Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- V.Milán: Adózás a használtcikkek értékesítése után (egyszerűen)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Rap, Hip-hop 90'
- Gurulunk, WAZE?!
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: MárkaLánc
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Candy
tag
Ebben az esetben a processzorba integrált grafikus elemen (a GPU jobb kifejezés, de ezt együtt kell énekelni, mint a himnuszt) megy ki a diszkrét videokártya által generált/renderelt kép, ami ugyan minimális teljesítményesést eredményez, viszont cserébe átlagos felhasználáskor a videokártya alszik.
máskor kicsit próbálgattam 6900xt-vel, úgy, hogy korábban intel igp, most meg amd igp van
működött, de nem az a baj, hogy kicsit lassabb, hanem az, hogy van egy eléggé érezhető késleltetés
fontos, hogy a kártyára is legyen kötve monitor vagy dummy hdmi plugviszont valószínűleg program függő, hogy mi támogatja és mi nem ezt a setup-ot
Én nvidia oldalon nem nagyon veszek észre lagot, de elmúltak már az idők, mikor kompetitíven játszottam. A dummy pluggal/kártyára kötött monitorral az a gond, hogy akkor a winfos továbbra is úgy gondolja, hogy ébren kell tartania a kártyát, azzal meg a fogyasztás is jelentősen megugrik.
E
-
Candy
tag
Tulajdonképpen bármit, ami Directx12-es. Én Fallout 4 steamet néztem, illetve POE 2 steamet, DX12-vel. Egyébként, ha jól látom, akkor a Gravitymark tud DX12-őt és ingyenes, lehet érdemes rácsekkolni.
https://gravitymark.tellusim.com/
-
tlac
nagyúr
Ebben az esetben a processzorba integrált grafikus elemen (a GPU jobb kifejezés, de ezt együtt kell énekelni, mint a himnuszt) megy ki a diszkrét videokártya által generált/renderelt kép, ami ugyan minimális teljesítményesést eredményez, viszont cserébe átlagos felhasználáskor a videokártya alszik.
máskor kicsit próbálgattam 6900xt-vel, úgy, hogy korábban intel igp, most meg amd igp van
működött, de nem az a baj, hogy kicsit lassabb, hanem az, hogy van egy eléggé érezhető késleltetés
fontos, hogy a kártyára is legyen kötve monitor vagy dummy hdmi plugviszont valószínűleg program függő, hogy mi támogatja és mi nem ezt a setup-ot
-
tlac
nagyúr
10th gen van, 11-től macera. De a 10 is az, ha a fizikai kimenetet is átadnád, bár ez kicsit Win nyűg is. Ryzenen meg teljesen lebeszélt róla mindenki, nem is próbáltam.
Jelenleg a tűzfal/DNS cache/bridge átszabása folyamatban, utána megpróbálom az átadást a win11 VM-nek, de majd rom file is kell meg a fene se tudja még mi...
én próbáltam a 9800x3d igp-jét átadni VM-nek, működik, de reset bug-os (egyszer fogod tudni átadni, ha kikapcsoltad a vm-et, utána már csak a követkető host restart után fog menni)
<hostdev mode="subsystem" type="pci" managed="yes">
<source>
<address domain="0x0000" bus="0x0f" slot="0x00" function="0x0"/>
</source>
<rom file="/usr/share/qemu/vbios_own.bin"/>
<address type="pci" domain="0x0000" bus="0x03" slot="0x00" function="0x0" multifunction="on"/>
</hostdev>
<hostdev mode="subsystem" type="pci" managed="yes">
<source>
<address domain="0x0000" bus="0x0f" slot="0x00" function="0x1"/>
</source>
<rom file="/usr/share/qemu/AMDGopDriver_own.rom"/>
<address type="pci" domain="0x0000" bus="0x03" slot="0x00" function="0x1"/>
</hostdev> -
fkaresz
tag
"A „konfirmál” kifejezés jelentése: megerősít vagy hivatalosan jóváhagy valamit, gyakran vallási kontextusban, például a keresztény konfirmáció szertartásánál."
- innenHa nem rendelkezel a szükséges műveltséggel egy kifejezés megértéséhez, akkor sokkal jobb, ha nem lobogtatod eme műveltség hiányát, hanem csendben utánanézel és örülsz, hogy újabb ajtót tárhatsz a világra.
Szervusz!
Jelenleg 8600G + nevezett x080gpro párost tesztelek, windows 11 alatt.
írd meg légyszíves, hogy konkrétan milyen programot probáljak ki.
