Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tudomány, oktatás  »  Fizika topic

Hozzászólások

(#674) leviske


leviske
veterán

Egy ember, aki 7.-től 9.-ig 4-es/5-ös volt Fizikából és utána, 11.-től érettségiig ugyan annál a tanárnál folyamatosan romlottak az eredményei, annak mennyi esélye van fél év alatt, kedv és szorgalom nélkül felkészülni emelt szintű fizikára? :)

Van rá esély, hogy újra megtudjam szeretni a fizikát? Találkozott már valaki olyan fizikatanárral, aki olyan sz@rul tartotta az órát, hogy egy idő után inkább csak aludtam, vagy be sem mentem. (pedig én a minta diák kategóriába tartoztam mindig is...) Esetleg lehet, hogy én nem értettem az anyagot és ezért tartottam unalmasnak?

Tanulni soha életemben nem tanultam itthon, csak néha irodalomra verseket, de azokat is inkább míg a többiek feleltek és abból, vagy míg mentem a suliba. Fizikát, míg jól ment, az órán tanultam meg, ahogy a matekot és többi elméleti tárgyat. Hogy kell tanulni könyvből (fizikát/matekot)? És melyikből érdemes? :F

Mint írtam, fél éven belül fel kéne készülnöm fizikaérettségire és nem tudom, hogy neki induljak, vagy inkább keressek olyan szakot, ahova nem kell? :)

Még megjegyezném azt, hogy világ életemben fizikából akartam érettségizni. 9.-ikben kifejezetten imádtam és ha nem kellett volna sulit váltanom, akkor 11.-ikben letettem volna előrehozottan a fizika emeltet (vagyis ez volt a tervem).

Útvonal

Fórumok  »  Tudomány, oktatás  »  Fizika topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.