Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24732) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Üdv!
Olvasgattam a téma összefoglalót, de mivel totál nem értek a drónokhoz, azért nem értettem ám meg mindent. :B
Az asszonypajtit szeretném meglepni egy olcsóbb darabbal, amivel el tudna lőni 1-2 képet is. Szeret fényképezni, egy drón meg azért adna neki egy kis szabadságot a hobbijához.
Nah igen ám, csak ahogy nézegetettem sikerült is találnom egyet (a téma összefoglaló ajánlatai közül), mégpedig a Syma X5C személyében. Nah de ahogy tovább "okosodtam", láttam hogy ezek a bizonyos kefés gépek 4-5 óra használat után már igénylik a beavatkozást.
Ezután tovább keresgéltem és rá is találtam a JJRC X1-re, ami már ezt a Brushless motoros csapatot erősítí, nah de ehhez meg se kamera se távirányító nem jár.

Nah szóval innentől viszont inkább rátok bíznám magam.
Elmondom mit szeretnék

-Brushless motor (nem akarom néhány óránként szerelgetni, főleg hogy nem értek hozzá)
-6-axis gyro (ahogy olvastam ez ma már alap kell hogy legyen)
-Lehetőleg olcsó legyen (nem akarok rá vagyonokat költeni, mert lehet hogy nem is tudja majd értékelni, bőven ne 100K legyen :B )
-Egy töltéssel azért 7-10 percet bírjon repülni
-A csomag tartalmazza a távirányítót és a kamerát (RTF?)
-Könnyű kezelhetőség (van ilyen? Mármint egy kezdő számára?)
+ Nem hátrány ha van a csomagban az a Landing gear(?)

Kb ennyi. Miket ajánlanátok? :R
Köszi előre is

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.