Cinebench 2024 / 2026 / geekbench hiba mentesen megy, illetve a régi Crysis 2-t nyúzom vele....
-
Candy
tag
tudja konfirmálni
Úgy érted jöjjön valami egyházfi és tartson valakinek egy hivatalos szertartást, vagy csak a megerősíteni szót keresed?

"A „konfirmál” kifejezés jelentése: megerősít vagy hivatalosan jóváhagy valamit, gyakran vallási kontextusban, például a keresztény konfirmáció szertartásánál."
- innenHa nem rendelkezel a szükséges műveltséggel egy kifejezés megértéséhez, akkor sokkal jobb, ha nem lobogtatod eme műveltség hiányát, hanem csendben utánanézel és örülsz, hogy újabb ajtót tárhatsz a világra.
-
ergoGnomik
aktív tag
tudja konfirmálni
Úgy érted jöjjön valami egyházfi és tartson valakinek egy hivatalos szertartást, vagy csak a megerősíteni szót keresed?

-
Candy
tag
Ebben az az érdekes, hogy ha jól sejtem, akkor ez ugyanaz az RDNA2-es 610M, amire a az a kártya is épült, ami nem volt hajlandó DGPU-ként működni. Mondjuk nyilván mások a szerepkörök.
Esetleg más is tudja konfirmálni, hogy az AM5-ös iGPU-k esetében működik a passthrough?
-
Grougon
tag
9950X3D, ROG Strix X870E-E Gaming WiFi, RTX5080
Apple Studio Displayel hasznom és működik tökéletesen. Megy kamera, hangszóró minden rajta keresztül. -
ViZion
félisten
Én homelabilag még 8th genen vagyok, azon viszonylag egyszerű a passthrough PVE alatt, viszont mintha olvastam volna valami olyasmi, hogy 10-11th gen környékén megvariálták volna és már nem lehet szeletelni az iGPU-t, csak egyben odaadni a guesteknek. Mondjuk egyelőre ilyenre nincs szükségem, mert médialejátszásra dedikált dobozt használok, plusz a projektor meg amúgy is csak fullhd, de lehet ott is azért csinálták, hogy ne kannibalizálja a dGPU piacot, lásd A310.
10th gen van, 11-től macera. De a 10 is az, ha a fizikai kimenetet is átadnád, bár ez kicsit Win nyűg is. Ryzenen meg teljesen lebeszélt róla mindenki, nem is próbáltam.
Jelenleg a tűzfal/DNS cache/bridge átszabása folyamatban, utána megpróbálom az átadást a win11 VM-nek, de majd rom file is kell meg a fene se tudja még mi...
-
Candy
tag
Én homelabilag még 8th genen vagyok, azon viszonylag egyszerű a passthrough PVE alatt, viszont mintha olvastam volna valami olyasmi, hogy 10-11th gen környékén megvariálták volna és már nem lehet szeletelni az iGPU-t, csak egyben odaadni a guesteknek. Mondjuk egyelőre ilyenre nincs szükségem, mert médialejátszásra dedikált dobozt használok, plusz a projektor meg amúgy is csak fullhd, de lehet ott is azért csinálták, hogy ne kannibalizálja a dGPU piacot, lásd A310.
-
ViZion
félisten
nem, itt nagyon sok kavarás van/volt. Intel is változtatott a 11th gen-től, PVE kicsit lemaradt, Meg ugye az IGP az ilyen homelab dolog, nyilván nem nagyon van rá igény, ennek megfelelően nem is túl stabil/egyszerű (a teljes átadás, fizikai port-al együtt).
-
Candy
tag
Benéztem, mert a passthrough-al nekem is volt bánatom (Ryzen 5600G + nV 1050). De látom, h ez Windos...
akkor tárgytalan
Linux oldalról megerősíthetem, h a Ryzen és az erős IGP aranyos, de az átadása/megosztása málnás.
Pedig milyen jó lenne, ha ezt is olyan rugalmasan kezelné a hypervisor, mint a CPU-t vagy a ramot. Napközben segítene a kamerák képét feldolgozni, este -mikor otthon vagyunk- segítene a local AI-nek, mehetne VM-nek vagy akármi.Ez más jellegű passthrough, hypervisor esetén elméletileg nem kéne gond legyen vele, bár ott mintha lett volna valami kavarás, hogy bizonyos funkciók csak Quadrok számára voltak elérhetőek.
-
Candy
tag
Jó estét!
