Új hozzászólás Aktív témák

  • tirszin

    senior tag

    válasz NvidiaRTX #5607 üzenetére

    Szép videó! De próbáljátok ki úgy is, hogy nem egy vonalban repültök. Másoknál is gyakran látom, hogy csak előre, oldalra vagy le-fel mozog.
    Sztem sokkal érdekesebb, ha nem 1 dimenzióban mozogtunk a drónnal, hanem legalább kettőben (ívesen), de inkább háromban egyszerre.
    Itt egy példa az összetettebb mozgásra, amit most tavasszal vettem fel, és egy sérült kisfiúnak raktam össze kedvenc zenéjével, aki most tanult meg kerékpározni: https://youtu.be/ZQdovKY1lEw

    Nálam mindig fő szempont, hogy ne csak az üres táj legyen a képen, hanem még mozogjon valami, amit igyekszem ívesen körberepülni, + ha tudok, emelkedni/süllyedni közben és ezalatt a kép harmadoló pontján tartani a mozgó témát. Nem könnyű kiszámolni az íveket, belekalkulálni a drón tehetetlenségét, de így sztem érdekesebb anyagok születnek. Még bőven van mit gyakorolnom, a télen kezdtem el én is a videózást.

Új hozzászólás Aktív témák