Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12301) katt777 válasza vajaskifli (#12295) üzenetére


katt777
félisten

Ez meg macerás. :DDD No és ha vámpír vagy? :F

Jorus: Bakker, már egy rakat cuccot le kellett szednem a modokhoz, meg mér v. 30 van a readme-ben, amelyekről nem is hallottam, de BC javítja őket. :Y

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12302) Jorus válasza katt777 (#12301) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jaja, én is néztem, hogy mennyi sosem hallott mod van felsorolva. :D No, de mondjuk engem mindig jobban érdekelt a fíling a sztori, meg a lore, mint a látvány, meg a sokszor lore-idegen plusz küldik. A BC-s küldiket remélem, valahogy felfűzték vmeik elvarratlan történelmi szálra, különben csalódottságomnak leszek kénytelen hangot adni. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12303) katt777 válasza Jorus (#12302) üzenetére


katt777
félisten

Az Advanced Windows Lighting, gondolom, akadna IW-nel, ugye? NEM, nem tudtam readme-t olvasni, mert csak most szedtem le, és dolgozom.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12304) Jorus válasza katt777 (#12303) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nemtom, nem vagyok egy nagy kísérletező, ráadásul most bodzaszörpöt főzök. :D
Amúgy nekem az IW még mindig bugzik kicsit Cheydinhal főutcáján. Majd játszom kicsit a BS-sel.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12305) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ehhez az új BC-hez van normális voiceover, beszélnek, angolul a karakterek? Vagy akár több támogatott nyelv is van?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12306) Jorus válasza Cucuska2 (#12305) üzenetére


Jorus
nagyúr

A fontosabbak igen, a többi nem.
"Better Cities adds a LOT of new NPCs into the various cities, and most have been given something unimportant to say if you choose to speak to them. The majority of our new NPCs have not been voice-acted, which means that they will speak their lines silently - some NPCs do have voice-acted recordings and will speak aloud, these NPCs are listed in the Credits document along with who gave their voice for the NPC.
Some gamers think that the lack of voice is a fault in the mod or their game, but it is not, many mods which add new dialogue are unvoiced, because it requires a lot of time and effort to find voice actors and persuade them to record lines for your mod, and then there's all the fiddling around with the recordings and generating the LIP synch files."

Kétlem, hogy lenne több nyelv, így is elég nagy melónak tűnik. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12307) Cucuska2 válasza Jorus (#12306) üzenetére


Cucuska2
őstag

Akkor ez nekem sajnos felejtős. Persze, tudom mekkora munka, de nekem az Obliban pont, hogy ez tetszett a legjobban, a beszélgetések. :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12308) Jorus válasza Cucuska2 (#12307) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mondjuk amelyik új NPC-nek van hangja, az sem világbajnok minőség, szal az azért érződik a hangok minőségén, hogy nem hivatalos DLC, hanem mod, de annak mondjuk tényleg nagyon jó.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12309) katt777 válasza Jorus (#12308) üzenetére


katt777
félisten

Na, b.szki, feltettem BC modokat, blood&moodot is. Indítás után rögtön kidobott az asztalra. BS változtatással szintén. Az új modokat lekapcsolva a töltésnél dobál ki, még ha benti mentést próbálok is. Szóval most használhatatlan az egész szarkupac. :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12310) Jorus válasza katt777 (#12309) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem is ezt csinálta elsőre, de aztán addig sakkoztam, amíg kiadta. A régi BC-ből kell egyébként az esm és az esp is, nekem csak úgy műxik. Itt a BS, hátha segít - bár nekem kikapcsolt új modokkal azért nem dobált ki...

