Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12151) katt777 válasza Varlaisaran (#12150) üzenetére


katt777
félisten

MIért nem fordítja le valaki? Androidra nincs vmi jó RPG? Nem menet közben fizetgetősre gondolok.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12152) katt777 válasza katt777 (#12151) üzenetére


katt777
félisten

Semmi kép? :F :Y :R Senkinek semmi probléma? Mindenki tolja 1000-rel? Csak nekem kell melóznom? :F :O

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12153) Jorus válasza katt777 (#12152) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én épp Bravil-t fosztogatom alaposan. :) Nem mintha túl sok loot lapulna a városban... Mondjuk a castle érdekes volt, főleg a kis rejtekút a Mage Grotto-ba. Tiszta szerencse, hogy nem léptem be a mágusok céhébe, mert most tuti kiraktak volna azért a vérengzésért. :)

Az alábbi képen egy chameleon-ba burkolózott tolvajt rejtettünk el. :D

Bravil-i életkép

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12154) Varlaisaran válasza Jorus (#12153) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Mikor lépsz már végre szintet?:D

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12155) Jorus válasza Varlaisaran (#12154) üzenetére


Jorus
nagyúr

Folyamatosan lépegetek, csak nem szeretnék túlfejlődni. :) Túl jól szoktam összeállítani a skill-eket, aztán fejlődök az elején, mint a gomba. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12156) Jorus


Jorus
nagyúr

Útban észak felé, jó pár palack Shadowbanish borral megrakodva a Felső-Niben nyugati partján táboroztunk le az éjjel; biztonságos távolságba húzódva a környező erődítményektől és a nyílt parttól, ahonnan messzire látszottak volna apró tábortüzünk fényei. A nap első sugaraira ébredtünk a tűz maradékának parazsai mellett, vacogva húzva szorosabbra magunkon poros köpönyegeinket, hogy elfogyasszuk szerény, gyümölcsből és némi Bravilban zsákmányolt kenyérből álló reggelinket.

Amint a felkelő nap lassan átmelegítette elgémberedett porcikáinkat, tábort bontottunk és észak felé vettük az irányt, ahol fertályórányi járás után, egy elhagyatott, ódon temető romos sírkövein túl megláttuk a főváros karcsú tornyait, amint lustán nyújtóztak az ég felé a lágy, reggeli aranyfényben.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12157) katt777 válasza Jorus (#12156) üzenetére


katt777
félisten

De a bulit szokás szerint a temetőben tartottuk. Feldobtad a topicot a képekkel.
Látom, BC-t nyomod. Átugrottál már a falon? :F :Y

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12158) Jorus


Jorus
nagyúr

Ezek közül a modok közül

melyik csinál ilyen ládikókat?

Ez meg most egyik kedvenc kilátóm :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12159) genndy válasza Jorus (#12158) üzenetére


genndy
addikt

Amire én tippelek: BCR, BCF, Blackmarket (a modjaid közül rengeteg megvan nekem is, és azok nem, de azt hosszabb lenne felsorolni).
De kopottak az emlékeim, úgyhogy még az is lehet hogy valamelyik hivatalos DLC :DDD (de nem hiszem)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12160) Varlaisaran válasza Jorus (#12158) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Az ilyen ládákat kiszúrtam én is már, míg játszottam(a régi szép idők amikor még működött a VGA-m). Tuti hogy nem a Blackmarket. Amikor már nem használtam egy ideje, utána is ilyenek voltak a ládák. DLCk sem, mert azokat sem használtam amikor ilyen ládáim voltak. Eleinte a COBL-re gyanakodtam, mert abban vannak kiseb improvementek, de végülis bármelyik mod hozhatta magával.
A Blackmarketet erősítsd meg amúgy: ez az a mod, ahol egy marhanagy non-vanilla ayleid dungeonban van a feketepiac, ilyen ayleid kultistákkal, prostikkal meg mindenféle orgazdákkal? Mert ha az, akkor az elég unbalancing tipusu mod, bár nem bántam, mert második karakterem ebből lett sokszoros milliomos:D

Az a kilátó nekem is kedvencem több más között. Ilyen helyeken szoktam csak úgy üldögélni és nézelődni. Ha jól emlékszem ez Pell's Gate-től feljebb van, a közelben megy el az onnan-oda vezető út is. Meg valami cave bejárata is van a környéken.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12161) Jorus


Jorus
nagyúr

No, megvan, mi rajzol ilyen szép ládikókat, meg sok helyen az utak, épületek burkolatát is módosítja szépen. Ez a QTP3 Redimized.