Alábbi gépemben kipróbálnám a PT t de kéne kis iránymutatás mit is kéne próbálnom:
- Ryzen 9 9900X proci
- Asus B850-Plus Wifi
- 2x 16GB Corsair Vengeance DDR5 van
- RX6650 XT
- Win 10 22H2 - 1 hónapos install.Most az iGPU t letiltottam mert ne egye a memoriát ha ugysem használom.
Köszi,
Első körben érdemes kikapcsolni a gépet és a monitort bedugni az iGPU-ba. Ilyenkor optimális esetben automatán aktiválódnia kéne az iGPU-nak és a képet azon keresztül kéne kapd. Ha ez nem működik, akkor elvben valahol kéne lennie UEFI-ben egy olyan pontnak, hogy "Primary display adapter", vagy ilyesmi és ott kell kiválasztani az iGPU-t. AM5 platform sajnos nem járt nálam, így hirtelen iszonyatosan jó kérdés, viszont ott mintha rendesen működne a két eszköz együttes működése.
Egyébként, ha a kábel az iGPU-ban van és van képed, onnantól fogva a winfosnak alapból kéne kezelnie a helyzetet és deaktiválnia a dGPU-t, amíg el nem kezdesz 3D intenzív alkalmazást használni. Ha ott valami okból kifolyólag nem a diszkrét kártyát használná, akkor akkor a start menüben keress a "graphics settings"-re és azon belül tudod alkalmazásonként állítani, hogy mit használjon.
-
DraXoN
addikt
Linux alatt is meg lehetne nézni (ha valakinek van módja/kedve), elvileg ott is lehetséges ilyen működés..
-
ViZion
félisten
Benéztem, mert a passthrough-al nekem is volt bánatom (Ryzen 5600G + nV 1050). De látom, h ez Windos...
akkor tárgytalan
Linux oldalról megerősíthetem, h a Ryzen és az erős IGP aranyos, de az átadása/megosztása málnás.
Pedig milyen jó lenne, ha ezt is olyan rugalmasan kezelné a hypervisor, mint a CPU-t vagy a ramot. Napközben segítene a kamerák képét feldolgozni, este -mikor otthon vagyunk- segítene a local AI-nek, mehetne VM-nek vagy akármi. -
jaysee13
tag
Én is szívesen lefuttatok pár tesztet egy 9600X + 9070XT + Win11 gépen, ha kapunk tippeket a beállításra.
-
Borgi
aktív tag
Jó estét!
Alábbi gépemben kipróbálnám a PT t de kéne kis iránymutatás mit is kéne próbálnom:
- Ryzen 9 9900X proci
- Asus B850-Plus Wifi
- 2x 16GB Corsair Vengeance DDR5 van
- RX6650 XT
- Win 10 22H2 - 1 hónapos install.Most az iGPU t letiltottam mert ne egye a memoriát ha ugysem használom.
Köszi,
-
Candy
tag
"És igen, Win11-et használok, mivel internetre van kötve a gép, "
Erre az összefüggésre magyarázatot kérek

Igazából az összefüggés annyi, hogy már nem támogatott winfos verziókat nem életbiztosítás hálózat közelében használni, lásd Wannacry.
És itt nyilván gondolatban hozzátettem, hogy a fő gépemen meg nem valami Linux derivátumot, mert valamelyest up-to-date-nek kell maradnom windózilag. (Egyébként van bőven elég Linuxos, meg még BSD-s virtuális gépem is, csak azokon nincs GUI)
-
Krugszvele
senior tag
A Gpronak nem kell moddolt driver, tekintve, hogy a Win alapból egy sima 6700-nak ismeri föl, illetve simán működik a Sapphire pulse biosával is (ami egyébként is ajánlott, ha az ember meg akarja tartani a hallását, legalábbis a nálam lévő példány kábé 30 fokos hőmérséklettől 40 százalékon járatta a ventilátort).
Nvidia bányászkártyáknál meg kötelező a moddolt driver, mivel csak azzal megy, bár ott alapból probléma, hogy a normálisabb kártyáknál a PCIe sávok száma nagyon vissza van vágva.
És igen, Win11-et használok, mivel internetre van kötve a gép, úgyhogy nincs kizárva, hogy valami W11-related történet is szerepet játszik ebben, ugyanakkor érdekes, hogy nvidia oldalról minden megy alapból, míg AMD oldalról meg a DX12 halott. HAGS kapcsán olvastam, hogy a hiánya tud gondot okozni, a jelenléte meg néhol kellhet. (Az egy jó kérdés, hogy a Bazzite és barátai alatt mennyire működnek ezek...)