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12311) hoffman_ válasza Jorus (#12310) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hónapok óta nem mozgok ebben a szekcióban, most ahogy görgettem lefele szélvész gyorsan, megütötte a piros fejed a szemem, visszakerestem, hogy hol lehet, PC Játékok, na mondom magamban, lenne rá nagy összegű kápém, hogy melyik topic lesz ez, és láss csodát, beletrafáltam :D nyáron vissza kéne rakjam nosztalgiázni, a napokban pont tűnődtem, hogy olyan rég játszottam, hogy nem tudtam felsorolni fejből a városok nevét :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12312) katt777 válasza Jorus (#12310) üzenetére


katt777
félisten

Régi BC-ből? De hát ebben van, nem? Régi BC nincs is meg.

hoffman_: Látom, plasztika volt. :U Vagy inkább Metallica, ahogy nézlek. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12313) genndy válasza katt777 (#12312) üzenetére


genndy
addikt

Metallica :U :N
Daft Punk az, te.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12314) katt777 válasza genndy (#12313) üzenetére


katt777
félisten

Én fémfejet láttam. Sőt, most is azt látok. erre asszociáltam, mert akkor pasztika, azaz műanyag nem lehet.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12315) hoffman_ válasza katt777 (#12312) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ó, már mikor. nagyon rég jártam erre. Metallicát is szeretjük, de jól mondják feljebb, Daft Punk lettem :) ha végzek a vizsgákkal(az utolsókkal itthoni BSc képzésen remélhetőleg), akkor rászánok pár napot a nosztalgiára, a mostani kártyámon még nem is futott Obli :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12316) katt777 válasza hoffman_ (#12315) üzenetére


katt777
félisten

Nekem is a procin fut, a VGA-t csak grafikus számításokra használja.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12317) hoffman_ válasza katt777 (#12316) üzenetére


hoffman_
nagyúr

jóvammá, na :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12318) katt777


katt777
félisten

A gáz most inkább az, hogy telepítsem újra, hogy megnézzem, hogyan működnek ezek a szar új BC-t, működnek-e egyáltalán, mert szétcseszték az egész gamát.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12319) Jorus válasza hoffman_ (#12311) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem tok szabadulni a fílingjétől. :) Obli mellett minden más gáma csak egy játék. Tolod, elrakod, tolod, elrakod, aztán elfelejted. Mindig is - illetve hát az emútnyócévben :D - szerettem, de amióta Gyps-szel megcsináltuk a TTT-t, és hónapokig túrtuk a lore-t, akkor megpecsételődött a dolog - most már mindig Oblizni fogok. Skyrim is jó-jó, de nincs meg benne az a fíling, mint Obliban. Az csak egy játék, jó grafikával, néhány jó quest-tel, de ennyi. Skyrim hegyeit nézve nem szoktam IRL sörözni, ellenben Obliban simán kiülök egy dombra a játékban, közben nyitok egy sört IRL, és megvárom, amíg rám esteledik - a játékban nyilván.

Katt: bocsánat, tegnap egész nap bringáztunk, aztán rom fáradtan a nagy ijedtségre megittam 3 sört, és beütött. :) Már nemtom, így visszaolvasva, mit is szerettem volna mondani a tegnap esti postommal, főleg azzal a "régi BC"-s utalással (szerk.: talán azt, hogy legyen minden bepipálva, mint a régi BC-nél, nemtom), de a lényeg, hogy a BS-t látod a screenshotomon, az mind legyen bepipálva (esm, esp, full esp, meg amit még szeretnél). SI patch fent van? Blood&Mood integrálva van bele, ha jól olvastam, az nem kell külön.

