Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) genndy válasza Jorus (#12049) üzenetére


genndy
addikt

Szerintem akkor te soha nem láttad a valódi QTP3-t, mert tudtommal bármilyen textúracserénél invalidálni kell...

Bezony, írja:
"Installation-
Extract the OMOD to your C:...\Oblivion\obmm\mods folder. Then, start up OBMM, and double click on the mod to activate it. After you have activated it, click on Utilities then Archive Invalidation. Click the bubble for BSA alteration, check mark the box for Textures, and check mark the box for Generate archiveinvalidation entries on hash collision. If you want to know why you did all that, scroll down to number 4 in Qarl's Installation section in his readme (which I have included with the download), and he explains it a little more. NOTE: The mod might take a while to install, this is normal, and its just because this is such a big file."

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12052) Jorus válasza genndy (#12051) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azért a QTP3 elég feltűnő jelenség. :DDD

De most mindjárt megnézem a 4-es fejezetet, hátha megértem a működését is.

Apropó hogy lesz a letöltött file-okból OMOD?

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12053) Jorus válasza Jorus (#12052) üzenetére


Jorus
nagyúr

Na, jó leradírozom, és felrakom újból, elkeveredtem a patch-ek között kicsit. Ha a GOTY verziót rakom fel, ami ugye a v1.2.0416, akkor milyen patch-ek kellenek? Sima Obli és SI nyilván nem. Unoff Obli-ból a legújabb? 3.4.5? Unoff SI-ből 1.5.3? Unoff Mods-ból 18?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12054) katt777 válasza Jorus (#12053) üzenetére


katt777
félisten

A legfrissebb unoff mindenből, csak aztán mit vág haza... :U
Ja, QTP3 észrevehető, főleg FPS-en. Egyébként a legegyszerűbb, ha megnézel egy ajtót, azon tutira látszik, vanilla, inproved doors, vagy QTP. Egyébként még mindig nem jutottam el a továbbjátszásig, pedig kíváncsi lennék Asgardra, csak hát oda meg nem célszerű lvl1 karakterrel menni...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12055) Jorus válasza katt777 (#12054) üzenetére


Jorus
nagyúr

A patch-ekkel volt a baj, marha régieket tettem fel elsőre, az kavarhatott be. Végül nem pakoltam újra a játkot, csak felraktam mindegyikből a legújabbat és most faja. Most már megvan a fű is.

Abban meg egyetértünk, gondolom, hogy ez nem vanilla rücsök. :)

Ez az asgardos téma ez micsoda egyébként?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12056) Arkennys válasza genndy (#12046) üzenetére


Arkennys
addikt

köszi, és jorusnak is. Bár nekem olyan gépem nincs, mint neki (leírásomban nekem is kint van), de úgyis 1280*1024 ben fog menni, majd meglátom. Gondolkozok rajta mostanság, hogy előveszem megint, és így kiviszem modokkal. Régi mentésemet tudom úgy folytatni, vagy ajánlott full újat kezdeni? (régi mindennemű mókolásmentes játékban keletkezett)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#12057) katt777 válasza Arkennys (#12056) üzenetére


katt777
félisten

Tudod a régit is folytatni, az új küldetéseket és egyebeket szépen bedobja majd.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12058) Jorus


Jorus
nagyúr

Na, elégedett vagyok az eredménnyel. :) Érdekes, hogy ez a füves mod jóval kevésbé vehető észre az átlagos FPS változásában, mint gondoltam. Azt hittem, hogy rendesen megfekteti a gépet, de nem, csak a map töltéseknél érezhető egy minimális döccenés - gondolom több adatot kell betolnia, vagy ilyesmi.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12059) katt777 válasza Jorus (#12058) üzenetére


katt777
félisten

No de ez iniből is kihozható, meg még több is. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12060) Jorus válasza katt777 (#12059) üzenetére


Jorus
nagyúr

Iniből hogy füvesíted azokat a területeket, ahol gyárilag nincs fű?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12061) Jorus


