Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) l.skywalker válasza ProEvoFan (#248) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez azt írja, hogy 4 eszközön futhat párhuzamosan és 7 fiókot lehet létrehozni:
Index - FOMO - Elképesztő kínálattal startol el a Disney+ Magyarországon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#252) spiky03 válasza l.skywalker (#243) üzenetére


spiky03
veterán

Én nem kaptam semmit sem még.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#253) chaosmonger


chaosmonger
tag

Azt tudja esetleg valaki, hogy a kábeles Disney Channel és a + -nak van-e köze egymáshoz? Az én gyerekem arra számít, hogy a mesesorozatokat amiket ott ugye jó szokás szerint követhetetlenül össze-vissza adnak (gyerekeknek jó az) itt majd szépen megnézheti sorban. Én próbálom hűteni a reményeit.

(#254) l.skywalker válasza chaosmonger (#253) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Biztos lesz olyan sorozat, ami egy az egyben fent lesz a Disney+on. De hogy mindegyik-e, azt nem tudjuk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#255) oszy válasza negyven2 (#219) üzenetére


oszy
veterán

Ma regisztráltam erre az évesre. :) Akkor a dátumig semmi levél nem fog érkezni?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#256) sith7 válasza oszy (#255) üzenetére


sith7
nagyúr

Én is ma regisztráltam, majd induláskor lesz egy e-mail, amiben lesz lehetőséged 26. - ig előfizetni a kedvezményes éves díjra
Ha jól értelmeztem :R

(#257) negyven2 válasza ProEvoFan (#248) üzenetére


negyven2
veterán

Igen működik, viszont meg lehet azt is csinálni mint Netflix esetén, hogy ehhez a szolgáltatáshoz csináltok egy külön e-mail címet, amihez szintén hozzáfér az összes tag, így ha előfordulna esetleg itt is olyan, hogy azonosítást kér, mint Netflix esetén, akkor egyszerűen meg lehet oldani, és nem kell a fióktulajdonost "zaklatni".

Igaz ez Netflix esetén eddig egy esetében fordult elő. Ekkor küldtek egy kódot a regisztrált E-mail-re, amit be kellett írnom.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#258) negyven2 válasza sith7 (#256) üzenetére


negyven2
veterán

+ oszy

Igen, elvileg így lesz. Sajnos elég idétlen megoldás ez, hogy nem kapsz visszaigazolást az előregisztrációról. A maximális visszaigazolás kimerül abban, hogy talán kapsz egy promó üzenet a megadott címre.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#259) sith7 válasza negyven2 (#258) üzenetére


sith7
nagyúr

:R
meglátjuk jövő héten :))

(#260) oszy válasza ProEvoFan (#248) üzenetére


oszy
veterán

Mi négyen lettünk. Így elég baráti az összeg.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#261) l.skywalker válasza oszy (#260) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mi hatan. Feleség + 4 gyerek. Én fizetem az évest :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#262) spiky03 válasza l.skywalker (#261) üzenetére


spiky03
veterán

Mi akkor 11en :DDD
6 felnőtt és 5 gyerek, de csak 3an fizetünk.:DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#263) l.skywalker válasza spiky03 (#262) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Az se rossz. Nálunk már mindenkinek megvan az egyéni terve :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#264) sith7 válasza l.skywalker (#261) üzenetére


sith7
nagyúr

Én fizetem az évest

Érdekes ... nálunk is így van :D :DD

(#265) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Köszi mindenkinek!
Hárman vagyunk, mert nekem kettő hely kell.

(#266) oszy válasza sith7 (#264) üzenetére


oszy
veterán

Nálatok is l.skywalker fizeti az éves díjat? ;]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#267) norbertoth


norbertoth
senior tag

Az külön vicces, hogy jópár film van HBO-n ami Keddtől a Disney-n lesz fent mert az ő jogaik, így nem tudom mi marad ott, a Harry Potter? :D Még viccesebb, hogy ami HBO-n van film az csak HD-ban, míg Disney-n 4k esetleg még HDR-ben is.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#268) sith7 válasza oszy (#266) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem rossz ötlet :C

(#269) negyven2 válasza norbertoth (#267) üzenetére


negyven2
veterán

Érdekes dolgot ez mert pl. a The Office az fent van a hazai Netflix-en és Prime Video-on is, de állítólag jön HBO Max-ra (és nagy eséllyel induláskor ott lesz a SkyShowtime-on is). Így simán lehet, hogy ezek mindkettőn elérhetőek lesznek, akár úgy is, hogy új részek is jönnek mindkettőre.
Pluszban ott van az is, hogy hiába Disney közeli a platform ahol megy a sorozat/film (Hulu/FX), de valójában csak disztribúciós jogaik vannak rá, de a gyártó valójában Warner/Sony/Paramount/etc., és így maradhat továbbra is pl. a hazai HBO Max-on az adott tartalom.

