leveller.esp ¤
Quest Award Leveller - Vile Lair.esp ¤
Quest Award Leveller - Mehrunes Razor.esp ¤
Quest Award Leveller - Knights of the Nine.esp ¤Natural_Water_by_Max_Tael.esp ¤
Natural_Vegetation_by_Max_Tael.esp ¤
Natural_Weather_by_Max_Tael.esp ¤
Natural_Habitat_by_Max_Tael.esp ¤
Arcane Infusion.esp
Oblivion magyarítás_0.4.esp

Korábban azt írtad, hogy a modokat kitömörítem valahova, majd a texture/mesh/akármilyen mappákat bemásolom a Data mappába, felülírva a korábbi fájlokat, csak ez alapján nem lehet kikövetkeztetni a sorrendet.

Most mégis bemásoltam újra a "nyers" Oblivion mappát (amit kimentettem a patchek felrakása után), először felraktam a qtp3-at, majd annak a hotfixét, aztán a bettercitiest, az illuminationwithin, a naturalen...hosszúszó. Majd, OMM megnyit, utilites -> archive invalidator, a szükséges dolgokat kipipáltam, majd update now. Ezután kiléptem, Obli autorunban a Data Fülesbe be volt pipálva minden. Benyomtam a szokásos drivert beállításokat:
1280*1024, 8xAA, 24x edge detect, 16xAF, játékban mindent maxra, continue, de minden maradt a régiben, viszont már most alig van több fps-em, mint Neked... elég fura dolog ez.

Bocs, ha nagyon lefárasztalak, de egyedül egyszerűen nem megy, hiába próbálkozom.

mod: mindjárt felrakom a 8.7-es beta drivert, majd azzal ránézek még egyszer az fps-re.

[ Szerkesztve ]

(#3879) SystemRoot válasza katt777 (#3877) üzenetére


SystemRoot
őstag

Figy, van az intro video, amikor új játékot kezdesz, akkor is kiírja az Oblivion feliratot. Az szerintem jobban néz ki.

Esetleg onnan kéne egy screenshotot.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3880) katt777 válasza SystemRoot (#3879) üzenetére


katt777
félisten

Nem rögtön a videó? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3881) katt777 válasza Skizz (#3878) üzenetére


katt777
félisten

Archive invalidator-ban a BSA alteration-t kell kiválasztani (ezt nem írtad), ott bejelölni a szükségeseket (QTP3 csomagban bent van a képmentés), aztán lefuttatni. Onnantól QTP3 ok.
A sorrendet úgy tudod beállítani, ha OMM listájában szépen a helyére húzkodsz mindent.
A Data mappába olyan sorrendben másolsz mindent, ahogy tetszik, az nem számít. (Ezért load order, és nem copy order.)

Az esp, esm fájlok helye a Data mappa (így látja a launcher), az alkönyvtárak értelemszerűen ebből nyílnak. A nem általam összesített és újracsomagolt modoknál arra kell vigyázni, hogy van, amelyik Data mappával van mentve, van, amelyik anélkül, van, amelyik saját néven belül Data, stb. Ezért szoktam javasolni, hogy egy külön könyvtárba csomagoljuk ki mindet, és amikor már látjuk, hogy minden a helyén van, akkor pakoljuk át a játék könyvtárába. Utána jöhet a load orderezés, meg a BSA alteration.

Fárassz nyugodtan, nem te vagy az első. ;) És még csak az első napod. :DD De a végeredményért megéri a fáradság. :R

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3882) Skizz válasza katt777 (#3881) üzenetére


Skizz
addikt

Akkor még egy kicsit fárasztalak. :D

Tehát vannak még kérdésem:
1. Az OMM-ben mi az, hogy a helyére húzni a modokat? Az mit tesz?
2. A load order ezek szerint az OMM-ben lévő modok betöltési sorrendje? Akkor itt jöhet megint az 1. kérdés...

Tehát összegezve, én így fogom fel:
Oblivion fel, patchek fel (az unoff és off patchek sorrendjét nem tudom, mármint először az unoff vagy off kell, vagy mindegy?)
OMM megnyit, invalidban frissíteni, majd a modokat a "főoldalon" a helyükre húzni (ez még magyarázatra szorul.)
Majd, a letöltött modokat (összeset? és a látványjavítókat, meg a sima modokat meg mindent?) bármilyen sorrendben bemásolom a Data mappába.

Ha valamit kihagytam volna, vagy nem jól gondoltam, akkor szólj,
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#3883) katt777 válasza Skizz (#3882) üzenetére


katt777
félisten

Amíg a modok nincsenek a Data mappában, nem fognak megjelenni OMM-ben sem.