Jorus
nagyúr

Felment még a Character Overhaul, nagyon penge, meg felraktam a Unique Landscapes-t, de az olyan szinten bebugzott, hogy csontra fagyott a gép, és hazavágta az OBMM-et is, anélkül meg a gáma sem indult el, újra kellett rakni az OBMM-t. :)
OBSE, OBGE témákat is néztem, de az egyelőre magas, remélem, majd Varla hozzászólásait feltúrva megvilágosodok.
És megtaláltam a Katt által emlegetett modot is. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12062) Varlaisaran válasza genndy (#12046) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Játszás közen ritkán jut eszembe shotolni, ha valamikor eszembejut, csinálok a kedvedért. De felteszed, megnézed, meglátod, neked is épp ugyanúgy fog kinézni ahogy nekem. Hi-res texturákkal a grass maga nem szebb itt sem, ugyanaz az eredmény, hanem a világgal, és a körítéssel együtt alázza porig. De nem kell nagy képzelőerő ahhoz hogy rájöjjön valaki, miért lehet vegetation/flora téren rommáverni a havast. Origami fákból bokrokból szép nem lesz. Pont fel is vetettem nemrég valamelyik threadben. Oké, ha mindennel elkészülünk, mi lesz a fákkal? Hogy lesz Great Forest meg viharban hajladozó tölgyerdő stb. azokból a fának szánt, merev, kocsonyaként remegő keszekuszapoligonos szarokból? Összkép, összhatás. A bensőben fakasztott báj, szépség, és élmény, amit nem a fúhádé texturákkal és a kutyafarka shadereffektekkel érünk el. A Skyrim számos (és jogos) előnyét sokezerszer kitárgyaltuk több kontextusban is, de ez a terület speciel nem az amit ide sorolunk.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12063) katt777 válasza Jorus (#12060) üzenetére


katt777
félisten

Hol nincs? Max Bravil környékén, de oda nem is való. Amit linkeltél, ott van alapból. Ha nagyon min-re teszed a fűmegjelenítést, még az utak nagy részét is befüvesíti.
Amúgy invalinvaliddel sem lett jobb LODgen, ua, mint iniből.
Eddig is megvolt az a mod. ;)

Varlaisaran: Füvet Obliban ini-ből kell széppé varázsolni, sok lehetőség van rá.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12064) Jorus válasza katt777 (#12063) üzenetére


Jorus
nagyúr

Cimbora, mikor játszottál utoljára a játékkal? :)
Tessék, egy példa a mod-hoz csatolt képek alapján. Vilverin default állapotban:

És a mod után:

Persze, neked megvolt, de én nem tudtam, miről karattyolsz itt Asgaard-dal kapcsolatban. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12065) katt777 válasza Jorus (#12064) üzenetére


katt777
félisten

Hát, ilyen helyeken nem néztem, és egyébként régen. :B Azért lássuk be, ahol romok vannak, ott nem nő fű, mi több, gyakran így keresik a régi romokat. De honnan is leszedhető ez a mod?

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12066) Jorus válasza katt777 (#12065) üzenetére


Jorus
nagyúr

Grass Overhaul Mod és Full Grass.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12067) katt777 válasza Jorus (#12066) üzenetére


katt777
félisten

Thanx. :R megnézem majd, lesz-e változás. Egyelőre iniből annyit értem el, hogy a halászkunyhó/fogadó mellől fent a dombon még látszanak fűfoltok, (ez már nem fű) meg persze lovas a távolban, de az is érdekes, amikor a tó túlpartján látok 2 alig pálcikának tűnő emberkét egymással harcolászni. Csak tényleg az a gát, hogy objektumokat "oda lehet tenni", a tájat meg nem annyira, pl. fasűrűség is inkább a látóhatáron jelentkezik, közelebb nem.

