Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) SystemRoot válasza hoffman_ (#3700) üzenetére


SystemRoot
őstag

Illumination-be külön vannak időbeoztások hogy mikor hol ég a villany:D
PL a kocsmákban mindig. Aztán guildeknél is mindig, házaknál meg váltakozó.
Templom is váltakozó, de általában igen.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3702) katt777 válasza hoffman_ (#3700) üzenetére


katt777
félisten

Vegyél már egy HD4850-et, vazze! Még ha nem hajtja ki a procid, akkor is durván jobb lesz, mint a mostani karid.

Haha, IW becsapott!!! :P Ti. nem csak úgy világítanak az ablakok, hanem hol otthon vannak a lakók, és hol alszanak, hol átmennek az egyik szobából a másikba, hol meg nincsenek otthon, stb. Hajnalban pl. ált. sehol nem látsz fényeket már. Templomok sincsenek mindig kivilágítva. Ha megállsz nézni valahol, látni, hogy kapcsolódnak fel-le a fények. Na, ezért igazán hangulatos.

BS-del csak dolgozz, mert nem úgy van az, hogy kapásból hibát találsz, hanem pl. IW hotfix nélkül eltűnik IC alja sárkányos harc után (ha tőlem töltötted le, akkor nem, mert én már egyberaktam a 2-t), vagy ha BC előbb van, mint IW, akkor Leyyawin-ben lesz a vízben elvágólag egy 1 m-es eltérés, és a városban a deszkák szárazon lesznek. Ilyesmik fordulnak elő, vagy anno Open Cities-zel fordult elő, hogy elakadt Cheydinhalban a küldi, mert a nagy ki-be mászkálásban a program már nem tudta, hogy kint vagyok, vagy bent. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3703) katt777 válasza SystemRoot (#3701) üzenetére


katt777
félisten

Az ám, az villany, az már csak olyan. Sztem a középkorban még akadoztak azok a fejletlen erőművek, ezért olyan halványak a fények, és mivel nem bírtak egy teljes városkát árammal ellátni, hol itt volt áram, hol ott. :U Ezért használtak világításra képes hátasokat, azaz varázslovakat. :DDD Vagy sötétben elakadáskor "fuck ya"-t, amely fáklyaként magyarosult. :P
Pihenjetek ti is sokat! :R

Alakul az 1. hsz...

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3704) hoffman_


hoffman_
nagyúr

SystemRoot,katt:

Cseles dolog ez az Illumination,becsapott :DDD

Amúgy hol van nekem pénzem 4850-70re? :P Azonban most újítottam be egy P35 DS3P-t szal happy van :))

A modokkal való játék sajna egyenlőre lekerül a listáról... Holnap-holnapután össze lesz dobva a gép az új lappal,meg lesz egy XP downgrade. És ezzel ki is merül,mert ezek után megyek Balcsira,utána rögtön ha hazajöttem,egy kis nyári munka,meg ha minden jól megy akkor jogsi... Utána meg el kell kezdenem tanulni amire az egész augusztusom rá fog menni :((( Szóval tök jó ez a nyár,de azért mégsem tudok pihenni ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3705) katt777 válasza hoffman_ (#3704) üzenetére


katt777
félisten

Na ugye! Jogsi helyett meglehetne a 4850...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3706) hoffman_ válasza katt777 (#3705) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ennyire azért nem vagyok cube :P :D
Az Obli elfut egy ATi 9550-en is szóval el vagyok kényeztetve a G80-al :) És megvallom,nem is nagyon van játék ami miatt fejlesztenék. Bár a GT5 és GRID... kivánics leszek mit produkálnak a karimon. Esteleg egy nem ref-hűtős 88GT ... Az még baráti áron is van :U