Varla nagyon vágod. :) Az említett "kilátó" tényleg ott van, Pell's Gate-től DK-re, a Charcoal és a Horn Cave között.

Ez a Blackmarket nem dungeon, hanem egy nagyobbacska házikó IC-től ÉNy-ra. Van ott kovács, alkimista, meg ott szokott dekkolni a TG főorgazdája is jellemzően. Igen, minden kapható, unlevelled módon, ezért nem is szoktam ott vásárolni, mert elcseszné az erőviszonyokat. Amiért fent van, annak az az oka, hogy alacsonyabb szinteken, amikor még minden aranyat össze kell vakarni, hogy finanszírozni tudjam a képzéseimet, akkor igen bosszantó tud lenni, hogy beviszem a boltba mondjuk Sheogorath varázsbotját, ami alsó hangon 8k arany, akkor ne mondja azt a boltos, hogy ad érte 1k-t. Erre jó a BM mod, mert ott legalább adnak érte mondjuk 4-5k-t Merchantile skill-től függően.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12162) Varlaisaran válasza Jorus (#12161) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Jól emlékszem a helyre, eredetileg itt (is) volt tervben Angawey portálja, rohadt jól is nézett ki a vízesés fölé kinyúló, morning glory-val körbefont kis ayleid romocska. Aztán idegesítő volt hogy mindenféle állat meg lény odamegy, beragadtak, ketettek ott a szűk helyen, leverdesték a welkyndeket meg a díszletet, néha át is mentek a portálon. Azután került oda ahova végülis került.

A QTP3 redimized? Soha az életben nem volt még fent, sőt, most hallom először ezt a modot, ennek ellenére nekem mégis voltak ilyen ládáim. Viszont most már tényleg kezd érdekelni engem is:D

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12163) Kareszovics válasza Jorus (#12161) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hihetetlen, hogy mindig mennyire eltalálod a fényképeiden a Hangulatot! :R :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12164) katt777 válasza Jorus (#12158) üzenetére


katt777
félisten

A kedvenc ládám Bravilben van a templom mellett, benne az összes sigil kővel.
Azt akartam mondani, hogy QTP3, de már kiderült.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12165) Jorus


Jorus
nagyúr

Varla: nem csak a ládákat rajzolja át, de IC-ben mondjuk a járdákat, lépcsőket, és dungeon-ökben, ruin-okban is nagyon szép "töredezett márvány" felületeket rajzol, nekem nagyon tetszik.

Így festenek:

A Redimized az a Reduced-Optimized vagymi. Itt találod, ha megjavul majd a VGA-d.

Kareszovics: köszi, igyekszik az ember. :R :R :R

Katt: ez vmi mod? Mondjuk egyelőre csóri kis karim van, szal nem kell neki Sigil-kő, még enchantolt fegyója sincs, a mágusok iskoláiba pedig be sem engedik. :D

Az mondjuk derűs, hogy még mindig az 5. szinten talált Grummite Bow a legjobb fegyver, amit találok... :) Ami ezen a szinten ennyit sebezne, az minimum 4-szer nehezebb. Nem mintha gond lenne vele, csak esztétikai szempontból szokott zavarni a nádszálvékony kialakítása.

Arra tud vki megoldást, hogy hogy lehet "menet közben" arcot cserélni Obliban? Merthogy amikor készítettem a karaktert, akkor nem volt fent az OCO, és nem tűnt különösebben randának. Ám a mod felpakolása után megváltozott az arca, és hát marha randán néz ki a karakterem (olyan sőnherces gépészfeje lett, csibészbajusszal), amin változtatni szeretnék, lehetőleg anélkül, hogy új karit kellene indítanom. Ezt a modot megtaláltam ugyan, de nem nagyon tudom működésre bírni. Próbált vki már hasonlót véghezvinni a játékkal?

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12166) genndy válasza Jorus (#12165) üzenetére


genndy
addikt

Lehet arcot cserélni, én már egyszer csináltam, de régen. Én egy elderfacelift nevezetűt használtam, ezzel lehet egyik mentett állásból a másikba átvinni arcot (nyilván akkor jó az eredmény ha a nem meg a faj egyezik.
Használata: elderfacelift.exe <src savegame path> <dst savegame path>
Hogy honnan szedtem le, azt már nem tudom. vagy Nexus, vagy planetelderscrolls (ha még létezik).

Nana, BME-vel óvatosan, onnan jövök Schönherz a villanyosoké, gépészeke a Kármán.