Mind2 kell? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12068) kiskornel válasza Jorus (#12061) üzenetére


kiskornel
addikt

Mondjuk én nem értem, hogy miért szenvedtek azzal, hogy nézzen ki a karakteretek. Nincs olyan nézete, mint a Skrymiban, hogy befordítod a kamerát, és ránézel az arcára. Ez amerre fordítod a nézetet, arra fordul a fejével... szóval csak konzol cuccokkal lehet elérni, hogy lásd az arcát a karakterednek. Én nem foglalkoznék vele, mert minden ilyen csak a teljesítményt darálja, és nincs semmi, de semmi értelme.

Ha jól emléxem,akkor az invalidation meg az, hogy ne az eredeti becsomagolt fájlokból vegye a textúrát/adatot, hanem a bemásolt fájlokból.
Ha tévedtem, akkor úgyis kijavítanak. :DDD

(#12066) Jorus: köszi a modokat! kiprószálom. Most, hogy vettem egy 250G SSD-t van rá bőven helyem. Eddig még csak a Skyrim futkoz róla.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#12069) Cucuska2 válasza Jorus (#12064) üzenetére


Cucuska2
őstag

A francia Oblivionnal ugye tudod, hogy megmelengetted a szívemet? :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12070) Jorus válasza kiskornel (#12068) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egyrészt Obliban is szembe tudsz fordulni a karakterrel, csak nyomva kell tartanod a nézetváltó billentyűt. Másrészt én biztosan nem szenvedek azzal, hogy hogy nézzek ki a karim, hiszen úgysem látom játék közben, max a karakterlapon. De itt nem is erről van szó, mert nem azért jó ez a mod, hogy a saját karid jól nézzen ki, hanem azért, hogy a karakter mellett mindenki más normálisan nézzen ki az egész birodalomban. :) A többi karaktert meg azért elég sokszor látni ugye.

A füves modokat Varla ajánlotta, én csak alkalmaztam. ;)

Cucuska2: most nézem, tényleg francia a screenshot. :DDD

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12071) Cucuska2 válasza Jorus (#12070) üzenetére


Cucuska2
őstag

Na, pedig kezdtem megörülni, hogy végre egy sorstárs, aki franciául tolja az Obliviont. ;)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12072) katt777 válasza Jorus (#12070) üzenetére


katt777
félisten

De csak addig látni őket, amíg le nem lövöm mindet... ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12073) Jorus válasza katt777 (#12072) üzenetére


Jorus
nagyúr

Boltosokat is halomra lövöd, te vérengző viking? :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12074) katt777 válasza Jorus (#12073) üzenetére


katt777
félisten

Hát, ha a fogyasztóvédelem nem segít... :U Sajnos elég rugalmatlanok az alkudozásban. :((
Azt viszont máig nem értem, hogy miért nem lehet az árukészletből lopni. Értsd: ami készleten van, az nincs ott az üzletben, mintha az árus egy rahedli cuccot mindenhová magával cipelne. De a hálószobába v. a pincébe sem dugják. :U Pénzt dettó.
Nincs olyan mod, hogy ha fegyvert rántok, átadják a pénzüket és az árukészletet? :F Vagy ha legalább megidézem a sárkányomat... :O

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12075) Varlaisaran válasza katt777 (#12074) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

De lehet. Van "vendor chest", ez egy logikai tároló csak bartert bonyolító npc-knek, valójában ebben van az árukészlet, ami emlékeim szerint nem statikus. Bent a boltban tcl, a padló alatt van egy vagy két láda.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12076) Jorus válasza Varlaisaran (#12075) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az mitől lehet szerinted, hogy IC Market District-ben két helyiség elfordult 90 fokkal? :) Egészen pontosan a The Merchants Inn és az Edgar's Discount Spells helyiségek fordultak el 90 fokkal horizontálisan. Tehát bemegyek, és odabent el van fordulva a map. Rossz helyen van a lépcső, átlátszó a plafon, az ajtónyílás egy fekete lyuk, ahol le lehet esni, és nincs ajtó, tehát ki sem lehet menni többet, ha egyszer bementél. Megnéztem az összes többi helyiséget, de ott rend van, csak ez a kettő bolondult meg. Kikapcsoltam a BC modot, de semmi változás, nem tudom, mi írhatta felül őket, és azt sem, hogy miért pont ezt a kettőt érinti a probléma. Nem nagy érvágás a dolog, nem nagyon hiányzik egyik sem, csak érdekességképp említem. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12077) genndy válasza Varlaisaran (#12075) üzenetére