Vagy 3850CF ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3707) katt777 válasza hoffman_ (#3706) üzenetére


katt777
félisten

Azért az is gáz, hogy olyan szar őj programok vannak, amitől még mindig az Oblivion miatt kéne VGA-t fejlesztenem. Jó lenne, ha full extrával sem esne Better városokban 30 FPS alá. Én, a maximalista. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3708) hoffman_ válasza katt777 (#3707) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez tényleg megdöbbentő amúgy,hisz egy 2006os gámáról beszélünk. És ha belegondolsz,úgy igazán nem sikerült űberelni azóta :) Persze,itt azért nem a teljesen szűz alapgammára gondolok,hanem szép kis mod-csokorral együtt. De azért húzós :K
Amúgy megnéztem megint,tévedtem a modjaimmal kapcsolatban. Az egész Oblivion mappám ~18Gb :DDD Ebből alap+SI+Ko9 lehet olyan 6-7 ;]

Jah am katt,respect,most írtam P35 totyikba,lehet h végülis itt fogok választ kapni tőled :DDD De lényeg az h megsasoltam az adatlapod és kicsit ledöbbentem,nem hittem volna azt a 7k körüli hsz-t :D Széjp :) :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3709) katt777 válasza hoffman_ (#3708) üzenetére


katt777
félisten

Érdekes lehet nálad ez a telepítés. Azt mondod, nincs fent annyi minden, mint nálam (QTP3 sem), és nekem 9.29GB az egész Oblivion.
Jó is az egyébként, ha egy rakás fanatikus rajongó megcsinálja azt, amit a szoftvergyártónak kellett volna. :C
Mennyi hsz? :F Sosem néztem. Jé, tényleg. De ha 38xx ügyben engem keresnek, vagy én vagyok kéznél... Azért néhány tucat összejött pár b@lf@sszal, akik értelmes hsz-ok helyett kötözködnek (nem ebben a topicban), aztán még banoltak is miattuk, azzal meg persze vesztettem. Mindegy, nem a hsz-ok miatt csinálom.

Válasz

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3710) hoffman_ válasza katt777 (#3709) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jah,ne értsd félre :DDD Nem Obli-->Data mappám 18Giga hanem az Obli-->Raktár mappám :DDD Ahol a sok telepítő van :DDD
Amúgy nekem szimpi ez a rajongói zsongás. Sztem nincs sok ilyen játék a maiak között,ami ennyi modot kapott. Bár tegyük hozzá,a fejlesztők elég rendesen hagytak nekik utat :)

Tudom én h nem a hsz-kre megy ez az egész :) A bannolást meg el tudom képzelni :DDD Bele éled magad és felcseszed az agyad a sok hülye pötsön :P Amúgy ha alakítok egy ATi rendszert,akkor az én nyaggatásomra is számíthatsz,bár az nem most lesz :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3711) SystemRoot válasza katt777 (#3709) üzenetére


SystemRoot
őstag

Egyébként az hogy tényleg ilyen sok lehetőséget adnak a modkészítésre szerintem hihetetlen nagy ötlet, nem is értem más játékoknál ezt miért nem propagálják.

Amúgy ez az ideiglenes bannolgatás csak mostanság divat, én anno régen még csak figyelmeztető emailt kaptam:D(akkor még privát üzi sem volt)

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3712) katt777 válasza SystemRoot (#3711) üzenetére


katt777
félisten

Miért is nem? Láttad már a racesimulations.com-ot? ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3713) Jorus


Jorus
nagyúr

Képek fent a galériában, uploaded-ből meg lehet linkelni. Most lépünk Orfűre fesztiválozni, csak hétfőn tudom frissíteni a dolgokat. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3714) katt777 válasza Jorus (#3713) üzenetére


katt777
félisten

Én meg nem mentettem el a linket, most keresgélhetem. :W
Jó füvezést, de sztem szájba kell szívni, nem orrba. :U
Megvan! De mi az, hogy jelszót kér a megtekintéshez? Ezt így most hogyan küldjem 1. hsz-ba? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3715) --Disztroj--


--Disztroj--
senior tag

Hi All!