De pl. az HBO Max nemzetközi szinten (USA/CA kívül), az a Sony-s tartalmak forgalmazója. Vagyis ott biztosan fent lesz az összes Sony-s film/sorozat (illetve korábbi szerződések alapján máshol is akár). Ugye Disney+-on nincsenek fent a Sony-s Spiderman tartalmak (még az MCU-s se).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#270) modd3r


modd3r
őstag

Nem tudjátok, hogy iOS Disney+ App mikor várható? Csak hétfőn?

(#271) Kaba válasza modd3r (#270) üzenetére


Kaba
veterán

Vélhetően Jun.14 körül, mivel eddig még semmilyen app nem jelent meg.

(#272) l.skywalker válasza modd3r (#270) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

csak kedden várhatóan :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#273) negyven2


negyven2
veterán

Ezt remélem csak érdekességként lesz itt, de június 8-án, Észak-Afrikában és a Közel-Keleten is elindult a Diseny+ szolgáltatása. Viszont az első beszámolok szerint nem lett valami "fényes" az indulás. Egyrészt az egész szolgáltatás külön, csak ebben a régióban elérhető app-ot, és külön weboldat kapott. Ami sajnos funkcionalitásban minőségben és működésben messze elmard az Észak-Amerikai, Európai és a Latin-Amerikai változathoz képest (pl. nincsenek előzetesek, extrák és nincs lehetőség a Group Watch-ra se).

Pluszban mind nem csak a bitráta gyengébb, de elvileg se 4K támogatás, se Dolby Vision/Atoms támogatás sincs.

A beszámolok szerint ez azért lehetséges, mert a Disney ezekben az országokban valójában az Indiai Hotstar szolgáltatást adja Disney+ néven. Ezt ugye a Disney azért vette meg, hogy a fejlődő (3. világbéli) országokban is el tudja juttatni, olcsón a szolgáltatását (Ázsia nagy részén is ez van amúgy). Amin kicsit megbukik az egész, hogy bár sok Hotstar helyen tényleg $2-$3 körül van a havi előfizetési díj, de vannak olyan országok is ahol közel ugyan annyi, vagy akár drágábbak is mint az USA-ban vagy Europában ($7,99/€8,99/£7.99). Ugye nálunk jelenleg több mint egy ezressel olcsóbban jön ki a havi előfizetési díj, mint az EU más részesén (igen a közel 400 Ft-os Euro közrejátszik azért. de ez a 2490-es ár kb. 280 Ft-os Euro árfolyamnak felelne meg).

Úgyhogy 14-én azért reméljük, hogy mit itt azért a EU-s Diseny+-t fogjuk megkapni, és nem a Hotstar féle vackot. Ugye nekünk az előregisztráció a nemzetközi weboldalon keresztül megy, és pl. az Xbox-os app amit USA Store-ból szedtem le, az már egy ideje magyarul közli velem, hogy ebben a régióban még nem érhető el a szolgáltatás, de ha van fiókom akkor jelentkezzek be. Illetve ugye a hivatalos support oldal szerint az EU-n belül bárhol használható bármelyik EU-s ország előfizetése. Ha jól tudom, akkor már pár hónapja, akinek más EU-s országbeli előfizetése van (Francia, Holland, etc.), az itthonról VPN nélkül is tudta már nézni a Disney+-t.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#274) negyven2


negyven2
veterán

Pluszban még egy kis lista arról, hogy milyen cenzúrát kapott pár Disney+-os tartalom. Hogy mennyire teljes a lista azt nem tudom.

Disney+ | Censorship | Fandom

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#275) norbertoth válasza negyven2 (#273) üzenetére


norbertoth
senior tag

Mi biztosan nem azt kapjuk, hanem egységes app-ot és weboldalt. Valószínűleg a fejletlen gazdaságuk miatt lehet ez, illetve az messze nem is az EU, ég és föld hozzánk képest, ott a saját szinkronjuk sem jeleskedik.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#276) negyven2 válasza norbertoth (#275) üzenetére


negyven2
veterán

Ezért kezdtem el úgy, hogy érdekesség ez az egész. Mondjuk az is érdekesség, hogy a mostani 14-ei induláskor, az aznap belépő új országok közül nálunk, a románoknál és a lengyeleknél lesz a legolcsóbb a €6.3 körüli árral (igazából a törököknél lesz a legolcsóbb, mert ott alig €2 lesz a havi díj). Míg a maradéknál maradt az átlag €8-€9-os ár (kivéve Liechtenstein-t, ahol a Svájci 12.90-es ár lesz, ami átszámítva olyan €12.40).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#277) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Már napok/hetek óta regisztráltam több e-mai címmel is a bevezető ajánlat miatt, de még egyikre sem kaptam semmit. Ez normális?
Köszi!