1. Játék install

Oblivion
Ko9
SI

2. SI patch v1.2.0416

3. Unoff patch-ek és fixek az alapjátékok megjelenésének sorrendjében (lásd fent). Ko9-nél az egyes csomagok telepítési sorrendjében, ez vsz. úgyis ABC lesz.

4. modok bemásolása/installálása

5. OMM installálása

6. Modok "helyre tétele" OMM load order listában

7. QTP3 install

8. QTP3 Archive Invalidation (ahogy már leírtam)

Ezzel így tökéletesen működnie kell mindennek.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3884) katt777


katt777
félisten

Süljön mindenki ropogósra a tengerparton!!! :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3885) SystemRoot válasza katt777 (#3884) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hű, én eléggé szétégtem balcsin. Sikerült az esti buli fáradalmait, délben a tűző napon kialudnom....:DDD

Azóta, minden egyes alkalommal amikor hátradőlök a székben, valami hihetetlen üvöltés hallatszik...

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3886) Kareszovics válasza katt777 (#3884) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mi lenne, ha egy kicsit Te is kikapcsolnál? :U Senki sem fog 35 fokos szobában Oblivionozni, csak azért, hogy itt a PH!-n szarrá posztolja magát.

No Offense! :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3887) katt777 válasza Kareszovics (#3886) üzenetére


katt777
félisten

:P
Mass Effecteztem, reggel meg gyúrtam, vazze. ;]
ME ment a szemétbe (lemez meg vissza szerencsétlen barátomnak, aki megvette, de legalább a Gears of War-t felülmúlta, ami ugye semmit nem jelent). Egy rakat bug, egy csomó ostobaság (tiszta űrben hang, helypazarlós űrhajó, stb.), használhatatlan (értelmetlen) karakterek, és akkor, amikor szükségem lenne rá, hirtelen eltűnik az elmúlt másfél órában készített összes mentésem.
Aki szívni akar, játsszon vele.

Még leselejtezek pár félretett játékot, aztán VISSZATÉREK Cyrodiil pixelmezeire. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3888) Jorus


Jorus
nagyúr

Émmá visszatértem. Most épp Obli kapuk bezárásával és mindenféle lötyi kikeverésével foglalkozó vállalkozást üzemeltetek, és marha jól jövedelmez. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3889) katt777 válasza Jorus (#3888) üzenetére


katt777
félisten

Persze, ha nem adsz nyugtát, hanem saját zsebre dolgozol... :DDD Milyen rosszra okítják a népet Cyrodiil-ben... :((

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3890) katt777 válasza Jorus (#3888) üzenetére


katt777
félisten

Itt a lógó 1. hsz-ba. Ha átteszed az uploaded könyvtárba, akkor módosítsd a linket! Addig nem kérek modot.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3891) katt777 válasza Skizz (#3882) üzenetére


katt777
félisten

Mizu? Elvesztél a modok között, vagy beszippantott a játék? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3892) Jorus válasza katt777 (#3890) üzenetére


Jorus
nagyúr

Itt FTP-ről linkelve:

Itt pedig a galériából:

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3893) katt777 válasza Jorus (#3892) üzenetére


katt777
félisten

Részemről mehet. Kéred a modot, vagy bárjunk sroot-ra és a többiekre, hátha erre járnak?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3894) SystemRoot válasza katt777 (#3893) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem vagyok ellene, de szerintem egyrészről nagy, másrészről meg szerintem jobb lenne egy játékscreenshot.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3895) katt777 válasza SystemRoot (#3894) üzenetére


katt777
félisten

A kicsi meg hogy nézne ki? :F
Játék screenshot-okban meg tobzódunk, éppen az a baj, nem? A galéria linkje meg ott van.
Esetleg kivágom az Oblivion feliratot, az keskeny és széles.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3896) SystemRoot válasza katt777 (#3895) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nah, megcsináltam azt amire gondoltam.
Én erre adnám le a voksom:

Üdv: SystemRoot

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3897) katt777 válasza SystemRoot (#3896) üzenetére


katt777
félisten

Felirat lehetne Oblivion, no meg a fekete csíkokat vágd már le róla!

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3898) SystemRoot válasza katt777 (#3897) üzenetére


SystemRoot
őstag

Ok levágom.
Szerintem jó az elderscrolls név, mert elvégre ez a közismertebb, hiszen van előtte még 3 rész.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3899) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Szóljatok hogyha mehet.:)

És akkor berakatom.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3900) Jorus


Jorus
nagyúr

Szerintem jó az ötlet, támogatom SR elképzelését, annyi kiegészítéssel, hogy talán jobb lenne máshol elkapni az introt, ahol a Fehér-Arany Tornyot más szögből látjuk, és több a zöld. Pl. amikor épp megjelenik a Bethesda Game Studio felirat. Plusz esetleg PS-sel lehetne rajta cseppet élénkíteni, mert maga az intro viszonylag szürke.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.