genndy
addikt

Igen, de ehhez normál játékkal nem férsz hozzá.
Azt én is sajnálom egyébként, hogy a boltokat igazából nem lehet kirabolni: hiába van az árusnál egy jó kard, vagy páncél, amit ellopnál, az üzlet zárása után nem lesz a boltban, hiszen a "boltosnál" van.
Viszont Skyrimban észrevettem, hogy (főleg alkimistáknál) eltűnnek azok a kirakott cuccok amiket éppen megvettem (pedig ott is ilyen rejtett ládával van megoldva a vásárlás). Vagy akkor valahogy vegyítették, mindenesetre életszerűbb hogy azt vehetem meg amit látok is.

Jorus: én is BC-re gyanakszom pedig. Mentés azelőttről, mielőtt föltetted a BC-t? Esetleg új játék BC nélkül, csalással irány a Market District, és ellenőrzöd?

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12078) Varlaisaran válasza Jorus (#12076) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

De jókat tudsz kitalálni:D Az elfordult modell "alatt" nincs ott a rendes eredeti modell helyes állásban, vagyis nem egy elfordult klón van rajta? Ha nem akkor összes mod off. Ha mod nélkül jó, akkor kizárásos játékkal kitalálod mi okozza. Ha mod nélkül is ilyen, akkor valami hozzányúlt a perzisztens referenciákhoz, az pedig mentésbe kerül, igy elvileg irreverzibilis, de ez ritka eset. Ez önmagában nem jelent sokat, de lehet mást (fontosat is, amiről még nem tudsz) is elállított valami, az már nagyobb baj.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12079) genndy válasza Varlaisaran (#12078) üzenetére


genndy
addikt

Bármilyen mod hozzá tud egyáltalán nyúlni a "perzisztens referenciákhoz"? (ez olyan szép, hogy muszáj használnom :D ) Azok nem az .esm-ek, amit mod nem is tud módosítani? Arra csak hivatkozhat, nem? :F

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12080) Varlaisaran válasza genndy (#12079) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Hogy a BCnek eleve van saját mastere, egyenlő felülbírálati joggal mint az Oblivion.esm, az egy dolog, de esp-ből is módosíthatók trükkös referenciacserével, annakidején kellett is használnom valami bugfixhez. A pers ref-el általában kapcsolatban vannak ilyen-olyan scriptek, logikai vackok, vagy akár más, látható objektumok, ezért elég a lánc egy tagjának nem üzemszerű megváltozása, és visz magával mindent (pos/rot xyz, scaling), visszaállni pedig nem fog, vagy csak uj/másik mentéssel lesz jó.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12081) Jorus válasza genndy (#12077) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nincs vanilla mentés, egyből fullos modos indítás volt.

Varla: ha hazaértem, levideózom és feltöltöm, hogy lásd, mi az ábra. Amikor először láttam, fullosan Mátrix fílingem volt. Mondom de jó ez a lépcső, meg hogy alatta van az asztal. Elintézem a boltossal, amit akartam, aztán fordulok meg és nincs ajtó. :D Járok körbe, sehol semi. Félelmetes volt. :)

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12082) Jorus válasza Jorus (#12081) üzenetére


Jorus
nagyúr

Akármi volt, elmúlt. Ejj.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12083) kiskornel


kiskornel
addikt

áááááá... most, hogy van SSD-m, át kell rá pakolnom a játékot. Steames verzió. Bepróbálkoztam az MKLINK /D paranccsal, hát jól elszáll hibaüzenettel.
Steames progi telepítése máshova, meg
1. Lementek mindent
2. Uninstall játék
3. Install játék... LE KELL TÖLTENEM AZ EGÉSZET. (amíg nem tölti le, nem is hozza létre a végleges install könyvtárat)
4. Felülírni a régi fájlokkal
Ez mekkora szívás.