Chorroltól nyugatra, fönn a hegyekben találtam egy romot.
Namost miután bementem, a folyosó végén 2 oldalt ráccsal zárt helyiség fogadott, továbbmenni nem tudtam, mert a rácsokat csak belülről lehet nyitni...van olyan spell v. akármi, amivel ilyen távoli kapcsolókat lehet nyitogatni?

naívan azt hittem a telekinézis segíteni fog... :U

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#3716) Lenry válasza --Disztroj-- (#3715) üzenetére


Lenry
félisten

valószínűleg valamilyen questhez kapcsolódik, ha meg lesz a quest, megkapod a kulcsot...
de ha leírod a rom nevét, akkor többet tudok mondani

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3717) --Disztroj-- válasza Lenry (#3716) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Jah én is valami ilyenre gondoltam, de mivel simán láttam a kapcsolókat, gondoltam lehet kell valamiféle trükk hozzá...mind1...

A hely neve (ha minden igaz) Fort Rayles

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#3718) katt777 válasza --Disztroj-- (#3715) üzenetére


katt777
félisten

Ha vannak/voltak lakói, ált. találsz náluk kulcsot. Konkrétum nélkül tényleg nehéz segíteni.
Amúgy nézz körül, mert lehet, hogy csak meg kell nyomni egy követ a falban (világító kövecske jelzi), rálépni egy kőre (széles, nagy, négyzetes kő a padlózatban), vagy meghúzni egy láncot. Romokban előbbiek, lair-ekben utóbbi.

Ja, normálisabb játékokban műxik a telekinézis (pl. KotOR).

Lenry: Questhez kapcsolódó barlangokba már eleve be sem lehet menni, nem?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3719) --Disztroj-- válasza katt777 (#3718) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Mindent próbáltam, de nincs semmi, ami kinyitná.. :(

A teremben velem szemben a rácsok között, van kétoldalt egy-egy szobor, homlokukon smaragd-al vagymi elöttük tűz lángol...ha ez segít

Amúgy a rácsokon túl észrevettek, és elkezdtek támadni rám, de a mágusok csak a saját oldalukon tudtak idézgetni azaz hiába támadtak hasztalan volt....persze én dobálhattam a tűzlabdáimat, amivel fel is tornáztam destuction-t journeyman ig :D

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#3720) Lenry válasza --Disztroj-- (#3719) üzenetére


Lenry
félisten

utána néztem... nem quest, szimplán trükkös bejutni

ezt gugliztam ki
Shortly after entering the upper level of the dungeon, you'll come to a room with two gates. In order to open the two gates, you must shoot the matching statue with an arrow. The room contains two statues, each with a glowing gem set into its forehead, which is what you must hit. There is a quiver containing two silver arrows here, but no bow, so you must bring your own. Silver arrows are not necessary to open the gates.

a lényeg, hogy van két szobor, amiknek a homlokán van 1-1 világító ékkő... ezeket kell eltalálni ezüst nyíllal (ami egy tegezben ott is lesz valahol) íjat magadnak kell vinni

forrás itt

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3721) --Disztroj-- válasza Lenry (#3720) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Zsír!
Köszi szépen a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#3722) Lenry válasza --Disztroj-- (#3721) üzenetére


Lenry
félisten

most nézem, nem is muszáj hogy íjjal eltaláld, a lényeg, hogy valamivel megérintsd... akár egy tűzgolyó, de ha telekinézissel felkapsz akár egy kardot és azzal megérinted, úgy is jó

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3723) katt777 válasza Lenry (#3722) üzenetére


katt777
félisten

Én itt mintha nem jártam volna... :U Na, ha majd addig jutok, de most Suffering TTB-t kell lenyomnom Turok után. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3724) katt777 válasza hoffman_ (#3710) üzenetére


katt777
félisten

No, most nézd meg az oldalamon az E8400-as teszteket. Ha nem is megy annyit a procid, mint az enyém, találsz ott pár okosságot a tuning beállításához, pl. hogy a gyorsabb CPU-tól nem feltétlenül lesz gyorsabb a rendszer.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3725) hoffman_ válasza katt777 (#3724) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Rendben,köszönöm :R

Bár egyenlőre még kérdéses h menni fog-e,mivel még el se kezdtük összerakni. Ugyanis elfelejtettem,hogy a proci alá kell paszta is :DDD Úgyhogy most azon rimánkodom,hogy sikerüljön az akciónk és akkor este 8ig bezárólag lesz paszta...