Katt nekem mindig azt magyarázta, hogy ha megvan a működő, modolt gáma, akkor minden további módosítás előtt mentsük el a Data mappát, hogy ha bármi van, vissza tudjunk állni. :P Mondjuk nekem sem kényelmes a közel 20GB-os mappát ide-oda másolni modolások előtt és között, ha kell, de még mindig hamarabb megvan, mintha újra kellene húzni az egészet.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12320) hoffman_ válasza Jorus (#12319) üzenetére


hoffman_
nagyúr

teljesen megértem :) igen, mesélte, hogy voltak itt nagy túrás-fúrások, meg a cikk is elég kedvelt volt a logouton. még nem jutottam oda, hogy végigolvassam sajnos. bár ő szíve mélyén még mindig inkább Morro-s, hiába a hatalmas munka IV-ben. bár való igaz, hogy miatta kezdtem el játszani Oblival annak idején :)

a bringás mondatokban és a TES IV mondatokban ahogy nézem a sör a közös nevező, helyes :DDD nekem most ha nem is bedőlni látszik a másik, fixis projekt, de nem tudom mikor lesz vele haladás...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12321) katt777 válasza Jorus (#12319) üzenetére


katt777
félisten

Csakhogy kellett a hely, letöröltem, és elfelejtettem újra menteni. :W Amíg a mentés megvolt, soha, egyetlen probléma sem akadt, miután az előző BS-t kikísérleteztem pár éve. Murphy Rulez. :O

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12322) Jorus


Jorus
nagyúr

A post SPOILER-t tartalmazhat

Varla szavai csengnek fülembe, amikor arról beszélt, hogy a modoknál sosem lehet teljes körű ütközés-elemzést végezni, illetve ha még az sikerül is, akkor is adódhatnak anomáliák, amikre nem lehet gondolni. :)
Egyik BC küldiben pl. a fél quest arról szól, hogy marhára bezártak egy hatalmas labirintusba, és akkor tessék kijutni. Igenám, de ha vki végigtolta a Castle Seaview questet, akkor van neki spellje, ami a kastélyba röpíti. Szal szevasz labirintus. :) Persze ettől leakad a BC-s quest, és nem tudsz továbbmenni.

Egy másik BC-s questben meg az van, hogy van egy csóka, aki rosszban sántikál, és sok egyéb történés meg kell akadályozni, hogy átmenjen egy portálon Oblivion síkjára. Namost, belépek egy hatalmas terembe, ahol rengeteg emelet és lépcső megmászása után feljutok a középős piedesztálra, ahol a gonosz csóka várja, hogy a scriptje aktiválódjon. Ez akkor történik meg, amikor a piedesztálhoz vezető hídra lép a karakter. Akkor a csóka huss, átugrik a portálon, és lehet utána menni. Namost én, ahogy beléptem a terembe, kerestem egy helyet, ahonnan van rálátás a piedesztálon molyoló csókára, aztán toltam bele 3 dulva nyilat, és már le is feküdt - aszonták akadályozzam meg, hogy átmenjen a portálon, nem? :D Igenám, de így a quest beállt, mint a gerely. Se vissza nem lehetett menni, se át a portálon, semmi. Pár perc után aztán rájöttem, mi lehetett a gond, és akkor visszatöltés után elengedtem a csókát, hogy végigmenjen a quest. De azért ilyenekre gondolhatnának, nem?

A BC-s küldik egyébként jók. Igaz, sokkal nehezebbek, mint a gyári meg a DLC-s küldik. Nem is ellenfelekben, hanem gondolkodásban. Más gondolatmenetet várnak el, az biztos.

No, meg persze az új BC-s küldik mellé nem árt, ha az ember otthonosan mozog konzolparancsokban, mert néha simítani kell rajtuk. :D

Egyébként kidolgozták Bravil kikötőjét is, ami kézenfekvő volt, elvégre, ha Leyawiin-nak és IC-nek van, akkor a harmadik, folyóparti településnek miért nincs, nemde? Ellenben azt nagyon nem értem, hogy a Niben-en hogy tud bármi is felhajózni, főleg azok a nagyobbacska hajók, amik a kikötőkben állnak, hiszen Fort Redmannál egy gyaloghíd zárja le a folyót. Vagy ott kimennek a partra? :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12323) katt777 válasza Jorus (#12322) üzenetére


katt777
félisten

Ott felnyílik a híd, vazze! :P Vagy teleportálják arra az időre. Vagy varázslattal lekicsinyítik a hajókat, hogy átférjenek. Vagy átrepülik (léghajó) varázslattal, esetleg molekulárisan átszivárognak TCL spellel. Vagy az ellenség építette a hidat, hogy ne tudjanak elszökni... Annyi lehetőség van! :U

Legyen már fantáziád! Arra egyébként nem is gondoltál, hogy esetleg ezek a hajók nem is mennek el a kikötőkből? Láttad bármelyiket kihajózni? (Vagy be?) Csak állnak ott, mint Amszterdam csatornáiban, tudod, lakóhajók.