Fent van a Witcher2, Skyrim, Obli... Ezt mire mind letöltöm...

Nincs valami más technika, amivel szabadon lehetne mozgatni...

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#12084) #24650752 válasza kiskornel (#12083) üzenetére


#24650752
törölt tag

Miért kellene az egész klienst és az összes játékot ezért újra letölteni és telepíteni?

1. Steam kliensben Steam fül > Beállítások > Letöltések > Steam könyvtár-mappák. Itt hozzáadsz egy új Steam könyvtárat, ami az SSD-n van.
2. Fogod a telepített játékot és átmásolod mindenestül az SSD-re az újonnan létrehozott mappába. Az alapstruktúra így néz ki: X:\Steam\SteamApps\common\. Érdemes ezt lekövetni és ilyen formában létrehozni az új meghajtón (tehát csinálni ugyanúgy common mappát és abba másolni az előző common könyvtárban megtalálható játékot).
3. A kliensben jobb klikk a játékra: Helyi tartalom törlése...
4. Jobb klikk rá újra: Játék telepítése...
5. A válassz telepítési helyet opciónál az SSD-re mutató könyvtárat jelölöd ki. Ekkor nem fog letölteni semmit, hanem egy Oblivion létező fájljainak felderítése felirattal leellenőrzi a meglévő állományt és kész is. Mivel SSD-ről van szó, valószínűleg ez sem fog sokáig elhúzódni.

(#12085) kiskornel válasza #24650752 (#12084) üzenetére


kiskornel
addikt

Na ja, ezr írják másutt is, de mikor a telepítés elkezdödik, mindenképp le akarja tölteni a cuccokat. Helyi fájlok ellenörzésére azt irja ok, de mikor rábökök, hogy játék inditása, kiirja, hogy még 3 ora van hártra. Ha letöltötte, még az ini fájljait is felülirja a gyári alappal. Mindegy, csak a witcher 15G. Mire azt letölti 2.5M/s-sel.

Éehet, hogy ez az új steam kliens frissítés miatt van.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#12086) genndy válasza kiskornel (#12083) üzenetére


genndy
addikt

Pedig mklink /D gyönyörűen működik. Rosszul írtad be a parancsot. Én már jópár játékot átpakoltam így és szó sem volt semmilyen uninstall/install szenvedéssel. Jól kell beírni a parancsot.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12087) #24650752 válasza kiskornel (#12085) üzenetére


#24650752
törölt tag

Tuti, hogy te rontasz el valamit. Most próbáltam meg a DotA 2-vel (kliens: 2014. feb. 25.; API: v013) és működik. Sőt, mklinkkel is megy.

mklink /D C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps X:\SteamInstalls\steamapps

(#12088) katt777 válasza Varlaisaran (#12075) üzenetére


katt777
félisten

Hát ez új! :C

Jorus: BC nem okoz ilyet, csak a Bank-modot zárja le, ha fent van. Valami más modul akadhatott össze. Kezdheted egyesével tesztelni (vagy felező módszerrel, az kevésbé időigényes). Az összes egyéb hiba BC esetében az, hogy ha IW is fent van, Bravil végében arrébb tesz (a semmibe) 2 ablakot, illetve az arborétum fölé kerül egy oszlop nélküli lámpa. Én legalábbis mást nem találtam.

kiskornel: Steam sucks. :P Lemezes verziót oda rakod, ahova akarod, reg-ben elérési utat módosítva.

