Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Zyelor válasza lafaty80 (#546) üzenetére


Zyelor
aktív tag

Nekem sem jött még, meg egy barátomnak sem. Kicsit tartok tőle, hogy nem is fog :))

(#552) ratgab válasza negyven2 (#542) üzenetére


ratgab
tag

Köszi az infót, ezt nem tudtam. A lényeg, hogy jönnek. Punishert még netflixen néztem és az első évad utolsó 2 részéről már lemaradtam.

Más: én még mindig nem kaptam e-mailt, de megoldottam másképp.

(#554) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Warez tiltott a fórumon!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#555) GalaHU


GalaHU
őstag

Most már tényleg sz@rjanak sünt farfekvéssel!

Egy hete regisztráltam, de még mindig nincs kód... :W

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#556) Kaba válasza GalaHU (#555) üzenetére


Kaba
veterán

Minden lehetséges helyen nézted? Spam. stb., (amúgy akik eddig nem kaptak még kaphatnak a többszörösen regisztráltaktól is).

(#557) GalaHU válasza Kaba (#556) üzenetére


GalaHU
őstag

Persze, a spam-mal kezdtem... Sehol semmi nyoma... Tegnap már én is telefonáltam, de a köszönő szöveg alapján kissé megnyugodtam és 10 perc után kinyomtam a telót. Lehet hogy kár volt... :(

Ha esetleg valamelyik fórumtársnál hegyekben állnak a kódok, akkor örömmel venném ha rámírna. ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#558) spiky03 válasza l.skywalker (#554) üzenetére


spiky03
veterán

Sorry nem terveztem "warezolni", csak a kép/hang minsőgére voltam kíváncsi és csak példának írtam az adatokat, hogy ott mit láttam.

De elnézést, ha ez így sem fért bele! :R

Remélem így akkor már rendben lesz?:)

Tud valaki infókat adni a kép és hangminőségről, ha kiírja nála a TV?
Mert képre én azt láttam bitrátára, hogy jobb, mint a Netflix.
Netflix ~2 mega, D+ ~10 mega
A hangot sajnos nem írta ki a Developer Tools a FireSticken.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#559) e90lci válasza spiky03 (#558) üzenetére


e90lci
senior tag

Nem neked szólt hanem nekem.

[ Szerkesztve ]

(#560) Chris0321 válasza GalaHU (#555) üzenetére


Chris0321
addikt

Én a legelején regisztráltam, mégsem kaptam még kódot. Tegnap este felhívtam az ügyfélszolgálatot, 46 perces hívás volt. Az ügyintéző kedves volt, írt az ügyemben az illetékesnek és mondta, hogy sok ilyen hívást kap és többször bocsánatot kért. Sajna még mindig nem kaptam meg a levelet, remélem ma valamikor befut.

(#561) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Profil nevének megadásakor milyen korlátozások vannak? Karakterszám, szóköz, speciális karakterek?

Mert nem sikerült ugyan azt a profil nevet megadni, mint pl netflixnél: Név1&Név2 (összesen 13 karakter)

(#562) hadam98 válasza #82860288 (#532) üzenetére


hadam98
senior tag

Miért kerülnének le? Ami a Disney-hez tartozik, például itt Star van a Hulu helyett azok nem fognak ki kerülni.

(#563) barcalaci84 válasza barcalaci84 (#461) üzenetére


barcalaci84
őstag

Közben csak sikerült megoldani:
A Telekom is smartboxon az Androidtv beállításoknal a képernyő felbontást automatikusan a legjobbril 4k 60 !!! Hz -re kell állítani.... Box újraindítás után törölni kell a Disney +appot és újra felrakni...
Így már megy a 4 K -s és a Hd tartalom is . Nincs fekete kepernyo...

Felkerült az 5. rész az OBI WAN -bol magyar szinkron és magyar felirat is van :R

(#564) drk88 válasza Chris0321 (#560) üzenetére


drk88
senior tag

Ne a magyar supportal intezzetek, hanem allitsatok at angolral a help oldalt, es lesz live chat ok adtak nekem is kodot.

(#565) spiky03 válasza l.skywalker (#455) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi és tényleg. :R
De ha jól látom akkor nem ugyan úgy néz ki a WIN appban, mint a Stickes appban.
Mert Win10 alatt olyan a felirat, mint a Netflixen, hogy csak a fehér betűk vannak fekete kerettel, míg a Sticken fehér betűk vannak egbyefüggő fekete hátérrel.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#566) tomp válasza spiky03 (#550) üzenetére


tomp
félisten

Pedig a Free Guy (és a Terminator 5 is...) Dolby Digital Plus sztereó!

AppleTV appban meg 5.1-ben lehet kölcsönözni/megvenni. Ki érti ezt... :F

spiky03
bitráta gondolom ez csak a kép.