UHD770 kapcsán annyit írt az internet, hogy régi kártyáknál gondot tud okozni az, hogy modernebb és ezért default azt inicializálja a játék, viszont a debuggolásra szánható idő véges mennyisége tud problémát okozni.
Összességében véve, én örülnék, ha lenne valami táblázat, amiben el tudnánk kezdeni gyűjtögetni, hogy milyen OS alatt milyen kombók működnek és nem empirikus úton kéne megállapítani, hogy egy kombináció nem megy. (Szóval, ha valakinél van 12th gen iGPU-s intel CPU és AMD 6xxx kártya, örülnék, ha megnézné Win11 alatt.)
És feltehetően okkal van a probléma DX12 alatt és máshol meg nem, ugyanakkor annyit nem foglalkoztam grafikus API-kkal, hogy tudjam az okot. Gondolom az integráltságban van elrejtve az ördög, meg a feature levelekben.
"És igen, Win11-et használok, mivel internetre van kötve a gép, "
Erre az összefüggésre magyarázatot kérek

-
Candy
tag
Ez úgy hangzik, mint amikor az eGPU-nál nem a külső gpu-ra van kötve a monior.
Szóval lehet olyan irányból is érdemes kutakodni, hogy "oculink without external display" esetén találkoztak -e hasonló problémákkal és ha igen, milyen beállítás kellhetett.
Nem teljesen ilyen körítésben, de headless használat kapcsán néha előkerül, hogy a driverek hülyesége miatt egy dummy hdmi plug kellhet a kártyáknak (edid id-t mutat a kártya felé), hogy megfelelően működjenek vagy hogy pont headless ne fogyasszon a semmiért sokat. Ez mondjuk bányász kártyánál, amin fizikailag nincs ilyen csati, nem lehetséges.
Bár régebbi kártyáknál és gépeknél, de az sem volt mindegy, hogy uefi only vagy legacy/vegyes bios módban bootol a gép. Mert a régebbi kártyákon lehet más videobios rész tölt be és máshogy viselkedik.
A CSM ki volt kapcsolva, úgyhogy csak UEFI-t használt minden, ezek közül a kártyák közül meg már mindegyik támogatja az UEFI-t. Egyébként a cikk azért született meg, mert ezt a fícsört mostanra kábé mindennek támogatnia kéne, viszont erősen elcsodálkoztam rajta, hogy mennyi minden nem támogatja, vagy éppen nem jól támogatja.
-
azbest
félisten
Ez úgy hangzik, mint amikor az eGPU-nál nem a külső gpu-ra van kötve a monior.
Szóval lehet olyan irányból is érdemes kutakodni, hogy "oculink without external display" esetén találkoztak -e hasonló problémákkal és ha igen, milyen beállítás kellhetett.
Nem teljesen ilyen körítésben, de headless használat kapcsán néha előkerül, hogy a driverek hülyesége miatt egy dummy hdmi plug kellhet a kártyáknak (edid id-t mutat a kártya felé), hogy megfelelően működjenek vagy hogy pont headless ne fogyasszon a semmiért sokat. Ez mondjuk bányász kártyánál, amin fizikailag nincs ilyen csati, nem lehetséges.
Bár régebbi kártyáknál és gépeknél, de az sem volt mindegy, hogy uefi only vagy legacy/vegyes bios módban bootol a gép. Mert a régebbi kártyákon lehet más videobios rész tölt be és máshogy viselkedik.
-
Candy
tag
Eszembe jutott hogy a megjelenítő gpu-nak nem is kellett driver hiszen régen x300-as kártyára is kitolta a képet egy Mi8 kártya. Pontosabban rémlik hogy az AMD-nek kellett moddolt driver bár gondolom azzal próbáltad. Nvidiánál meg alapból a moddolt driver volt az igazi.
Ettől függetlenül nem zárnám ki hogy valami win11 újdonság okozza (Ha azt használsz), memória integrítás vagy a hardveres gpu ütemezés, vagy mpo kikapcsolása segíthet. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Dwm
OverlayTestMode = 5 (DWORD)A Gpronak nem kell moddolt driver, tekintve, hogy a Win alapból egy sima 6700-nak ismeri föl, illetve simán működik a Sapphire pulse biosával is (ami egyébként is ajánlott, ha az ember meg akarja tartani a hallását, legalábbis a nálam lévő példány kábé 30 fokos hőmérséklettől 40 százalékon járatta a ventilátort).