:DDD

Amúgy meg KÉPET! :D

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12167) Varlaisaran válasza Jorus (#12165) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Értelek. Viszont nekem ilyen szépládáim voltak bármilyen QTP vagy mindenféle texturapakk nélkül is. Tudom, mert egy teszt kivételével én ezeket sosem használtam. Akkoriban még a modokon dolgoztam, és a sok ingame teszt miatt minél rövidebbre kellett fogni a betöltéseket, volt hogy egy fél óra alatt vagy negyvenszer indítottam az exet. Igazából lényegtelen is hogy honnét van a láda, viszont erről az oldaláról sosem láttam a qtpt, jók a shotok. Egy dög VGA sajnos nem fog megjavulni, csak lecserélődni, hogy mikor azt még nem tudom. Majd egyszer.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12168) katt777 válasza Jorus (#12165) üzenetére


katt777
félisten

Sigil Stone Chest: Pont a nyápicnak kell.
Jó ugrókával (legális), ha gyúrsz rá, vagy tcl-lel (fél-legális) bejutsz (esetleg "disable" a kapura).

Varlaisaran: A régi modokat rendezgetve eszembe jutott, hogy volt az, amelyik jelezte, ha valamit már átvizsgáltam (hordó teteje félre, láda nyitva, stb.), csak vmelyik más mod felülírta, és nem működött. Van erre vmi megoldás? (Esetleg másik mod.)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12169) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Új vagyok az Elder Scrolls világában és az Oblivionnal kezdtem épp játszani. Két rövid kérdésem lenne:
- Honnan tudom, hogy 1-1 quest vagy épp a mobok amikkel találkozok az én szintemen vannak-e vagy épp túl erősek nekem?
- Már több órája játszok és még mindig csak level 1-es vagyok. Ez itt normális?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12170) genndy válasza Tigerclaw (#12169) üzenetére


genndy
addikt

- Játék hozzád igazítja az ellenfelek szintjét mindig. Ha küldetésnek szintkorlátja van, azt jelzi a naplód (fölveheted de nem tudod tovább csinálni).
- Aludj, csak akkor lépsz szintet

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12171) katt777 válasza Tigerclaw (#12169) üzenetére


katt777
félisten

Sose lépj szintet, amíg nem használtad ki mind az 5 oktatást, illetve célszerű 1-1 szinten mindig azonos osztályba tartozó képességeket használni. Így tudod csak maximálisan fejleszteni a karaktert. Nem mindegy, hogy 1-2-3 pontot tudsz emelni valamin, vagy akár 5-öt.

genndy: Egyébként ez teljesen életszerűtlen. A valós világban álmodban nem tudsz szintet lépni, még alvajáróként is orra esnél. :(((

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12172) Jorus


Jorus
nagyúr

Jelenleg épp a Chorrol-i kastélyt fosztogatom tematikusan, ha már épp arrafele jártam egy másik kastély okán... :) A lökött countess megbízott egy kisebb nyomozással, és ideadta a kastély szinte minden kulcsát. :D Nem kellett volna. Busás loot esett le. Most következik a városi küldik teljesítése és a város minden házának kifosztása.

Arra még mindig nem sikerült rájönnöm, hogy miért köt le jobban az Obli világa, mint a Skyrimé. Tényleg nem tudom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12173) Kareszovics válasza Jorus (#12172) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Arra még mindig nem sikerült rájönnöm, hogy miért köt le jobban az Obli világa, mint a Skyrimé. Tényleg nem tudom."

Én megmondom Neked nagyon szívesen. Kevesebb intrika, kevesebb politika, kevesebb "életszerű" dolog. Sokkal mesésebb, sokkal színesebb, sokkal varázslatosabb.

Sokkal hosszabbak és jobbak a faction/guild küldetések Oblivionban. A Skyrim Companion, illetve Mage Guild line-t minősíteni nem tudom... Ami ér valamit az a Thief Guild, illetve a DB (mondjuk Oblivionban is ez a kettő volt az "erős").

Egyértelműen több a humor Oblivionban.

Fentiektől függetlenül van valami a Skyrimban ami mégis feledhetetlen "alkotássá" teszi. Nyers, hideg, kegyetlen.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12174) katt777 válasza Jorus (#12172) üzenetére


katt777
félisten

Bravilban van ügyes kis bejáró, ha jól rémlik, úgy izgalmasabb kirámolni.