Csol-T: Azért lássuk, be, nem az lenne a user dolga, hogy minden f.szságot kavarjon, csak mert másik mappába akarja telepíteni a játékot.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12089) kiskornel válasza #24650752 (#12084) üzenetére


kiskornel
addikt

(#12084) Csol-T: most raktam fel a Witcher 2-t, és annál valóban működött. Nem értem, hogy Oblinál miért nem... :F Mind1 már minden játékom fent van.

MKLINK /D parancs meg működött, mert onnan indult el a főmenü. Ha rányomtam, akkor átugrott a linkelt helyre. Ám ha már el is indítottam a főmenüből a játékot, hibaüzit kaptam.
Talán az ini lehetett a probléma. Kis geco steam azonnal nullázza az iniket, ha nincs rajt readonly. Csinálgattam "utolsó jó" könyvtárat, és a biztos iniket le szoktam menteni.

Köszönöm a segítséget mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#12090) Jorus válasza katt777 (#12088) üzenetére


Jorus
nagyúr

No, de már megjavult, mondom. Nemtom, mi volt az oka, de már nincs elfordulva a map. Kicsit birizgáltam az LO-n, lehet az oldotta meg a dolgot. Vagy a manók. :)

Egyébként lvl4-en vagyok már, altmer varázsló, conjuration, destruction vonalon. Formabontó módon kis Cyrodiil-i kalandozás után egyből SI felé vettem az irányt, mert ott már tényleg évek óta nem jártam. Nagyon gyilok és egyben szép hely. :) Mondjuk lvl3-on kicsit szuicid-jelleget ölt a dolog, de a táj kárpótol a nehézségekért. Ja, kicsit nehezen akartak átengedni a kapun, mondván, hogy nem punkt rám vártak, sokkal inkább egy bajnokra. De aztán megértettem velük, hogy meg fogom tudni oldani az őrült úr problémáit.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12091) Jorus


Jorus
nagyúr

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12092) kiskornel válasza Jorus (#12091) üzenetére


kiskornel
addikt

Ez hol van? Valamelyik kiegészítő, vagy MOD? Ilyen fák nincsenek az alapjátékban.Sárga égbolt?

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#12093) genndy válasza kiskornel (#12092) üzenetére


genndy
addikt

Shivering Isles, Sheogorath birodalma, a hivatalos nagy DLC. Pedig Jorus írta is hogy oda megy :)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12094) katt777 válasza Jorus (#12090) üzenetére


katt777
félisten

Változott valami az elmúlt években? :F

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12095) Jorus válasza katt777 (#12094) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mármint Sheogorath birodalmában? Hmm... ja, jobb lett a Golden Saint-ek hátsója. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#12096) katt777 válasza Jorus (#12095) üzenetére


katt777
félisten

Ezek inkább elvonási tünetek, szerintem... :P Nude mod? :DDD

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12097) Arkennys válasza Jorus (#12095) üzenetére


Arkennys
addikt

Haladás, haladás :D Bár a darkosabbak jobban bejönnek :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#12098) katt777


katt777
félisten

Basszus, már megint elhatárvidékeltem az időt (nem lehet értelmesen kilépni abból a sz.rból), pedig meg akartam nézni a fűmodot, és hozni pár shotot. Talán holnapra meglesz. :B

Arkennys: Na, akkor Dark ?? II. Király. Nem a souls, hanem az a démonná alakulós (nem jut eszembe a pontos cím, annyira lefoglalt :DDD :B ), nekem nagyon bejött. :C

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#12099) Varlaisaran


Varlaisaran
senior tag

Tegnapelőtt a Blood of Daedra küldit vittem, sajnos a jó kis 460GS-em igen látványosan jelezte hogy hamarosan itt az idő, mennie kell. Így hát jön az én saját kis IRL-Find the Heir questem, hát nem örülök...

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12100) Jorus válasza Varlaisaran (#12099) üzenetére


Jorus
nagyúr

Paradise-t nem csípte a vas? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.