(#278) eisento válasza fausto (#277) üzenetére


eisento
addikt

"Június 14-én kapni fogsz egy e-mailt az ajánlatra vezető linkkel"

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#279) fausto válasza eisento (#278) üzenetére


fausto
addikt

Az oké, csak nem értem a logikát, hogy más miért kapott promo mailt az indulásról és én miért nem.

(#280) chaosmonger válasza fausto (#279) üzenetére


chaosmonger
tag

A regisztrációnál volt egy checkbox hogy akarsz-e spam-et fogadni tőlük, lehet hogy azt nem jelölted be.

Egyébként zseniális ötlet volt, hogy nem küldenek visszaigazoló mailt, sok bizonytalan felhasználó az összes e-mail címét megadja nekik, jól fog mutatni hogy 2 trillióan regisztráltak előzetesen :)

(#281) fausto válasza chaosmonger (#280) üzenetére


fausto
addikt

De bepipáltam, mert azt hittem kötelező :)
Mind1, akkor nem stresszelek, ha más sem kapott. De tényleg jó lett volna egy visszaigazoló vagy valami.

(#282) spiky03


spiky03
veterán

Már csak 1et kell aludni. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#283) oszy válasza fausto (#279) üzenetére


oszy
veterán

Többen nem értjük a logikát. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#284) sith7 válasza oszy (#283) üzenetére


sith7
nagyúr

Bírjuk már ki holnapig :D :DD

(#285) negyven2 válasza chaosmonger (#280) üzenetére


negyven2
veterán

Muszáj kijelölni azt, máskülönben nem engedi tovább.

Amúgy vajon éjfél után kezdik el kiküldeni ki az üzeneteket, vagy reggel 9 után amikor lejár a visszaszámláló...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#286) oszy válasza sith7 (#284) üzenetére


oszy
veterán

Én bírom! :C

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#287) norbertoth válasza oszy (#286) üzenetére


norbertoth
senior tag

Én nem :DD

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#288) sith7 válasza negyven2 (#285) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerintem 9 óra ... nem véletlenül megy a számláló ;)

oszy

Okay :DDD

(#289) oszy válasza sith7 (#288) üzenetére


oszy
veterán

Bizony 9:00 lesz az. :) :K

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#290) negyven2 válasza sith7 (#288) üzenetére


negyven2
veterán

Én is gondolom, de akkor [KarenModeON]hazudtak nekünk, mert akkor nem 13-ig kell jelentkezni, hanem 14-én reggel 9-ig! És ezért azonnal követelem a Disney+ menedzserét!!4! [KarenModeOFF] :DDD

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#291) Kaba válasza negyven2 (#290) üzenetére


Kaba
veterán

Regisztrálni ma éjfélig kell a kedvezményes tarifára.

(#292) sith7 válasza negyven2 (#290) üzenetére


sith7
nagyúr

Támogatom , azonnal induljon !!!!!!!! :DD

(#293) Farkassacred válasza Kaba (#291) üzenetére


Farkassacred
őstag

Huh.. Azt hittem, hogy holnap éjfélig még legalább él majd ez a kedvezményes ajánlat. Köszi a figyelmeztetésért. :R
Beírtam most az email címem gyorsban, de üzenet még semmi se jött. Gondolom akkor az indulásig ennyi a tennivalóm. Azt hittem, hogy a kártya adatokat legalább meg kell majd adnom hozzá.
Kíváncsi leszek, hogy a vodafone-nak lesz e disney-s alkalmazása a tárban, az hbo max az pikk pakk ott volt.

[ Szerkesztve ]

(#294) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Lehet majd paypallal fizetni a szolgáltatásért?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#295) mnnorbi


mnnorbi
tag

Abban sincs logika hogy már rég vannak rajta magyar szinkronos tartalmak hiába még nem indult el Magyarországon

(#296) Kaba válasza Rigormortiis (#294) üzenetére


Kaba
veterán

Lehet.

(#297) negyven2


negyven2
veterán

Nem csak, hogy elérhető az Android-os app, de már engedné a regisztrációt is! Ahogyan az Xbox app is! (meg gondolom a többi is)

Már csak a kedvezmény e-mail-nek kell megjönie!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#298) BBenceTM


BBenceTM
csendes tag

Lehet regisztrálni
[link]

(#299) woodworm válasza BBenceTM (#298) üzenetére


woodworm
veterán

Emelték a kedvezményes ajánlatot?

(#300) BBenceTM válasza woodworm (#299) üzenetére


BBenceTM
csendes tag

Nem, ha előregisztráltál a mai napon kapod meg a linket a kedvezményes előfizetéshez!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.