Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz pietrrr #9765 üzenetére

    mind a OA3 és OA4-nél is van melegedési probléma, köszönjük EU. Nem EU firmware-nél nincs probléma, de sajnos itt 42 foknál ki kell kapcsoljon minden kamerának.

    Van rá megoldás, az SD kártyára egy txt fájl, amivel teszt üzembe helyezed a kamerát és problem solved, de legalábbis nem fog kikapcsolni, de ha leformázod, utána újra rá kell tenni a txt fájlt.

    SeniorTilla: "Motorozásnál a levegő amúgy is hűti"
    Attól függ, hogy mire használod a kamerát, ha ilyen elindítod és vegyen mindent üzemmódban, hát én már araszoltam 39 fokban, ott még a motor hője is rátett, nem volt ott légmozgás egy szál sem, és még a nap is sütötte kívülről. Persze ilyen esetben nem igen van mit venni, ki kell kapcsolni a kamerát.

    twine: van aki komolyan veszi :D , bár az insta 360 x2 és a dji osmo pocket?!, ennél lehetne igényesebb is. (egyébként a pocket a kormányon a finom rezgéstől ki is kapcsol, szóval az nem való motorra)

Új hozzászólás Aktív témák