Amúgy meg nem akarom én tovább húzni a procit. És főleg nem akarom kihegyezni a gépem. Most 2,8on stabil a rendszer,a memóriák 1000en és ki van hajtva a GTS-em. Ennél több tényleg nem kell.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3726) Lenry válasza katt777 (#3723) üzenetére


Lenry
félisten

nekem sem volt ismerős... mondjuk a várromokat nem is takarítottam ki mindet...

viszont minden Ayleid-rom üres... eredmény 600 Welkynd, és 40 Varla kő :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3727) katt777 válasza Lenry (#3726) üzenetére


katt777
félisten

Én az új karimmal be akarok járni mindent. Csak el ne feledjem, hogy kell Umbrát megszerezni, hogy súlya se legyen. Bár használhatok jobb kardot is, lelket meg csapdázom magam. Anno is győztem aztán lelkeket fogdosni, mert Umbrától nem nőttek a képességeim.

hoffman_: Arra próbáltam utalni, hogy nálam pl. (most így megy) 3.7GHz is megvan fesz emelés nélkül, viszont a RAM-ok másodlagos időzítéseit emelni kell hozzá, így 3.6GHz-en gyorsabb a memóriakezelésem. Vsz. nálad is lehet ilyesmi. Ha meg auto-n hagyod a RAM időzítéseket, akkor minden esetben lassúak lesznek (ott vannak a tesztek). Viszont procicsere nélkül ne is nagyon gondolkodj új VGA-ban, viszont akkor hogyan fogod teljes szépségében élvezni a játékot? Persze, jogsid viszont lesz. ;] Még jó, hogy nekem nem egy időre esett a 2.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3728) SLYM


SLYM
veterán

a magyarításról van valamit hír?

(#3729) hoffman_ válasza SLYM (#3728) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Magyarítás van és létezik,de tudtommal még mindig nem fullos. Katt mester( ;] ) használja is azt hiszem,ő talán többet tud mondani :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3730) Jorus válasza katt777 (#3714) üzenetére


Jorus
nagyúr

Sry, véletlenül kivettem publicból. Most már okés.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3731) katt777 válasza Jorus (#3730) üzenetére


katt777
félisten

Küldted 1. hsz-ba?

Néztem, nem. Majd küldd a screenshotok helyére.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3732) katt777 válasza Jorus (#3730) üzenetére


katt777
félisten

Látom, megvan! Már csak egy video-oldal kéne. ;]
Most miért kicsi a filmszalag-nézetben a "nagy kép"? Tudod, mielőtt bejön a teljes oldalas.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3733) Jorus válasza katt777 (#3732) üzenetére


Jorus
nagyúr

Kivetem a közbenső képeket, így ne kell kétszer nagyítani.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3734) katt777 válasza Jorus (#3733) üzenetére


katt777
félisten

Nekem kellett, csak kis jött be ott is. Ja, néztem újra, tényleg OK. Köszönet!
Egyész király 1. hsz-t hoztunk össze 1 hét alatt! :C

Azt nem lehet valahogy megcsinálni, hogy játék vége után ugyanazzal a karakterrel újra játsszuk? (Küldik lenullázása, ilyesmi.) :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3735) SystemRoot válasza katt777 (#3734) üzenetére


SystemRoot
őstag

Nem lehet lenullázni a küldiket, ez csak akkor lehetséges ha egész egyszerűen megvan az a save-ed amikor kjössz a sewersből.