Nvidia bányászkártyáknál meg kötelező a moddolt driver, mivel csak azzal megy, bár ott alapból probléma, hogy a normálisabb kártyáknál a PCIe sávok száma nagyon vissza van vágva.
És igen, Win11-et használok, mivel internetre van kötve a gép, úgyhogy nincs kizárva, hogy valami W11-related történet is szerepet játszik ebben, ugyanakkor érdekes, hogy nvidia oldalról minden megy alapból, míg AMD oldalról meg a DX12 halott. HAGS kapcsán olvastam, hogy a hiánya tud gondot okozni, a jelenléte meg néhol kellhet. (Az egy jó kérdés, hogy a Bazzite és barátai alatt mennyire működnek ezek...)
UHD770 kapcsán annyit írt az internet, hogy régi kártyáknál gondot tud okozni az, hogy modernebb és ezért default azt inicializálja a játék, viszont a debuggolásra szánható idő véges mennyisége tud problémát okozni.
Összességében véve, én örülnék, ha lenne valami táblázat, amiben el tudnánk kezdeni gyűjtögetni, hogy milyen OS alatt milyen kombók működnek és nem empirikus úton kéne megállapítani, hogy egy kombináció nem megy. (Szóval, ha valakinél van 12th gen iGPU-s intel CPU és AMD 6xxx kártya, örülnék, ha megnézné Win11 alatt.)
És feltehetően okkal van a probléma DX12 alatt és máshol meg nem, ugyanakkor annyit nem foglalkoztam grafikus API-kkal, hogy tudjam az okot. Gondolom az integráltságban van elrejtve az ördög, meg a feature levelekben.
-
MasterDeeJay
veterán
Érdekes, nekem nem volt még olyan hogy ne ment volna akár dx12-vel, egyik gyerekem gépébe P106 van meg az IGP és cyberpunk is megy. De korábban is volt egy rakás fejeltlen kártyám, AMD is.
Ez valami Intel bug lesz az IGP oldalról. Mindegynek kellene lennie hogy az most dx11, 12 vagy kiskutya elvileg.
Most jelenleg ami aktívan megy otthon az csak egy P106 bányász és 4980HQ adapteres proci IGP-je Z97 lapban.Eszembe jutott hogy a megjelenítő gpu-nak nem is kellett driver hiszen régen x300-as kártyára is kitolta a képet egy Mi8 kártya. Pontosabban rémlik hogy az AMD-nek kellett moddolt driver bár gondolom azzal próbáltad. Nvidiánál meg alapból a moddolt driver volt az igazi.
Ettől függetlenül nem zárnám ki hogy valami win11 újdonság okozza (Ha azt használsz), memória integrítás vagy a hardveres gpu ütemezés, vagy mpo kikapcsolása segíthet. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Dwm
OverlayTestMode = 5 (DWORD) -
MasterDeeJay
veterán
Érdekes, nekem nem volt még olyan hogy ne ment volna akár dx12-vel, egyik gyerekem gépébe P106 van meg az IGP és cyberpunk is megy. De korábban is volt egy rakás fejeltlen kártyám, AMD is.
Ez valami Intel bug lesz az IGP oldalról. Mindegynek kellene lennie hogy az most dx11, 12 vagy kiskutya elvileg.
Most jelenleg ami aktívan megy otthon az csak egy P106 bányász és 4980HQ adapteres proci IGP-je Z97 lapban.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- új, bontatlan, iPhone 16 gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- Bomba ár! Dell Latitude 5300 I i7-8665U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Dell Latitude 5310 I i7-10610U I 16GB I 256SSD I 13,3" HD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T570 I i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I W11 I 6 hó gari
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 Yoga I i5-8265U I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I 6 hó gari
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! VALVE Steam Deck LCD 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- Lenovo IdeaPad Slim 3 15 Intel Core 7 240H 16GB DDR5 RAM Sötétkék Hosszú GARANCIÁS!
- ÚJ! EZÜST, ALCANTARA Microsoft Surface Laptop 5 13,5" i5-1235U 16GB 512GB magyarbill 1 év garancia
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

akkor tárgytalan
Pedig milyen jó lenne, ha ezt is olyan rugalmasan kezelné a hypervisor, mint a CPU-t vagy a ramot. Napközben segítene a kamerák képét feldolgozni, este -mikor otthon vagyunk- segítene a local AI-nek, mehetne VM-nek vagy akármi.
