Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) woodworm válasza BBenceTM (#300) üzenetére


woodworm
veterán

Köszi!
Mivel annak idején semmi visszajelzést nem kaptam a regisztrációról, ha nem jön semmi, akkor így jártam?

(#302) BBenceTM válasza woodworm (#301) üzenetére


BBenceTM
csendes tag

Szerintem fogsz kapni, annak ellenére, hogy nem kaptál visszajelzést.
Én 2 db e-maillel regisztráltam május végén, az egyikre kaptam egy "Mit nézel először?" e-mailt június 7.-én, a másikra pedig nem.

(#303) doc


doc
nagyúr

a [link] mar elerheto, de sehol a kedvezmenyes mail, ilyen lassan dolgoznak a serverek? :D

(#304) blue eyes


blue eyes
tag

Nálam telefonra már telepíthető az app és működik is.

(#305) norbertoth


norbertoth
senior tag

Csak küldenék már a linket ne tököljenek :DD

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#306) sith7 válasza negyven2 (#297) üzenetére


sith7
nagyúr

Tv - re már feltettem :D :C

(#307) l.skywalker válasza norbertoth (#305) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gyanítom 9 körül kezdik el kiküldeni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#308) norbertoth válasza l.skywalker (#307) üzenetére


norbertoth
senior tag

Jöhet hamarabb is :DD LG tv-n és iphone-on is tölthető már, valszeg mindenhol.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#309) Kaba válasza l.skywalker (#307) üzenetére


Kaba
veterán

Igen, vélhetően így lesz és a nagyszámú (vannak akik több email címen is regisztráltak) regisztráció miatt lesznek akik csak jóval később kapják meg.

(#310) BBenceTM


BBenceTM
csendes tag

Megérkezett az olcsóbb előfizetéses link!

(#311) Apa+Fia válasza Kaba (#309) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Nekem is! :) Bocsi nem neked akartam.

[ Szerkesztve ]

Apa csak 1 van!

(#312) Apa+Fia válasza BBenceTM (#310) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Nekem is! :)

Apa csak 1 van!

(#313) sith7


sith7
nagyúr

Lehet regisztrálni !!! :C

Megy a Disney !!!! :DD :DD :DD

(#314) modd3r


modd3r
őstag

Mik az első tapasztalatok, vélemények?

(#315) spiky03 válasza BBenceTM (#310) üzenetére


spiky03
veterán

Igen. :C

Nálam 7:04kor jött. :D
Már be is regeltem.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#316) peestike


peestike
senior tag

Regisztrálva, kifizetve itt is. Tartalom elsőre van bőven.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#317) AnonymusX


AnonymusX
senior tag

Azt gondoltam volna, hogy 14 nap próbát adnak, ehhez képest annyit írnak a fizetésnél, hogy 14 napon belül jogosult akkor vagy visszatérítésre, ha nem néztél digitális tartalmakat.

(#318) norbertoth


norbertoth
senior tag

Nálam is pereg már, brutál jó! Az amit a dsny.pl mutatott, eszméletlen tartalmi mennyiség és minőség!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#319) Chris0321 válasza AnonymusX (#317) üzenetére


Chris0321
addikt

Soha nem volt szó 14 napos próbáról, ha akartak volna adni akkor előre jelzik.

(#320) Chris0321


Chris0321
addikt

Hello.
Ha esetleg nem jönne meg az aktiváló emil van lehetőség reklamálni?

(#321) cris78


cris78
őstag

Én azért reménykedtem, hogy a régi vasárnapi Disney sorozatok is fent lesznek :DD
Ausztrál expressz
Suli....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#322) Kaba válasza Chris0321 (#320) üzenetére


Kaba
veterán

A Support 22 óráig elérhető, amennyiben estig nem kapnád meg, akkor kérdezz rá.(amúgy a hírlevélben már jelezték, hogy akár 24 óráig is eltarthat, hogy mindenki megkapja).

[ Szerkesztve ]

(#323) bopeti98 válasza Chris0321 (#320) üzenetére


bopeti98
őstag

[link]
Alul van egy Hívj minket gomb, gondolom onnan valahogy el lehet jutni a supportig. Elvileg ugye kötelező nekik magyar nyelvű ügyfélszolgálatot fenntartani, de még holnapig várj vele. Simán megjöhet az e-mail addig.