Mi van akkor, ha áttclezed a script indítását, vagy éppen akkor lelövöd? Amúgy én is messziről le szoktam szedni mindenkit, ha éppen barát, akkor meg reolad. :DDD Mi a francnak mozgott? :Y Wolf3D óta megszoktam, hogy mindenre lövök, ami mozog, különben is az a biztonságos, ki tudja, nem támadna-e meg később?

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12324) Jorus


Jorus
nagyúr

Az A Brotherhood Renewed modot mindenkinek javaslom, nagyon guszta és nagyon profi, semmi bug nem volt benne. Még Cucuska2-nek is valamelyest, mert van francia verziója - azért csak valamelyest, mert ebben sincsenek szinkronizálva az NPC hangok.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12325) Cucuska2 válasza Jorus (#12324) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nagyon köszönöm, felírom. :) Nyáron nagy kedvem van a sztori modokhoz. Tény, hogy sokat fogok utanozni, de notin jól megy az Obli. Most viszont érettségi session van. :(

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12326) Jorus


Jorus
nagyúr

No, 100 óra gáma után lvl40-en vagyok, épp a Mágus céh questjeit nyomom, Aréna egy fél nap alatt kipipálva. :) Ha az meglesz az Arch-Mage, akkor Thieves Guild, Fighters Guild, KoTN, közben városi küldik, daedra jüldik majd a végén gyors MQ. A 200 óra meg lesz most is, ahogy nézem.

Utána arra gondoltam, megvenném a Witcher 1-2-t, és akkor le tudnám őket nyomni, amire kijön februárban a 3. Nem játszottam még vele, de többen dicsérték. Érdemes szerintetek Obli után áttérni rá?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12327) genndy válasza Jorus (#12326) üzenetére


genndy
addikt

Abszolút :K Nagyon klassz rpg-t csináltak a lengyel srácok.
Nagyon más a rendszere mint az Obli vagy a Skyrim, és az 1-et kimondottan szokni kell ("fapados", nagyon sok mindent ki kell tapasztalni, hiába van tutorial meg segít a játék), de a történet és a karakterek nagyon jók. A döntéseknek súlya van, és sötét, komor az egész világ. 50-80-100 óra benne van, attól függ mennyire felfedező jellegű az ember.
A 2-ben is megmaradt az erős sztori, és ugyan sokkal inkább csőjáték, mint az 1, de az is remek lett. A grafika meg frenetikus. Az irányítást viszont újra kell tanulni, változtattak és elmentek a konzolos irányba. Viszont rövidebb, a cső-jelleg miatt 50 óránál többet nehéz beletenni szerintem.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12328) hoffman_ válasza Jorus (#12326) üzenetére


hoffman_
nagyúr

pont neked akartam írni, azért néztem be ide, és láss csodát az utolsó kérdés, mintha nekem lenne címezve :)

1. kicsit megkopott az Oblivion addict és az Élet, 404 az összes kép sajnos :)

