Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#6897) AuraSync válasza forceberg (#6894) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog

"hogy ne lehessen már csak úgy kukucskálni mindenfelé"
Kocsival mentem el a munkatársam háza előtt a minap és kérdeztem, hogy bent az udvarába kié az a robogó mivel még nem láttam vele közlekedni.
Aszonta rá honnan tudom én azt, hogy mi van az udvarába.
Mondtam neki autóból az ÚTRÓL láttam.

Ahhoz, hogy én megtudjam mi van másnak a kertjében egyáltalán nem kell drón, sőt ha gyalog megyek el a házuk előtt még többet is látni mint az autóból.

Tehát ezek szerint kell szabályozni azt is, hogy amikor valaki háza előtt elsétálok akkor ne nézzek be a kertjébe hanem magam elé nézzek mélyen a földre le vagy éppen kifelé az utcára.
Ugye milyen hülyén hangzik?

Ha lesz drón szabályozás ha nem, ha lesz légtér ha nem, ha lesz korlátozás ha nem akkor is mindig lesz olyan aki a szabályokat felrúgja és nem fogod tudni ezt követni.

Ezek a szabályok arra jók, hogy az olyan drónosok mint én akik nem kémkedésre meg zavarkeltésre használják a drónt jól megszívjam és csak ellehetetlenítsen.

Ha majd egy app-al ingyenesen lehet kérni légteret és azt 10 percen belül megkapom akkor fogok légteret kérni addig csak repkedek ahol akarok amikor akarok. :K (kivétel a tiltott helyeken)

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.