(#567) Chris0321 válasza drk88 (#564) üzenetére


Chris0321
addikt

Kénytelen vagyok a magyarral intézni mivel nem beszélek angolul és a facebook csoportban azt írták az amgol átirányít a magyarhoz.

(#568) delta1017 válasza spiky03 (#454) üzenetére


delta1017
aktív tag

Nekem az LG C1-en, teljesen széjjel lehet paraméretezni a feliratot. :Y
Van egy Sony KD-43X82JAEP, ott viszont nincs erre opció. :((

(#569) eje


eje
csendes tag

Sziasztok! Aki nem kapott mailt annak egy gyors szösszenet: kb. 4x regisztáltam elő, nehogy baj legyen, persze nem kaptam mailt. Ma felhívtam a supportot, 55 percet vártam gondolom kitaláljátok: nem találtak a mail címemet a kedvezményre jogosító adatbázisban. A srác nagyon kedves volt, a megoldás az lett, hogy elő kellett fizetnem normál áron és elvileg visszatérítik. Tehát aki nem kap mailt, az nem biztos, hogy kapni fog, lehet érdemesebb egyből hívni Őket!

[ Szerkesztve ]

(#570) Chris0321 válasza eje (#569) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Én is hívtam őket tegnap este, én egy hölggyel beszéltem. Annyit tudtam meg, hogy írt valakinek az ügyemben és várnom kell a jelentkezést és remélhetőleg a kedvezményes linket. Azt nem tudta megmondani, hogy benne vagyok-e a rendszerben. Remélem hamarosan rendezik a dolgokat, mert ez eddig így elég kellemetlen.

(#571) ittakary válasza eje (#569) üzenetére


ittakary
nagyúr

elképesztő erőforrást pazarolnak el arra, hogy manageljék ezeket a "nem kaptam emailt" panaszokat

valaki írta, de mennyire igaza van: ha lett volna 2 hét trial period, ami alatt BÁRKI kedvezményesen regisztrál, utána pedig már csak normál áron, akkor nem lett volna az ügyfélszolgálat tarkóján +1millió őszhajszál

így most megkapják szegény ÜFSZosok a jó öreg, bevált, végletekig gyakorolt magyar népRAGE-et :(

(#572) drk88 válasza Chris0321 (#567) üzenetére


drk88
senior tag

Akkor ugyintezo valogatja, elso proba nalam is ez volt. Masodikra kaptam kodot :U

(#573) Chris0321 válasza drk88 (#572) üzenetére


Chris0321
addikt

Később én is megpróbálom megint felhívni őket, még kicsit várok hátha küldenek levelet.

(#574) norbertoth válasza ittakary (#571) üzenetére


norbertoth
senior tag

Nem az kellett volna, csupán annyi hogy kap mindneki egy visszajelzést hogy köszönjük, vettük a feliratkozásod és akkor happy.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#575) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Nem lehet valahogy létrehozni egy "megnézendő" mappa féleséget?
A saját listám is lehet egy opció, de én szeretném külön válogatni a dolgokat.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#576) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ez a korhatár besorolás frissítés ez mire jó?

Mi alapján dönti el, hogy tényleg igazat írok-e?

(Van egyébként valami érdemleges 18+ tartalom a csatornán?)

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#577) Drenadar válasza Donki Hóte (#576) üzenetére


Drenadar
veterán

ha van mondjuk gyereked, és csinálsz neki saját profilt, akkor be tudod állítani neki a korhatárt. rajtad múlik hogy igazat állítasz e be a gyerekednek, a többi profilt meg pin koddal le lehet zárni.

(#578) HunChris válasza drk88 (#572) üzenetére


HunChris
senior tag

Kódot hova írod be? Vagy spec linket kapsz?
Már egy fél órája csak vár a Chat, és még 85 van előttem... :(

[ Szerkesztve ]

(#579) ollie válasza drk88 (#564) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindenkinek adnak ők sem.

***

(#580) drk88 válasza HunChris (#578) üzenetére


drk88
senior tag

https://www.disneyplus.com/hu-hu/redeem

(#581) lemmy9


lemmy9
őstag

Elmegy a topik a "jaj mi van a kedvezménykémmel, brühühű" irányba? Szánalmas már.

Más: Fent van az eredeti Kacsamesék.:C

Szerintem!

(#582) Chris0321 válasza lemmy9 (#581) üzenetére


Chris0321
addikt

Azért regisztráltunk, hogy megkapjuk a kedvezményt. Arról nem mi tehetünk, hogy rendszerhiba történt, de ami jár az jár.