2. mindenképp játszd végig. nekem jelenleg a kedvenc játékaim között van, sőt megkockáztatom, hogy a number one széria. a világ totálisan beszippantott, nem tudom megunni, olvasom a könyveket is, az összes létező fanartot és sztorit átrágtam egy időben. a 3 előtt mindenképp told ki őket, magas újrajátszhatósági faktor. más feeling, mint az Obli, a játékmenet nem ugyanaz, de nagyon profi, a grafika szuperül passzol hozzá, fenomenális karakterek vannak, Geralt pedig az egyik legjobb életre-hívott szereplő valaha, szerintem. ha megkérdeznéd Gypsfulvus-t, akkor ő is valami hasonló véleményen lenne :)

ha mondanom kéne játékokat, amiket a net nélküli világba magammal vihetnék, akkor a Witcher, az Oblivion, a TDU 1-2 az, ami ezermillió százalék, hogy köztük lenne.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12329) vajaskifli válasza Jorus (#12326) üzenetére


vajaskifli
tag

A sok pozitív kritika hatására megvettem én is akcióban tavaly a Witcher mindkét részét. Jó a grafika, a történet is jó, de éppen az nincs benne ami az Oblivionban megvan: a főhős és a történések közötti interakciókból hiányzik a döntés olyan fokú szabadsága, mint az Obliban. Eléggé kötött a játékmenet ez miatt, és nekem személy szerint nem tetszik ez a "nézd a hátam" főhős nézet sem. Az oblivion jóval több szabadságot kínál. Engem abszolút hidegen hagyott a játék, megbántam hogy pénzt adtam érte. Javaslom, hogy nézz egy pár gameplay-t a youtube-on mielőtt megveszed.

[ Szerkesztve ]

(#12330) vajaskifli válasza Jorus (#12324) üzenetére


vajaskifli
tag

Valami kis "vigyázat spoiler!" kezdettel, írj valami kedvcsinálót erről a DB modról légyszi, légyszi... :DD

(#12331) kiskornel válasza Jorus (#12326) üzenetére


kiskornel
addikt

witcher 1 az király volt. A 2 elején meg van egy irányítást betanító cucc. Egyszerűen nem tudtam megszokni. Úgyhogy annyira elvette a kedvemet, hogy bele se kezdtem.
Ha jól emléxem az 1 magyar hanggal volt, a 2 pedig ... felirattal?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#12332) genndy válasza kiskornel (#12331) üzenetére


genndy
addikt

Igen, az 1-hez járt szinkron és felirat is, a 2-höz csak felirat. A 3 is magyar felirattal jön.
De van Witcher topik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12333) katt777 válasza Cucuska2 (#12325) üzenetére


katt777
félisten

Hát, az megnézném, milyen notin megy jól, amikor még mai gamer, asztali gépeken is kifingatható. :P

Jorus: No de ezt már mindenki tudja, hogyan játszod végig. :P

vajaskifli: W1-2 azon kevés játékok egyike, amelyeket a külső nézet ellenére végig tudtam játszani, és még élveztem is. Mindenesetre más tészta, mint a TES játékok, olyant egyetlent nem találtam. Kimondott ellenpélda a Borderlands, ahol hiába jársz egy-egy küldi helyszínén, nem tudsz felszedni v. megcsinálni semmit, amíg meg nem kapod.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12334) hoffman_ válasza katt777 (#12333) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szarul megírt modokkal minden kifingatható ;]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12335) Cucuska2 válasza katt777 (#12333) üzenetére


Cucuska2
őstag

Értelemszerűen az alap grafikai beállításokkal, minden csúszkát felhúzva, AA, ini tuning, graf tuning, BC, shaderek, minden ilyesmi nélkül. :P

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12336) Jorus


Jorus
nagyúr

Genndy: köszi az infót! Nem feltétlenül baj, ha más, mint az Obli, a lényeg, hogy jó legyen a fílingje. A külső nézetes játékot mondjuk nem nagyon komálom, de a Mass Effect trilógia is simán beszippantott, pedig ott is külső nézet van, és kvázi "csőjáték". Szentem megveszem, valami akcióban a 2 első részt, ha lesz vmi Steam-en.