Skyrimnak lqrták az irányítását, én leginkább ezért kedvelem jobban Obliviont, mert a más hangulat bejön, illetve sajna a fejlesztési rendszerért felelősöket is kikötném valahova sárkányfogat számolni gyehennázás közben (ez viszont legalább megoldható godolva

Kareszovics: Hát, a társak iq-ja elég szerény, vsz. született steam-felhasználókhoz igazították. :DDD Azt meg, hogy mi hova vezet, lényegében szinte lutri kitalálni, aztán tölthetsz vissza 1 héttel azelőtti mentést, kidobva fél napnyi játékot az ablakon, ha kiderül, hogy megszívatott.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12175) katt777


katt777
félisten

Skyrimhoz találtam egy 100 modos Winter Overhaul csomagot, kíváncsi vagyok, milyen lehet, illetve mennyire übereli a sima Skyrim/Dawnguard Overhault. Valamit kell tudnia, mert 10GB. Oblizni sajna még mindig nem volt érkezésem, karakterem ott hal bele az unalomba a fogadó mellett 0. szinten, kicsámborogva a csatornákból. Pedig kíváncsi lennék Asgardra, csak oda meg nem ajánlott lvl30 alatt menni, az meg még annyi meló, mert régi kari meg más modokkal mentve, nem működne.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12176) katt777


katt777
félisten

Vajon lesz rá időm a köv. 4 napban? :F

Jut eszembe: IC mod bezavarhat Asgardba? Tudom, hogy nem "oda hat", de azt nem, nem ír-e át valamit suttyomban, ami aztán majd bugokat okoz.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12177) Jorus


Jorus
nagyúr

Időközben lvl19 lettem, és átléptem az 50. órát. Közben nem történt semmi, amióta visszatértem SI-ről, elzarándokoltam Bravilból Chorrolba, IC-n keresztül, és most a tengerpart felé tartok néhány dwemer motyó felkutatása végett... :)

Ha holnap, holnapután sz*r idő lesz, akkor sör, pizza, Obli! :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12178) katt777 válasza Jorus (#12177) üzenetére


katt777
félisten

DU dolgozom, addigra hozok pár shotot, mit sikerül beinizálni QTP3 nélkül. BC-t nem lepítettem még te, de úgyis csak barangoltam pár percet IC-től délre.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12179) katt777 válasza katt777 (#12178) üzenetére


katt777
félisten

Úgy rohantam, otthon hagytam. :((( :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12180) Jorus válasza katt777 (#12179) üzenetére


Jorus
nagyúr

Bahh... pedig erre vártam egész nap... :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12181) katt777 válasza Jorus (#12180) üzenetére


katt777
félisten

Sejtettem! :D :R Igyexem jó magas helyekről messzi látképeket lőni.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12182) Jorus válasza katt777 (#12181) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jóvan, nyomassad! :)

Én időközben már 60 óránál járok, lerendeztem a szellemes problémát a Castle Seaview-ban és épp indulok kelet felé, hogy egy orgyilkossággal beugorjak a DB-sek közé. :) Apropó, Seaview másnál is marhára optimalizálatlan. Kerek erdő közepében simán 40-50 FPS-sel nyomulok, de a kastélynál és a kastélyban ilyen 18-25 között ingadozik, ami bosszantó kicsit, mert amúgy marhajól meg lett csinálva a kastély, ez a legjobban, legélethűbben kidolgozott épületegyüttes. Szal olyan logikus a felépítése, van pl. fürdőkád meg pottyantós budi, meg faja fabútorok és cserépkályha is. :)

A DB végén elvileg van egy mod, ami fent van, és amivel be lehet indítani asszem a Chorrol-i DB-t is, arra kíváncsi vagyok erősen. A helyszínt már láttam, jól néz ki (sokkal jobban, mint a Cheydinhal-i pecó), de egyelőre nem lehetett ott semmit sem csinálni, csak járkálni.

Közben meg lvl22 is lettem, szal már nehezedik a pite. Minden barlangban vagy 10 goblin warlord randalírozik, nagy élmény, mondhatom. :D Sokszor kevesebb a loot, mint amennyibe az ellődözött nyílvesszők kerülnek. Szal át kell állnom destrukcióra lassanként.

Ja, meg beröffentettem az Imperial Orreryt is. Még mindig marhajól néz ki, és még mindig nem értem, hogyan és hol fér el az ott a toronyban. :D Talán majd Varla megmagyarázza. :)

Ja, a Seaview kastély alatt találtam egy dwemer tengeralattjárót, és benne egy jó kis búvárkund sisakot, szal most így néz ki a karim:

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12183) Kareszovics válasza Jorus (#12182) üzenetére


Kareszovics
addikt

Eddig minden tiszteletem a Tied volt, de azt a "sisakot" sürgősen műccsed lefelé, mert borzalmas. :D :D :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#12184) genndy válasza Jorus (#12182) üzenetére


genndy
addikt

Az a sisak! :Y
Kiégett a szemem :O

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12185) Jorus


Jorus
nagyúr

Csak azért reagáltok így, mert még nem láttátok a karim arcát. :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12186) Jorus