(#583) Donki Hóte válasza lemmy9 (#581) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Adnak kedvezményes kódot mindenkinek, mert ami nekünk 5 eFt kedvezmény, az a Disney-nek 20 eFt bevétel :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#584) strogov válasza ratgab (#538) üzenetére


strogov
senior tag

"Netflixről átvett Marvel sorozatok sincsenek sehol"

Netflix-es marvel sorozatokat (Daredevil és társai) nem vette át a disney hanem visszavonta a jogokat, a netflix meg kaszálta mindet. Ami van belőlük az továbbra is netflix-en érhető el.

[ Szerkesztve ]

(#585) Kaba válasza Donki Hóte (#583) üzenetére


Kaba
veterán

Igen, valószínűleg a telefonálók egy része elfelejtett regisztrálni és utólag szeretné megkapni a kedvezményt és vélhetően pár napig ezt a Disney még megadja.

[ Szerkesztve ]

(#586) ittakary válasza strogov (#584) üzenetére


ittakary
nagyúr

basszus

pedig Daredevil illetve Punisher sorozatokra nagyon számítottam

(#587) norbertoth


norbertoth
senior tag

Viszont amin nagyon javítaniuk kellene az a pufferelés, őrülten sokáig tart míg (kb50-60sec) betölti az eredeti képminőséget ami a filmhez tartozik. Inkább forogna tovább a kis köröcske, várnék többet, csak ne homályosan induljon már a film. A Netflix ezt szépen meg tudta oldani, náluk nincs ilyen hogy homályosan indul a film vagy rossz minőségben, szerintem ezt is jelzem feléjük aztán meglátjuk mi lesz, valszeg semmi. Valójába tv-n és laptopon van ez a jelenség, telón nincs de az egér mozit nem szeretem.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#588) blg


blg
senior tag

chaten adtak kódot, de persze nem engedi a rendszer beváltani...

(#589) GalaHU


GalaHU
őstag

Nos úgy tűnik, hogy a 40 perc várakoztatás az a szintidő... :)

41 perc után kaptam egy admint, aki rákeresett a korábban regisztrált E-Mailcímemre (én nem sumákoltam, tényleg regeltem) ott melegébe generált is nekem egy kódot, és felajánlotta hogy végigkísér a regisztráción egy böngészőben.

Innentől sínen volt az ügy, 3 percen belül mehetett a filmnézés.

Egyszóval: érdemes telefonálni! ;)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#590) tomp válasza norbertoth (#587) üzenetére


tomp
félisten

Nálam TCL TV-n és Shield TV Pro-n kb 5mp mire eléri a maximális minőséget.

(#591) Pro Koryak válasza GalaHU (#589) üzenetére


Pro Koryak
addikt

... és a több mint 41percnyi telefonálás mennyibe van vagy ingyenes a hívás?

[ Szerkesztve ]

(#592) Drenadar válasza norbertoth (#587) üzenetére


Drenadar
veterán

nálam a benti gépen és ipaden is rögtön jó a kép... tvn most nem tudom megnézni de mikor tegnap tvn néztem ott se tünt fel

(#593) ittakary válasza norbertoth (#587) üzenetére


ittakary
nagyúr

pótold kérlek az aláírásodban az új előfizetésedet!

még a végén lemarad róla valaki, aki nem olvassa a topikot, hogy mi a helyzet otthon!

(#594) BoneDragon válasza ittakary (#593) üzenetére


BoneDragon
veterán

:DDD :DDD

(#596) ollie válasza strogov (#584) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig pont, hogy átvette azokat a Disney, és már egyik sem elérhető Netflixen, ez 100%. Point azért kezdtem el újra nézni a Daredevilt még egyszer, mert ki is írta a Netflix hónapokkal ezelőtt, hogy eltávolítják a sorozatokat. A Disney+-on van már pár belőlük (Daredevil, Jessica Jones, és még valamelyik), ha nem elérhetőek nálnunk, az nagyon gáz.

Egyébként itt a link a Daredevil sorozatra a Disney+-on: https://www.disneyplus.com/series/daredevil/5jKSWL7ZMg50 [link]
Magyar IP-ről átírányít, szóval régiózáras.

[ Szerkesztve ]

***

(#597) delta1017 válasza norbertoth (#587) üzenetére


delta1017
aktív tag

Ilyet nem tapasztalt.
2db TV-n próbáltam és nem volt ilyen jellegű probléma.

[ Szerkesztve ]

(#598) Radeon7x


Radeon7x
csendes tag

Külföldről történő regisztráció esetén lehet magyar szinkronnal nézni a filmeket ?
Köszi.

(#599) lafaty80


lafaty80
őstag

No nekem is chat-en oldották meg redeem code-dal.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#600) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Újra felhívtam az ügyfélszolgálatot, ismét egy hölgyel beszéltem és sikerült is elintéznie a regisztrációt a kedvezényes áron. Szintén több mint 40 perces hívás volt. Aki még nem kapta meg a levelet érdemes telefonálnia, bár sokat kell várni az igaz.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.