(#324) modd3r


modd3r
őstag

Gyors kérdés: a filmek ugye 5.1-es hanggal vannak fent?

Kaba: nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#325) Kaba válasza modd3r (#324) üzenetére


Kaba
veterán

Igen.

(#326) vlaszti


vlaszti
csendes tag

Helló!
Nálatok működik a regisztráció Firefoxon?Mert nálam nem rámegyek regisztráció és fekete képernyő fogad nincs rajta semmi csak feketeség. :W

(#327) tycho válasza vlaszti (#326) üzenetére


tycho
tag

Szia!

Nálam minden rendben volt (FF 101.0)

(#328) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Üdv mindenkinek! Akkor ahogy látjuk/tapasztaljuk, elindult a szolgáltatás nálunk is. Az Összefoglalót ennek megfelelően elkezdem feltölteni releváns tartalmakkal - kvázi GY.I.K szerűen. Ha bárkinek van javaslata, milyen kérdéskört érintsen, nyugodtan dobja be, egyébként a Súgó-t fogom szemezgetni:
Disney+-súgóközpont (disneyplus.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#329) sith7 válasza l.skywalker (#328) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

(#330) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!

Telóra már az éjjel felkerült, és most Windowsra is elérhető az app. Érdeklődnék ,hogy a regisztráció esetén kötelese vagyok előfizetni? csak mert másképp nem tudom megnézni a tartalmat. Előfizetni egyelőre nem akarok, de szeretném tudni, látni mik vannak fent.

(#331) doc


doc
nagyúr

hm, a Family Guyt elinditottam bongeszobol, gondoltam jo lesz hatterben, de nagyon furan rangatozik-villog a kepe mintha interlace-elt lenne (erdekes modon a beegetett feliratok (pl szinkronhangok felsorolasa mikor indul) jok), ezt mas is tapasztalja?

roppant professzionalis modon telefonnal felvettem :D mikor isznak a poharbol, rendesen latszik: [link]

[ Szerkesztve ]

(#332) Harbinger85 válasza Harbinger85 (#330) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Pofátlanság. Nem, nem lehet előfizetés nélkül megnézni a videótárat. Bár hirtelen nem tudom máshol is így van-e, HBO Max-nál pl. meglehet, meg úgy rémli ka Prime Videonál is.

(#333) l.skywalker válasza Harbinger85 (#332) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Netflix-nél sem lehetett, egyszer régen véletlen elő is fizettem rá emiatt :D
De idővel lesz majd valszeg régióra érvényes külsős adatbázis addig meg kérdezz tőlünk bátran.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#334) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Segítsetek! Itt részletezi a minőséget eszköztől és kapcsolattól függően: Adathasználat és a streaming minősége a Disney+-on | Disney+ (disneyplus.com)

Most a Win10/11 app az hova fog számítani?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#335) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Meg jött a link az előfizetés nem sikerült, nem értettem miért kiléptem a véglegesítésből kiderült hogy a bankkártyámon 19eft limitet állítottam be... :F
Mire ezt kiderítettem és próbáltam véglegesíteni az előfizetésemet.

Ez fogadott:

Nem tudom a kedvezményes árat megkapni?

(#336) AnonymusX válasza Chris0321 (#319) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Nem is azt írtam, hogy lett volna, csak furcsálltam a 14 napos elállás feltételeit. Tegyük fel, hogya TV-s alkalmazás nem az elvárásomnak megfelelően működik a TV-men (mondjuk összeomlik állandóan film nézés közben), akkor nem örülnék, ha buknám az éves díjat, mivel a digitális tartalmat már elkezdtem nézni.

(#337) hadam98


hadam98
senior tag

Komolyan mondom nem hiszem el. Kapásból az első sorozat amit el indítottam se magyar felirat se szinkron, bezzeg magyar leírás van. Második sorozaton van szinkron, felirat nincs :W
Hol lehet jelenteni? Nem találom. Köszönöm.