Hoffman_: most ránéztem, azok a kép linkek még a tar.hu-ra mutatnak. :D Na, rakok fel újakat holnap, ha lesz egy kis időm, köszi, hogy szóltál! :R
Faja, köszi nagyon a véleményezést, belevágok szentem hamarosan. :) Mondjuk most megvettem újra a Half Life 2-t csomagban, szal azt is végigtolom még majd vmikor. :)

Vajaskifli: az nem feltétlen baj, ha nem pont olyan, mint az Obli, olyan szentem úgysem lesz több - bár nagyon remélem az ellenkezőjét. :)
SPOLIER lehet. :D Mindig is hiányzott a DB questline-ból a "story vége". Szal ott a sanctuary, ott a sok recruit, aztán nincs semmi, csak hetente egy vizit, meg pár septim. A mod pedig ezt a szálat veszi fel, visszaállíthatod, mint listener a DB régi fényét azáltal, hogy minden városban egyesével feléleszted a mozgalmat, felkeresed a rég elfeledett csatornákat, barlangokat, ahol a céh régen tanyázott, és, ha sikerül, újraindíthatod az egyes városok közötti kapcsolatokat, aminek segítségével nem kell többé a városok utcáin lopakodni... :)

Kiskornel: köszi neked is! Egyelőre szentem csak az 1-et veszem meg, hacsak nem lesz az első két rész vmi extra akcióban együtt. Most néztem, az 1-2, plusz a 3. előrendelése 70 EUR, amiből 50 EUR a 3. rész akciósan. :D A hülyének is megéri.

Katt777: jóvan, jóvan, csak néha jövök, és jelentek. :)

Nesztek, kép:

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12337) genndy válasza Jorus (#12336) üzenetére


genndy
addikt

Akkor most már várd meg a Steam nyári vásárt, nemsokára indul (kártyák kikerültek, lehet kapni kraftolásnál, úgyhogy ez már egy jel. Pontos dátum persze még nincs).
Ja, és ha Steamen veszed, akkor még kódot is kapsz amit a GoG-on lehet aktiválni (vagy odaadni valakinek) - plusz példány DRM free game :)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12338) Jorus válasza genndy (#12337) üzenetére


Jorus
nagyúr

Köszi az infót! Ugyanakkor megjegyzem, ebből a postból a kötőszavakat értettem max. :D Van jópár játékom Steam alatt, de ez a kraft, Gog, DRM free ez nem sokat mond. Mindenesetre figyelem az akciókat, meg a Withcer topicot.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12339) hoffman_ válasza Jorus (#12336) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szerintem nem fogsz csalódni, majd innen folytatjuk, ha kitoltad :) nekem az első rész megvan dobozosan és gog-on, a második dobozosan, de mielőtt jön a harmadik én is várok egy akciót az első kettőre steamen, hogy bárhol, bármikor elő tudjam venni :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#12340) GypsFulvus2 válasza Jorus (#12338) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem ismered a GOG-ot????!? :Y :Y
Hát akkor ismerd meg q gyorsan... DRM-free (Digital Rights Management - azaz nincs benne semmi xar autentikáló, ellennőrző, online regisztrációt, meg netkapcsolatot követelő fos kártevő program) , legális játékok, kémprogram kliens nélkül, fillérekért. Régiek, de válogatott jók. Letöltöd, kicsomagolod, futtatod. Semmi onlány copatás. Mint a warez, csak legális.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#12341) katt777 válasza hoffman_ (#12334) üzenetére


katt777
félisten

Jókkal is. :P

Cucuska2: Sejtettem! ;]

genndy: Én semmilyen "ajándékért" nem szolgáltatnám ki a gépemet idegeneknek. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12342) kislaki92


kislaki92
senior tag

melyikek a legjobb grafikai packok? :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#12343) katt777 válasza kislaki92 (#12342) üzenetére