Jorus
nagyúr

Támadt egy kis gondom. Amióta elértem a Journeyman szintet (50-es skill) Mercantile-ból, azóta az utolsó csöves boltos is ilyen arzenállal fogad a semmi közepén:

Ez nekem nem tetszik különösebben, és nemtom, hogy ez most vmi mod vagy vmi unofficial patch izé okozza-e. Merthogy eddig ilyen nem volt, és csak annyi változott, hogy elértem az 50-es skillt, és írta a gáma, hogy most már bárkivel bármit tudok üzletelni. Na, de az így picit túlzás, nem? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12187) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem el játszani a játékkal eddig tetszik, elég sok időmet elveszi. :B (Nem tudom, hogyan kerülhette el a figyelmemet idáig...)
Van valami hasznos tipp, vagy hasonló, amit érdemes tudni? :)

(#12188) genndy válasza Jorus (#12186) üzenetére


genndy
addikt

Ez mod. Eleve enchantolt nyilak nincsenek is a játékban.

Sspot: igen, egy 200-250 órás játékban rengeteg tippet lehet adni. Mire vagy kíváncsi? :)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12189) #81999360 válasza genndy (#12188) üzenetére


#81999360
törölt tag

Húh, 200-250 órás? Jól hangzik :C Már kezdtem unni az 2-3 nap alatt kitolható RPG-ket.
Semmi specifikusra nem gondolok itt, csak ha esetleg van valami amit érdemes tudni, mielőtt jobban belemerülök.

(#12190) katt777 válasza #81999360 (#12189) üzenetére


katt777
félisten

1. hsz. Okkal van a címbe írva. :P
200-250 órával még ki sem játszod, ha mindent akarsz, ráadásul a felénél úgyis rájössz, hogy tök rosszul csináltál mindent, és újrakezded, aztán a 3. karakterrel majd belejössz. :DDD

Jorus: Az hagyján, hogy megint otthon hagytam, de akárhova gyorsutaztam, mindenhol éjjel, köd, v. eső volt. :Y :W Mondjuk esőben legalább lehet tolni a grafikát. Bravil elég gáz BC és QTP nélkül, többi városba még nem mentem be (ide is úsztam a kapu alatt).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12191) genndy válasza katt777 (#12190) üzenetére


genndy
addikt

Van konzolparancs bármilyen időjárásra. [link]
Pl. derült napos: sw 38EEE

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12192) katt777 válasza genndy (#12191) üzenetére


katt777
félisten

Tudtam, vazze, csak nem sejtettem! Rég obliztam, eszembe sem jutott. :B :D :W

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12193) Jorus válasza katt777 (#12192) üzenetére


Jorus
nagyúr

Franco! :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12194) Jorus válasza genndy (#12188) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hááá, azé' vanni vannak szép számmal, csak nem igen kaphatók boltokban. :) Az érdekes egyébként az, hogy nem tettem fel új modot a játék kezdete óta, és eddig nem volt ilyen spéci cucc senkinél, csak a Black Market-en.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12195) katt777 válasza Jorus (#12194) üzenetére


katt777
félisten

Akkor valaki titokban odalopta a tolvajcéhtől. :U Van egyébként enchanted arrow spell mod. Nem steamezel?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12196) Jorus válasza katt777 (#12195) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem, mert aszontad, hogy ne steamezzünk.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12197) katt777 válasza Jorus (#12196) üzenetére


katt777
félisten

Most is azt mondom. ;)

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12198) katt777 válasza Jorus (#12196) üzenetére


katt777
félisten

Működik még a szervered? Csak mert a RIOS szétcseszi a képeket, még a bios beállításaimat is olvashatatlanná tette. Oda tölteném fel akkor a képeket. Ja, és készítettem egy 47p-es kisfilmet a régi, birodalmi barangolásokból (IW, BC, QTP3, stb), feltölthetem azt is, ha érdekel valakit nem olyan apró darabokban, mint ahogy most fent van (ha még).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12199) #81999360


#81999360
törölt tag

Most vámpír lettem egyik pillanatról a másikra. Waterfronton aludtam a nagy hajóban. (mivel kinyírták egymást a kalózok) Olvastam neten, hogy lehet valami ellenszert készíteni, de egyelőre tetszik a dolog. Bár az nem annyira, hogy megsülök a napon. Mennyire leszek akadályozva később emiatt?

(#12200) katt777 válasza #81999360 (#12199) üzenetére


katt777
félisten

Megsülsz a napon.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.