(#338) l.skywalker válasza hadam98 (#337) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Oszd meg velünk kérlek melyik volt az! Köszi

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#339) l.skywalker válasza qwertly (#335) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A fiókod létrejött? Ha a mail-ben megkapott linket újra megnyitod akkor nem adja be újra?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#340) hadam98 válasza l.skywalker (#338) üzenetére


hadam98
senior tag

Eddig ezeket akartam megnézni
Solar Opposites - nincs magyar felirat és szinkron.
Gyilkos a házban - szinkron van viszont magyar felirat nincs.
Én pont az a fajta típus vagyok aki mindent eredeti nyelven néz magyar felirattal :K

Egyébként minden jó, a tartalom is komoly.

(#341) Adama123


Adama123
tag

Disney+ Facebook oldalán írta, hogy délelőtt folyamán mennek ki a regisztrációs emailek.

(#342) l.skywalker válasza hadam98 (#340) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezt közben a súgóban találtam:

"Ha kiderül, hogy nem rendelkezünk az általad keresett nyelvű hanggal, hangfelirattal vagy felirattal, a visszajelzési űrlapon küldhetsz nekünk kérést. A visszajelzési űrlap megnyitásához lépj a súgóközpont kezdőlapjára, és kattints a keresési sáv alatti Visszajelzés küldése gombra."

Kétlem, hogy ha ma beírod, akkor holnapra lesz, de valszeg ha gyakran jelzünk vissza lehet valami előremozdulás.

Most nézem, hogy nincs ilyen Visszajelzés gomb még... :W

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#343) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

FONTOS INFORMÁCIÓ!

A Súgóban ez van a fejlécben:

Ha regisztráltál a bevezető ajánlatra, ma megkapod a beváltáshoz szükséges linket tartalmazó e-mailt. Figyeld, hogy megérkezik-e a link. Ne felejtsd el ellenőrizni a levélszemétmappát sem. Ez június 14-én, az indulásunk napján akár 24 órát is igénybe vehet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#344) negyven2 válasza hadam98 (#340) üzenetére


negyven2
veterán

Only Murders esetén tényleg csak magyar szinkron van, viszont Solar Opposites-nal van felirat is, igaz nem minden részhez (pl. az elsőhöz nincs).

Amúgy Xbox-on, a feliratstílus kezelés az hasonlóan az HBO Max-hoz, rendszer szinten van megoldva. Ami azt jelenti, hogy 100%-os méretben túl nagy (van, hogy a szöveg is kilóg), ennél nagyobb a 150/200% még annál is nagyobb, az 50% meg túl kicsi...

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#345) Polgesz válasza vlaszti (#326) üzenetére


Polgesz
tag

Nálam ugyanez volt a gond, de ez megoldotta:
Beállítások -> Adatvédelem és biztonság -> Sütik és oldaladatok -> Adatok kezelése... -> Weboldalak keresése -> Disneyplus beírása -> Összes látható eltávolítása -> Változások mentése
;)

(#346) qwertly


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm a gyors válaszodat...
Igen a fiókom létre jött.
Csak amikor fizeni kellet volna vissza dobot, hogy valami miatt nem sikerült..
Megpróbáltam vagy 3-4 mert láttam a banki applikáción, hogy nem volt levonás.
kerestem ,hogy mi a hiba igy jöttem rá, hogy nagyon alacsonyra tettem a netes vásárlási limitet. Módosítottam megfelelő összegre.
De most már nem ajánlja fel a kedvezményes vásárlást.

[ Szerkesztve ]

(#347) l.skywalker válasza qwertly (#346) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mindenképp keresd az Ügyfélszolgálatot: Itt a lap alján a "Hívj minket"
Disney+-súgóközpont (disneyplus.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#348) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Érdekesség, a támogatott eszközök között szerepel még az Xbox360 is :D
Támogatott Xbox-modellek | Disney+ (disneyplus.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#349) ProEvoFan válasza l.skywalker (#348) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Összesen mennyi eszköz regisztrálható?

(#350) l.skywalker válasza ProEvoFan (#349) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az eszközök száma korlátlan. 4 eszközön nézhető egyszerre és 7 fiók hozható létre. Ha jól sejtem egy fiók egyszerre csak egy eszközön futtathat tartalmat, de ennek még utánanézek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.