katt777
félisten

QTP3, illetve modok akadnak, TES nexuson utánanézhetsz, v. visszakereshetsz itt. De leginkább nem pack kell, hanem ini-buhera. ;] Az kifekteti a mai VGA-kat is (és micsoda különbség a gyári grafikához képest!). :DDD A 7870XT-met legalábbis sikerült min 5FPS-re redukálni, ami azt jelenti, hogy egy 5x ilyen gyors karival is épp 25FPS lenne. De én egy Zállat vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12344) kislaki92 válasza katt777 (#12343) üzenetére


kislaki92
senior tag

Zállaaaat vagy :D
egyel feljebb de most nemrég sikerült egy ENB-t feltennem a Skyrimre...hát eszméletlen gyönyörű <3 7870XT az melyik verzió?mert nekem hd 7870 OC-m van :D :P amúgy valamit nem "tudol" a skyblivionról? :Dam. kösziii...elsőket már felraktam :D meg egy leírást az ini fileok megbuherálásáról? :P :D

https://www.youtube.com/watch?v=v33M8lK2p0Y nem gyenge... :D

https://www.youtube.com/watch?v=nMB8vLvuYMk itt meg még a videó is laggos :D :D :D

amúgy a videókártyám mellett egy fx 6300 meg 2*4 gb ddr 1600mhz van +asus m5.....alaplap..szal sztem a tuningolást bírja egy ideig tuti :D:D tiéd is kb ilyen kaliberű lehet szerintem

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#12345) katt777 válasza kislaki92 (#12344) üzenetére


katt777
félisten

Hát, azért nem egészen. :P Ini fájlok beállítása a honlapomon (ha előjön), volt linkelve is többX, de, ha gondolod, holnapra elhozom, és felteszem. Felteszem, hogy elhozom. :D

Videókat linkeltem be itt pár hete (van nagyon jó fullos), de sztem senki nem cseréltette le az 1. hsz-ban a Jorusnak hála rossz linkeket, ha rákeresel, megtalálod (vagy belinkeli a kolléga, amennyiben nem cserélt megint szarvert).

XT "Tahiti", turbós, durván alázza a sima 7870-eket, OC-ket is, 270X-et már csak egy picit. El ne feledjem, a VGA kifektetésének nagyon fontos része a driveres felülvezérlés! Programból HDR, AF és AA maxi minőségben (Edge-Detect), stb maxi beállításra mindent. FXAA nem kell, AA nélkül szar, amellett meg fölösleges, mert nincs látható hatása (viszont kifektetéshez tökéletes ;] ). Na jó, tesszelációt hagyhatod alkalmazás-vezérelten (vagy off), mert nincs hatása, pedig jól néznének ki az utak v. a várfalak, ha tényleg képes lenne felülvezérelni a motort.

Skyobliról inkább Varlát kérdezd (nem a kristályt, hanem a fórumtársat). Nehrimet viszont javaslom, bár még nem volt időm tesztelni az újabb kiadást, végre működik-e, vagy még mindig befulladnak a missziók.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12346) kislaki92 válasza katt777 (#12345) üzenetére


kislaki92
senior tag

köszi a zinfót! :D :D

megköszönném!!! :D OC-m is fasza.nincs vele gond :P

majd akkor a cuccokat benyomnád azt megköszönném ! :)

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#12347) katt777 válasza kislaki92 (#12346) üzenetére


katt777
félisten

És otthon felejtettem, vazze! :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12348) kislaki92 válasza katt777 (#12347) üzenetére


kislaki92
senior tag

keine panik.ich bin Zorró! :D :D :D

[ Szerkesztve ]

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

(#12349) katt777 válasza kislaki92 (#12348) üzenetére


katt777
félisten

Ich bin laden. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12350) kislaki92 válasza katt777 (#12349) üzenetére


kislaki92
senior tag

bezony :D :D vagyis ...nem tudom :D :D

ha lelősz egy embert a seregből szemétláda vagy, ha egy sötét bőrűt lősz le a Közel-Keletről,hőssé válsz, sikolyok melyet országod okoz,füledig sosem érnek el...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.