Egyébként jó dolog lenne, mert pl az én mostani karimmal már nagyon kihalt a táj...:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3736) katt777 válasza SystemRoot (#3735) üzenetére


katt777
félisten

Mer' mindenkit legyax, azé'! :P
Te miért nem respawnolod az elemeket a tájba ID-kkel? :U
Csatornás mentésnél hogy is lenne meg a karakterem fejlettsége? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3737) syckaloz


syckaloz
aktív tag

100 nap alatt csak megtaláltam az oblis totyikot :U

(#3738) katt777 válasza syckaloz (#3737) üzenetére


katt777
félisten

Keresővel gyorsabb lett volna... :P De sebaj, akkor most olvasgass. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3739) hoffman_ válasza katt777 (#3738) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Van mit :DDD

Amúgy lassan-lassan búcsúzom... Most épp egy hatalmas gépes szopás közepén vagyok,könnyen lehet h átvertek és dolgozom a kiderítésén és a happy enden :(((

Meg szerda reggel utazom Balcsira,és addig is 1000 dlgom van,úgyhogy jódarabig kiesek. Gondoltam jelzem előre a hiányom,h ne fájjon annyira a szívetek :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3740) katt777 válasza hoffman_ (#3739) üzenetére


katt777
félisten

Azért képeket majd küldj! :DD Írtam P35 topicba a problémádra, sztem rendezd le még utazás előtt. De miért voltál ilyen palimadár? :F Nincs valami kemény varázslatod? :U (Vagy egy Umbra-kard...)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3741) SystemRoot válasza katt777 (#3736) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát én mostanság csak a saját magam copyjait szoktam spawnoltatni:D
Terjedek mint a vírus, nagyon szórakoztató saját magammal harcolni, és egész kihívás.

Amúgy arra gondoltam hogyha van kezdeti save-ed akkor azt kis consoleal meg tudod úgy bütykölni hogy ugyanazok a statok legyenek teljesen mint amik neked most vannak. Ergo ugyanazt az eredményt éred el.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3742) katt777 válasza SystemRoot (#3741) üzenetére


katt777
félisten

Az se rossz. De ha már így, akkor nem lehet saját magammal coop-play-t játszani? :DD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3743) SystemRoot válasza katt777 (#3742) üzenetére


SystemRoot
őstag

Sztem lehet, talán setav parancsal ráraksz egy command humanoid 500 spellt permanensen és akkor a végtelenségig követ téged saját magad.:D
De ezt még nem próbáltam ki:DDD

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#3744) hoffman_ válasza katt777 (#3740) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem tudok képelni,nem leszek gépközelben,100%-ig :DDD Kössz,hogy írtál,de sajna nem hiszem h segít. :(

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3745) katt777 válasza hoffman_ (#3744) üzenetére


katt777
félisten

A képküldés 2értelmű akart lenni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#3746) hoffman_ válasza katt777 (#3745) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Fényképezőgép sem lesz :DDD Márha erre gondoltál...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3747) Skizz


Skizz
addikt

anyone írna nekem egy listát, hogy milyen látványjavítókat kell/érdemes feltenni az Oblivionhoz? Kiegészítők egyelőre nem lesznek, csak az alap játék.
De jó egy link is, ahonnan esetleg le is tölthetem az összeset.

Thx

(#3748) Kareszovics válasza Skizz (#3747) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tudom javasolni katt777 teszoldalát; sok információval fel van töltve! :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3749) Skizz válasza Kareszovics (#3748) üzenetére


Skizz
addikt

Köszöntem :R

(#3750) katt777 válasza Kareszovics (#3748) üzenetére


katt777
félisten

Erősen hiányoznak az illu-s képeid az Oblivion galériából (Jorus). Bár az én képeimből is sok hiányzik (Jorus!), viszont magamról tudom, hogy feltöltöttem ezeket.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.